dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 585 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 585 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Tczew

Tczew,pomorskie

220 000 zł26 m² 8 461,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja Kawalerkę zlokalizowana na Czyżykowie, w Tczewie. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w budynku wielorodzinnym. Blisko Parku i Bulwaru Wiślanego. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lipowa

Bojano,pomorskie

729 000 zł166 m² 4 401,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:416 m²

Na sprzedaż ostatni już lokal mieszkalny w zabudowie bliźniaczej, będący częścią inwestycji Pod Miłorzębem. To wyjątkowy, bardzo funkcjonalny projekt zlokalizowany w pasie Wzgórz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Czarne Dolne

Czarne Dolne,pomorskie

130 000 zł2 600 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2600 mkw w miejscowości Czarne Dolne (działka nr 266). Województwo Pomorskie, powiat Kwidzyński, gmina Gardeja. Działka o powierzchni 2600.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bulońska

Gdańsk,pomorskie

1 100 756 zł86 m² 12 728,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta dotyczy lokalu nr C.4.3 Osiedle idealnie wkomponowuje się w krajobraz Górnego Tarasu Gdańska, łącząc atuty dwóch dzielnic: Moreny i Jasienia. W bliskim zasięgu osiedla znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Derdowskiego

Rumia,pomorskie

459 000 zł437 m² 1 050,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Oferta sprzedaży dostępna tylko W biurze onyx home! Przedmiotem sprzedaży jest mała działka budowlana położona w Rumi, przy ul. Derdowskiego. Nieruchomość o powierzchni 437 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Gdańsk,pomorskie

609 000 zł45 m² 13 533,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne słoneczne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w najlepiej skomunikowanej dzielnicy - Gdańsk Przymorze na wysokim parterze w bloku 4 piętrowym. Budynek po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

756 746 zł62 m² 12 199,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne apartamenty w nadmorskiej dzielnicy Gdańska - Letnica. Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: gotowe mieszkanie 3-pokojowe Ogródek 45,2m2 900 metrów do morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stanisława Leszczyńskiego

Słupsk,pomorskie

405 000 zł51 m² 7 895 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu! Gotowe do zamieszkania 2 pokojowe mieszkanie w Słupsku z dużym balkonem Oferujemy na sprzedaż bardzo słoneczne 2 pokojowe mieszkanie, leżące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiczlińska

Gdynia,pomorskie

367 211 zł30 m² 12 410 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zewnętrzne Biuro Sprzedaży Nieruchomości Dla moich klientów specjalnie rabaty tylko w listopadzie! Jako zewnętrzne biuro sprzedaży, oferuję kompleksową obsługę inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Gdańsk,pomorskie

424 733 zł27 m² 15 661,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Możliwość odliczenia podatku Vat, również osoby nie prowadzące działalności gospodarczej! Duże rabaty, zapytaj! Gotowe do odbioru! Inwestycja oferuje kilka kluczowych atutów, które sprawiają,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Heliosa

Gdańsk,pomorskie

590 000 zł70 m² 8 473,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

3 pokoje o powierzchni 69,63 m2 na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku o ekspozycji południowo - wschodniej. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Jastrzębia Góra,pomorskie

949 000 zł67 m² 14 122 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zapraszam do zapoznania się z ofertą tego niezwykle ciekawego miejsca, położonego w Jastrzębiej Górze, będącej najdalej na północ wysuniętą częścią Polski. Nasza propozycja jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wieniawskiego

Gdańsk,pomorskie

978 111 zł51 m² 19 100 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,21 m, z balkonem, 3 pokojowe, położone na IV piętrze w nowo budowanym budynku w dzielnicy Gdańsk-Siedlce. Nieruchomość w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiczlińska

Gdynia,pomorskie

577 877 zł41 m² 14 050 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opis inwestycji Udogodnienia: nowoczesna architektura, wysoki standard wykończenia, winda, stacja ładowania samochodów elektrycznych, pakiet antysmogowy, smart home, komórki lokatorskie, strefa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielkopolska

Gdańsk,pomorskie

465 084 zł43 m² 10 703,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Skandinavia to nowe osiedle mieszkaniowe, które powstaje w dynamicznie rozwijającej się części Gdańska (orunia Górna- gdańsk Południe). Jest one zaaranżowane w stylu skandynawskim pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 099 000 zł168 m² 6 544 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Dom energooszczędny w zabudowie szeregowej z ogródkiem. Termin Oddanie II kw 2025 / Bez podatku pcc lokalizacja Bardzo spokojna okolica, działka od strony ogródka graniczy z wolną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gdańska

Gdańsk,pomorskie

489 000 zł32 m² 15 046,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Przestronna kawalerka - cała infrastruktura wokół, komunikacja z całym Trójmiastem, 400 m od morza! idealne pod najem - zarówno krótko jak I długoterminowy! Mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

637 956 zł59 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Inwestycja na Gdańskim Jasieniu przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej i Trójmiejskiej Obwodnicy z świetną komunikacją z centrum Gdańska i lotniskiem. W najbliższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Krajobrazowa

Reda,pomorskie

259 205 zł27 m² 9 693,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta love at home. Z naszym biurem tylko bezpieczna sprawdzona transakcja bez prowizji dla kupującego! W dniach 26.08.2024-06.09.2024 przebywam na urlopie proszę o kontakt na WhatsApp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Gdańsk,pomorskie

1 295 000 zł51 m² 25 160,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Atuty: - w pełni wyposażone, do wprowadzenia od zaraz - Świetna komunikacja z resztą miasta - Wyjątkowa okolica - Kilka minut pieszo do Starego Miasta - Gotowe do zamieszkania - Unikalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Biegańskiego

Gdańsk,pomorskie

679 000 zł50 m² 13 580 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe mieszkanie świeżo po remoncie. 3 km od Śródmieścia. Mieszkanie: układ pomieszczeń: to funkcjonalne mieszkanie posiada trzy pokoje - salon połączony z aneksem kuchennym, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Młyńska

Rumia,pomorskie

658 000 zł1 316 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pośrednik odpowiedzialny za ofertę: millennium Nieruchomości prezentuje: działkę budowlaną o powierzchni 1316m2 przy ul. Młyńskiej w Rumi. Przeznaczenie terenu wynikającego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Reja

Władysławowo,pomorskie

499 267 zł50 m² 10 084,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

To mieszkanie jest zarezerwowane, ale posiadamy inne w tej inwestycji. Marzysz o inwestycji, która zacznie na siebie zarabiać od pierwszego dnia? Apartament A6 w Baltic Nova we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łagiewniki

Gdańsk,pomorskie

785 000 zł72 m² 10 902,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Inwestycyjnie: oferta spełnia wszystkie warunki idealnego mieszkania pod ulokowanie kapitału. Obecnie prowadzony jest najem na dobry ( w sezonie letnim 800 - 900zł doba ) Sprawdzi się, także najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poziomkowa

Gdańsk,pomorskie

620 000 zł53 m² 11 698,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przedstawiam mieszkanie w spokojnej i jednocześnie dynamicznie rozwijającej się okolicy! Mieszkanie - 3 pokoje, 53m2 + ogródek Atuty nieruchomości: -Nowa Łazienka (wykończona w czerwcu).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

757 872 zł50 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:parter/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zachęcam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą 3 pokojowego mieszkania w nadmorskiej dzielnicy Gdańska. Idealna propozycja zarówno do własnego zamieszkania jak i zakupu inwestycyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Gdańsk,pomorskie

585 000 zł58 m² 10 086,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker *sprzedaż mieszkania inwestycyjnego Gdańsk, ul. Kopernika 9* oferta prywatna! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,5 m , idealne pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Słupsk,pomorskie

405 000 zł51 m² 7 895 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna, ul. Wczasowa

Stara Kiszewa,pomorskie

1 280 000 zł62 237 m² 20,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atuty: - spokojna okolica, blisko natury - Jezioro Wygonin, długie : 5 min rowerem, 15 min spacerem - zakup idealny inwestycyjnie lokalizacja: stara Kiszewa, wieś w północnej Polsce w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lastadia

Gdańsk,pomorskie

1 400 000 zł56 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Atuty: - wyposażony i umeblowany apartament, - całodobowa ochrona, - świetna lokalizacja nad Motławą, - świetnie rozwinięta infrastruktura i komunikacja miejska. Nieruchomość: słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeliwna

Gdynia,pomorskie

654 000 zł56 m² 11 678,60 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w Gdyni Pogórze Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 56 m , usytuowane na parterze w 7-piętrowym bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jaworowa

Gdańsk,pomorskie

680 000 zł52 m² 13 076,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

!kupujący nie płaci pcc 2%! 3-Pokojowe Mieszkanie z Tarasem na Jasień - Gdańsk, ul. Jaworowa Główne Atuty Nieruchomości: przestronny Taras: niewątpliwym atutem mieszkania jest ogromny taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdynia,pomorskie

459 999 zł44 m² 10 548 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Piszanowni Państwo jest mi bardzo miło, że mogę Państwu zaprezentować tą wyjątkową ofertę. Zapraszam do zapoznania z bardzo przytulnym i zadbanym mieszkaniem. Jeden z głównych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

591 570 zł44 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania cesję słonecznego apartamentu zlokalizowanego zaledwie 800m od morza! Idealne do zamieszkania samemu lub pod najem dobowy i/lub długoterminowy! W skład prezentowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

527 625 zł50 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Brak pcc dla każdego kupującego! Opis: na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim do własnej aranżacji. Mieszkanie znajduję się na 2 piętrze z 3. Inwestycja mieści się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Regatowa

Mechelinki,pomorskie

1 450 000 zł108 m² 13 403,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Apartament w wyjątkowym miejscu z widokiem na morze. Lokalizacja: mechelinki to spokojna miejscowość około 10 min autem od północnych granic Gdyni. Położona nad zatoką Gdańską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdynia,pomorskie

575 000 zł60 m² 9 583,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie 3 pokoje | przestronne| piękna okolica | gdynia karwiny | lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się bliskością terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

382 000 zł36 m² 10 611,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam mieszkanie w pięknym dwupiętrowym budynku z wysokim standardem wykończenia i dużą ilością terenów zielonych! W zasięgu kilometra do Twojej dyspozycji są: pasaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kameralna

Gdynia,pomorskie

3 450 000 zł140 m² 24 672,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:275 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej z pokojem dziennym od południa. Pierwsza kondygnacja mieszkalna domu składa się z dużej otwartej przestrzeni typu open space oraz łazienki (miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stoczniowców

Rumia,pomorskie

460 000 zł68 m² 6 793,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Opis budynku: blok z lat 80, klatka schodowa zabezpieczona domofonem. Przed budynkiem są ogólnodostępne miejsca postojowe. Opis mieszkania: III kondygnacja. Powierzchnia całkowita mieszkania 67,71m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle 1000-lecia PP

Wejherowo,pomorskie

279 000 zł29 m² 9 734,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż mieszkanie typu kawalerka o powierzchni 28,66 m2, zlokalizowane na 3 piętrze budynku na Osiedlu 1000lecia w Wejherowie. Nowoczesna kawalerka po świeżym, kompleksowym remoncie,.