dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 568 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 568 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Mściszewice

Mściszewice,pomorskie

360 000 zł600 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż działka rekreacyjna Z domkiem I kominkiem W mściszewicach gmina sulęczyno, 100 metrów do jeziora! Odległość od Gdańska to około 50km Działka o powierzchni 600 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kobylnica

Kobylnica,pomorskie

560 000 zł69 m² 8 115,94 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Sprzedam nieruchomość w której skład wchodzi mieszkanie 3-pokojowe wraz z miejscem parkingowym oraz poddaszem użytkowym z możliwością aranżacji. Mieszkanie usytuowane na nowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świemirowska

Sopot,pomorskie

1 490 000 zł120 m² 12 416,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 120m2 w Sopocie przy ulicy Świemirowskiej na Osiedlu Leśnym mieszkanie: mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w budynku 2 piętrowym (bez windy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdynia

Gdynia,pomorskie

759 000 zł67 m² 11 294,60 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Oferta tylko W mio casa! mieszkanie idealne dla rodzin W nowoczesnym budynku! komfortowe I przytulne Z przepięknym widokiem! Przestronne, bardzo funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Kolnik

Kolnik,pomorskie

445 000 zł8 100 m² 54,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka rolna 8100 m2, położona w miejscowości Kolnik , gmina Pszczółki. Płaska, bez drzew, droga dojazdowa utwardzona, nieruchomość zlokalizowana w pobliżu drogi krajowej nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grudziądzka

Gdańsk,pomorskie

1 750 000 zł80 m² 21 902,40 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

: na skróty : Zaspa, gdańsk | Nowoczesne mieszkanie z genialnym designem na ostatnim, 7. piętrze | Wyjątkowy styl i wysoki standard wykończenia | 3 strefy: salon z kuchnią, 2 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Jagiełły

Gdańsk,pomorskie

517 134 zł55 m² 9 447,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam Państwu do zaoferowania funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na I piętrze w kameralnym 4-piętrowym budynku z windą, zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu w Gdańsku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

795 123 zł54 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:9/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową. Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie. Przestronne funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,09m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szeroka

Gdańsk,pomorskie

850 000 zł47 m² 18 220,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Wyjątkowe mieszkanie W sercu śródmieścia! gdańsk ul. Szeroka możliwość podziału mieszkania na 2 niezależne kupujący nie płaci żadnej prowizji! Zapraszamy Cię do odkrycia wyjątkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jasia i Małgosi

Tczew,pomorskie

729 000 zł98 m² 7 438,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Atrakcyjna nieruchomość dla rodziny w świetnej lokalizacji-Tczew Piotrowo! 98.00 m2/ 4 pokoje/ Tczew ul. Jasia i Małgosi / Gotowe do zamieszkania Z przyjemnością przedstawiam Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bratek

Czapielsk,pomorskie

1 349 000 zł77 m² 17 503,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

NA sprzedaż dom mieszkalny całoroczny Z włąsną linią brzegową jeziora łapińskiego opis: przedmiotem sprzedaży jest dom położony w urokliwej części miejscowości Czapielsk gmina Kolbudy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdynia

Gdynia,pomorskie

1 799 000 zł113 m² 15 948,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Nowa oferta dostępna tylko W mio casa! zamieszkaj W samym centrum gdyni 100m od plaży! klimatyczna kamienica Z duszą! Mam przyjemność zaprosić Państwa na prezentację mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

499 730 zł45 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wygodne mieszkanie z antresolą od zachodu z dużą sypialnią na piętrze. Nowa inwestycja na Gdańskim Jasieniu, na granicy Kiełpinka przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

424 000 zł35 m² 12 114,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez czekania! 2 pok 35m2 balkon 4.73m2 Wsch. Pokój z aneksem 16.75 m2 Balkon 4.73m2 Sypiania 9.9m2 Łazienka 4.08m2 Hol 4.23m2 2 piętro z 4 z windą. Ekspozycja wschodnia. Mieszkanie gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Toruńska

Gdańsk,pomorskie

1 550 000 zł92 m² 16 831,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Przestronny dwupoziomowy apartament inwestycyjny w nowo wybudowanej inwestycji przy Motławie. Apartament jest usytuowany na parterze piętrze 5-piętrowego budynku wybudowanego przez cenionego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Akacjowa

Glincz,pomorskie

749 000 zł127 m² 5 906,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 024 m²

Szukasz domu idealnego dla rodziny ceniącej sobie ciszę I spokój, a do tego dużą przestrzeń W ogrodzie? atuty: - brak sąsiadów, - duża działka (1024m2!) z domem usytuowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narcyzowa

Gdynia,pomorskie

479 000 zł36 m² 13 287,10 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie zlokalizowane w Gdyni w dzielnicy Witamino. Budynek usytuowany jest bardzo blisko terenów zielonych i rekreacyjnych, w sąsiedztwie szkoły podstawowej z basenem, sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Chłopska

Gdańsk,pomorskie

830 000 zł62 m² 13 430,40 zł/m²

 

Piętro:7/18

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1970

Gotowe mieszkanie inwestycyjne dzięki któremu zarabiasz co miesiąc stałą, gwarantowaną kwotę. Lokal znajduje się na siódmym piętrze w budynku z 3 windami w świetnie zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morska

Sopot,pomorskie

1 950 000 zł75 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Kameralna stuletnia kamienica, pełna uroku historii, z murem pruskim, ciekawym kształtem okien, dachem z czerwonej cegły, pięknie zlokalizowana, w Dolnym Sopocie bardzo blisko plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szumilas

Kowale,pomorskie

509 000 zł58 m² 8 826,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bezpieczne transkacje wspieramy ważną polisą oc cesja deweloperska - kupujący nie płaci 2% pcc 3-pokojowe mieszkanie na 1-piętrze o powierzchni 57,67m2 znajduje się na Osiedlu Szumilas, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rajska

Gdańsk,pomorskie

690 000 zł57 m² 12 169,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Atuty: - świetna lokalizacja do najmu krótkoterminowego - tuż obok galerii Madison i Dworca pkp - 10 min spacerem do Motławy, żurawia i innych głównych punktów Starego Miasta - ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gościcino

Gościcino,pomorskie

134 999 zł77 m² 1 753,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:495 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący, całoroczny, zlokalizowany w cichej i spokojnej okolicy na Rodzinnych Ogrodach Działkowych w Gościcinie( gmina Wejherowo, w województwie pomorskim).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

370 000 zł36 m² 10 277,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Tylko U nas! Słoneczne mieszkanie w inwestycji Nowy Horyzont. Nieruchomość: mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 35,82 m 2 , w którego skład wchodzi: - słoneczny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hokejowa

Gdańsk,pomorskie

558 654 zł62 m² 9 028,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: duża część dzienna osiedle wybudowane w stylu skandynawskim świetna lokalizacja, jedynie 6 minut do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Ostrowo

Ostrowo,pomorskie

635 000 zł4 800 m² 131,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Ziemia rolna nad samym morzem- ostrowo Oferuje do nabycia nieruchomość gruntowa niezabudowaną - działka o numerze 431 w miejscowości Ostrowo, bardzo blisko morza i lasu. Według Uchwały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Luzino

Luzino,pomorskie

408 000 zł1 545 m² 264,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana uzbrojona ul.Mlynska Luzino, numer 567/3 i 567/9, o powierzchni 1545m2.Centrum Luzina. Media: prąd, woda, kanalizacja ,gaz. Dojazd do działki droga asfaltowa.Z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Formeli

Rumia,pomorskie

352 236 zł36 m² 9 850 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja w centrum Rumii. Bardzo dobrze skomunikowana z całym Trójmiastem. Wszelkie udogodnienia na miejscu, jednocześnie inwestycja położona blisko terenów zielonych. Winda, garaże,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cedrowa

Mosty,pomorskie

735 000 zł81 m² 9 074,07 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przedmiotem sprzedaży jest zupełnie nowe, wykończone mieszkanie z rynku pierwotnego o powierzchni całkowitej 81 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w kameralnym, nowoczesnym, budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sucha

Gdańsk,pomorskie

1 866 500 zł85 m² 21 958,80 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowa Letnica - 15 piętro - apartament z widokiem na Zatokę Gdańską! Nowoczesna, wielkomiejska zabudowa w otoczeniu terenów zielonych. Bliskość plaży, parków oraz liczne drogi rowerowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

711 600 zł47 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z super układem oraz przede wszystkim lokalizacją! 5 min od plaży i 10 min do centrum. Udogodnienia: bliskość terenów zielonych, morza i plaży, liczne ścieżki rowerowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Denhoffa

Gdynia,pomorskie

1 500 000 zł124 m² 12 133 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1932

Wyjątkowe mieszkanie Z widokiem na port. Mam przyjemność zaprezentować Państwu unikatowy lokal mieszkalny o powierzchni 123,63m2, usytuowany na 4 piętrze zadbanej kamienicy przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Jabłoniowa

Gdańsk,pomorskie

1 809 000 zł201 m² 9 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Inwestycyjna szansa! Przeszklony lokal w prestiżowej lokalizacji! Na sprzedaż nowoczesny i przeszklony lokal o powierzchni 201,21m2, usytuowane przy ul. Jabłoniowej 20 w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Wybrzeża

Gdańsk,pomorskie

549 000 zł46 m² 11 934,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w Gdańsku na Przymorzu o powierzchni 46,00 m2 (dwupokojowe), spółdzielczo- własnościowe z kw. Mieszkanie składa się z dużego pokoju dziennego z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Spadzista

Gdańsk,pomorskie

495 000 zł32 m² 15 320,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1923

Na sprzedaż prezentujemy Państwu kawalerkę w dzielnicy Gdańsk, śródmieście o powierzchni 32,31m2. Mieszkanie mieści się w ponad 100 letniej kamienic, która nadaje charakteru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Okrzei

Gdynia,pomorskie

769 000 zł48 m² 16 020,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 3pokojowe mieszkanie, o powierzchni 48m2 mieszczące się na drugim pietrze w czteropiętrowym budynku z winda. Bez podatku 2%pcc. Budynek Nowe budownictwo z 2023r. Wybudowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdynia,pomorskie

630 000 zł99 m² 6 349,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Mam przyjemność przedstawić do sprzedaży mieszkanie w doskonałej lokalizacji nadające pod inwestycje ze względu na swoje położenie Mieszkanie znajduje się w Gdyni Oksywiu ma 3 piętrze 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przepiórcza

Suchy Dwór,pomorskie

760 000 zł110 m² 6 909,09 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Podstawowe informacje Typ: mieszkanie dwupoziomowe Powierzchnia: 110 m Cena: 760,000 pln (6,909 pln/m ) Forma własności: pełna własność Liczba pokoi: 5 Stan wykończenia: do wykończenia Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Gryfa Pomorskiego

Gdynia,pomorskie

695 000 zł63 m² 11 031,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż bardzo zadbane, 2- pokojowe mieszkanie usytuowane w budynku Panoramy w Gdyni Wielki Kack, przy ul. Gryfa Pomorskiego. *Jest to idealna lokalizacja do zamieszkania - z czystym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

570 000 zł60 m² 9 421,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Rezerwacja do 30.06.2024 Zapraszam na prezentację nieruchomości, która znajduje się w części miasta Gdańska Niedźwiednik powyżej ul. Juliusza Słowackiego, położona na wzgórzach morenowych.Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

889 000 zł66 m² 13 422,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Gdańsk Wrzeszcz ul. Kościuszki I Bardzo ciepłe, jasne, dwustronne i zadbane mieszkanie w kamienicy I Wiele możliwości aranżacyjnych I Świetna lokalizacja I Duża piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Majkowskiego

Puck,pomorskie

320 000 zł43 m² 7 476,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja. Mieszkanie w super cenie dla siebie jak i na wynajem.Oferta ważna do lipca.Posiadam do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie z balkonem o pow. 42,80 m2 zlokalizowane w centrum.