dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 586 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 586 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Żurawia

Bąkowo,pomorskie

1 350 000 zł4 662 m² 289,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka mieszkaniowo-usługowa przy drodze wojewódzkiej nr 221, gdańsk-Kościerzyna, 2 km od wjazdu na Obwodnicę Trójmiasta na węźle Kowale. Działka z aktualnym mpzp gminy Kolbudy, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

1 180 424 zł110 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Przestronne 5 pokojowe mieszkanie z antresolą. Mieszkanie wyróżnia się dużym salonem z aneksem kuchennym oraz miejscem na gabinet na I poziomie oraz 2ma lub 3ma sypialniami na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szefki

Gdynia,pomorskie

799 999 zł70 m² 11 428,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

:na skróty: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 70 m2 w Gdyni - dzielnica Wielki Kack :dla kogo?: -Dla rodziny z dziećmi -dla osoby niepełnosprawnej -dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Zamenhofa

Gdynia,pomorskie

249 000 zł15 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mam do zaoferowania przytulną kawalerkę, znajdującą się w Gdyni przy ul. Zamenhofa kilkaset metrów od zjazdu z estakady. Lokal usytuowany jest na 3 piętrze w dziesięcio-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

715 898 zł45 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament Prezentowany apartament ma 45,31m2 - jest absolutnie wyjątkowy i powrócił do oferty! Znajduję się na 14 pietrze - czyli 15 kondygnacji i będzie posiadał zapierający dech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kolumba

Gdańsk,pomorskie

699 999 zł76 m² 9 199,62 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

:na skróty: na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 75 m2 w Gdańskiej dzielnicy Piecki - Migowo. :dla kogo?: -Dla osób, które cenią sobie bezpośrednie sąsiedztwo bogato.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Stanisławie

Stanisławie,pomorskie

248 201 zł30 m² 8 371,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

:na skróty: na sprzedaż kawalerka o powierzchni prawie 30m2 w Stanisławiu, koło Tczewa :dla kogo?: -Dla singla, młodej pary, uczniów, którzy potrzebują szybkiego dojazdu do Tczewa lub do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Moniuszki

Kościerzyna,pomorskie

341 475 zł46 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

:na skróty: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,53 m2 w Kościerzynie. :dla kogo?: -Dla singla i pary -dla rodziny z dzieckiem -do dalszego wynajmu : lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Lębork,pomorskie

299 000 zł49 m² 6 114,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Uwaga! kupujący nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Zapraszamy do przytulnego, bardzo ładnego mieszkania, położonego w Lęborku przy ul. Wojska Polskiego (opodal Biedronki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Wycinki

Wycinki,pomorskie

359 000 zł92 m² 3 902,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:555 m²

Sprzedam dom letniskowy nad jeziorem! Lokalizacja Dom w miejscowości Wycinki koło Osieka, nad jeziorem Kałębie. Dom położony 100m od jeziora w drugiej linii zabudowy. Wokół lasy, cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sportowa

Gdańsk,pomorskie

2 700 000 zł244 m² 11 065,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Luksusowy dom z widokiem na las i rzekę Raduni - gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 244 m , wykończony w najwyższym standardzie, z użyciem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Gdańsk,pomorskie

849 000 zł65 m² 12 982 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

:na skróty: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 65,4 m2 w Gdańskiej dzielnicy Przymorze. :dla kogo?: -Dla osób, które cenią sobie bezpośrednie sąsiedztwo bogato.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

943 920 zł68 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:parter/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nie pobieramy prowizji, współpracujemy Z deweloperami Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc obsługa: biuro Oferta Sprzedaży Mieszkania - Letnica - Plaża -centrum - Park -wybieraj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Lidzka

Gdynia,pomorskie

600 000 zł307 m² 1 954,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

:na skróty: na sprzedaż działka mieszkaniowa- mały Kack :dla kogo?: zarówno dla osoby prywatnej jak i dla inwestora : lokalizacja: - nieruchomość mieści się przy ulicy Lidzkiej 4 w Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

1 099 999 zł67 m² 16 379 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

:na skróty: nieruchomość inwestycyjna - z czynnym wynajmem. Na sprzedaż apartament o powierzchni całkowitej 67,16 m2. : lokalizacja: nieruchomość mieści się przy Alei Niepodległości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słonimskiego

Gdańsk,pomorskie

1 500 000 zł80 m² 18 633,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Atuty: - świetna lokalizacji z doskonale rozbudowaną infrastrukturą (sklepy, restauracje, usługi, galeria w najbliższej okolicy) - Zaledwie 5 minut na pieszo od przystanków komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Świętobora

Chwaszczyno,pomorskie

1 599 999 zł178 m² 8 998,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 048 m²

Chwaszczyno - dom wolnostojący Dom w miejscowości Chwaszczyno ( woj. pomorskie) to idealne połączenie funkcjonalności, komfortu i pięknej lokalizacji. Działka o powierzchni 1000m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piecewska

Gdańsk,pomorskie

1 100 000 zł64 m² 17 188 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy Państwu piękne 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim znajdujące się w inwestycji Centrapark dewelopera Hossa. Lokalizacja: inwestycja zlokalizowana jest nad Jaśkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra,pomorskie

450 000 zł30 m² 15 050,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Komfortowy, nowoczesny apartament w Jastrzębia Góra **lokalizacja**: dom znajduje się w prestiżowym kurorcie Jastrzębia Góra, słynącym z największych, czystych plaż. Otoczony ciszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bydgoska

Gdynia,pomorskie

1 400 000 zł50 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

:na skróty: na sprzedaż apartament premium o powierzchni całkowitej 50 m2 w sercu Gdyni. :dla kogo?: -Dla inwestora - Idealna lokalizacja pod kątem najmu krótko i długoterminowego -dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

799 999 zł50 m² 16 129 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

:na skróty: nieruchomość inwestycyjna - z czynnym wynajmem. Na sprzedaż apartament o powierzchni całkowitej 49,60 m2 : lokalizacja : Nieruchomość mieści się przy Alei Niepodległości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

1 199 999 zł81 m² 14 814,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta przedstawia lokal użytkowy w samym centrum Sopotu, który ma wiele zalet zarówno pod kątem inwestycyjnym, jak i praktycznym. Atuty nieruchomości: - **lokalizacja:** Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Harcerska

Reda,pomorskie

350 000 zł115 m² 3 043,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:482 m²

Na sprzedaż parter domu w Redzie, ul. Harcerska Z przyjemnością prezentujemy do sprzedaży część domu na parterze o powierzchni 90,5 m2 zlokalizowaną przy ulicy Harcerskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Młyńska

Koleczkowo,pomorskie

277 750 zł1 111 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w sąsiedztwie lasu Działka budowlana o numerze 274/1 w miejscowości Koleczkowo, gmina Szemud, znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji pod względem zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Potęgowska

Gdańsk,pomorskie

499 000 zł35 m² 14 347,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie dwupokojowe na II piętrze w nowym budynku. Mieszkanie wykończone jest w wysokim standardzie. Salon połączony z aneksem kuchennym, wygodna sypialnia , łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Karwety

Miszewko,pomorskie

839 000 zł145 m² 5 786,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

NA sprzedaż dom W miszewku Z dobrym dojazdem do trójmiasta dom: na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z 2018 r o powierzchni użytkowej 125,10 m2 zaś całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

659 000 zł74 m² 8 905,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

4-pokojowe mieszkanie w Gdańsku Chełmie Powierzchnia: 73,8 m Opis mieszkania: przestronne i ustawne 4-pokojowe mieszkanie, które składa się z: salon (ok. 22,5 m ) z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

512 000 zł32 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Planujesz zakup inwestycyjny? Spytaj o tę, jak i wiele innych ofert w pobliżu Śródmieścia, uczelni czy plaży Brzeźno. Osiedle w pieszej odległości od Politechniki Gdańskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Trąbki Wielkie

Trąbki Wielkie,pomorskie

3 050 000 zł117 277 m² 26,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka o łącznej powierzchni 117,277m2 (około 11,7 ha). Teren położony we miejscowości Błotnia, ukształtowanie terenu zróżnicowane, rozciągające się w dolinie otoczonej lasami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Karwety

Miszewko,pomorskie

839 000 zł140 m² 5 992,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

541 569 zł44 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja na Gdańskim Jasieniu, na granicy z Kiełpinkiem przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej i Trójmiejskiej Obwodnicy z świetną komunikacją z centrum Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Gdynia,pomorskie

635 000 zł902 m² 703,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - pięknie nasłoneczniona | 902 m2 | cicha I spokojna okolica - blisko lasu | pod zabudowę wolnostojącą | W pobliżu zabudowa jednorodzinna | Atrakcyjna działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kaczyńskiego

Gdańsk,pomorskie

1 040 000 zł47 m² 21 987,30 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe w inwestycji Marina Primore, gdańsk Lokalizacja: gdańsk, ul. Lecha Kaczyńskiego Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie położone w prestiżowej inwestycji Marina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Sopot,pomorskie

1 499 000 zł58 m² 25 844,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszam do zapoznania się z niepowtarzalnym apartamentem mieszczącym się w prestiżowej dzielnicy Sopotu Dolnego przy ul. Łokietka. Budynek, wybudowany w 2008 roku, oferuje zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Widna

Gdynia,pomorskie

380 000 zł25 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Piękne mieszkanie w wysokim standardzie, zlokalizowane w dzielnicy Gdynia Witomino, przy ul. Widnej. Nieruchomość doskonale nadaje się zarówno do wynajmu długoterminowego, jak i jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Słowackiego

Gdańsk,pomorskie

16 000 000 zł2 300 m² 6 956,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferujemy do sprzedaży nowo powstający, czterokondygancyjny obiekt biurowy, położony w centrum Gdańska Wrzeszcza, zaledwie 150m od głównej arterii łączącej Trójmiasto, alei Grunwaldzkiej.