dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 430 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 430 ogłoszeń

4 250 000 zł1 558,10 m² 2 727,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:22

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Łeba przepiękny hotel O powierzchni 1558 M2 blisko morza gotowa inwestycja! hotel: do zaoferowania trzy gwiazdkowy obiekt hotelowy w samym centrum Łeby z pięknym widokiem na kanał.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

600 000 zł40 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zadzwoń i dowiedz się szczegółów na temat innych inwestycji na terenie gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł120,10 m² 19 567,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1898

Apartament W gdańskiej kamienicy Artystyczny design | Przestrzeń | Pokoje do własnej aranżacji | Śródmieście Gdańska | Wysokość pomieszczeń 3,25 m ***** rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

742 072 zł80,73 m² 9 192,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

A.04 Szukasz mieszkanie w samym sercu Wejherowie, do którego klucze otrzymasz jeszcze w tym roku? Ta inwestycja jest dla Ciebie - spiesz się, zostało tylko kilka wolnych mieszkań. Atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 387 m² 143,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż: urokliwe działki budowlane blisko centrum Bytowa! ? Lokalizacja: dąbki, gmina Bytów - tylko 3 km od centrum (5 minut samochodem)? Cisza i spokój w otoczeniu pól i lasów Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

826 895 zł47,99 m² 17 230,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż, apartament nad morzem, rowy ul. Pensjonatowa, gm. Ustka, 826 895 ,- pln Link do wirtualnego spaceru po apartamencie : Link do wirtualnego spaceru po.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł83,22 m² 7 990,87 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz lokalu do prowadzenia swojej działalności W dobrej lokalizacji? sprawdź! zadzwoń! umów się! lokalizacja: lokal położony w Gdyni-Cisowej w pobliżu skrzyżowania ulicy Morskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

432 000 zł38,74 m² 11 151,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

<!-startfragment-> Na sprzedaż nowe, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,74 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku z windą, w inwestycji Osiedle Przy.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł54,85 m² 12 196,90 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Oferowane jest na sprzedaż trzypokojowe spółdzielczo - własnościowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 54,85 m2 mieści się na drugim piętrze w cichej i zielonej dzielnicy Gdynia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

955 155 zł51,63 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowy apartament z centralnym widokiem na morze. Lokalizacja: gdańsk Letnica jest to bardzo dynamicznie rozwijającą się dzielnicą Gdańska. Letnica to idealne miejsce do z ycia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Atuty: spokojna, zielona okolica Bogactwo naturalnych krajobrazów Dogodny dostęp do drogi gminnej Prąd dostępny w drodze Atrakcyjna propozycja zarówno pod budowę rekreacyjną, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł138 m² 5 217,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dwupoziomowy lokal mieszkalny w nowym budynku w Kiełpinie. Idealny dla rodziny szukającej energooszczędnego bliźniaka bądź taniego w utrzymaniu mieszkania z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 149 010 zł45,85 m² 25 060,20 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Atuty Brak pcc. Wykończenie w cenie. Lokalizacja Inwestycja usytuowana w reprezentacyjnej części gdyńskiego Redłowa. Alvarium 2.0 powstało przy głównej arterii komunikacyjnej Trójmiasta, co.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł44,47 m² 13 244,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Nowoczesne, 3 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, w Gdyni Chyloni, przy ul. Kartuskiej. Na sprzedaż oferujemy mieszkanie, które aktualnie przechodzi kompleksową modernizację. Lokal zostanie.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł43 m² 14 860,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Na sprzedaż: Dwupokojowe mieszkanie w kamienicy, ul. Twarda Gdańsk Młyniska Opis nieruchomości Oferujemy wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł734,20 m² 8 853,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż połowa kamienicy położonej przy jednej z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych ulic w Gdyni - ul. Świętojańskiej. Łączna oferowana powierzchnia to 734,2m. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowe Polaszki wieś pogranicza kaszubsko-kociewskiego w powiecie kościerskim, gmina Stara Kiszewa. Działka budowlana nr. 490/46, identyfikator działki: 220608_2.0012 Powierzchnia 3201 m2 Cena 78 zł/.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł360 m² 3 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:595 m²

Inwestycyjny Hit w Łebie: pensjonat z 48 Miejscami Noclegowymi- zero Prowizji! bez dodatkowych opłat: kupując tą nieruchomość z naszą pomocą kupujący nie zapłaci żadnej prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł53 m² 5 188,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż wolnostojący

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż, funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 54 m położony w samym sercu Tczewa na ul. Wąskiej. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł134,37 m² 18 605,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji, nieopodal Manhatanu, w ścisłym centrum Gdańska Wrzeszcza przy ul. Partyzantów. W pobliżu doskonale rozwinięta infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

359 500 zł804 m² 447,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka pod zabudowę mieszkaniową lub usługową w Chwaszczynie. Atuty: spokojna i zielona.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł7 648 m² 113,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka w Robakowie, miejscowości graniczącej z Luzinem. Spokojna lokalizacja pośród licznych terenów zielonych oraz zabudowy domów jednorodzinnych. W promieniu 300m.

Szczegóły ogłoszenia

1 998 000 zł42 527 m² 46,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: kleszczewo, gmina Trąbki Wielkie, tuż przy ulicy Gdańskiej teren: działka rolna o powierzchni 42527 m2 działka 183/24 obręb 0009 Kleszczewo Podana cena jest ceną netto. Nie czekaj.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł315 m² 5 711,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:545 m²

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Dom w zabudowie bliźniaczej o charakterze pensjonatowym, położony w centrum nadmorskiej miejscowości Łeba , przy.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł49,40 m² 1 619,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną Pelplinie przy ulicy Dworcowej 4 składającą się z lokalu mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł390 m² 4 356,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:292 m²

Dom w zabudowie szeregowej Rotmanka | ul. Topolowa ok. 390 m | 4 poziomy 390 m funkcjonalnej przestrzeni, rozłożonej na 4 kondygnacjach (3 piętra + poddasze ) idealne dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Słoneczne mieszkanie o powierzchni 51,4 m 2 położone w Lęborku na spokojnym osiedlu przy ul. Legionów Polskich (vis.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 003 m² 179,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Oferuję na sprzedaż 3 piękne działki budowlane w miejscowości Zamostne - każda o powierzchni około.