dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 561 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 561 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stwosza

Gdańsk,pomorskie

660 000 zł64 m² 10 264,40 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Trzypokojowe mieszkanie mieszczące się w bardzo atrakcyjnej części Oliwy. Lokal składa się z trzech niezależnych pokoi, dużego przedpokoju, samodzielnej kuchni z oknem, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olimpijska

Reda,pomorskie

380 000 zł32 m² 11 692,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w Redzie? Koniecznie sprawdź poniższą ofertę! :dla kogo: - dla rodziny 2+1 - dla pary - dla singla - pod inwestycję :budynek: mieszkanie znajduje się na pięknym, nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sierakowice

Sierakowice,pomorskie

699 000 zł123 m² 5 669,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 508 m²

Świąteczna okazja! Cena do negocjacji Przedstawiam Państwu budynek mieszkalny jednorodzinny, wybudowany w 2016 roku, na dużej działce 1508 m kw, w Sierakowicach przy ulicy Dębowej. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sucha

Gdańsk,pomorskie

850 000 zł54 m² 15 740,70 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowe mieszkanie 3 pokojowe w nowej dzielnicy, nieruchomość wykończona w bardzo dobrym standardzie, idealnie nadaje się na pod inwestycję na wynajem lub do zamieszkania. Lokalizacja: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Władysława Jagiełły

Gdańsk,pomorskie

264 228 zł27 m² 9 739,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mam Państwu do zaoferowania funkcjonalny lokal usługowy 1-pokojowy usytuowany na III piętrze w kameralnym 4-piętrowym budynku z windą, zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu novelo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

Gdynia,pomorskie

3 550 000 zł111 m² 31 850 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Ponad stumetrowy, luksusowy penthouse z tarasem o rzadko spotykanej powierzchni około 120 m2. Nieruchomość położona na ostatnim, piątym piętrze kamerlanej inwestycji Art Deco znanego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tysiąclecia

Łeba,pomorskie

785 000 zł110 m² 7 130,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Planujesz zainwestować swoje pieniądze w nieruchomość w nadmorskim kurorcie? Jeśli tak to to jest inwestycja dla Ciebie! Przedmiotem sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie 38,03 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kosynierów

Rumia,pomorskie

439 000 zł38 m² 11 552,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Budynek: 2-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Marina wybudowane przez znanego dewelopera Semeko. Osiedle składające się z kameralnych budynków stworzone z myślą o nowoczesnym komforcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

389 000 zł40 m² 9 725 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta przedstawia w 100% prawdziwe zdjęcia gotowego mieszkania oraz budynki i całego osiedla. Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na czwartym piętrze w świeżo oddanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krajobrazowa

Reda,pomorskie

680 000 zł70 m² 9 714,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjne dwupoziomowe mieszkanie z antresolą o powierzchni 70m2, położone w spokojnej okolicy Redy, blisko lasu, z dogodnym dostępem do skm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

392 000 zł37 m² 10 658 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie promocyjnej tylko 10 mieszkań! Nie przegap okazji, kup w najlepszej cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

489 948 zł52 m² 9 332 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

425 000 zł40 m² 10 494 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

458 058 zł40 m² 11 426 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie Apartamenty inwestycyjne od 25 do 56m2, partery z ogródkami lub na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

489 948 zł52 m² 9 332 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

337 131 zł26 m² 13 067 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

522 000 zł55 m² 9 491 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie promocyjnej tylko 10 mieszkań! Nie przegap okazji, kup w najlepszej cenie! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdańsk,pomorskie

739 000 zł66 m² 11 214 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: mieszkanie usytuowane jest w spokojnej i bardzo dobrze skomunikowanej części Gdańska Osowa. Do przystanku autobusowego mamy zaledwie 100 m, zaś do obwodnicy 2 km. Lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

429 225 zł43 m² 9 975 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

392 000 zł37 m² 10 658 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

429 225 zł43 m² 9 975 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

474 000 zł44 m² 10 748,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu nowe mieszkania na powstającym osiedlu w rozwijającej się dzielnicy Gdańska Łostowice. Zakup bezpośredni od dewelopera bez prowizji oraz podatku pcc Aranżacja mieszkania: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

429 225 zł43 m² 9 975 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

390 000 zł36 m² 10 986 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

426 000 zł43 m² 9 907 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

341 561 zł26 m² 12 987 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

425 000 zł40 m² 10 494 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

522 000 zł55 m² 9 491 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

426 767 zł34 m² 12 593 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

426 000 zł43 m² 9 907 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

489 948 zł52 m² 9 332 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bolesława Chrobrego

Gdańsk,pomorskie

512 000 zł46 m² 11 130,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1926

Zapraszam do obejrzenia przestronnego mieszkania zlokalizowanego w centrum Wrzeszcza! Świetnie sprawdzi się dla rodziny jak również pod względem inwestycyjnym! Mieszkanie o powierzchni 46m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

522 000 zł55 m² 9 491 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

397 549 zł39 m² 10 186 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

327 000 zł28 m² 11 679 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

392 000 zł37 m² 10 658 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

425 000 zł40 m² 10 494 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

390 000 zł36 m² 10 986 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

390 000 zł36 m² 10 986 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Malbork

Malbork,pomorskie

150 000 zł40 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł39 m² 15 410,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 38,87 m2 przy ul. Starowiejskiej w Gdańsku na nowoczesnym osiedlu "nowa Letnica" cenionego dewelopera robyg. Mieszkanie składa się z: -.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij