dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 581 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 581 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Pępowo

Pępowo,pomorskie

699 000 zł120 m² 5 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferta dostępna tylko U nas! Sprzedam nowoczesny dom z poddaszem użytkowym w zabudowie bliźniaczej położony w miejscowości Pępowo, tylko 19 km od Gdańska. Dom wybudowany według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sosnkowskiego

Gdańsk,pomorskie

499 900 zł44 m² 11 439,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szanowni Państwo! Mamy przyjemność zaprezentować ofertę mieszkania położonego w atrakcyjnej pięknej dzielnicy Gdańsk Orunia Górna, obok pętli tramwajowo-autobusowej Łostowice Świętokrzyska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstania Styczniowego

Gdynia,pomorskie

730 000 zł39 m² 18 565,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe na gdyńskim Redłowie, przy ul. Powstania Styczniowego! Redłowo - spokojna, prestiżowa dzielnica Gdyni. Bliskie sąsiedztwo terenów zielonych, takich jak Trójmiejski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Kilińskiego

Kobylnica,pomorskie

969 000 zł5 100 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży dostępna tylko W biurze onyx home! Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana (inwestycyjna) położona w Kobylnicy przy ul. Jana Kilińskiego. Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany Rumia

Rumia,pomorskie

5 000 000 zł1 700 m² 2 941,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Obiekt do własnej aranżacji o pow.1700m2 w Rumi. Dwupoziomowy z windą towarową. Działka ogrodzona o pow.2600m2. Obiekt aktualnie funkcjonuje jako część rozrywkowo-rekreacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Wałowa

Gdańsk,pomorskie

731 850 zł30 m² 24 395 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż nowoczesny apartament na osiedlu Bastion Wałowa zlokalizowanym w samym sercu Gdańska, z przepięknym widokiem na dźwigi stoczni. Bastion Wałowa znajduje się w najprężniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Podchorążych

Gdańsk,pomorskie

459 000 zł39 m² 11 769,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1992

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży urokliwego mieszkania o powierzchni 39,18 m2, położonego w spokojnej i malowniczej dzielnicy Gdańska - Matarnia, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

595 000 zł63 m² 9 429,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,1 m w Gdańsku. To doskonała oferta dla rodzin poszukujących przestronnego i wygodnego mieszkania w dogodnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Toruńska

Gdańsk,pomorskie

1 854 480 zł155 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal usługowy w stanie deweloperskim oddany do użytku w bardzo dobrej lokalizacji. Lokal 2-piętrowy składa się na powierzchnię usługową oraz piętro/antresolę z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lutosławskiego

Reda,pomorskie

509 900 zł50 m² 10 245,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Atuty mieszkania! - lokalizacja! - niskie koszty eksploatacyjne! lokalizacja Reda ulica Lutosławskiego wśród zieleni i natury. Jest to miejsce bardzo popularne wśród osób szukających ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śląska

Gdynia,pomorskie

665 000 zł55 m² 12 139,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Nieruchomość: przedmiotem sprzedaży jest piękne 2-pokojowe mieszkanie po remoncie o pow. 49,98 m2 usytuowane na 3 piętrze w modernistycznej kamienicy, odrestaurowanej i zadbanej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, aleja Lawendowa

Człuchów,pomorskie

550 000 zł61 m² 9 016,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 61 m2 w nowym budownictwie przy Al. Lawendowej 2 Człuchowie. Zostało oddane w stanie deweloperskim do urządzenia w I kwartale 2021 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dybowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

849 000 zł78 m² 10 862,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szukasz nie tylko funkcjonalności, ale i detali, które pieścić będą Twoje zmysły? Witaj w miejscu, gdzie marzenia o wyjątkowym wnętrzu stają się rzeczywistością! Odkryj mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Borkowska

Gdańsk,pomorskie

435 052 zł36 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta bez podatku pcc-2%, dostępna w bezpiecznym kredycie 2%! Oferowane mieszkanie znajduje się na osiedlu zaprojektowanym na sielankowych terenach w sąsiedztwie wsi Borkowo w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dolne Migowo

Gdańsk,pomorskie

769 000 zł56 m² 13 830,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowoczesne mieszkanie w Gdańsku, przy ul. Dolne Migowo, w Inwestycji Młoda Morena. Atuty - przepiękna okolica, - kameralne osiedle, - ogródek z widokiem na las, - doskonały układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leśna Polana

Gdynia,pomorskie

515 134 zł42 m² 12 221,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem duża część dzienna bliskość lasu świetna lokalizacja termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gorczycowa

Gdynia,pomorskie

715 000 zł70 m² 10 258,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Tylko W golden gate! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 69,70 m2 usytuowane na parterze w sześciopiętrowym budynku z 2006 roku mieszczącym się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Podolska

Gdynia,pomorskie

650 000 zł832 m² 781,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest udział w gruncie w wysokości 37% działki, tj. o powierzchni ok. 308 m2. Istnieje możliwość zakupu 100% udziału (pozostali udziałowcy to Miasto Gdynia - 60 %,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świętokrzyska

Gdańsk,pomorskie

531 527 zł43 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bernadowska

Gdynia,pomorskie

1 799 000 zł74 m² 24 409,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Osiedle Rivus jednego z najlepszych trójmiejskich deweloperów Invest Komfort, usytuowane jest w prestiżowej, wyjątkowej dzielnicy Gdynia Orłowo. Nowoczesne, kameralne apartamentowce otoczone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okrętowa

Gdynia,pomorskie

1 749 000 zł122 m² 14 289,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Redłowo to nadmorska dzielnica Gdyni, w przeważającej części położona na stoku o południowo-zachodniej wystawie oraz pokryta lasem z licznym ścieżkami prowadzącymi na plażę. Ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Zwycięstwa

Lębork,pomorskie

1 050 000 zł125 m² 8 400 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż wolnostojący

Odkryj niepowtarzalną szansę inwestycji w rentowny gabinet kosmetyczny w sercu Lęborka. Kamienica Piękna, po kapitalnym remoncie. Wyjątkowy obiekt z 1900 roku oferujący nie tylko urok,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Staszica

Wejherowo,pomorskie

379 000 zł52 m² 7 330,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Zapraszam do przytulnego i uroczego mieszkania, które stanowi idealne miejsce dla Twojej rodziny w samym sercu Wejherowa, na Os. Staszica. To trzypokojowe mieszkanie o powierzchni łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielkopolska

Gdańsk,pomorskie

769 900 zł62 m² 12 417,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Niezamieszkiwane przez nikogo, przytulne, słoneczne, w pełni wyposażone, trzypokojowe narożne mieszkanie o powierzchni 62m2 z balkonem i miejscem w hali garażowej na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Wybrzeża

Gdańsk,pomorskie

495 000 zł38 m² 13 026,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz 2 pokojowego mieszkania w świetnej lokalizacji na Przymorzu? Trafiłeś idealnie! atuty: - bliskość morza, - 2 niezależne pokoje, - ogólnodostępne miejsca parkingowe, - nowa łazienka, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gabrysiak

Gdańsk,pomorskie

533 768 zł58 m² 9 142,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ~ 58 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdynia

Gdynia,pomorskie

480 594 zł42 m² 11 440 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni całkowitej 42,01 m2 (40,49 m2 powierzchni użytkowej) znajdujące się w malowniczej dzielnicy Gdyni - Pustki Cisowskie-Demptowo. Okolica cieszy się licznymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Słupsk,pomorskie

229 000 zł31 m² 7 306,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę mieszkania 2 pokojowego o powierzchni 32 mkw, znajdującego się na 1 piętrze, przy ulicy Grunwaldzkiej 8. Nieruchomość składa się z: - salonu z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielkopolska

Gdańsk,pomorskie

770 000 zł62 m² 12 451,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Więcej zdjęć wkrótce Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania w urokliwej dzielnicy Gdańsk Łostowice, położonej na nowoczesnym osiedlu Skandinavia. To wyjątkowe miejsce, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Gryfa Pomorskiego

Koleczkowo,pomorskie

899 000 zł262 m² 3 431,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:504 m²

Oferta wyłącznie w biurze Navigat! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w Koleczkowie przy ul. Gryfa Pomorskiego - wyjątkowe miejsce i atrakcyjna oferta dla osób marzących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdynia,pomorskie

849 000 zł75 m² 11 333,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z podwyższonym sufitem i panoramicznym oknem - przestrzeń, unikalny a jednocześnie prosty styl - do wprowadzenia! Mieszkanie na nowym osiedlu Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kotłowskiego

Wejherowo,pomorskie

540 000 zł76 m² 7 109 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Czy idealne miejsce do zamieszkania istnieje? I to w Wejherowie! To ogłoszenie jest dla Ciebie! Zapoznaj się z ofertą 4 pokojowego mieszkania na os. Sucharskiego, które teraz dostępne jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Chwarzno

Chwarzno,pomorskie

110 000 zł1 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona na terenie Natura 2000, objęta mpzp pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą lub domki na zgłoszenie. Znajduje się na dużej polanie leśnej, otoczonej starodrzewem. Do polany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kasztanowa

Bąkowo,pomorskie

509 900 zł70 m² 7 253,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedam 3 pokojowe mieszkanie ( 70,30 m2) , położone w Bąkowie (gm. Kolbudy), na parterze w jednopiętrowym budynku 4 rodzinnym. W skład mieszkania wchodzą: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohomolca

Gdańsk,pomorskie

640 000 zł44 m² 14 545,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Bardzo ładne i słoneczne dwupokojowe mieszkanie po całkowitym remoncie w 2021 roku o powierzchni 44m2. Z okna w salonie rozpościera się widok na przestrzeń okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leśna Polana

Gdynia,pomorskie

697 475 zł61 m² 11 381,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leśna Polana

Gdynia,pomorskie

485 379 zł39 m² 12 522,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jęczmienna

Rumia,pomorskie

486 244 zł58 m² 8 418,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesna i stylowa inwestycja z 2023r. w Rumi z windą. Mieszkanie o pow.całkowitej 57,76m składa się z : salonu z aneksem kuchennym (21,11m ), dwóch pokoi ( 11,98m.