dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 568 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 568 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bieszczadzka

Gdynia,pomorskie

599 000 zł53 m² 11 236,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta biura The House Nieruchomości. Szanowni Państwo, z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży wyjątkowego, nowoczesnego mieszkania w pożądanej lokalizacji Gdyni - Wielkim Kacku, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Zbożowa

Skrzeszewo,pomorskie

255 000 zł1 598 m² 159,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Podstawowe informacje: powierzchnia: 1598 m Przeznaczenie: działka pod budowę domu jednorodzinnego Adres: ul. Długa / Pogodna / Zbożowa Link googlemaps: lokalizacja: działka położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Popiela

Gdynia,pomorskie

1 290 000 zł45 m² 28 826,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Z ogromną przyjemnością prezentujemy ofertę mieszkania zlokalizowanego w najbardziej pożądanej dzielnicy Gdyni, orłowie, w kompleksie małe orłowo. To miejsce graniczy z lasami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kościerska

Skarszewy,pomorskie

549 000 zł168 m² 3 274,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Biuro Użlis Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wraz z budynkami gospodarczymi położonego na starannie zagospodarowanej działce o powierzchni 1010 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Jana Pawła II

Gdańsk,pomorskie

1 590 000 zł84 m² 18 928,60 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Szukasz przestronnego mieszkania z pięknym widokiem? Idealnie trafiłeś, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! atuty: - w pełni wyposażone 4 pokoje, - łatwy dostęp do komunikacji miejskiej, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Gdynia,pomorskie

599 500 zł53 m² 11 375,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Przedmiotem oferty sprzedaży jest lokal mieszkalny położony na 3 piętrze (winda) w budynku z 1979 roku. Budynek bardzo korzystnie położony względem ulicy Warszawskiej, na lekkim wzniesieniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Gdańsk,pomorskie

1 150 000 zł64 m² 17 968,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 65 m , po kompleksowym remoncie, zlokalizowane w Gdańsku, w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Damaszka

Damaszka,pomorskie

306 365 zł4 315 m² 71 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Użlis Nieruchomości ma przyjemność zaoferować nieruchomości gruntowe zlokalizowane w miejscowości Damaszka, gmina Tczew, powiat tczewski. Teren działek nie jest objęty miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 23 Marca

Sopot,pomorskie

650 000 zł36 m² 18 105,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Świetna oferta sprzedaży mieszkania w wyjątkowej lokalizacji! Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze budynku z lat 60-tych, położonym na skraju osiedla Przylesie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

595 000 zł49 m² 12 027 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie w super lokalizacji, oddalone 5 minut samochodem od Forum Gdańsk i starówki (21 minut pieszo). Mieszkanie składa się z: pokój dzienny z miejscem na jadalnię 22,75m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Przylesie

Bietowo,pomorskie

100 000 zł1 087 m² 92 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Użlis Nieruchomości ma zaszczyt przedstawić bardzo malowniczo położoną działkę budowlaną nr 176/18, o powierzchni 1087 metrów kwadratowych, usytuowaną w Bietowie, gminie Lubichowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rybno,pomorskie

1 030 000 zł196 m² 5 255,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 050 m²

Niespełna dziesięcioletni dom jednorodzinny o powierzchni 196 m2 posadowiony na działce o powierzchni 3020 m2 w Rybnie, gm. Gniewino. Poziom I o powierzchni użytkowej 98,60m 2: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Sobieskiego

Tczew,pomorskie

316 200 zł32 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1897

Biuro Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjne mieszkanie po kapitalnym remoncie! mieszaknie wraz Z całym budynkiem po kapitalnym remoncie W 2024 roku. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, Osiedle Letnisko II

Osowo Leśne,pomorskie

97 000 zł961 m² 100,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Użlis Nieruchomości ma przyjemność zaoferować nieruchomość gruntową o obszarze 961 m2, zlokalizowaną na terenie Borów Tucholskich na Osiedlu Letnisko II w miejscowości Osowo Leśne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stolarska

Gdańsk,pomorskie

565 000 zł37 m² 15 086,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Tylko u nas! Mieszkanie na sprzedaż w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, gdańsk Sródmieście, ul. Stolarska Mocne strony nieruchomości: _bardzo dobra lokalizacja _funkconalny rozkłąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Starowiejska

Kaliska,pomorskie

620 000 zł140 m² 4 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Biuro Użlis Nieruchomości ma przyjemność zaoferować okazję zakupu nieruchomości gruntowej zabudowanej o powierzchni 2300 m2, położonej w miejscowości Kaliska przy ulicy Starowiejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Czatkowska

Tczew,pomorskie

519 000 zł1 950 m² 266 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu działkę w atrakcyjnej lokalizacji! Prezentujemy klientom atrakcyjne działki pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, wolnostojącą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętokrzyska

Gdańsk,pomorskie

650 000 zł56 m² 11 578,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Atuty: - 500m do pętli tramwajowej - minutę od budynku znajduje się przystanek autobusowy - gotowe do zamieszkania - możliwość wygospodarowania 4 pokoju - dwustronna ekspozycja okien - balkon - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lotnicza

Malbork,pomorskie

654 000 zł119 m² 5 481,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Oferta: na sprzedaż przestronne, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 119,32 m , położone na parterze w budynku dwurodzinnym przy ul. Lotniczej w Malborku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Stężyca

Stężyca,pomorskie

365 000 zł77 m² 4 740,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:852 m²

Nowa, niższa cena! oferta dostępna wyłącznie U nas! Szukasz idealnego miejsca na wypoczynek blisko natury? Ten uroczy dom rekreacyjny, położony zaledwie 100 metrów od jeziora w Starych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starogardzka

Straszyn,pomorskie

589 000 zł54 m² 10 968,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, kilka minut od południowych dzielnic Gdańska, w nowym budynku z 2020 roku. Wysoki standard mieszkania, jak i części wspólnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Mostek

Gdańsk,pomorskie

381 029 zł26 m² 14 740 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Możliwość odliczenia 23% podatku Vat oraz zniżki dla indywidualnych klientów nawet do 23%! Przedstawiamy Państwu inwestycję Portovo, znajdującą się w prestiżowej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Malbork

Malbork,pomorskie

429 000 zł300 m² 1 430 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 003 m²

Biuro Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży obiektu magazynowo - produkcyjnego. Przedmiotem oferty jest sprzedaż działki zabudowanej budynkiem o powierzchni 300 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rdestowa

Gdynia,pomorskie

520 000 zł39 m² 13 415,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: dąbrowa jest jedną z najmłodszych dzielnic mieszkalnych Gdyni. Graniczy z: chwarznem, wiczlinem, karwinami, wielki Kackiem oraz Żukowem. Bardzo blisko jest wjazd na Obwodnicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra,pomorskie

499 000 zł29 m² 17 206,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:200 m²

Komfortowy, nowoczesny apartament w Jastrzębia Góra **lokalizacja**: dom znajduje się w prestiżowym kurorcie Jastrzębia Góra, słynącym z największych, czystych plaż. Otoczony ciszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kani

Dębnica Kaszubska,pomorskie

330 000 zł164 m² 2 012,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy Państwu piętrowy dom typu bliźniak, o powierzchni 164 m2, położony na działce 232 m2 w oddalonej o 12 km od Słupska miejscowości Dębnica Kaszubska. CO sprzedajemy ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeglarska

Tczew,pomorskie

695 000 zł72 m² 9 652,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Biuro Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie z widokiem na Wisłę! Mieszkanie którego szukasz znajduje się w ofercie naszego biura. To piękna dwupoziomowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

716 929 zł57 m² 12 560,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57,08 m w nowej inwestycji na granicy Jasienia i Moreny. W skład apartamentu wchodzi: pokój dzienny z aneksem kuchennym 2 Sypialnie Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Rozewie,pomorskie

910 000 zł61 m² 14 935,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Twoje Marzenie o Domu nad Morzem: ekskluzywne Bliźniaki w Rozewiu! Zacznij zarabiać na wynajmie krótkoterminowych. Domy wykończone pod klucz. Bez dodatkowych opłat: kupując tą nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Sopot,pomorskie

239 900 €74 m² 3 241,89 €/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

^ czy wiesz, że takie nieruchomości wynajmują się średnio za 100 euro za dobę przez cały rok w obłożeniu 80% co daje po odliczeniu kosztów zarządzania około 20 000 euro rocznie + ochrona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czaple

Czaple,pomorskie

1 000 000 zł130 m² 7 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Wyjątkowy, nowoczesny bliźniak o powierzchni 130 m2 | taras i ogródek | 5 pokoi I Usytuowany na 450-metrowej działce w miejscowości Czaple. Idealny dla par lub rodzin 2+1 lub 2+2. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kniaziewicza

Słupsk,pomorskie

350 000 zł44 m² 7 878 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Pragniemy przywitać Was na nowej inwestycji na osiedlu Słowińskim w Słupsku. Nasze mieszkania, położone są w pobliżu Parku Krajobrazowego, sklepów, szkół, przedszkoli, a tym samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osińskiego

Gdańsk,pomorskie

679 000 zł42 m² 16 167 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowy i niepowtarzalny apartament na osiedlu wiszące ogrody w dzielnicy Kiełpinek na ul. Osińskiego. Apartament o eleganckim i designerski stylu, łączy wygodny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Bałtycka

Słupsk,pomorskie

215 000 zł47 m² 4 557,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 47,17 m2 na 2 piętrze przy ul. Bałtyckiej w Słupsku. - komfortowa lokalizacja - blisko sklepów - plastikowe okna - mieszkanie gotowe do zamieszkania - domofon oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kolonijna

Ostrowo,pomorskie

1 000 000 zł54 m² 18 518,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, trzypokojowy dom-bliźniak w Ostrowie, koło Jastrzębiej Góry. Parter: salon wraz z aneksem kuchennym - 21,46m2 Łazienka 1 : 2,75 m2 Pomieszczenie gospodarcze:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Gdynia

Gdynia,pomorskie

696 000 zł65 m² 10 669,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji oraz pcc. Możliwość skorzystania z bezpłatnej pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Szukasz komfortowego, przestronnego mieszkania dla swojej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dolna

Gdańsk,pomorskie

835 000 zł62 m² 13 467,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Atuty nieruchomości: * Bliskość starego miasta w Gdańsku. * doskonała komunikacja. * zrewitalizowana część śródmieścia. * pełne zaplecze usługowo - handlowe. * mieszkanie jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Starogard Gdański

Starogard Gdański,pomorskie

799 000 zł90 m² 8 898,54 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Przedmiotem sprzedaży jest nowocześnie urządzone mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni użytkowej 89,79m2, mieszczące się na osiedlu Nadzieja, w Starogardzie Gdańskim. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Białachowska

Zblewo,pomorskie

749 000 zł130 m² 5 761,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 760 m²

Przedmiotem oferty jest dom jednorodzinny, wolnostojący, o powierzchni użytkowej ok. 130 m2. Budynek usytuowany na działce o obszarze 3760 m2, położony w miejscowości Zblewo. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Wybrzeża

Gdańsk,pomorskie

549 000 zł38 m² 14 447,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Atuty: dwie minuty pieszo do przystanku autobusowego, cztery minuty pieszo do przystanku tramwajowego, szybki dojazd do uczelni ug,obc, w promieniu 100 m pełne zaplecze handlowo usługowe, 5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Kębłowo,pomorskie

665 000 zł84 m² 7 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

| dom Z ogrodem | malownicza okolica | blisko lasu | taras | wykończony | Na sprzedaż dwupoziomowy dom o powierzchni użytkowej 71,50 m2 (całkowita powierzchnia po podłodze to 85 m2).