dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 580 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 580 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

1 472 600 zł74 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Atuty: doskonała lokalizacja z dostępem do infrastruktury, rekreacji Dostęp do wszystkich atrakcji turystycznych i kulturalnych, które oferuje miasto Dobrze rozwinięta infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Marszewska Góra

Marszewska Góra,pomorskie

190 000 zł1 937 m² 98,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Nowa oferta w Mio Casa Nieruchomości! Przedmiotem oferty jest działkę rolną 118/3 o powierzchni 1 937m2, która znajduje się w miejscowości Marszewska Góra w gminie Przywidz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Spacerowa

Gdynia,pomorskie

1 590 000 zł77 m² 20 703,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferowany na sprzedaż apartament z rynku wtórnego o powierzchni 76.8m2 znajduje się w niewielkim, kameralnym apartamentowcu z 2009 roku. Bezpieczna i spokojna okolica oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana z linią brzegową, ul. Jeziorna

Dobrzewino,pomorskie

367 920 zł1 022 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka: 1022 m Cena: 367 920,-zł (360,-zł m2) Typ oferty: działka na sprzedaż Forma własności: własność, księga wieczysta Media: gaz, prąd, woda, kanalizacja - w trakcie procedowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Dębowa

Niestkowo,pomorskie

250 000 zł1 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zainwestuj w swoje miejsce na świecie! Niestkowo to malownicza miejscowość położona wśród pól i lasów w województwie pomorskim, zlokalizowana w odległości 4 km od znanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Orłowska

Gdynia,pomorskie

3 800 000 zł79 m² 48 174,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Nadmorski apartament w Gdyni Orłowie. Atuty: - idealna lokalizacja przy Orłowskim molo. - przepiękne widoki na Bałtyk i malowniczy orłowski klif. - bliskość zielonych terenów i pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Gdańsk,pomorskie

559 000 zł53 m² 10 547,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie na sprzedaż - Gdańsk Przymorze, ul. Kołobrzeska Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53 m , położone w popularnej dzielnicy Gdańska - Przymorze, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Jastarnia,pomorskie

1 850 000 zł65 m² 28 374,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

3 - pokojowy, słoneczny apartament z tarasem i miejscem parkingowym w Juracie Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjny apartament usytuowany w wyjątkowym i niezwykle urokliwym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

482 500 zł36 m² 13 534,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dwa pokoje na rozwijającym się osiedlu Z dobrym dojazdem do gdańska bez prowizji zakup bezpośrednio od dewelopera istnieje możliwość wykończenia pod klucz lokalizacja: blisko obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Księżycowa

Sopot,pomorskie

695 000 zł38 m² 18 337,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Klimatyczne mieszkanie z ogródkiem w spokojnej części Sopotu. Atuty: - jedynie 12 mieszkań w budynku - spokojna okolica, posesja ogrodzona - brak sąsiadów za oknami - widok na tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

826 000 zł48 m² 17 030,90 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie na 15 piętrze z widokiem na Zatokę Gdańską, w stanie deweloperskim. Inwestycja "horizon" dewelopera J.W. Construction Sprzedaż na zasadzie cesji praw z umowy deweloperskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

1 548 400 zł79 m² 19 600 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Trzypokojowe mieszkanie z widokiem na Motławę! Atuty: doskonała lokalizacja z dostępem do infrastruktury, rekreacji Dostęp do wszystkich atrakcji turystycznych i kulturalnych, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sosnkowskiego

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł55 m² 12 640,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Atuty: - 5 minut przystanek autobusowy ( pętla Łostowice) - 5 minut przystanek tramwajowy ( pętla Łostowice) - 5 minut Obwodnica Trójmiasta - 8 minut ścisłe centrum Gdańska - niska kameralna zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bajki

Rotmanka,pomorskie

705 081 zł70 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu. - zakup bezpośrednio od developera. - zakup bez prowizji. - brak podatku pcc. - pomagam uzyskać najlepsze warunki kredytu hipotecznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Filarskiego

Gdańsk,pomorskie

1 270 000 zł67 m² 18 898,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dzień dobry, mam przyjemność zaoferować Państwu zupełnie Nowy, ekskluzywny, 3-Pokojowy Apartament blisko morza (300m), kilka minut spacerem i jesteśmy na plaży. Zaprojektowany i wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wschodnia

Gdynia,pomorskie

825 000 zł63 m² 13 068,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Przytulne i słoneczne mieszkanie w doskonałej lokalizacji, z zadaszonym balkonem. Atuty: - przestronny zadaszony balkon o powierzchni 7m2 - mieszkanie słoneczne, ciepłe i ciche -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przemyska

Gdańsk,pomorskie

967 871 zł84 m² 11 499 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Jeden Z ostatnich lokali W inwestycji, gotowy do odbioru bez prowizji zakup bezpośrednio od dewelopera istnieje możliwość wykończenia pod klucz Czteropokojowe mieszkanie na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Rumia,pomorskie

299 000 zł33 m² 9 177,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 32,58 m , idealne jako inwestycja! Lokal znajduje się w świetnej lokalizacji w Rumi, z dogodnym dostępem do komunikacji miejskiej, sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Sopot,pomorskie

1 847 000 zł93 m² 19 918 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1907

Mieszkanie zlokalizowane jest na pierwszym piętrze w szlachetnej, stuletniej kamienicy w Górnym Sopocie. Kamienica w bardzo dobrym stanie, świeżo odnowione drzwi wejściowe do budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stajenna

Gdańsk,pomorskie

839 000 zł52 m² 16 134,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż - w ścisłym Śródmieściu Gdańska. Oferta sprzedaży niezwykłego mieszkania o powierzchni 52 m , które zachwyca zarówno lokalizacją, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bernadowska

Gdynia,pomorskie

1 904 000 zł68 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie w urokliwej dzielnicy Gdyni Orłowo, oddalone kilkanaście minut spacerem od morza. Atuty: - dogodna lokalizacja: położone w urokliwej dzielnicy Orłowo, blisko morza oraz licznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

486 982 zł43 m² 11 233,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gotowe do odbioru, blisko planowanego przystanku pkm bez prowizji zakup bezpośrednio od dewelopera istnieje możliwość wykończenia pod klucz lokalizacja: blisko obwodnicy Trójmiasta - około 6 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Solskiego

Słupsk,pomorskie

350 000 zł56 m² 6 217 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkania w Centrum Słupska 0% prowizji Bez podatku pcc Prezentujemy nowo budowany, nowoczesny budynek mieszkalny zlokalizowany w ścisłym centrum miasta, przy ul. Solskiego w Słupsku. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stara Stocznia

Gdańsk,pomorskie

2 840 000 zł88 m² 32 272,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament widokowy w Brabanku - stan deweloperski. Atuty: - piękny widok na historyczną część Gdańsk - wiele możliwości adaptacyjnych lokalu - nowoczesna inwestycja w top lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, al. Zwycięstwa

Gdynia,pomorskie

2 180 000 zł125 m² 17 483,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Orłowo unique - Kompleks biurowy w prestiżowej, willowo-biznesowej dzielnicy Gdyni. Biurowiec stanowi wyjątkowy mariaż nowoczesnego budownictwa i naturalnego nadmorskiego krajobrazu. Sam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cumowników

Gdańsk,pomorskie

1 399 000 zł320 m² 4 371,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:307 m²

Szukasz zadbanego słonecznego domu dla twojej rodziny? atuty nieruchomości: - garaż na 2 auta oraz miejsce postojowe przed domem - 2 osobne garderoby - Alarm domowy - Taras od strony południowej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Leśna Góra

Gdańsk,pomorskie

420 000 zł36 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka z widokiem na las, mieszkanie jednostronne, słoneczne, od strony południowo-zachodniej, pokój ok.19 m2, kuchnia ok. 6m2, łazienka ok. 4m2 , przedpokój ok. 5m2, balkon ok. 3m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śmidowicza

Gdynia,pomorskie

415 000 zł52 m² 7 980,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Gdynia Oksywie. Przytulne 2 pokoje. Mieszkanie dostępne od zaraz. Do remontu. Zapewniamy kompleksowa pomoc formalno - prawną. Wszystko W cenie. Świetnie skomunikowana okolica! Tel. - przytulne 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Perłowa

Gdańsk,pomorskie

529 000 zł45 m² 11 755,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

3-pokojowe Mieszkanie z Widokiem przy ul. Perłowej w Gdańsku Opis nieruchomości: lokalizacja: gdańsk, ul. Perłowa, w spokojnej i cichej okolicy. Powierzchnia: 45 m Piętro: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Wałowy

Gdańsk,pomorskie

650 000 zł59 m² 11 002 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1894

Przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie 59,08M2 z dużym potencjałem i bardzo dobrej lokalizacji. 2 piętro w 3 piętrowej kamienicy z 1894 r. Lokal składa się z: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sempołowskiej

Gdańsk,pomorskie

1 099 000 zł70 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 3 pokoje Gdańsk Śródmieście Opis mieszkania: powierzchnia: 70 m Liczba pokoi: 3 (wszystkie osobne) Piętro: 2 (w III-piętrowej kamienicy) Dodatkowe pomieszczenia: duża osobna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mostek

Gdańsk,pomorskie

420 863 zł37 m² 11 310,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Sprzedane! zapyaj O inny apartament W tej lokalizacji! uwaga okazja! Wyjątkowa inwestycja w promocyjnej cenie! Podana cena lokalu jest ceną brutto 23% vat., możliwość kupna jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hryniewickiego

Gdynia,pomorskie

8 250 000 zł126 m² 65 476,20 zł/m²

 

Piętro:22/32

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Jedyny z takim widokiem. 2 miejsca postojowe + duża komórka w cenie. Niepowtarzalny, widokowy apartament z dwoma miejscami garażowymi w najbardziej rozpoznawalnym apartamentowcu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kochanowskiego

Gdańsk,pomorskie

1 049 000 zł61 m² 17 196,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Tylko U nas! Wyjątkowy apartament w prestiżowym kompleksie mieszkaniowym we Wrzeszczu! Apartament Apartament położony jest na parterze apartamentowca. Składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Grunwaldzka

Gdańsk,pomorskie

1 700 000 zł106 m² 16 037,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1899

Apartament z duszą w kamienicy z ponadstandardową wysokością pomieszczeń w samym sercu Oliwy. Atuty: doskonała lokalizacja z dostępem do infrastruktury, rekreacji Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Legionów Polskich

Lębork,pomorskie

644 000 zł77 m² 8 401,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Główne Atuty Nieruchomości: kameralna Zabudowa: nieruchomość znajduje się w nowoczesnym, 4-rodzinnym budynku apartamentowym z 2019 roku, co zapewnia spokój i prywatność. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

596 547 zł44 m² 13 460 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nie pobieramy prowizji- współpracujemy Z deweloperami piecki-migowo mieszkanie Z ogródkiem na sprzedaż Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Obsługa : ciechanowiczbiuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stara Stocznia

Gdańsk,pomorskie

3 580 000 zł77 m² 46 554 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Apartament z frontowym widokiem na rzekę Motławę oraz panoramę Gdańska! Atuty: -bezpośredni widok z salonu i sypialni na rzekę Motławę, koło widokowe i Żurawia, -lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krakowska

Rumia,pomorskie

550 000 zł64 m² 8 661,42 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

: na skróty : Rumia Janowo || Krakowska || Ciche mieszkanie na osiedlu w centrum, z widokiem na miasto i wzgórza morenowe || Powierzchnia użytkowa 63,5m2 || 3 pokoje || oddzielna kuchnia ||.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kurpińskiego

Gdańsk,pomorskie

619 000 zł42 m² 14 738,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie spółdzielczo-własnościowe. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Wyjątkowa oferta. Idealnie rozplanowane, kompaktowe mieszkanie. Trzy pokoje. Dwie niezależne sypialnie w kwadracie. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Gdańsk,pomorskie

1 150 000 zł93 m² 12 312,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Atuty: - świeżo po odświeżeniu mieszkania - Bezpieczne osiedle z monitoringiem i kontrolą dostępu - Doskonała lokalizacja blisko centrum miasta - Infrastruktura zapewniająca wygodę życia.