dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 561 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 561 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Łąkowa

Rumia,pomorskie

1 190 000 zł2 959 m² 402,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana z linią brzegową rzeki Zagórzanki. Działka o powierzchni 2959 m2 znajdująca się w malowniczej części Rumi - Szmelta. W zaledwie 5 minut samochodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Owsiana

Rumia,pomorskie

393 000 zł37 m² 10 536,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wybierając tę ofertę zapewniasz sobie: pewny zakup bezpośrednio od dewelopera / 0% prowizji / 0% podatku pcc $ cena: 393 000,00 zł Termin realizacji budynku: koniec kwietnia 2025 roku. Lokal położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

440 000 zł26 m² 16 923,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 25,20 m w stanie deweloperskim, znajdujące się w nowoczesnym kompleksie budynków w Gdańsku, w bliskim sąsiedztwie Zatoki Gdańskiej. Opis mieszkania: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gniewska

Wielbrandowo,pomorskie

449 000 zł180 m² 2 494,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 210 m²

Biuro Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu dom w bardzo atrakcyjnej cenie! Przedmiotem oferty jest sprzedaż domu wolnostojącego o powierzchni użytkowej ok.120 m2, mieszczącego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kormorana

Gdynia,pomorskie

960 610 zł139 m² 6 910,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:434 m²

Dom w zabudowie jednorodzinnej dwulokalowej o powierzchni 139m , składający się z dwóch kondygnacji oraz poddasza z możliwością adaptacji! " Sprawdź na co Cię stać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Długie Ogrody

Gdańsk,pomorskie

994 900 zł38 m² 26 495,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Apartament, który chcielibyśmy Państwu przedstawić na tle innych nieruchomości wyróżnia się nie tylko wysokim standardem wykończenia, luksusowymi meblami, komfortową aurą, ale i oknami, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zalewowa

Sztutowo,pomorskie

406 000 zł31 m² 13 237,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta Sprzedaży Wyjątkowego Mieszkania w miejscowości, sztutowo nad samym morzem. Na inwestycji znajdzie się piękny kompleks rekreacyjny: basen , sala kinowa, siłownia, bilard. Zachęcamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nasypowa

Gdynia,pomorskie

465 000 zł29 m² 15 995,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedmiotem oferty jest kompaktowe, umeblowane i wyposażone mieszkanie z dużym balkonem, komórką lokatorską i zewnętrznym miejscem postojowym w cenie! To wyjątkowe mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świętokrzyska

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł53 m² 12 075,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Dwustronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,42 m , usytuowane na 1. piętrze w 3-piętrowym budynku w Zakoniczynie. Opis mieszkania: salon: 20,10 m , duży i słoneczny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Sopot,pomorskie

310 000 €97 m² 3 195,88 €/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

^ czy wiesz, że takie nieruchomości wynajmują się średnio za 100 euro za dobę przez cały rok w obłożeniu 80% co daje po odliczeniu kosztów zarządzania około 20 000 euro rocznie + ochrona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ostrzyce

Ostrzyce,pomorskie

549 000 zł7 614 m² 72,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój pośrednik, twój sąsôd. Na sprzedaż oferuję Państwu piękny teren pod budowę w Ostrzycach z własnym lasem (gmina Somonino) o powierzchni 7614 mkw. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Topolowa

Rumia,pomorskie

1 399 000 zł209 m² 6 706,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:768 m²

Prezentujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową zabudowaną, zlokalizowaną w spokojnej dzielnicy Rumi przy ul. Topolowej. Jest to nowa oferta dostępna tylko w biurze nieruchomości Mio Casa!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przyjaźń

Przyjaźń,pomorskie

1 350 000 zł211 m² 6 398,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:903 m²

Wolnostojący dom dla Rodziny! 8 minut spacerem do jeziora i lasu. - działka 903m2 - 6 pokoi - 2 łazienki - kominek - garaż w bryle budynku. Zadbany budynek mieszkalny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra,pomorskie

499 000 zł29 m² 17 206,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Komfortowy, nowoczesny apartament w Jastrzębia Góra **lokalizacja**: dom znajduje się w prestiżowym kurorcie Jastrzębia Góra, słynącym z największych, czystych plaż. Otoczony ciszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Semlińska

Pinczyn,pomorskie

439 000 zł140 m² 3 132,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Biuro Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu dom wraz z warsztatem! Przedmiotem oferty jest sprzedaż domu wolnostojącego o powierzchni użytkowej 110,14 m2, posadowionego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł90 m² 7 766,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wnętrze mieszkania emanuje nowoczesnym stylem, jednocześnie zachowując ciepło i przytulność. Duże, panoramiczne okna pozwalają na dostęp obfitemu światłu słonecznemu, co nadaje każdemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

255 000 zł1 598 m² 159,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Podstawowe informacje: powierzchnia: 1598 m Przeznaczenie: działka pod budowę domu jednorodzinnego Adres: ul. Długa / Pogodna / Zbożowa Link googlemaps: lokalizacja: działka położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

409 000 zł26 m² 15 628,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szukasz bezpiecznej i rentownej inwestycji? Mam coś dla Ciebie! Oferuje małe lokale użytkowe w sercu Gdańska - idealne pod wynajem z gwarancją wysokiego roi! Dlaczego warto? Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Bolszewo,pomorskie

549 000 zł112 m² 4 882,17 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Rodzinne mieszkanie w zabudowie szeregowej z ogrodem i 2 miejscami parkingowymi! Powierzchnia całkowita ze strychem: 112,45 m2 Powierzchnia użytkowa: 84,78 m2 $ cena: 549.000,00 zł brutto!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Stara Stocznia

Gdańsk,pomorskie

2 898 000 zł133 m² 21 789,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy w prestiżowej inwestycji Brabank w śródmieściu Gdańska. Położony na parterze w nowoczesnym budynku o charakterze apartamentowym. W kompleksie tuż nad Motławą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Cicha

Chwaszczyno,pomorskie

449 000 zł691 m² 649,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Przedmiotem sprzedaży są 2 sąsiednie działki tworzące całość o powierzchni 691 m2. Działki należą do jednego właściciela. Działka położona jest w Chwaszczynie zaledwie kilkaset.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 382 195 zł68 m² 20 377,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Cena: 1 382 195 pln Powierzchnia: 67,83 m Liczba pokoi: 3 Poziom: parter Ekspozycja: południowo-wschodnia Skład mieszkania: pokój z aneksem kuchennym: 25,52 m Pokój 1: 11,47 m Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wejherowo,pomorskie

320 000 zł30 m² 10 322,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2 pokoje Z balkonem | pod lasem | 1 piętro | wejherowo | Na sprzedaż proponujemy 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na 1 piętrze w spokojnej okolicy. Osiedle położone jest tuż obok lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Gryglewskiego

Gdańsk,pomorskie

399 000 zł28 m² 15 178,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Kawalerka - 28 m Lokalizacja: gdańsk, VII Dwór Opis: przestronna i słoneczna kawalerkę o powierzchni 28 m , usytuowaną na czwartym piętrze w kameralnym, czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Grabowa

Glincz,pomorskie

230 000 zł1 278 m² 179,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

W koszyku dwie działki z możliwością wyboru :) Chętnie zapoznam Cię z ofertą działek, położonej w sąsiedztwie ul. Grabowej. Dojazd do działki stanowi droga wewnętrzna o polnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

658 700 zł58 m² 11 353 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie idealne pod inwestycję | Wysoka stopa zwrotu | 3 niezależne pokoje | Oddzielna kuchnia | Łazienka osobno z wc Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Borowy Młyn

Borowy Młyn,pomorskie

290 000 zł2 001 m² 144,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Nieruchomość w województwie pomorskim w powiecie bytowskim w gminie lipnica. Działka budowlana o powierzchni 2001 oddalona ok 200m od jeziora Gwiazda .Media w drodze bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mazepy

Pruszcz Gdański,pomorskie

815 156 zł81 m² 10 050 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą bardzo jasnego, 4-pokojowego mieszkania w spokojnej części Pruszcza Gdańskiego. Lokal o powierzchni 81,11 m znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wagnera

Gdańsk,pomorskie

852 624 zł45 m² 19 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: kameralny apartamentowiec sąsiedztwo domów jednorodzinnych tylko 9 lokali pod tym adresem bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubawska

Gdynia,pomorskie

649 000 zł54 m² 12 018,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie gdynia chylonia ul. Lubawska opis: nowoczesne, przestronne 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się w Gdyni przy ul. Lubawskiej, blisko stacji skm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Egiertowo

Egiertowo,pomorskie

649 000 zł140 m² 4 635,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:880 m²

Dom wolnostojący z dużą działką, egiertowo Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu wolnostojącego położonego w malowniczym Egiertowie. Nieruchomość idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 3 Maja

Sopot,pomorskie

1 595 000 zł87 m² 18 358,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1904

Dolny Sopot to najatrakcyjniejsza turystycznie część nadmorskiego kurortu i to właśnie tutaj, bardzo blisko plaży usytuowana jest stuletnia kamienica, w której znajduje się oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kcyńska

Gdynia,pomorskie

439 000 zł30 m² 14 633,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie gdynia cisowa ul. Kcyńska opis: nowoczesne, przestronne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w Gdyni przy ul. Kcyńskiej, blisko stacji skm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Sopot,pomorskie

359 900 €128 m² 2 811,72 €/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstania Wielkopolskiego

Gdynia,pomorskie

399 000 zł25 m² 15 808,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem! Gdynia Redłowo! Słoneczne 2 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 25,24m2 zlokalizowane na trzecim piętrze w budynku czteropiętrowym. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Starowiejska

Gdynia,pomorskie

249 000 zł19 m² 13 272,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta dostępna tylko W naszym biurze. Gdynia Śródmieście, ul. Starowiejska, lokal na pierwszym piętrze zlokalizowany w kompleksie handlowo- usługowo- mieszkalnym atrium o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Topolowa

Pomlewo,pomorskie

2 165 350 zł19 700 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni **1,9685 ha** położona w miejscowości **pomlewo**. Działka znajduje się w gminie Przywidz, w malowniczej okolicy, co czyni ją idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jana Kazimierza

Gdynia,pomorskie

395 612 zł40 m² 9 950 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szukasz spokojnego i urokliwego miejsce do zamieszkania? Wybierz ten mały apartament, a będziesz miał to zagwarantowane! $ cena: 395 612,00 zł! Termin realizacji budynku to I kwartał 2027.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wejherowo,pomorskie

339 000 zł35 m² 9 685,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Śmiechowskiej w Wejherowie na Śmiechowie. Dane nieruchomości: - pomieszczenia: salon z aneksem kuchennym wyjściem na balkon, sypialnia, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zygmunta Augusta

Słupsk,pomorskie

339 000 zł37 m² 9 162,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 37m2 na 4 piętrze przy ulicy Zygmunta Augusta w Słupsku. - komfortowa lokalizacja - cisza spokój, mimo to blisko do centrum miasta - w sąsiedztwie park,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brzozowa

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł33 m² 18 151,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie po kapitalnym remoncie w odnowionej i zadbanej kamienicy na ul. Brzozowej w samym centrum Wrzeszcza, a jednocześnie w cichej (ślepej) uliczce bez dużego ruchu.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij