dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 580 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 580 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Załęże

Załęże,pomorskie

80 000 zł1 043 m² 76,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana, lekko nachylona, w 2 części mocniej nachylona (z warunkami zabudowy). Powierzchnia 1043 m2 ( 80 tys. zł) i sąsiednia działka 910 m2 (80 tys. zł). Obie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Łąkowa

Gdańsk,pomorskie

999 000 zł54 m² 18 364 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowa oferta w mio casa Nieruchomości! nowa cena do końca stycznia 2024! Od lutego 2024 nieruchomość będzie dostępna w cenie 1 143 000 złotych. Przedstawiam Państwu zupełnie nowy - gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wzgórze Bernadowo

Gdynia,pomorskie

997 700 zł48 m² 20 999,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę apartamentu zlokalizowanego w samym sercu Gdyni. To idealne rozwiązanie dla osób, które szukają nowoczesnego i wygodnego miejsca do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Jesionowa

Cieplewo,pomorskie

349 000 zł1 608 m² 217,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na której zbudujesz 2 bliźniaki Na sprzedaż działka nr 117/14 położona w Cieplewie pomiędzy ulicami Klonowa i Jesionowa o powierzchni 1608 m2 o długości 70 m i.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Noskowskiego

Gdańsk,pomorskie

549 000 zł53 m² 10 364,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Szukasz trzypokojowego mieszkania w Gdańsku z świetnym dojazdem do centrum miasta? Ta nieruchomość jest dla Ciebie! atuty: - dogodna lokalizacja - Gdańsk Suchanino - możliwość wydzielenia 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Niestępowo,pomorskie

779 000 zł123 m² 6 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:368 m²

Dom Niestępowo - powierzchnia użytkowa - 73 m2 - garaż murowany - 30 m2 - poddasze - 20 m2 Dom w zabudowie bliźniaczej z 2018 roku, raczej z tych kompaktowych: * 3 sypialnie ( 9 m2, 9 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Heliosa

Gdańsk,pomorskie

614 180 zł749 m² 820 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry Państwu! Poniżej pozostawiam garść informacji nt. sprzedawanej działki. Z każdym pytaniem pozostaję do dyspozycji. Proszę się poczuć zaproszonym na prezentację - wspólnie ustalmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brzechwy

Gdynia,pomorskie

459 000 zł47 m² 9 849,79 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Karwiny II - środkowa część dzielnicy , ulokowanej wzdłuż ściany lasów Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego , idealne miejsce wypadowe na spacery szlakiem Zagórskiej Strugi , miejsce otoczone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Czarnówko

Czarnówko,pomorskie

490 000 zł135 m² 3 628,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:192 m²

Uwaga! kupującu nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Przedstawiamy Państwu ofertę nowoczesnych domów z podziemnym garażem, ogrodem i pompą ciepła położonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Leśna

Rokitnica,pomorskie

999 000 zł126 m² 7 928,57 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Nowa oferta W mio casa! Dom w zabudowie szeregowej wybudowany w 2017 roku, o powierzchni 126m, położony na działce 145m. Nieruchomość składa się z 3 poziomów oraz ogrodu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Heweliusza

Gdańsk,pomorskie

720 000 zł59 m² 12 121,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W centrum miasta, lokal zlokalizowany na 4piętrze w budynku 5 piętrowym, gdańsk - Stare Miasto. Budynek z odnowioną elewacją oraz docieplony. Lokal przygotowany do wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Gdynia,pomorskie

404 000 zł44 m² 9 099,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem ( 44,4 m2 ) na czwartym , ostatnim piętrze budynku bez windy przy ul. Kartuskiej w Gdyni. Jasne mieszkanie, które posiada dwa samodzielne pokoje. Lokal przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rumia

Rumia,pomorskie

639 000 zł63 m² 10 142,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż, świeżo urządzone mieszkanie 3 pokojowe w nowej inwestycji, w Rumi składające się z dużego salonu, osobnej dużej kuchni, 2 sypialni, łazienki, oddzielnej toalety oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

670 000 zł136 m² 4 926,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Domy w zabudowie bliźniaczej 136m2 w stanie deweloperskim. Wykonane ze szwajcarską dokładnością. Na zdjęciach powyżej prezentuje się jeden z wykończonych domów pod klucz. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kosynierów

Rumia,pomorskie

499 000 zł66 m² 7 572,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o pow. ok. 66m2 w stanie deweloperskim w Rumi. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku z cichobieżną windą. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sienna Grobla

Gdańsk,pomorskie

619 000 zł31 m² 19 967,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowa kawalerka 26.5m2 balkon 4.5m2 sauna siłownia O INWESTYCJI: Nadmotławie Apartments to inwestycja skierowana do osób ceniących komfort i wygodę, poszukujących prestiżowego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Lawendowa

Bojano,pomorskie

360 000 zł1 094 m² 329,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka w Bojanie w okolicy ul. Bojana! Lokalizacja gwarantuje nam spokój, ciszę i odpowiedni dystans od zgiełku centrum miasta, natomiast rozbudowująca się okolica zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętokrzyska

Gdańsk,pomorskie

579 000 zł53 m² 10 873,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni wraz z przynależnym poddaszem - 76,17 m2. Mieszkanie: zapraszam Cię do wyjątkowego mieszkania, które zaspokoi Twoje pragnienie przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Sosnowa

Domatówko,pomorskie

139 000 zł750 m² 185,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta tylko w miocasa Na sprzedaż działka mieszcząca się w Domatówku. Domatówko położone jest niedaleko Wejherowa na obszarze Puszczy Darżlubskiej. Działki znajdują się około 30 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kębłowo Nowowiejskie

Kębłowo Nowowiejskie,pomorskie

683 000 zł99 m² 6 898,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:115 m²

Ten dom jest wykończony w bardzo wysokim standardzie (faktury na około 170 tys.) Projekt wnętrza został wykonany przez Projektantów z TOTENDOM! Dom w zabudowie bliźniaczej na nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warneńska

Gdańsk,pomorskie

600 000 zł57 m² 10 489,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się na szóstym piętrze w bloku z lat osiemdziesiątych, oferując naturalne oświetlenie i panoramiczne widoki na wschód, południe i zachód. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Beethovena

Gdańsk,pomorskie

1 990 000 zł160 m² 12 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:587 m²

Unikatowy dom z ogromnym potencjałem i urokliwym ogrodem - idealny dla rodzin i inwestorów w prestiżowej dzielnicy Gdańska! Oto wyjątkowa propozycja - dom z nieograniczonymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wajdeloty

Gdańsk,pomorskie

729 000 zł47 m² 15 510,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż, przestronne i słoneczne 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w najlepiej skomunikowanej dzielnicy - Wrzeszcz na 2 piętrze w klimatycznej kamienicy. Mieszkanie Powierzchnia lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Słoneczna

Otomin,pomorskie

749 000 zł685 m² 1 093 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wydane aktuane pozwolenie na budowę. Działka gruntu położna w Otominie- miejscu zlokalizowanym zaledwie kilkanaście kilometrów od centrum Gdańska a jednocześnie w cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morska

Rumia,pomorskie

319 000 zł33 m² 9 579,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Komfortowe 1-pokojowe mieszkanie w Rumi o powierzchni 33,3 m2. Mieszkanie znajduję się w nowoczesnym budynku z 2001r. W skład mieszkania wchodzi: pokój, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

433 500 zł36 m² 12 197,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie w stanie deweloperskim, gotowe do odbioru! Zakup bez podatku pcc i prowizji od kupującego. Mieszkanie do wykończenia, kompaktowe blisko Śródmieścia Gdańska! Zakup bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Bałtycka

Nadole,pomorskie

4 200 000 zł3 752 m² 1 119,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż zabudowana działka - bliźniaki z liną brzegową nad jeziorem Żarnowieckim. W miejscowości Nadole, sprzedaję 5 segmentów bliźniaków posadowionych na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Borkowska

Gdańsk,pomorskie

459 000 zł43 m² 10 649,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokoje 43m2 parter taras 28m2 na ivq25 E Pokój dzienny z aneksem 22.72m2 Sypialnia 10m2 Łazienka 4.67m2 Hol 5m2 Taras 27.57m2 Ekspozycja wschód. Jeżeli jesteś zainteresowaną tą ofertą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

508 105 zł56 m² 9 090 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wielka noworoczna promocja - kilkadziesiąt mieszkań w specjalnej ofercie promocyjnej - zadzwoń i zarezerwuj swoje wymarzone lokum już dzisiaj! +bezpłatna pomoc dedykowanego doradcy kredytowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Morska

Domatowo,pomorskie

115 000 zł1 000 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane o powierzchni 1000 m2 każda, położone w urokliwej miejscowości domatowo ok 11 km od morza. Oferta, którą oglądasz jest sprawdzona pod względem formalno-prawnym! Więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

669 000 zł72 m² 9 290,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu nowe mieszkania na powstającym osiedlu w rozwijającej się dzielnicy Gdańska Łostowice. Zakup bezpośredni od dewelopera bez prowizji oraz podatku pcc Termin oddania II kwartał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Pogodna

Rokocin,pomorskie

240 000 zł2 022 m² 118,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż ładna działka budowlana na skraju osiedla domów. Nieruchomość o powierzchni 2022 m2. Znajduje się przy ulicy Pogodnej w miejscowości Rokocin, gmina Starogard Gdański.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stary Dwór

Gdańsk,pomorskie

539 000 zł41 m² 13 146,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Jeżeli jesteś zainteresowaną tą ofertą, wyślij do nas zgłoszenie. Posiadamy również inne lokale w tej oraz sąsiednich inwestycjach - zarówno gotowe do odbioru (jeżeli potrzebujesz mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaruskiego

Gdynia,pomorskie

540 000 zł41 m² 13 132,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Przestronne 2 pokojowe mieszkanie w szybko rozwijającej się dzielnicy. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, łazienki, przedpokoju i sypialni. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 300 000 zł233 m² 5 579,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 352 m²

nieruchomości ma przyjemność zaprezentować gotowy do wprowadzenia, przepiękny dom wolnostojący z dużą działką (1352m2) w najbardziej pożądanej lokalizacji Jantaru. Oddalony zaledwie 1000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leszczynowa

Gdańsk,pomorskie

970 000 zł72 m² 13 472 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży oferujemy mieszkanie trzypokojowe usytuowane na 1 piętrze budynku przy ulicy Leszczynowej. Lokal o powierzchni 72 m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - dwóch sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Brzeźno

Brzeźno,pomorskie

199 000 zł17 052 m² 11,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ofertę stanowi grunt obecne rolny o pow. 1,7052 ha położony tuż przy drodze asfaltowej w miejscowości Brzeźno pow. człuchowski. Nieruchomość zlokalizowana jest 0,5 km od granicy powiatu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Przy Stadionie

Zblewo,pomorskie

663 000 zł90 m² 7 366,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:506 m²

Dom: dom parterowy o powierzchni użytkowej 90 m2, składa się z: - salonu z jadalnią (24,6 m2) - otwartej na salon kuchni (7,25 m2) - trzech sypialni (11,6 m2,11,7 m2 oraz 12,9 m2) - dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żeromskiego

Gdynia,pomorskie

1 137 000 zł62 m² 18 415,90 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Do Studzienki

Gdańsk,pomorskie

1 230 000 zł102 m² 12 095,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż duże, jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 101,69 m3, 3/4 pokoje, i piętro. Nieruchomość położona w dzielnicy Gdańsk-Wrzeszcz , nie daleko Politechniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Hippiczna

Koleczkowo,pomorskie

315 000 zł1 400 m² 225 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie w biurze Navigat! Na sprzedaż działka w Koleczkowie przy ul. Hippicznej - nr działki 476/19. Zdecydowanie wyjątkowe miejsce i atrakcyjna oferta dla osób marzących.