dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 580 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 580 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowa Karczma

Nowa Karczma,pomorskie

639 000 zł101 m² 6 326,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 155 m²

Kompleksowa oferta w skład której wchodzi ta konkretna działka (z ceną:109 tys. zł) oraz usługa budowy domu jednorodzinnego. Sam dom ( 530 tys. zł ) jest w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Wiślinka,pomorskie

894 000 zł103 m² 8 582,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 154 m²

Najpierw trochę informacji o działce - 369 tys. zł, jest pozwolenie na budowę, oraz wszystkie media na granicy- wraz z nią sprzedajemy usługę budowy pasywnego domu w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Minięta

Minięta,pomorskie

230 000 zł60 m² 3 847,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Oferujemy Państwu trzy-pokojowe mieszkanie w miejscowości Minięta, zaledwie 2 km od Dzierzgonia. Nieruchomość znajduję się na parterze w bloku. Mieszkanie o powierzchni 59.78 mkw składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sosnowa

Przyjaźń,pomorskie

1 145 000 zł271 m² 4 223,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 127 m²

Marzysz o wyjątkowym domu w bardzo spokojnej okolicy a jednocześnie z szybkim dojazdem do Trójmiasta? Szukasz domu wielopokoleniowego w stylu "blisko, ale jednak osobno".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

681 000 zł89 m² 7 636,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednia- bez prowizji oraz podatku Nowe, 2-pokojowe mieszkanie z antresolą o łącznej powierzchnia 89,18 m2, położone na I piętrze. Mieszkanie gotowe do odbioru! Parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Gdańsk,pomorskie

1 296 000 zł121 m² 10 710,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 048 m²

Najpierw trochę informacji o działce - 680 tys. zł, na granicy media, jest plan zagospodarowania- wraz z nią sprzedajemy usługę budowy pasywnego domu w stanie deweloperskim "clasic". Są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Gołubie,pomorskie

678 000 zł105 m² 6 457,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:830 m²

Kompleksowa oferta w skład której wchodzi ta konkretna działka (z ceną:100 tys. zł) oraz usługa budowy domu jednorodzinnego. Sam dom ( 578 tys. zł ) jest w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kochanowskiego

Gdańsk,pomorskie

888 888 zł80 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1929

4 pok wysokie Wrzeszcz + duża piwnica + ogródek Mieszkanie 4 pokoje 80m2 o wysokości 3m w kamienicy usytuowane w świetnej lokalizacji Salon 17,5 m2 , sypialnia 20m2, pokój 14m2 , gabinet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Waplewo Wielkie

Waplewo Wielkie,pomorskie

216 000 zł4 475 m² 48,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Przedstawiam Państwu działki budowlane w miejscowości Waplewo pod zabudowę jednorodzinną. Działka posiada powierzchnię 4475 mkw, o płaskim regularnym kształcie. Oferta dotyczy zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krajobrazowa

Reda,pomorskie

629 000 zł70 m² 8 985,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjne dwupoziomowe mieszkanie z antresolą o powierzchni 70m2, położone w spokojnej okolicy Redy, blisko lasu, z dogodnym dostępem do skm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rumia

Rumia,pomorskie

1 347 000 zł107 m² 12 588,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:897 m²

Najpierw trochę informacji o działce - 800 tys. zł, - wraz z nią sprzedajemy usługę budowy pasywnego domu w stanie deweloperskim "clasic". Są do wyboru inne projekty oraz inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Miłocin

Miłocin,pomorskie

726 000 zł107 m² 6 785,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:865 m²

Najpierw trochę informacji o działce - 179 tys. zł, - wraz z nią sprzedajemy usługę budowy pasywnego domu w stanie deweloperskim "clasic". Są do wyboru inne projekty oraz inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wesoła

Gdańsk,pomorskie

431 600 zł52 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do obejrzenia rozkładowego 2 pokojowego mieszkania z osobną kuchnią. Dwustronne. Balkon, piwnica. Wydzielone miejsca parkingowe na tyłach budynku. Lokalizacja bezpośrednio sąsiadująca ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pszczółki

Pszczółki,pomorskie

706 000 zł107 m² 6 598,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

Najpierw trochę informacji o działce - 159 tys. zł, - wraz z nią sprzedajemy usługę budowy pasywnego domu w stanie deweloperskim "clasic". Są do wyboru inne projekty oraz inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdynia

Gdynia,pomorskie

499 900 zł60 m² 8 276,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferujemy ustawne mieszkanie 3 pokojowe, zlokalizowane w Gdyni, w dzielnicy Pogórze przy ul. Kapitana Stanisława Kosko, usytuowane na parterze w budynku czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Małkowo

Małkowo,pomorskie

716 000 zł111 m² 6 450,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 182 m²

Najpierw trochę informacji o działce - 180 tys. zł, - wraz z nią sprzedajemy usługę budowy pasywnego domu w stanie deweloperskim "clasic". Są do wyboru inne projekty oraz inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cieszyńskiego

Gdańsk,pomorskie

769 000 zł57 m² 13 444,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57.20 m2 na Chełmie przy ulicy Cieszyńskiego. Atuty - Dwustronna, południowo-wschodnia ekspozycja, - niskie opłaty czynsz do wspólnoty ok. 370zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdynia

Gdynia,pomorskie

650 000 zł60 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż słoneczne, gotowe do zamieszkania mieszkanie z ogromnym potencjałem, o powierzchni 59.5 m, 2 pokojowe z możliwością wydzielenia dodatkowego małego pokoju. Usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Bielkówko

Bielkówko,pomorskie

289 000 zł1 501 m² 192,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Płaska uzbrojona działka budowlana - Bielkówko lokalizacja: bielkówko - miejscowość położona w gminie Kolbudy. Dzięki bliskości obwodnicy miejscowość jest bardzo dobrze skomunikowana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Na Zagajnik

Kowalewo,pomorskie

149 000 zł1 093 m² 136,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zielony zagajnik - działki budowlane w otoczeniu natury / z prywatnym lasem Już niebawem zdjęcia z drona! Kompleks działek budowlanych w Kowalewie skierowany jest do osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

434 300 zł26 m² 16 513 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie Apartamenty inwestycyjne od 25 do 37m2, partery z ogródkami lub na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

431 300 zł26 m² 16 399 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

7 500 000 zł1 500 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka położona na dolnym mieście, uzbrojona, przeznaczenie w mpzp pod zabudowę usługową Powierzchnia 1500 m2 Cena: 7 500 000 zł do negocjacji Zapraszam do kontaktu Przmysław

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przodkowo

Przodkowo,pomorskie

738 000 zł120 m² 6 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 209 m²

Najpierw trochę informacji o działce - 135 tys. zł, jest woda na granicy działki, do Jez. Białego ok. 2,5 km- wraz z nią sprzedajemy usługę budowy pasywnego domu w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

542 000 zł34 m² 15 941 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Sopot,pomorskie

545 000 zł42 m² 13 072,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Poszukujesz 2 pokojowego mieszkania w Sopocie? Poniżej oferta sprzedaży mieszkania w dzielnicy Kamienny Potok! cena 13 100 zł za m2 Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 41,69 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

582 300 zł40 m² 14 558 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Gdynia,pomorskie

599 999 zł47 m² 12 658,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Wyłącznie w naszej ofercie! Przy zakupie tego apartamentu nie ma obowiązku nabycia powierzchni dodatkowych! Dlaczego Wiczlino? Bo to miasto w mieście - połączenie nowoczesnej architektury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Grunwaldzka

Rumia,pomorskie

2 399 999 zł5 206 m² 461,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż 5 działek o łącznej powierzchni 5206m2 znajdujących się w Rumi, przy jednej z głównych ulic. Właściciel szuka kupca na całość. Może rozważyć jednak podział.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hryniewickiego

Gdynia,pomorskie

2 990 000 zł93 m² 32 047,20 zł/m²

 

Piętro:25/36

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od linii brzegowej Nabrzeża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bursztynowa

Gdańsk,pomorskie

3 800 000 zł97 m² 39 175,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Spektakularny apartament z pięknym ogrodem, zlokalizowany na parterze w inwestycji "botanica" - zwycięzcy konkursu European Propoerty Awards 2020-2021 Botanica Jelitkowo to kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Królewo

Królewo,pomorskie

2 000 000 zł5 916 m² 338,07 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferowana nieruchomość znajduję się w Królewie zaledwie 2 km od Malborka. Na sprzedaż oferujemy zabudowaną działkę blisko Malborka, o powierzchni 5916 mkw, z której ok. 5000 mkw to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gdynia

Gdynia,pomorskie

345 000 zł30 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do pośredników prośba nie dzwońcie. Nie interesują mnie Wasi klienci. Sprzedam bezpośrednio 30 m kawalerkę w 3 piętrowym bloku na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł51 m² 11 745,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do pośredników prośba: nie dzwońcie, nie jesteśmy zainteresowani współpracą. Sprzedam bezpośrednio ładne, słoneczne, mieszkanie 2-pokojowe w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Gdynia,pomorskie

4 000 000 zł195 m² 20 512,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:150 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży luksusowego domu, znajdującego się na osiedlu zamkniętym w Gdyni w dzielnicy Mały Kack. Osiedle Merano Park, to kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

485 000 zł42 m² 11 547,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie 2 pokojowe z dużym balkonem. Cicha i spokojna okolica z duża ilością zieleni wokół, kilka minut od parku oruńskiego. Świetna lokalizacja, w pobliżu przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Podwale Staromiejskie

Gdańsk,pomorskie

470 000 zł24 m² 19 583,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Atuty: - 5 minut pieszo do Żurawia, - 250m do Motławy, - 5 minut pieszo do Bazylijki Mariackiej, - 5 minut pieszo do Muzeum II Wojny Światowej, - 5 minut pieszo do Fontanny Neptuna, - 7 minut pieszo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna

Rumia,pomorskie

349 000 zł810 m² 430,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki o numeracho łącznej powierzchni 810m2 znajdujących się w Rumi, przy jednej z głównych ulic. Istnieje możliwość dokupienia sąsiadujących działek oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

839 900 zł45 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę apartamentu zlokalizowanego w Gdańsku Letnicy. To idealne rozwiązanie dla osób, które szukają nowoczesnego i wygodnego miejsca do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Przymorze

Gdańsk,pomorskie

899 000 zł50 m² 17 980 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w Albatros Towers na 17 ( ostatnim) piętrze. Z balkonu i okien rozpościera się wspaniały widok na zatokę i wzgórza oliwskie. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Puck

Puck,pomorskie

750 000 zł103 m² 7 281,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 132 m²

Najpierw trochę informacji o działce - 225 tys. zł, - wraz z nią sprzedajemy usługę budowy pasywnego domu w stanie deweloperskim "clasic". Są do wyboru inne projekty oraz inne.