dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 582 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

20 582 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Mickiewicza

Tczew,pomorskie

239 000 zł40 m² 6 038,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Oferta Na sprzedaż mieszkanie składające się z 2 pokoi (19,79m2 i 5,27m2), zamkniętej kuchni (7,32m2), łazienki (3,26m2) oraz przedpokoju (3,94m2) zlokalizowane na ulicy Mickiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

278 535 zł25 m² 11 141,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Oferujemy na sprzedaż nową kawalerkę o powierzchni użytkowej 25.09m , położonej w kameralnym 4-piętrowym budynku. Mieszkanie z rynku pierwotnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

579 803 zł51 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kompaktowe 3 pokojowe mieszkanie z balkonem. Prawie gotowa inwestycja na Gdańskim Jasieniu przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej i Trójmiejskiej Obwodnicy z świetną komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Borkowo

Borkowo,pomorskie

1 200 000 zł150 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przedstawiam, wyjątkowy i przestronny bliźniak (skrajny) w spokojnej okolicy! Lokalizacja osiedla -> wymarzone miejsce - spełnia wszystkie warunki na których zależy większości Polskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rubinowa

Gdańsk,pomorskie

549 000 zł52 m² 10 557,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie inwestycyjne zlokalizowane w Gdańsku. Gotowe do wprowadzenia 4-pokojowe mieszkanie mieści się w Gdańskiej dzielnicy Orunia, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Zatokowa

Mechelinki,pomorskie

795 000 zł44 m² 18 163,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż nowe 2-pokojowe mieszkanie W inwestycji porto mare W nadomorskich mechelinkach mieszkanie: apartament o powierzchni 43,77 m2 składa się z sypialni , pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wejherowska

Częstkowo,pomorskie

220 000 zł2 612 m² 84,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne 2 Działki w Częstkowie, gmina Wejherowo! Idealna Lokalizacja! 1000 m2 i 1612 m2 bez dodatkowych opłat: kupując tą nieruchomość z naszą pomocą kupujący nie zapłaci żadnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

851 740 zł48 m² 17 886,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta dostępna tylko w Naszym Biurze! Wyjątkowy lokal w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym na Wyspie Spichrzów. Lokal użytkowy , do własnej aranżacji jena otwarta przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Piastowska

Pruszcz Gdański,pomorskie

700 000 zł56 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2-poziomowe mieszkanie w Pruszczu Gdańskim Powierzchnia: 55,99 m (dodatkowo poddasze ok. 30 m ) Opis: rodzaj mieszkania: 2 poziomowe Rok budowy: 2017 Poziom: 1. piętro Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staniewicza

Gdynia,pomorskie

579 000 zł63 m² 9 190,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Słoneczne 3 pok.z widokiem na las! Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w Gdyni przy ulicy Staniewicza. Pow.użytkowa 62,90 , balkon 5,72 i przynależna piwnica 6,6. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Sopot,pomorskie

545 000 zł26 m² 21 264,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Wyyjątkowa oferta! idealna inwestycja! Na sprzedaż stylowa kawalerka W samym centrum sopotu 500M od plaży! 5 minut do słynnego Baru Przystań, monte Casino i wszystkich atrakcji turystycznych!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gościcino

Gościcino,pomorskie

399 000 zł52 m² 7 687,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

- kup U nas bez prowizji - mieszkanie 51,90m2 - W stanie deweloperskim | do własnej aranżacji | wydanie od zaraz lokalizacja Gościcino to miejscowość położona niedaleko Wejherowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Sopot,pomorskie

1 750 000 zł76 m² 23 151,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Bardzo słoneczne, trzystronne mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, przedpokoju oraz łazienki z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paganiniego

Gdańsk,pomorskie

695 000 zł52 m² 13 263,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Przedstawiamy Państwu mieszkanie przy ulicy Nicoli Paganiniego 11 na Gdańskim Suchaninie. Mieszkanie o powierzchni 52,4m składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

291 000 zł25 m² 11 598,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Promocjai! Inwestycja jest położona w spokojnej i malowniczej części Śródmieścia, u zbiegu Opływu Motławy i uchodzącej do morza Martwej Wisły. W inwestycji nie brakuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sulęczyno

Sulęczyno,pomorskie

1 600 000 zł138 m² 11 556,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:996 m²

Atuty: - 10 min od jeziora Guścierz Duży - 10 min do centrum Sulęczyna - duża zagospodarowana działka z miejscem do wypoczynku - dom po remoncie, gotowy do wprowadzenia - cicha spokojna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fenikowskiego

Reda,pomorskie

475 000 zł51 m² 9 319,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Opis nieruchomości Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Fenikowskiego w Redzie Dane nieruchomości: - pomieszczenia: oddzielna kuchnia, sypialnia, łazienka, salon z wyjściem na balkon oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prokowska

Kartuzy,pomorskie

860 000 zł107 m² 8 037,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Klimatyczne mieszkanie dwupoziomowe w prestiżowej dzielnicy Kartuz Podstawowe informacje: powierzchnia: ok. 100 m Cena: 860 000 zł Liczba pokoi: 3 Piętro: 3 Opis nieruchomości: na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

1 232 000 zł62 m² 19 903,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,9 m , znajdujące się na 2 piętrze w prestiżowym kompleksie Altus w Gdyni Redłowie. To wyjątkowe miejsce, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Wichrowe Wzgórze

Mierzeszyn,pomorskie

83 000 zł830 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dostępne tylko u nas! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu działkę położoną w samym centrum wsi Mierzeszyn, pomiędzy Przywidzem a Trąbkami Wielkimi. Działka pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Łokietka

Sopot,pomorskie

2 500 000 zł65 m² 38 461,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Sprzedam mieszkanie bardzo wysoki standard 65m z miejscem postojowym i komórką Sopocka Rezydencja ulica Łokietka budynek od morza (północny )widok na zieleń drzewa na skarpę Drugie piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Południowa

Gdynia,pomorskie

80 000 zł18 m² 4 545,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:18 m²

Na sprzedaż garaż o powierzchni 17,60 m2 położony zespole garażowym w Gdyni przy ulicy Południowej 4a (garaż oznaczony numerem 138/III). Garaż stanowi spółdzielcze własnościowe prawo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Źródlana

Rumia,pomorskie

1 990 000 zł306 m² 6 503,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 482 m²

Unikalny dom na prestiżowym osiedlu - komfort I spokój Zapraszamy do zakupu unikatowej nieruchomości w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Rumi. Ten dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Gdańsk,pomorskie

649 000 zł54 m² 12 018,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Dni otwartę 11.12.2024 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą na Przymorzu jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska! To jasne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 54.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Szafirowa

Rokitnica,pomorskie

769 000 zł103 m² 7 466 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:82 m²

Oferta dostępna wyłącznie w biurze westate Gdańsk. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z propozycją zakupu eleganckiego skrajnego budynku mieszkalnego z przyległym ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Grunwaldzka

Gdańsk,pomorskie

1 022 000 zł71 m² 14 394,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1880

Przepiękne mieszkanie w samym sercu Gdańskiej Oliwy - przestronne, słoneczne i urządzone z niezwykłą dbałością o detale. To mieszkanie łączy w sobie nowoczesność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fenikowskiego

Wejherowo,pomorskie

335 000 zł30 m² 11 166,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker!rezerwacja! Na sprzedaż: nowoczesne, świeżo wyremontowane mieszkanie w Wejherowie przy ul. Fenikowskiego 29 idealne dla osób szukających gotowego do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

414 000 zł26 m² 15 923,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Młode Miasto, w obrębie którego realizujemy przedsięwzięcie, to prężnie rozwijająca się na nowo dzielnica oferująca dostęp do atrakcyjnych i wielofunkcyjnych przestrzeni publicznych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bażyńskiego

Gdańsk,pomorskie

1 297 014 zł64 m² 20 171 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowe mieszkanie położone w spokojnej części jednej z najatrakcyjniejszych dzielnic Gdańska usytuowane w otoczeniu zieleni parkowej. Opis mieszkania : - usytuowane na parterze, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Olgierda

Gdynia,pomorskie

999 000 zł77 m² 12 974 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 77,11 m wykończone pod klucz na ul. Olgierda. Na sprzedaż wyjątkowe, nowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Szenajda

Szenajda,pomorskie

57 152 zł3 008 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Z przyjemnością prezentujemy atrakcyjną ofertę sprzedaży działki o numerze 108/4, położonej w malowniczej miejscowości Szenajda, w gminie Kościerzyna. Działka oznaczona jako teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Pomorska

Dębogórze,pomorskie

2 999 000 zł10 044 m² 298,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki inwestycyjne w Dębogórzu. Zapraszam do kontaktu :) Przedmiot sprzedaży: działki 67/13 i 67/14 położone w Dębogórzu, gmina Kosakowo. Powierzchnia 10 044 m2. Uwaga - możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Miła

Przyjaźń,pomorskie

189 000 zł771 m² 245,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta prowadzona w formie wyłączności. Na sprzedaż ostatnia działka na ulicy Miłej - na końcu osiedla. Link z googlemaps z dokładnym adresem: działka w trakcie podziału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pruszkowskiego

Gdynia,pomorskie

419 000 zł57 m² 7 363,80 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tylko W golden gate! Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe mieszczące się w dzielnicy Gdynia Pogórze. Nieruchomość usytuowana jest na czwartym piętrze w dziewięciopiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Czarne Dolne

Czarne Dolne,pomorskie

130 000 zł2 600 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2600 mkw w miejscowości Czarne Dolne (działka nr 266). Województwo Pomorskie, powiat Kwidzyński, gmina Gardeja. Działka o powierzchni 2600.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. 1000-lecia Państwa Polskiego

Władysławowo,pomorskie

969 000 zł75 m² 12 920 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Nowość W mio casa! eleganckie 4-pokojowe mieszkanie W nadmorskim kurorcie! Nieruchomość zlokalizowana jest w samym centrum Władysławowa. Jest to jeden z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeromskiego

Gdynia,pomorskie

849 000 zł45 m² 18 938,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj Lub Zainwestuj Apartament z Antresolą w samym Centrum Gdyni Oferujemy Państwu wyjątkowy apartament w samym centrum Miasta, w sąsiedztwie Morza, bulwaru, atrakcji Gdyni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kaczyńskiego

Gdańsk,pomorskie

1 499 000 zł88 m² 17 034,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Oferta prywatna Atuty: 1. linia brzegowa | Apartament nad morzem! minuta do Parku Reagana zamknięte osiedle strzeżone z dziedzińcem niska zabudowa cicha,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Załakowo

Załakowo,pomorskie

520 000 zł80 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:442 m²

Szukasz wyjątkowego miejsca do odpoczynku, a jednocześnie pewnej inwestycji? Marzysz, aby zaszyć się w zaciszu pięknego domu blisko lasu i jeziora? Z największą przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mostnika

Słupsk,pomorskie

318 000 zł36 m² 8 736,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 36,4m2 na parterze w samym centrum Słupska. - centrum miasta - w okolicy park, 2 teatry, bulwary - blisko sklepów - nieruchomość gotowa do zamieszkania ile.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Goszczyńskiego

Gdańsk,pomorskie

829 000 zł68 m² 12 214,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Mam przyjemność zaoferować Państwu słoneczne i odświeżone mieszkanie o powierzchni 67,87m , zlokalizowane na 1 piętrze przy ul. Goszczyńskiego w Gdańsku. Przestronne mieszkanie.