dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 586 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 586 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Gen. Józefa Hallera

Tczew,pomorskie

325 000 zł50 m² 6 522,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jasne mieszkanie zlokalizowane przy starówce Tczewa Mieszkanie usytuowane w świetnej lokalizacji. Jasne, słoneczne mieszkanie z przestronną powierzchnią. Idealne pod inwestycję czy dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Żuławska

Wiślinka,pomorskie

999 000 zł132 m² 6 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 485 m²

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Do not hesitate to write or call us.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bydgoska

Gdynia,pomorskie

1 390 000 zł51 m² 27 432,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie na parterze wykończone w wysokim standardzie z przestronnym ogródkiem, miejscem w hali garażowej i komórką lokatorską, a do tego dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Banino

Banino,pomorskie

549 000 zł90 m² 6 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Szukasz domu szeregowego w Baninie? Świetnie trafiłeś! atuty: - funkcjonalny dom szeregowy z ogródkiem, - świetny rozkład pomieszczeń, - bardzo dobre połączenie z Trójmiastem. Dom: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdańsk,pomorskie

1 199 000 zł93 m² 12 837,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Piecki Migowo / Myśliwska - Migowskiej Tarasy | Przestronny, rozkładowy apartament - 94 m2 | 4 pokoje, łazienka, toaleta | Balkon | 2 miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz komórka | Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Tuchom,pomorskie

249 000 zł767 m² 324,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bezpieczny zakup z nord Nieruchomości: 0% prowizji od Kupującego czy ukrytych kosztów Skuteczna i bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego Profesjonalne doradztwo przy zakupie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Błoń Janowskich

Rumia,pomorskie

366 336 zł38 m² 9 540 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Rumii - Centrum Janowo! Cena: 366 336 pln Powierzchnia: 38,40 m Piętro: i Opis mieszkania: salon z aneksem kuchennym: 27,45 m , z możliwością wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wagnera

Gdynia,pomorskie

695 000 zł61 m² 11 412,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa , atrakcyjniejsza cena! Oferujemy wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,90 m , zlokalizowane na parterze w nowoczesnym osiedlu, otoczonym zielenią i urokliwymi leśnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

534 875 zł37 m² 14 483,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam mieszkanie w zasięgu krótkiego spaceru do Wyspy Spichrzów i fontanny Neptuna. Mieszkanie jest w Standardzie deweloperskim z odbiorem IV kwartał 2024r. Kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Drożyny

Gdańsk,pomorskie

1 995 000 zł160 m² 12 468,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:458 m²

Oferowana nieruchomość to przedwojenny dom przy ulicy Drożyny w Gdańsku, w dzielnicy VII Dwór. Domy na sprzedaż w tej lokalizacji zdarzają się niezwykle rzadko. Prawdziwa perełka dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopnickiej

Reda,pomorskie

449 000 zł46 m² 9 687,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnego mieszkania w Redzie lokalizacja: mieszkanie znajduje się w zacisznym, zielonym zakątku Redy przy ul. Marii Konopnickiej. Jest to miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,pomorskie

429 000 zł81 m² 5 296,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Na sprzedaż część domu w zabudowie bliźniaczej, na bydgoskim osiedlu Bartodzieje. Budynek wybudowany w latach powojennych, który w 1975 roku podzielono na 3 lokale mieszkalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Konopnickiej

Kamień,pomorskie

200 400 zł1 002 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka przy ścianie lasu blisko jeziora kamień Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki zlokalizowanej w gminie Szemud w rekreacyjnej miejscowości Kamień. Działka o metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

530 000 zł32 m² 16 562,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie blisko morza Gdańsk Żabianka Opis mieszkania: powierzchnia: 32 m Mieszkanie na 3. piętrze w bloku bez windy Składa się z dużego pokoju z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morelowa

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł50 m² 13 968,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Nowa oferta na morelowej W gdańsku! Trzy pokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania z balkonem, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Strzelino

Strzelino,pomorskie

560 000 zł79 m² 7 088,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przedstawiamy Państwu piętrowy dom o powierzchni 79 m2, położony na działce 400 m2 w oddalonej o 12 km od Słupska oraz o 17km od Ustki, miejscowości Strzelino. CO sprzedajemy ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Czekanowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

699 000 zł61 m² 11 487,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Bezczynszowe, 3 pokojowe mieszkanie z kominkiem i dużym ogrodem 150 m2 Na sprzedaż posiadam wyjątkowo atrakcyjne, bezczynszowe mieszkanie w prężnie rozwijającej się części Pruszcza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

550 000 zł41 m² 13 349,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o pow.41,2m2, w skład którego wchodzi: - Salon - Sypialnia - Oddzielna kuchnia z oknem - Łazienka z prysznicem - Przedpokój - Piwnica Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stawna

Gdynia,pomorskie

559 900 zł44 m² 12 841,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedaż bezpośrednia- do sprzedania mieszkanie po generalnym remoncie. Znajduje się w bloku czteropiętrowym na osiedlu Witomino w doskonałej lokalizacji Gdyni. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

874 311 zł127 m² 6 905 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Na sprzedaż atrakcyjne dwukondygnacyjne mieszkanie o powierzchni 126,62 położone w cenionej lokalizacji Gdańsk Kowale, w niedalekiej odległości od węzła komunikacyjnego, 14 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hryniewickiego

Gdynia,pomorskie

4 749 999 zł83 m² 57 228,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Widok na morze z każdego pokoju | Balkon | 2 Sypialnie | Miejsce postojowe w hali garażowej Apartament znajduje się na 14 kondygnacji inwestycji Sea Towers. Z apartamentu rozpościera się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gałczyńskiego

Gdańsk,pomorskie

550 000 zł45 m² 12 222 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości Usytułowane w drugiej linii brzegowej Brzeźna w wyjątkowo spokojnej okolicy której klimat po prostu trzeba poczuć! Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

405 000 zł26 m² 15 576,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Słoneczna i przytulna kawalerka o pow: 26 m2 Lokalizacja: młyniska, gdańsk Duży pokój z aneksem kuchennym: w pełni wyposażony w płytę indukcyjną, okap, piekarnik,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Łabędzia

Starogard Gdański,pomorskie

124 150 zł955 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

W ofercie dwie działki lub każda osobno 1. 955m2 2. 1248m2 W Starogardzie Gdańskim w dzielnicy domków jednorodzinnych Żabno ul. Łabedzia 40 min od Gdańska 10 min samochodem do autostrady. 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. de Rosse

Jastrzębia Góra,pomorskie

300 000 zł22 m² 13 636 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż lokal inwestycyjny o powierzchni 22 m w nowoczesnym aparthotelu De Rosse Residence, zlokalizowanym w urokliwej Jastrzębiej Górze. Ten apartament jednopokojowy, z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Hrabowskiej

Gdańsk,pomorskie

869 000 zł152 m² 5 708 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:126 m²

Przedstawiam Państwu powstającą właśnie inwestycję Południowe Ogrody - składa się ona z 9 bliźniaków a znajduje się w Gdańsku, przy ulicy Prof. Marii Hrabowskiej. Osiedle składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 23 Marca

Sopot,pomorskie

599 000 zł35 m² 16 920,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Uwaga! możliwosc zakupu przez cudzozieców! Mieszkanie położone w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Cicha i spokojna okolica, a zarazem niewielka odległość do atrakcji Sopotu takich jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wejherowo,pomorskie

465 000 zł50 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Opis nieruchomości: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m przy ul. gen. Władysława Sikorskiego (waza), z możliwością wydzielenia 3. pokoju! Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przyzamcze

Lębork,pomorskie

369 000 zł51 m² 7 188,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Uwaga! kupującu nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Przedstawiamy Państwu apartament na sprzedaż w samym sercu miasta, przy ul. Przyzamcze (opodal zabytkowego budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

476 286 zł26 m² 18 199,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż nową kawalerkę o powierzchni użytkowej 25,80 m , położonej na parterze w kameralnym 4-piętrowym budynku. Mieszkanie z rynku pierwotnego w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Rolnicza

Reda,pomorskie

249 000 zł1 134 m² 219,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1134 m2 w Redzie przy ulicy Rolniczej (moście Błota). Działka jest płaska, dojazd drogą asfaltową i drogą utwardzonej (płyty).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielkokacka

Gdynia,pomorskie

480 000 zł41 m² 11 822,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane na 6. piętrze w 10-piętrowym bloku z 1976 roku, przy ul. Wielkokackiej w dzielnicy Gdynia Witomino. Nieruchomość charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Lidzka

Gdynia,pomorskie

600 000 zł307 m² 1 954,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

:na skróty: na sprzedaż działka mieszkaniowa- mały Kack :dla kogo?: zarówno dla osoby prywatnej jak i dla inwestora : lokalizacja: - nieruchomość mieści się przy ulicy Lidzkiej 4 w Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Suchy Dwór

Suchy Dwór,pomorskie

899 000 zł72 m² 12 468,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż nowoczesny 4- pokojowy apartament na osiedlu ogrody tesoro apartament: niezamieszkały 4 pokojowy Apartament, usytuowany jest na 1 piętrze cztero - lokalowego budynku. Apartament składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Angielska Grobla

Gdańsk,pomorskie

1 330 000 zł77 m² 17 272,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77 m2 zlokalizowane na I piętrze w kompleksie apartamentowców osiedla Riverview, wybudowanym nad samą Motławą przez cenionego dewelopera. Tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Pawła Adamowicza

Gdańsk,pomorskie

555 239 zł43 m² 12 888,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,08 m2, składające się z: - przestronnego salonu z aneksem kuchennym (23,26 m2) oraz wyjściem na balkon, - sypialni (11,22 m2), -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Sopot,pomorskie

780 000 zł30 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Dwupokojowy apartament w odrestaurowanej kamienicy Sopot Dolny, 200 m od plaży! Marzysz o luksusowym apartamencie w sercu Sopotu, zaledwie 200 metrów od plaży? Ten wyjątkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Potęgowska

Gdańsk,pomorskie

430 000 zł33 m² 12 990,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,1 m2, składające się z: - przestronnego salonu z aneksem kuchennym (16,24 m2) oraz wyjściem na balkon, - sypialni (8,69 m2), -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Grunwaldzka

Gdańsk,pomorskie

490 000 zł28 m² 17 375,90 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Atuty: - 1 minut do tramwaju, autobusu i 10 min pieszo do stacji skm - Centrum Wrzeszcza - Idealne pod inwestycję - Doskonała lokalizacja - Pełna własność, brak wpisów w kw - Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

660 000 zł80 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży prestiżowych apartamentów w Gdańsku z widokiem na Motławę! Lokalizacja: gdańsk Gł., z widokiem na Motławę Bliskość Starówki, z dostępem do licznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

775 000 zł49 m² 15 816,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przedstawiam mieszkanie z przestronnym układem i tarasem! Lokalizacja: na wyciągnięcie ręki jest miasto pełne przyjemności, udogodnień i możliwości zawodowych, liczne parki,.