dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 558 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 558 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Lipowa

Przodkowo,pomorskie

766 000 zł93 m² 8 236,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Najpierw trochę informacji o działce - 265 tys. zł, media gotowe do przyłączenia,mozliwosc dojazdu do dziłaki także od ul.Lipowej- wraz z nią sprzedajemy usługę budowy pasywnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Gdynia,pomorskie

525 000 zł45 m² 11 569 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w dzielnicy Gdynia Chwarzno Wiczlino z własnym ogrodem. Budynek z 1999 roku. Mieszkanie jest dwustronne, ma bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna zabudowana, ul. Legionów

Sierakowice,pomorskie

121 275 zł1 078 m² 112,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grunt pod zabudowę mieszkaniową i usługową o pow. 1078m2 w Sierakowicach przy ul. Legionów. Nieruchomość to działka gruntu oznaczona nr ew. 495/17 Kształt regularny- zbliżony do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

1 500 000 zł73 m² 20 472,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1915

Atuty nieruchomości: -nieruchomość w doskonałej lokalizacji - sąsiedztwo licznych terenów zielonych - bliskie położenie morza - lokal bardzo ustawny, gustownie urządzony - mieszkanie idealne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kościuszki

Rumia,pomorskie

559 000 zł113 m² 4 926,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:451 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkową okazję zakupu domu wolnostojącego z 1956 roku, zlokalizowanego na spokojnej, asfaltowej ulicy Tadeusza Kościuszki. Dom o powierzchni 113,47 m , usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Józefa

Bojano,pomorskie

949 000 zł130 m² 7 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

NA sprzedaż dom W bojanie dom: na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 130 m2, wykończony z dbałością o detale i gotowy do wprowadzenia. Dom dwupoziomowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tczew

Tczew,pomorskie

1 199 000 zł180 m² 6 661,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:656 m²

Pragnę państwu zaprezentować dom w malowniczej miejscowości Godziszewo nieopodal miasta Tczew. Dom pasywny jednorodzinny, trzykondygnacyjny, położony na działce o powierzchni 656 m2, łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

899 999 zł50 m² 18 145,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

:na skróty: nieruchomość inwestycyjna - z czynnym wynajmem. Na sprzedaż apartament o powierzchni całkowitej 49,60 m2 : lokalizacja : Nieruchomość mieści się przy Alei Niepodległości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Somonino

Somonino,pomorskie

399 000 zł138 m² 2 891 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:476 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie wolnostojącej na Osiedlu Dambka w Somoninie. Dom o powierzchni zabudowy 147 m2, w tym powierzchni użytkowej 138 m2 plus piwnica. Opis: dom posiada 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polna

Sopot,pomorskie

1 159 000 zł35 m² 32 982,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie położone w Sopocie Dolnym niedaleko morza, piaszczystej plaży oraz nadmorskich terenów rekreacyjnych. Zamknięte osiedle kilku budynków w niskiej zabudowie wybudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

898 000 zł63 m² 14 281,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Marzysz o mieszkaniu w centrum Starego Miasta z potencjałem na przyszłość? To mieszkanie do kapitalnego remontu zlokalizowane jest w cichej okolicy, z której wszędzie dojdziesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żołędziowa

Góra,pomorskie

830 000 zł210 m² 3 952,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:920 m²

Nowość W mio casa! Zapraszamy do odkrycia luksusu w każdym detalu tego wyjątkowego domu bliźniaka, położonego w malowniczej okolicy nad jeziorem, otoczonym urokliwym lasem. Posiadłość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Subisława

Gdańsk,pomorskie

480 000 zł31 m² 15 483,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Piękna, nowoczesna kawalerka w doskonałej lokalizacji! Mieszkanie: kawalerka o powierzchni 30,90 m2 przy ulicy Subisława 23. Mieszkanie spółdzielcze własnościowe składa się z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

387 055 zł31 m² 12 570,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

26.29m2 taras4.5m2 ogródek8.34m2 odbiór10.24 E Pokój z aneksem 21.23m2 Łazienka 3.48m2 Hol 1.57m2 Balkon 4.5m2 Ekspozycja wschodnia. Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz. Jeżeli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Azaliowa

Reda,pomorskie

485 000 zł1 056 m² 459,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1056 m2 w Redzie przy ulicy Azaliowej. Możliwość zamiany na mieszkanie w Redzie. Działka znajduje się w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

5 500 000 zł9 586 m² 573,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka przemysłowa- usługowa o powierzchni 9586m2, na granicy Pruszcza Gdańskiego Zabudowana działka o przeznaczeniu magazynowo - przemysłowym, położona na granicy Pruszcza Gdańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Szteklin

Szteklin,pomorskie

415 000 zł6 646 m² 62,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Kociewskie Nieruchomości oferują na sprzedaż wyjątkową działkę nr 314/11 położoną w obrębie geodezyjnym Szteklin, powiat Starogardzki o powierzchni 0,6646 ha. Obecnie przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czerska

Gdańsk,pomorskie

624 146 zł55 m² 11 375 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: kameralne osiedle blisko terenów zielonych przystępne ceny mieszkań oddane do użytku kupujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

680 000 zł61 m² 11 147,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Gotowe nowe 3pok 61m2 z ogródkiem 17m2 zachód mieszkanie wykończone pod klucz! Pokój dzienny z aneksem 22,44m2 Sypialnia 10.48m2 Sypialnia 10.65m2 Garderoba 2.8m2 Łazienka 4.5m2 Przedpokój 9,9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Twarda

Gdańsk,pomorskie

540 000 zł44 m² 12 317,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie położone na parterze w trzypiętrowej kamienicy z początku XX wieku. Lokalizacja: młyniska to dzielnica położona przy linii tramwajowej oraz kolejce skm,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

568 197 zł63 m² 8 999 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja: gdańsk Kowale Cena: 568197,00 pln mieszkanie 2a Powierzchnia mieszkania: 63,14 m Rok budowy: 2025 (oddanie czerwiec) Opis nieruchomości: na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Miszewko

Miszewko,pomorskie

783 000 zł103 m² 7 601,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 082 m²

Najpierw trochę informacji o działce - 249 tys. zł, działka wyposażona prąd, gaz, telefon, woda- wraz z nią sprzedajemy usługę budowy pasywnego domu w stanie deweloperskim "clasic".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona, ul. Nadrzeczna

Wejherowo,pomorskie

39 000 zł220 m² 177,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Kameralna działka rod w Wejherowie - Idealne miejsce na wypoczynek Rodzinny Ogród Działkowy im. Floriana Ceynowy w Wejherowie, usytuowany przy ul. Nadrzecznej, charakteryzuje się kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł48 m² 12 402 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę 3-pokojowe mieszkanie, idealne zarówno pod wynajem, jak i do zamieszkania, w znakomitej cenie i lokalizacji. Lokalizacja: ul. Bolesława Chrobrego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lawendowe Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

548 000 zł36 m² 15 055 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż funkcjonalne, zadbane, 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku. Mieszkanie położone przy ul. Lawendowe Wzgórze w Gdańsku, idealnie nadaje się zarówno do zamieszkania, jak i jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Jeleńska Huta,pomorskie

828 000 zł97 m² 8 536,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Najpierw trochę informacji o działce - 180 tys. zł, woda na działce, prąd w drodze,warunki zabudowy dla budynku mieszkalnego jednorodzinnego- wraz z nią sprzedajemy usługę budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Osiedle Zamkowisko

Gołubie,pomorskie

699 000 zł60 m² 11 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 064 m²

Klimatyczny dom zlokalizowany w cichej i zielonej okolicy w urokliwej, kaszubskiej wsi Gołubie k. Stężycy na terenie Kaszubskiego Parku krajobrazowego. To idealne miejsce, dla ludzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

698 080 zł60 m² 11 576,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestawiam lokal w bardzo dobrze skomunikowanej okolicy, przestronny z tarasem oraz dużym salonem z wyjściem na taras! Lokalizacja-> Dzięki wyjątkowemu położeniu na granicy Moreny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cedrowa

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł45 m² 13 311 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Firma Westate ma przyjemność przedstawić Państwu, wykończone w wyjątkowym stylu, 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Cedrowej w Gdańsku. Oferta dostępna tylko w Westate.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Potokowa

Banino,pomorskie

849 000 zł69 m² 12 304,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:270 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Dom z dużym ogrodem w zabudowie szeregowej (szczytowy) z idealną ekspozycją: wejście od wschodu, taras od zachodu, teren wokół od wschodu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przyjaźń

Przyjaźń,pomorskie

752 000 zł97 m² 7 752,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Najpierw trochę informacji o działce - 210 tys. zł, wydała warunki podłączenia działki do sieci wodociągowej i energetyczne- wraz z nią sprzedajemy usługę budowy pasywnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Lębork,pomorskie

597 000 zł7 083 m² 84,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona przy drodze krajowej numer 6, na wysokości Lubowidza i wsi Ługi. Działka płaskie, częściowo zalesiona, prostokątna. Powierzchnia działki : Działkam2 (95 długa /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Sopot

Sopot,pomorskie

529 000 zł35 m² 15 114,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Do morza ok 15 minut spacerem na Zatokę Bardzo dobra Lokalizacja, słoneczne, ustawne mieszkanie dwupokojowe , o powierzchni 34,62 m2 położone w Sopocie, przy ul. J. Malczewskiego. Piętro 3 na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przodkowo

Przodkowo,pomorskie

790 000 zł94 m² 8 404,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 212 m²

Najpierw trochę informacji o działce - 299 tys. zł, działka posiada woda, prąd, gaz- wraz z nią sprzedajemy usługę budowy pasywnego domu w stanie deweloperskim "clasic". Są do wyboru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Gdynia

Gdynia,pomorskie

440 000 zł49 m² 8 943,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko u nas! Lokal na parterze z witryną w pawilonie handlowo-usługowym o pow. 49,2m2 w Gdyni na Obłużu. W skład lokalu wchodzi pomieszczenie główne, pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Turzycowa

Gdańsk,pomorskie

600 000 zł44 m² 13 587 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie w stylu glamour dla singla lub pary w atrakcyjnej lokalizacji - Gdańsk Jasień! 44,16 m2/ 2 pokoje/ Gdańsk ul. Turzycowa/ Gotowe do wprowadzenia Z wielką przyjemnością oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdynia,pomorskie

525 000 zł50 m² 10 584,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie 2 pokoje | przestronne| piękna cicha okolica | gdynia dąbrowa| lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się bliskością terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

416 712 zł40 m² 10 410 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam mieszkanie w pięknym dwupiętrowym budynku z wysokim standardem wykończenia i dużą ilością terenów zielonych! W zasięgu kilometra do Twojej dyspozycji są: pasaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leskiego

Gdańsk,pomorskie

499 000 zł43 m² 11 604,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z dużym balkonem w popularnej lokalizacji Gdańsk Jasień ul. Leskiego! Mieszkanie o metrażu 43m2 znajduje się na cichym osiedlu, w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pilotów

Gdańsk,pomorskie

549 255 zł63 m² 8 699 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: - kameralne osiedle - wysoka jakość wykonania - gwarantowana prywatność - niskie ceny mieszkań - Odbiór:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

684 684 zł51 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:parter/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Brak pcc 2% dla każdego kupującego oraz brak prowizji dla biura ze strony kupującego. Opis: na sprzedaż nowoczesny apartament o wielkości 51,48 m2 z tarasem. Są dostępne miejsca postojowe.