dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 584 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

20 584 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kistowo

Kistowo,pomorskie

699 999 zł3 000 m² 233 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

!Cudowna działka w sercu Szwajcarii Kaszubskiej! Przedmiotem sprzedaży jest przepiękna działka o powierzchni prawie 3 hektarów, położona w urokliwej miejscowości Kistowo, zaledwie 50 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Łapalice

Łapalice,pomorskie

109 000 zł1 001 m² 108,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Łapalice - działka bezpośrednio przy Lesie Państwowym! Oferujemy do sprzedaży pięknie położoną działkę gruntu, z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkalną jednorodzinną. Dla terenu brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Na Zaspę

Gdańsk,pomorskie

369 999 zł45 m² 8 222 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

: krótko : Nowy Port, ul. Na Zaspę | Mieszkanie 45 m2 do remontu w atrakcyjnej cenie | Parter z dużymi możliwościami aranżacyjnymi | Dostęp do dużego strychu, piwnicy, spiżarni, garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stara Stocznia

Gdańsk,pomorskie

2 197 000 zł70 m² 31 385,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Gdańsk to nie tylko ośrodek biznesowy, ale jeden z najważniejszych ośrodków turystycznych i kulturalnych w Polsce.Warto tu również mieszkać. Ofertą jest wyjątkowy Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Gdańsk,pomorskie

655 111 zł52 m² 12 625 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji oraz pcc. Możliwość skorzystania z bezpłatnej pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Mam przyjemność zaprezentować ofertę lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kraszewskiego

Strzebielino,pomorskie

359 000 zł61 m² 5 873,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

1. Inwestycja Osiedle Kraszewskiego - Etap 1 2. Opis lokalu + rozkład pomieszczeń 3. Doskonała lokalizacja 4. Wysoka jakość budownictwa 5. Bezpieczeństwo zakupu 6. Finansowanie + obsługa 7. Solidny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koprowskiego

Gdańsk,pomorskie

425 000 zł38 m² 11 306 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta W czasowej rezerwacj! Mam Państwu do zaoferowania niezwykle funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na IV-piętrze w kameralnym 4-piętrowym budynku z windą, zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Topazowa

Gdańsk,pomorskie

550 000 zł40 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy na sprzedaż jasne i przestronne dwupokojowe mieszkanie o wysokim standardzie, położone na 2. piętrze budynku z windą. Nieruchomość jest idealna dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kistowo

Kistowo,pomorskie

699 999 zł29 000 m² 24 zł/m²

 

 

 

Trzepowo,pomorskie

420 000 zł90 m² 4 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:60 m²

Dom bliźniak w Trzepowie - mieszkalny i słoneczny, zamiana na mieszkanie w Trójmieście Na sprzedaż dom bliźniak z końca lat 80., położony w malowniczej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chylońska

Gdynia,pomorskie

469 000 zł37 m² 12 675 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Nowa oferta W gdyni chylonia Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą 2 pokojowego mieszkania w Gdyni Chyloni. Nieruchomość: - 2 pokoje - Funkcjonalne mieszkanie z salonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

482 182 zł26 m² 18 689,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż nową kawalerkę o powierzchni użytkowej 25,80 m , położonej na parterze w kameralnym 4-piętrowym budynku. Mieszkanie z rynku pierwotnego w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wypoczynkowa

Gdańsk,pomorskie

1 700 000 zł40 m² 42 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 42m2, położone w prestiżowej dzielnicy Jelitkowo w Gdańsku, przy ulicy Wypoczynkowej. To luksusowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

399 754 zł26 m² 15 125 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji oraz pcc. Możliwość skorzystania z bezpłatnej pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Szukasz mieszkania, które nie nadwyręży Twojego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

649 000 zł999 m² 649,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjnie położona działka usługowo- mieszkaniowa (inwestycyjna, w/ g mpzp - mnu1), o pow. 999 m2 ze starym domem i budynkiem. gospodarczym z przeznaczeniem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Brodnica Górna

Brodnica Górna,pomorskie

395 000 zł4 203 m² 93,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą działki o imponującej powierzchni 4203 m2, położonej w malowniczej Brodnicy Dolnej, w powiecie kartuskim, województwie pomorskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Powstańców Warszawskich

Gdańsk,pomorskie

724 900 zł64 m² 11 326,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie z malowniczym widokiem na centrum Gdańska w spokojnej, cichej i zielonej okolicy. Mieszkanie znajduję się 3 kilometry od centrum Gdańska i uczelni Gdańskich. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdynia

Gdynia,pomorskie

873 000 zł73 m² 11 901,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

***kupujący nie płaci prowizji*** nowodworcowa - Twoje idealne miejsce do życia w harmonii z naturą i bliskością miasta! Zapraszam do zapoznania się z inwestycją położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Partyzantów

Gdańsk,pomorskie

1 095 000 zł64 m² 16 976,70 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Serce Wrzeszcza. Słoneczne mieszkanie, znajdujące się na trzecim piętrze apartamentowca Quattro Towers w Gdańsku. Optymalnie zaprojektowany układ składający się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pohulanka

Gdańsk,pomorskie

880 000 zł47 m² 18 843,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie w budynku z 2012 roku na zamkniętym/ogrodzonym osiedlu wybudowanym przez dewelopera pb Górski, charakteryzujące się duża ilością zieleni. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

551 424 zł31 m² 17 950 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż Mieszkanie z rynku pierwotnego w nowej inwestycji osiedla położonego w gdańskim Śródmieściu, przy ul. Siennickiej. Inwestycja: apartamenty inwestycyjne dedykowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdynia,pomorskie

599 000 zł60 m² 10 067,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Stylowe mieszkanie W gdyni dąbrowie Zamieszkaj w nietuzinkowym mieszkaniu, które idealnie sprawdzi się dla pary lub singla. Przemyślana, funkcjonalna przestrzeń oraz doskonała lokalizacja to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wejherowo,pomorskie

259 000 zł39 m² 6 558,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Spełnij swoje marzenie o doskonały mieszkaniu w centrum Luzina ul. Robakowska + miejsce postojowe gratis Kupując to mieszkanie nie zapłacisz podatku pcc Cudzoziemcy mogą kupić tą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdynia,pomorskie

717 000 zł65 m² 11 063,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż komfortowe, gotowe do wprowadzenia 3-pokojowe mieszkanie z niezależną kuchnią w doskonałej lokalizacji. Nieruchomość usytuowana jest na drugim piętrze trzypiętrowego budynku-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Reda,pomorskie

577 000 zł56 m² 10 303,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Komfortowy 3-pokojowy apartament w Sercu małego Trójmiasta Kaszubskiego w Redzie przy ul. Olimpijskiej - gotowy do zamieszkania, dla osób ceniących Spokój i Wygodę. Spełnij swoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Matejki

Gdynia,pomorskie

649 000 zł50 m² 12 902,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Rezerwacja Szukasz mieszkania blisko plaży i morza, a zarazem blisko centrum Gdyni? Idealnie Trafiłeś! atuty: - widok z loggii na morze i Polankę Redłowską - dwustronna ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolonia Uroda

Gdańsk,pomorskie

770 634 zł48 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opis apartamentu: mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47,57 m2, z ekspozycją zachodnią, usytuowane na 1 piętrze, składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym (25,84 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

499 999 zł31 m² 16 129 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Duża kawalerka w kultowym budynku w kształcie fali - falowcu. Wysoki standard - gotowe do zamieszkania. Mieszkanie przeszło generalny remont, w tym wymianę instalacji hydraulicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

800 253 zł50 m² 16 050 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położonej w kameralnym 4-piętrowym budynku. Mieszkanie z rynku pierwotnego w nowej inwestycji osiedla położonego w gdańskim Śródmieściu, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

100 000 zł1 m² 100 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1000

nieaktualne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy z parkingiem

Sopot,pomorskie

14 000 000 zł800 m² 17 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta dyskretna, w wyłącznym posiadaniu Agencji naba house. Więcej informacji o obiekcie u Pośrednika odpowiedzialnego za ofertę. Oferowana nieruchomość to świetnie zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dulin'a

Gdańsk,pomorskie

816 648 zł97 m² 8 400 zł/m²