dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 576 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 576 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kazimierska

Rumia,pomorskie

550 000 zł840 m² 654,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o pow. 840m2 położona w Rumi przy ul. Kazimierskiej. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego działka jest na terenie oznaczonym symbolem: D24,mn,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szkolna

Kartuzy,pomorskie

519 000 zł42 m² 12 357,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż lokale mieszkalne W inwestycji apartamenty szkolna W centrum kartuz Do sprzedaży oferujemy lokale mieszkalne w centrum Kartuz przy ulicy Szkolnej. Inwestycja w budowie stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdynia

Gdynia,pomorskie

489 000 zł38 m² 12 767,60 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Sprzedam mieszkanie gotowe do zamieszkania od zaraz lub idealne pod wynajem krótkoterminowy, które mieści się na 3 piętrze 13-piętrowego budynku kompleksu mieszkalno -usługowego witawa, wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Żwirowa

Kiełpino,pomorskie

233 730 zł954 m² 245 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki pod wymarzony dom? Mam na sprzedaż działkę o powierzchni 954 m2 (numer z ewidencji 214/40), położoną przy ulicy Żwirowej, w spokojnej okolicy, wokół nowa zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Knybawska

Knybawa,pomorskie

799 000 zł6 000 m² 133 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka dla inwestora z wizją! Zalety oferty: - lokalizacja - wszystkie media w drodze - wydane wz na 9 domów - możliwość dokupienia działki położonej obok Lokalizacja Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Otalżyńska

Donimierz,pomorskie

499 000 zł130 m² 3 852 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 544 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Donimierzu przy ul.Otalżyńskiej. Projekt Archon - dom W szmaragdach (g). Duża działka 1544 m2 - ogrodzona. Dom w stanie surowym zamkniętym, okna pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Westerplatte

Jastrzębia Góra,pomorskie

949 000 zł53 m² 17 905,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta dostępna tylko W mio casa! wykończony I wyposażony apartament Z dwoma balkonami W jastrzębiej górze! lokalizacja Jastrzębia Góra to najdalej wysunięte miasto w Polsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Gdynia,pomorskie

1 546 000 zł164 m² 9 426,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 256 m²

Firma Deweloperska Alians Deweloper przedstawia Państwu kompleksową oraz wyjątkową ofertę, składającą się z możliwości zakupu działki budowlanej w miejscowości Gdynia oraz zamówienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Limbowa

Rotmanka,pomorskie

1 450 000 zł200 m² 7 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:299 m²

Do sprzedaży piękny dom Rotmanka. Nowa niższa cena (zapraszamy na prezentację) Przestronny, wygodny i świetnie zlokalizowany dom dla rodziny. Dom typu bliźniak w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Głęboka

Gdańsk,pomorskie

478 906 zł27 m² 17 936,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokale inwestycyjne w Centrum Gdańska - oferta bez pcc, bezpośrednio - zadzwoń i zapytaj o szczegóły. Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 26,68 m2, składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Spokojna

Smołdzino,pomorskie

219 000 zł1 447 m² 151 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka gruntu położona w miejscowości Smołdzino niedaleko Żukowa i Przodkowa. Miejsce oddalone 6 km od Żukowa, 6,5km od Przodkowa oraz 25km od centrum Gdańska. Cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Rumia

Rumia,pomorskie

351 163 zł36 m² 9 811,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mam na sprzedaż przepiękne, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o zachodniej ekspozycji okien. Oferowane mieszkanie będzie bardzo słoneczne i ustawne. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

2 700 000 zł150 m² 18 025,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2013

:na skróty: nieruchomość inwestycyjna - z czynnym wynajmem. Na sprzedaż apartament o powierzchni całkowitej 149,79 m2 podzielony na trzy mniejsze mieszkania o powierzchniach 56,20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Puck

Puck,pomorskie

249 999 zł26 m² 9 765,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Przedstawiane przeze mnie mieszkanie jest idealną propozycją dla singla, pary lub może stać się dochodowym interesem. Lokalizacja nieruchomości jest świetna pod względem dostępności wszelkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle gen. Józefa Wybickiego

Kartuzy,pomorskie

270 000 zł49 m² 5 510,20 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie (odrębna własność) w Kartuzach na 3 pietrze na Osiedlu Wybickiego w budynku nr 11. Mieszkanie o powierzchni 49,5 m kw. + piwnica 2,7 mkw. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cebertowicza

Gdańsk,pomorskie

630 000 zł63 m² 9 984,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie położone przy samym Parku. Z balkonu widok na cały Jar Wilanowski. 3 pokojowe z oddzielną kuchnią - możliwość aranżacji salonu z aneksem kuchennym i 3 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Polna

Puck,pomorskie

683 551 zł49 m² 13 990 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Malachit Park to jedno z najlepiej przemyślanych osiedli w tej części Pomorza z drewnianymi detalami wykończeniowymi i ciekawą, skandynawską architekturą. Wewnątrz znajdziesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Elbląska

Gdańsk,pomorskie

810 000 zł74 m² 10 925,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Szukasz nowego miejsca do zamieszkania? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Pragniemy przedstawić Ci niepowtarzalne mieszkanie, które może być Twoje. W samym sercu Gdańska! Poniżej znajdziesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gołębia

Gdańsk,pomorskie

680 000 zł49 m² 13 784,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż przytulne 2-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Wrzeszcz przy ul. Gołębiej zlokalizowane w spokojnym i cichym miejscu, z dala od ulicznego zgiełku, idealne do samodzielnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chylońska

Gdynia,pomorskie

550 000 zł61 m² 9 016,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na parterze odnowionego 4-piętrowego bloku. Powierzchnia Mieszkania: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 61 m2. Piwnica: przynależąca piwnica o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mickiewicza

Pruszcz Gdański,pomorskie

699 000 zł69 m² 10 112,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

3 przestronne pokoje (62,54 m2) w cichej i spokojnej okolicy + garaż Nieruchomość składa się salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni oraz łazienki i przedpokoju. Mieszkanie świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Czymanowo

Czymanowo,pomorskie

189 000 zł1 214 m² 155,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Dzień dobry. Na sprzedaż piękna działka o powierzchni 1214mkw w malowniczej miejscowości Czymanowo. Jest to jedna z trzech działek, która jest w trakcie podziału. Działka cieszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Brzozowa

Leźno,pomorskie

829 000 zł101 m² 8 207,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Najpierw trochę informacji o działce - 299 tys. zł, - wraz z nią sprzedajemy usługę budowy pasywnego domu w stanie deweloperskim "clasic". Są do wyboru inne projekty oraz inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Bronowo

Bronowo,pomorskie

150 000 zł3 300 m² 45,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki na Mierzei Wiślanej w miejscowości Bronowo blisko Jantaru, mikoszewa, krynicy Morskiej oraz Stegny. Bardzo dobry dojazd z S7. Zaledwie 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Paderewskiego

Gdynia,pomorskie

610 000 zł63 m² 9 682,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie Z balkonem osiedle beauforta - pogórze Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na I piętrze budynku mieszkalnego składającego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Polna

Puck,pomorskie

924 459 zł66 m² 13 990 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Głęboka

Gdańsk,pomorskie

495 313 zł27 m² 18 143,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokale inwestycyjne w Centrum Gdańska - oferta bez pcc, bezpośrednio - zadzwoń i zapytaj o szczegóły. Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27,30 m2, składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Gdynia,pomorskie

1 550 000 zł1 714 m² 904,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod inwestycję z możliwością przeznaczenia pod obiekt produkcyjno-usługowy lub magazynowy. Znakomita lokalizacja terenu w drugiej linii zabudowy od ul. Hutniczej, zapewnia dogodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borkowska

Gdańsk,pomorskie

373 000 zł36 m² 10 390 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam do zaoferowania komfortowe, słoneczne mieszkanie 2 pokojowe w wysokim standardzie! W skład prezentowanej nieruchomości wchodzą: - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia, - łazienka, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Zwycięstwa

Gniewino,pomorskie

155 000 zł1 210 m² 128,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki w gniewinie u zbiegu ulic Zwycięstwa i Kresowej. Piękna działka o powierzchni 1210 m2 W atrakcyjnej cenie 128zł /M2! jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Puck,pomorskie

880 000 zł74 m² 11 891,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:648 m²

Firma Deweloperska Alians Deweloper przedstawia Państwu kompleksową oraz wyjątkową ofertę, składającą się z możliwości zakupu działki budowlanej w miejscowości Puck oraz zamówienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Prosta

Zbychowo,pomorskie

995 000 zł140 m² 7 107,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 512 m²

Jeśli poszukujesz urokliwego domu w bliskości lasu i jeziora to świetnie trafiłeś.! na sprzedaż dom o powierzchni 140 m2 znajdujący się na działce o powierzchni 1513m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wzgórze Bernadowo

Gdynia,pomorskie

789 000 zł75 m² 10 520 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Przedmiotem sprzedaży jest wygodne, dwupoziomowe, 4 pokojowe mieszkanie usytuowane na ostatnim piętrze w kameralnym, trzykondygnacyjnym budynku mieszkalnym z 1997 roku w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wypoczynkowa

Gdańsk,pomorskie

1 600 000 zł42 m² 38 240,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż przepiękny 2 pokojowy apartament w najpiękniejszej lokalizacji nad samym morzem tutaj wakacje trwają cały rok zamieszkaj & zarabiaj Okolica: prezentowany apartament znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czerniewo

Czerniewo,pomorskie

850 000 zł151 m² 5 619,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Szukasz przytulnego domu w zacisznej okolicy? Idealnie trafiłeś, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! atuty: - urokliwa wieś, - nowoczesny dom, - w samym sercu zieleni, - wysoka jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Polna

Puck,pomorskie

919 283 zł66 m² 13 990 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 168 000 zł98 m² 11 918,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:781 m²

Firma Deweloperska Alians Deweloper przedstawia Państwu kompleksową oraz wyjątkową ofertę, składającą się z możliwości zakupu działki budowlanej w miejscowości Pruszcz Gdański oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława IV

Gdynia,pomorskie

1 090 000 zł91 m² 11 949,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1932

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego 4-pokojowego mieszkania po generalnym remoncie, usytuowanego w sercu Gdyni śródmieścia, z bliskością do morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

49 900 zł400 m² 124,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Oferujemy do sprzedaży prawo do dzierżawy działki o powierzchni 400 m2, znajdującej się na ogródkach działkowych R.O.D Kolejarz/Przymorze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polna

Puck,pomorskie

609 964 zł44 m² 13 990 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dziewanowskiego

Gdańsk,pomorskie

899 000 zł83 m² 10 831,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna wyłącznie w westate Gdańsk. Mieszkanie zlokalizowane w kamienicy przy malowniczej ul. Jana Dziewanowskiego, w samym sercu Gdańska. Kameralna lokalizacja i atmosfera.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij