dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 558 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 558 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kalksztajnów

Gdynia,pomorskie

1 500 000 zł125 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:860 m²

Nieruchomość położona w południowej części dzielnicy Gdynia Leszczynki w niewielkiej odległości od zielonych terenów leśnych Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Jest tu spokojnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Fenikowskiego

Wejherowo,pomorskie

409 000 zł42 m² 9 761,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Ogłoszenie Sprzedaży Mieszkania w Wejherowie, ul. Fenikowskiego Zapraszamy do zakupu uroczego mieszkania o powierzchni 41,9m2, zlokalizowanego w spokojnej części Wejherowa przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orańska

Gdańsk,pomorskie

715 000 zł73 m² 9 741,14 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Zapraszam na prezentację mieszkania 4-pok. w samym sercu gdańskiej Moreny, która odbędzie się w piątek 05.04.2024r. Proszę o telefoniczne zapisanie się w grafik prezentacji. Atuty/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gdynia,pomorskie

1 001 100 zł59 m² 17 011,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne, słoneczne mieszkanie położone w nowowybudowanym apartamentowcu w Gdyni przy ulicy Żeromskiego. Lokalizacja Ulica Żeromskiego to kameralna i spokojna ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kadmowa

Gdańsk,pomorskie

717 000 zł54 m² 13 277,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3 pok 54m2 ogródek 24m2 Wsch-Płn nowe wykończone! Pokój z aneksem 21.76 m2 Sypialnia 10.9 m2 Sypialnia 9.66m2 Hol 6.66m2 Łazienka 4.57 m2 Ogródek 23.56 m2 Ekspozycja wschodnio-północna. Widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Trąbki Małe

Trąbki Małe,pomorskie

229 000 zł3 000 m² 76,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna działka 3000 m2, z wydanymi warunkami zabudowy, w cichej i dobrej lokalizacji ( Trąbki Małe), położona w gminie Pruszcz Gdański, blisko drogi głównej. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie Wysin

Wysin,pomorskie

645 000 zł34 700 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość siedliskowa w miejscowości Wysin, gm. Liniewo położona na terenach przeznaczonych pod agroturystykę. Wygodne położenie 16 km do Skarszew, 24 km do Kościerzyny, 31 km do Starogardu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdynia

Gdynia,pomorskie

1 065 100 zł56 m² 19 057,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W samym sercu dynamicznego miasta Gdynia znajduje się to urokliwe mieszkanie, stanowiące idealne połączenie nowoczesności i lokalnego klimatu. Zlokalizowane w centrum, to miejsce oferuje nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wierzbowa

Malbork,pomorskie

520 000 zł127 m² 4 081,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:495 m²

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: dom Malbork.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 049 000 zł115 m² 9 121,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Dom z szybkim dojazdem do centrum Dom jest położony w prężnie rozwijającej się dzielnicy Gdańska, zaledwie 11 min od centrum. Bliskie sąsiedztwo Obwodnicy Trójmiasta i dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wysin

Wysin,pomorskie

645 000 zł170 m² 3 794 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:34 700 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaczewska

Gdynia,pomorskie

819 000 zł78 m² 10 548,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Uwaga: mieszkanie na sprzedaż Gdynia Redłowo, ul. Kaczewska, 3 ogromne pokoje, do remontu -> idealna przestrzeń dla dużej rodziny lubiącej przestrzeń lub dla inwestora planującego podzielić mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sulęczyno

Sulęczyno,pomorskie

225 000 zł2 163 m² 104,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój pośrednik, twój sąsôd. Do sprzedaży oferujemy Państwu działkę położoną w samym sercu Kaszub o metrażu aż 2163! Zlokalizowaną w otulinie zielonych lasów i blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Piotra

Gdynia,pomorskie

1 078 900 zł67 m² 16 009 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: - duża część dzienna - Inwestycja w centrum Gdyni - odbiór: II kwartał 2024 - gwarantowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rumla

Gdańsk,pomorskie

759 000 zł59 m² 12 932,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne, wykończone 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ~ 59 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: -3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 090 000 zł116 m² 9 390,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:113 m²

Segment w zabudowie szeregowej w nowoczesnym stylu, w spokojnej okolicy, nieopodal Gdańska. Zapraszamy na wirtualny spacer: lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Zamostne

Zamostne,pomorskie

139 000 zł1 003 m² 138,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

U nas klient Szczegółowe informacje na temat nieruchomości pod nr tel. Kompleks działek 1001m2, 1002m2 i 1003m2, każda w cenie 139 000zł. Działki objęte Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Żeromskiego

Gdynia,pomorskie

882 800 zł56 m² 15 795,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Luksusowe Apartamenty typu Premium położone tuż nad morzem nieopodal Mariny w Gdyni. Budynek wyróżnia się eleganckim charakterem i modernistycznym duchem. Jest głęboko zakorzeniony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Królewskie Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

719 000 zł48 m² 14 979,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Szukasz przestronnego 2-pokojowego mieszkania w spokojnej dzielnicy Gdańska? Idealnie trafiłeś! atuty: - wykończone w nowoczesnym stylu, - duży, słoneczny ogródek przynależny do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Gdynia,pomorskie

599 000 zł35 m² 17 342,20 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Nowa oferta W mio casa! zamieszkaj W samym centrum gdyni 500m od plaży! Mam przyjemność zaprosić Państwa na prezentację gustownego mieszkania położonego w ścisłym centrum Gdyni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

612 900 zł66 m² 9 286 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

W ofercie posiadamy 3500 nowych mieszkań z rynku pierwotnego, bez pcc i bez prowizji pośrednika! Możliwość kontaktu telefonicznego w godzinach 8:00 - 20:00 od poniedziałku do soboty oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zdrada

Zdrada,pomorskie

539 000 zł7 200 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka dla inwestora - 7 domów! Lokalizacja: zdrada - wieś kaszubska położona w rejonie turystycznym nieopodal Pucka. Malownicze miejsce, spokój, przyroda i nowe zabudowania, które powstaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Rzeczypospolitej

Gdańsk,pomorskie

470 000 zł38 m² 12 368,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta biura The House Nieruchomości. Lokalizacja I okolica: nieruchomość położona jest w dzielnicy Gdańsk Przymorze - jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska. Lokalizacja ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bukowa

Warszkowo,pomorskie

769 000 zł250 m² 3 076 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

U nas klient Szczegółowe informacje na temat nieruchomości pod nr tel. Oferujemy na sprzedaż przestronny dom wolnostojący z pełnym wyposażeniem o powierzchni całkowitej 250m2 usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krzemowa

Gdańsk,pomorskie

717 570 zł54 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Udogodnienia: plac zabaw dla dzieci, ukryte w gęstej roślinności miejsca wypoczynku, łąki kwietne i deszczowe ogrody. W pobliżu znajdują się również dwa zbiorniki wodne, zewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Konarzyny

Konarzyny,pomorskie

549 000 zł90 m² 6 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Cenisz ciszę i spokój? Szukasz miejsca do odpoczynku? Świetnie trafiłeś! Z największą przyjemnością przedstawiamy Państwu prawdziwą perełkę wśród nieruchomości! atuty: - cicha,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gdańsk,pomorskie

4 950 000 zł269 m² 18 394,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:286 m²

Tylko U nas Zadbana, w bardzo dobrym stanie kamienica na sprzedaż. Kamienica jest po generalnym remoncie w świetnej lokalizacji- w samym sercu Starówki Gdańska. Nieruchomość idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

431 000 zł42 m² 10 262 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Gdańsk,pomorskie

1 150 000 zł63 m² 18 248,20 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Albatross Towers to zespół 17-piętrowych wież usytuowanych w samym centrum Przymorza zrealizowanych przez dewelopera Robyg. Jeśli szukasz miejsca, gdzie "wszędzie" jest blisko, a do tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Szkolna

Kleszczewo,pomorskie

760 000 zł110 m² 6 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom jednorodzinny, znajdujący się w bardzo spokojnej okolicy w miejscowości Kleszczewo, wolnostojący z poddaszem użytkowym, z otwartą przestrzenią nad salonem(wysokość sufitu nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Świerkowa

Dobrzewino,pomorskie

1 298 000 zł200 m² 6 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Na sprzedaż przepiękny dom o powierzchni 200 m2 z 2001 r. Dom nie był budowany z myślą o sprzedaży! Całkowicie wykończony i podpiwniczony. Na parterze jest salon, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kilińskiego

Gdańsk,pomorskie

419 000 zł30 m² 13 915,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Główne atuty: - doskonała lokalizacja, samo centrum Wrzeszcza - Słoneczna ekspozycja okien - Funkcjonalny układ - Miejsca parkingowe w centrum miasta - Duża piwnica - Niezależna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lawendowe Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

499 000 zł38 m² 13 201,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szukasz dobrze wykończonego mieszkania blisko tramwaju? atuty: - świetna komunikacja z resztą miasta - 8 min do przystanku autobusowego, 8 min do przystanku tramwajowego - balkon - niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

613 095 zł58 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3 pokojowe dwustronne mieszkanie na dużym ogrodem. Nowa inwestycja na Gdańskim Jasieniu przy ul. Kartuskiej, na granicy z Kiełpinkiem w okolicy Armii Krajowej i Trójmiejskiej Obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Rogalińska

Gdańsk,pomorskie

750 000 zł65 m² 11 538,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Słoneczne mieszkanie z dużym balkonem blisko komunikacji! Nieruchomość o powierzchni 65m2. Gdańsk Chełm, ul. Rogalińska 13a. Z potencjałem, do odświeżenia, świetna lokata pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Olimpijska

Gdańsk,pomorskie

555 000 zł50 m² 11 167 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Lokalizacja: gdańsk, ul. Olimpijska, łostowice Powierzchnia: 49,75 m Opis: oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,75 m zlokalizowane w spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Unruga

Gdynia,pomorskie

395 000 zł39 m² 10 128,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe, dwustronne mieszkanie położone w Gdyni na drugim piętrze w budynku czteropiętrowym. Budynek termoizolowany z odnowioną elewacją i klatką schodową zabezpieczoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Łęgowo

Łęgowo,pomorskie

4 900 000 zł800 m² 6 125 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Obiekt Nieruchomość o powierzchni 800 mkw. Wspaniały obiekt na biura, oddział przedstawicielstwa , serwis firmy ,produkcję , informatykę. Hala dolna ,hala górna, biuro,magazynek, pom. gospodarcze-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kańskiego

Gdynia,pomorskie

630 000 zł58 m² 10 899,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Lokalizacja: gdynia Chwarzno to bardzo dobrze skomunikowana willowa i spokojna dzielnica Gdyni. Osiedle jest bardzo zadbane, wokół dużo zieleni oraz las. W najbliższym otoczeniu do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Przyjaźń

Przyjaźń,pomorskie

177 000 zł681 m² 259,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Zapraszam do zakupu pięknie zlokalizowanej działki w miejscowości Przyjaźń ( na pograniczu Otomina) o powierzchni 681m2. Numer działki 67/39. Działka z prywatnym wjazdem - bezpłatna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

573 210 zł64 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Gdańsk Południe / Kazimierza Wielkiego I 63,69 m2, 3 pokoje, balkon I Zewnętrzne miejsce postojowe, komórka lokatorska, rowerownia.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij