dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 577 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 577 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak

Rekowo Górne,pomorskie

650 000 zł98 m² 6 605,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:542 m²

| dom | zabudowa bliźniacza | wiata garażowa | ogród | piękna okolica | rekowo górne | Na sprzedaż oferujemy dwa nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej połączone wiatą garażową, znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

480 540 zł51 m² 9 450 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro sprzedaży nowych mieszkań, brak prowizji i podatku pcc. Możliwość spotkania + obejrzenia przykładowych rozkładów na żywo od poniedziałku do soboty. Możliwy kontakt g. 8-21. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zielna

Gdańsk,pomorskie

1 099 000 zł123 m² 8 934,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprezentować segment domu z wyodrębniona księgą wieczystą. Gdańsk - Olszynka. Cicha i spokojna okolica, osiedle domów jednorodzinnych. Tylko 5minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. 10 Lutego

Gdynia,pomorskie

399 923 zł23 m² 17 201 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

!Rewelacyjny apartament na Kamiennej Górze! Luksusowe Apartamenty na Sprzedaż w Prestiżowej Lokalizacji Gdyni - Kamienna Góra Na sprzedaż oferujemy unikatowe apartamenty położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Tczew

Tczew,pomorskie

270 500 zł34 m² 7 969,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: duża część dzienna kameralne osiedle niskie ceny mieszkań termin realizacji: II kwartał 2025 kupujesz bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

919 000 zł51 m² 18 019,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

2km od gumedu -> 12 minut komunikacją -> Idealnie mieszkanie dla przyszłych studentów - opcje 1-4 pokojowe, w tym także z dużymi tarasami! Brak prowizji i brak podatku pcc. Bez ukrytych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rumia,pomorskie

1 600 000 zł440 m² 3 638,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:458 m²

Zapraszamy do zakupu wyjątkowego, czterokondygnacyjnego wolnostojącego domu z ogrodem, położonego w malowniczej okolicy - Rumi Janowo, graniczącej bezpośrednio z Trójmiejskim Parkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czyżewskiego

Sopot,pomorskie

1 399 000 zł49 m² 28 726,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do odkrycia w pełni umeblowanego mieszkania, które jest kwintesencją komfortu, elegancji i wyjątkowej lokalizacji - zaledwie kilkanaście kroków od słynnej ulicy Bohaterów Monte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Rytelska

Gdańsk,pomorskie

424 809 zł28 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: -duża część dzienna -świetna lokalizacja -kameralna okolica ze świetnym połączeniem z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Grunwaldzka

Gdańsk,pomorskie

629 000 zł47 m² 13 383 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie W idealnej lokalizacji tuż przy awfie opis: - lokal o powierzchni 47 m2 - 3 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój - do lokalu przynależy obszerny balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

526 000 zł52 m² 10 115 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zarezerwuj mieszkanie za jedyne 2 000 zł! spytaj O ofertę mieszkań 3-pokojowych z ogrodami do 150m2 w różnych lokalizacjach gdańska: - śródmieście - Chełm - Południe / Orunia Górna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Ulinia

Ulinia,pomorskie

449 000 zł3 496 m² 128,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Doskonała inwestycja! Przygotuj się do sezonu letniego już dziś i zarabiaj! Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 3496 m2, położona w malowniczej Ulinii, w Gminie Wicko,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Czarna Dąbrówka

Czarna Dąbrówka,pomorskie

670 000 zł750 m² 893,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 207 m²

Prezentujemy nieruchomość położoną w Czarnej Dąbrówce, w otoczeniu jezior, rzek i lasów. Miejscowość oddalona jest od Lęborka o 31 km, słupska 39 km, a od Gdyni o 86.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sopot

Sopot,pomorskie

1 480 000 zł55 m² 26 879,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z werandą w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Sopotu. Mieszkanie po generalnym remoncie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w Sopocie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaśminowy Stok

Gdańsk,pomorskie

535 000 zł41 m² 12 954 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania położonego w malowniczej dzielnicy Gdańska - Kokoszki. To idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wojska Polskiego

Koleczkowo,pomorskie

769 000 zł120 m² 6 408 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

Ostatni lokal Z I etapu! Zamieszkaj przy lesie. Kameralne osiedle "panorama Koleczkowo" to projekt budowy sześciu budynków w zabudowie bliźniaczej (12 lokali). Położone jest w Koleczkowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Reda,pomorskie

849 999 zł876 m² 970,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, chciałabym Państwu przedstawić świetnie zlokalizowaną działkę w Redzie, która jest zabudowana domkiem gospodarczym - zaaranżowanym na mieszkalny. Przede wszystkim warto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

1 099 000 zł65 m² 16 967,70 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta godna zainteresowania! Prezentujemy Państwu na sprzedaż luksusowy apartament 3-pokojowy z widokiem na morze. Nieruchomość znajduje się w prężnie rozwijającej się dzielnicy Gdańska-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Związku Jaszczurczego

Gdańsk,pomorskie

449 000 zł49 m² 9 163,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Zapraszamy na dni otwarte 27/09/2024 od g. 16:00 - 18:00 Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, zlokalizowane w dzielnicy Gdańsk-Migowo (morena) przy ulicy Związku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

398 773 zł31 m² 12 951,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

26.29m2 taras4.5m2 ogródek8.34m2 odbiór10.24 E Pokój z aneksem 21.23m2 Łazienka 3.48m2 Hol 1.57m2 Balkon 4.5m2 Ekspozycja wschodnia. Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz. Jeżeli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Gen. Józefa Hallera

Gdańsk,pomorskie

869 000 zł52 m² 16 711,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż apartament zlokalizowany w Gdańsku w turystycznej dzielnicy Brzeźno znajdujący się zaledwie 350m od wejścia na plażę nr 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Herbsta

Słupsk,pomorskie

399 000 zł60 m² 6 595,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Przedmiotem sprzedaży jest jasne, funkcjonalne mieszkanie położone w Słupsku przy ulicy Stanisława Herbsta. Budynek I otoczenie: mieszkanie znajduje się na I piętrze IV piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grudziądzka

Gdańsk,pomorskie

1 499 999 zł80 m² 18 773 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

!Apartament w Gdańsku nad morzem!piękny widok!rewelacyjna inwestycja!wysoka Stopa Zwrotu! Apartament gotowy do wprowadzenia : na skróty : Zaspa, gdańsk | Nowoczesne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sopot,pomorskie

529 000 zł35 m² 15 280,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Sopot - dobra inwestycja, idealne dla rodziny jak I pod wynajem długo lub krótkoterminowy. Do morza ok 20 minut spacerem Na sprzedaż oferujemy ustawne mieszkanie dwupokojowe, o powierzchni 34,62.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Tczew

Tczew,pomorskie

421 500 zł51 m² 8 265 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Lokalizacja: 5minut od Tczewa Przystanek autobusowy tuż przy osiedlu - szybkie i sprawne poruszanie się po mieście oraz dotarcie do Trójmiasta; jedynie 900m od stacji pkp; odległość od Gdańska:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Arciszewskich

Gdynia,pomorskie

649 000 zł77 m² 8 414,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 77,13 m2 znajdujące się w portowej części miasta Gdyni - Oksywie. Lokalizacja pozwala na dostęp do wszelkiej infrastruktury miasta, w najbliższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aliny

Pruszcz Gdański,pomorskie

504 906 zł49 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: bloki w otoczeniu zieleni kameralne osiedle termin oddania IV kwartał 2024 kupujesz bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzelców Karpackich

Gdańsk,pomorskie

399 000 zł38 m² 10 445 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie z oddzielną kuchnią oraz duży balkon, spokojna okolica Lokalizacja: ul. Strzelców Karpackich (bardzo cicha i spokojna okolica) w pobliżu Park Oruński (bardzo dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wejherowo

Wejherowo,pomorskie

1 099 000 zł212 m² 5 179,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:577 m²

Na podwórku istnieje parking oraz garaż blaszany. Wjazd na działkę z drogi asfaltowej, parking wyłożony kostką brukową. Technologia budowania tradycyjna: fundamenty z betonu żwirowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Jesionowa

Mrzezino,pomorskie

240 000 zł800 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę 800 m2 w Mrzezinie obręb 0012 gmina Puck. Działka znajduje się na ul. Jesionowej. Woda- kan, gaz i prąd przy drodze. Wydane warunki zabudowy. Uzgodnienia z wszystkimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przytulna

Gdańsk,pomorskie

529 000 zł40 m² 13 225 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie: na sprzedaż jasne, przytulne, funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 40 m2, położone w Gdańsku (dzielnica Kiełpinek). W jego skład wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bajki

Gdańsk,pomorskie

489 999 zł36 m² 13 611,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Z dobrym dojazdem do morza oraz śródmieścia, nieruchomość zlokalizowana na parterze w budynku w niskiej zabudowie Gdańsk - Przeróbka. Duży potencjał inwestycyjny! atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chełmońskiego

Gdańsk,pomorskie

560 000 zł43 m² 13 023,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomość Mieszkanie położone przy ul. Chełmońskiego, w spokojnej i cichej dzielnicy VII Dwór. Składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju, a jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Królewskie Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

997 000 zł79 m² 12 578,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż przestronny i wyjątkowy 3-pokojowy Apartament w Gdańsku Morenie na ul. Królewskie Wzgórze. Inwestycja z 2015 roku cenionego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leśmiana

Gdańsk,pomorskie

2 380 000 zł104 m² 22 917,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Elegancki Apartament zlokalizowany jest w inwestycji Garnizon w gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz. Posiadanie nieruchomości w tym miejscu to wygoda i oszczędność czasu. Miłośnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Gdynia

Gdynia,pomorskie

1 900 000 zł137 m² 13 838,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż nieruchomość mieszkalna znajdująca się w spokojnej i najbardziej pożądanej dzielnicy Gdyni Orłowo Do plaży zaledwie 2 km spacerkiem. W najbliższej okolicy znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żytnia

Cieplewo,pomorskie

1 349 000 zł240 m² 5 620,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:621 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny, z ogrodem położony w spokojnej okolicy w Cieplewie koło Pruszcza Gdańskiego Parametry domu: powierzchnia całkowita 240m2, powierzchnia użytkowa 119m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

385 000 zł50 m² 7 776 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Atrakcyjne ceny z dobrym dojazdem do Gdańska - nie współpracuje z pośrednikami - zakup od dewelopera lokalizacja: o Centrum Gdańska - pociągiem z Tczewa - (reg) 23 minuty - 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Rekowo Górne,pomorskie

650 000 zł98 m² 6 605,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:542 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Malbork,pomorskie

350 000 zł72 m² 4 861,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Dzień dobry. Na sprzedaż oferujemy przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m , zlokalizowane w Malborku na ul. Jagiellońskiej. Mieszkanie jest jasne i ustawne, idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiosłowa

Gdańsk,pomorskie

529 000 zł28 m² 18 859,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Odpocznij nad morzem W wyjątkowym kameralnym miejscu, dla pasjonatów natury! 0% podatku pcc! 0% prowizji! Na sprzedaż 2 pok. apartament (28,05 m2) w stanie deweloperskim z balkonem jedynie.