dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 568 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 568 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem

Gdynia,pomorskie

673 200 zł29 m² 23 070,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne, słoneczne mieszkanie położone w nowowybudowanym apartamentowcu w Gdyni przy ulicy Żeromskiego. Lokalizacja Ulica Żeromskiego to kameralna i spokojna ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany Debrzno

Debrzno,pomorskie

290 000 zł126 m² 2 300,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż dom z przeznaczeniem na działalność gospodarczą : biurową, handlową, usługową oraz z przeznaczeniem pod mieszkalną.Powierzchnia działki 734 m2 ( teren zabudowy mieszkalnej),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Poprzeczna

Gniewino,pomorskie

379 000 zł70 m² 5 414,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 271 m²

Nowa cena! Szukasz swojego wymarzonego domu na wsi, z dala od zgiełku miasta- mamy dla Ciebie idealną propozycję! Przedstawiamy Ci nowy dom o powierzchni 70m2, położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kolejowa

Glincz,pomorskie

750 000 zł168 m² 4 468,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:652 m²

Przytulny Dom Jednorodzinny w Glinczu z Przestronnym Tarasem! Z przyjemnością zaprezentuję Ci wyjątkową ofertę - Niewielki dom jednorodzinny zlokalizowany w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gniewska

Gdynia,pomorskie

369 000 zł38 m² 9 840 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Budynek mieszkalny znajduje się przy ul. Gniewskiej, dzielnica Chylonia. Jest on zadbany, po termomodernizacji, klatka schodowa odnowiona. Mieszkanie znajduje się na IV piętrze i nie ma balkonu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Grunwaldzka

Gdańsk,pomorskie

870 000 zł67 m² 13 053,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Przedstawiamy wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66.65m2 m2, tętniące życiem w samym sercu Wrzeszcza, zaledwie parę minut od pełnego wachlarza usług i udogodnień. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Kasztanowa

Ostrowo,pomorskie

550 000 zł689 m² 798,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentuje Państwu działkę wraz z całorocznym domkiem letniskowym w miejscowości Ostrowo przy zacisznej ul. Kasztanowej ok 1,5 km od otwartego morza bałtyckiego. Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Gdańsk,pomorskie

774 792 zł63 m² 12 240 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Rewelacyjna lokalizacja i ostatnie mieszkania na sprzedaż Inwestycja składa się z dwóch nowoczesnych, czteropiętrowych budynków, w których zaplanowano 68 mieszkań, od kawalerek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdynia,pomorskie

680 000 zł63 m² 10 793,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Nie pobieramy prowizji od kupuącego! Lokalizacja: prezentowana nieruchomość znajduje się w gdyni/pogórzu Dolnym przy ulicy Żeliwnej. Spokojna boczna ulica, blisko przystanek autobusowy (zkm) oraz 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kusocińskiego

Rumia,pomorskie

2 200 000 zł388 m² 5 662,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:485 m²

Na sprzedaż duży dom o pow. 388,5 m2 w zabudowie bliźniaczej z działką o powierzchni 485 m2 - Rumia! Idealny pod inwestycje lub dla rodziny wielopokoleniowej! Na budynek składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piłsudskiego

Pszczółki,pomorskie

1 099 000 zł124 m² 7 195 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:799 m²

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Nieruchomość położona na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Gdynia,pomorskie

594 750 zł915 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana dobrze skomunikowana, położona na Wiczlinie w spokojnej okolicy, dobrze nasłoneczniona, wśród zabudowy jednorodzinnej, płaska o regularnym kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

900 000 zł69 m² 12 990,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Na sprzedaż lokal usługowy znajdujący się na prestiżowym osiedlu na gdańskich Aniołkach. Lokal na parterze o powierzchni 69,28m2 i wysokości 3,05m składa się z przestronnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Polniczka

Polniczka,pomorskie

180 000 zł40 m² 4 554,66 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Okazja. Nowa niższa cena! Ofertę stanowi segment skrajny domu trzyrodzinnego położonego w miejscowości Polniczka gmina Człuchów, powiat człuchowski, województwo pomorskie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Gdańsk,pomorskie

139 000 zł39 m² 3 564,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Wynagrodzenie Biura pokrywa strona Sprzedająca. W sprzedaży doskonale zlokalizowany budynek usługowy w zabudowie bliźniaczej, przy ul. Jagiellońskiej 38-40, na gdańskim Przymorzu. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Łapalice,pomorskie

172 380 zł1 326 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa, płaska działka budowlana 1326 m2, położona w odległości 300 m od jeziora Łapalickiego, przy ulicy Spokojnej w Łapalicach, 6 km od Kartuz. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jaworzniaków

Gdańsk,pomorskie

579 000 zł62 m² 9 367,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Z wielką przyjemnością przedstawiam Wam wykończone mieszkanie czekające na nowego właściciela. Doskonała lokalizacja - Gdańsk Ujeścisko- łostowice! Atuty nieruchomości: sprzęty agd oraz meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Na Zaspę

Gdańsk,pomorskie

299 000 zł26 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym bloku w Nowym Porcie na ul. Przy Zaspie, nieruchomość ma powierzchnię 26m2, jest to kawalerka do remontu idealna na pierwsze mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Luzino

Luzino,pomorskie

350 000 zł56 000 m² 6,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiam Państwu atrakcyjną działkę o powierzchni 5,6 ha w miejscowości Luzino Miejscowość Luzino to jedna z większych wsi położonych w województwie pomorskim. Znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Poziomki

Banino,pomorskie

1 190 000 zł236 m² 5 043,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:932 m²

Nowy dom wolnostojący położony na dużej działce w Baninie- miejscu oddalonym od centrum Gdańska około 17km. Miejsce doskonale skomunikowane z całym Trójmiastem dzięki bezpłatnej, gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rumia

Rumia,pomorskie

2 700 000 zł480 m² 5 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nieruchomość o powierzchni 480m2 zlokalizowana w dzielnicy domków jednorodzinnych w Rumi. Dom usytuowany na skrzyżowaniu dwóch ulic, składa się z trzech kondygnacji. - kondygnacja 0.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Latarników

Jastrzębia Góra,pomorskie

1 930 400 zł1 016 m² 1 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż cztery sąsiadujące ze sobą działki o powierzchni: działka nr 20: 1019 m2 Działka nr 21: 1018 m2 Działka nr 23: 1021 m2 Działka nr 24: 1011 m2 Działka nr 25: 742 m2 - droga Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kaszubskie

Wejherowo,pomorskie

345 000 zł46 m² 7 419,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zachęcamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą 2-pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Wejherowie, na Osiedlu Kaszubskim. Ten komfortowy lokal o powierzchni użytkowej 46,50 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Towarowa

Rumia,pomorskie

459 000 zł51 m² 8 938,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w budynku z 2008r. mieszczące się na trzecim piętrze. Powierzchnia użytkowa mieszkania to 47,30m2, do mieszkania przynależy piwnica o wymiarach ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Towarowa

Rumia,pomorskie

459 000 zł48 m² 9 602,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa oferta W mio casa 2 pok mieszkanie W centrum rumi Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami oferty nieruchomości o powierzchni 47,31 mkw położonej w Rumi przy ul. Towarowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dantyszka

Gdynia,pomorskie

489 000 zł34 m² 14 382,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe (34m2) dostępne od sierpnia 2024 w świetnej lokalizacji. Blisko Uniwersytetu Morskiego, przy samym wjeździe na trójmiejską obwodnicę. Mieszkanie zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Brodnica Górna

Brodnica Górna,pomorskie

100 000 zł1 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę gruntu o pow. 1000 m kw, położoną pomiędzy trzema jeziorami: ostrzyckim, raduńskim i Brodno Wielkie, we wsi kaszubskiej Brodnica Górna. Jest to zaciszne miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rewerenda

Chwaszczyno,pomorskie

998 000 zł348 m² 2 869,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 890 m²

Good Life Estates prezentuje dom wolnostojący w miejscowości Chwaszczyno. Lokalizacja Dom usytuowany jest w spokojnej okolicy w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. Bardzo dobry dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kleszczewo

Kleszczewo,pomorskie

690 000 zł125 m² 5 533,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do sprzedaży oferujemy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 124.7m2, położony na kameralnym osiedlu w miejscowości Kleszczewo - 16km od centrum Gdańska. Lokal składa się z: poziom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Piekło Górne

Piekło Górne,pomorskie

79 000 zł2 235 m² 35,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana, piekło Górne, gmina Przywidz Oferujemy do sprzedaży działkę gruntu z wydanymi warunkami zabudowy pod budownictwo mieszkaniowe w miejscowości Piekło Górne. Dla terenu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trakt św. Wojciecha

Gdańsk,pomorskie

399 000 zł53 m² 7 592,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie do remontu Trakt Św. Wojciecha. Pokój z aneksem kuchennym (23,04 m2): przestronne wnętrze idealne na stworzenie funkcjonalnego salonu z otwartą kuchnią, zapewniającego komfortowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Politechniczna

Gdańsk,pomorskie

949 000 zł90 m² 10 544,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

W ofercie sprzedaży mamy mieszkanie we Wrzeszczu. Nieruchomość o powierzchni 90 m , zlokalizowana na ulicy Politechnicznej, składa się z 4 pokoi, wspólnej kuchni i dwóch łazienek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zygmunta Augusta

Gdynia,pomorskie

1 375 000 zł55 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Ulica Zygmunta Augusta mieści się w centralnej, nadmorskiej dzielnicy Gdyni śródmieście. Okolica, ze względu na swój spokojny charakter, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Unruga

Gdynia,pomorskie

560 000 zł57 m² 9 824,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 3-pokojowe w dzielnicy Obłuże przy ul. Unruga - sprzedaż bez pośredników Bardzo dobrze skomunikowane z centrum (bliskość Estakady Kwiatkowskiego). W niedalekiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Damroki

Gdynia,pomorskie

799 999 zł69 m² 11 660,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Bardzo ładne, słoneczne, zadbane i praktyczne mieszkanie położone na Fikakowie. Budynek dewelopera Hossa , mieszkanie dokumentacyjnie przypisane jest jako parter jednak mieści się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skiby

Gdańsk,pomorskie

659 000 zł40 m² 16 475 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowe mieszkanie w nadmorskiej dzielnicy Gdańska. Mieszkanie Położone na 2 z 3 pięter nowego bloku (z windą) wybudowanego w 2022r przez renomowanego dewelopera (robyg), ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Słoneczna

Gniewino,pomorskie

166 000 zł1 661 m² 99,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1661 m2 Nr działki 346/4 + udział w drodze Działka płaska, dojazd drogą asfaltową. Media w drodze: gaz, prąd i woda Działka objęta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

899 000 zł67 m² 13 358,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Gdańsk chełm Na sprzedaż słoneczne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,3 m2. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze, 3 piętrowego budynku z 2006 roku. Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stankiewicza

Gdańsk,pomorskie

554 000 zł65 m² 8 504,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pok 59m2 balkon 5m2 iiq25 Zach-Płn Pokój dzienny z aneksem 22.7m2 Sypialnia 14.7m2 Sypialnia 8.4m2 Łazienka 5.1m2 Hol 6.6m2 Balkon 5.3m2 Ekspozycja zachód-północ. Jeżeli jesteś zainteresowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zwierkowskiego

Gdańsk,pomorskie

650 000 zł67 m² 9 745 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Tylko W golden gate! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem będące częścią inwestycji dewelopera Ekolan o nazwie "osiedle Pięciu Wzgórz". Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Sopot,pomorskie

669 000 zł53 m² 12 551,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyremontuj I zamieszkaj W sopocie. Idealna propozycja dla osób poszukujących spokojnej lokalizacji w bliskiej odległości od plaży oraz z dobrym dojazdem do każdego miejsca.