dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 407 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 407 ogłoszeń

559 000 zł9 800 m² 57,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna z linią brzegową - 1 ha, zamostne - 559 000 zł Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 9800 m , położona w malowniczej miejscowości Zamostne (woj.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł519 m² 2 890,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:177 m²

Nieruchomość po odrestaurowaniu, na nowo w 1990 r z funkcją biurową. Stopa zwrotu - aktualnie ok. 6-7%, możliwość podniesienia stawek czynszu najmu. Obecnie jest wynajmowanych 10 lokali.

Szczegóły ogłoszenia

5 100 000 zł394,32 m² 12 933,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 106 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny z płaskim dachem oddany do użytku w 2023 roku, zrealizowany według projektu lk1525, to wyjątkowa propozycja dla osób ceniących elegancję, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł7 889 m² 16,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rolna - Żarnowska k. Łeba Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę rolną położoną w miejscowości Żarnowska, zaledwie 2 km od Łeby. Nieruchomość o powierzchni 7.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł280 m² 5 535,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 365 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszam do zapoznania się z ciekawą ofertą sprzedaży domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

338 560 zł42,32 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

N owa inwestycja deweloperska w Lęborku. Mieszkania gotowe do odbioru! 0% - i podatku pcc! Mieszkanie nr 7 I piętro z balkonem cena łączna 358.560 zł mieszkanie - 338.560 zł miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł200 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż wolnostojący

Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący do zamieszkania dla jednej lub 2 rodzin jak również świetny do prowadzenia biura, gabinety lekarskie / terapeutyczne, it. Nieruchomość z 2005 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 767 995 zł68 m² 25 999,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji Develia Kopernika. Lokal oferuje przestronny i funkcjonalny układ pomieszczeń, idealny dla rodziny. Najważniejsze informacje.

Szczegóły ogłoszenia

1 759 000 zł745,60 m² 2 359,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:969 m²

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Z dumą prezentujemy wyjątkową nieruchomość - zabytkową.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł29 866 m² 50,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Nieruchomość w województwie pomorskim, w powiecie słupskim, w miejscowość Smołdziński Las. Działka rolna, porośnięta trawą i częściowo zadrzewiona o regularnym.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 000 zł8 700 m² 2 068,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 031 m²

Obiekt magazynowo-biurowy zlokalizowany w Gdyni przy ul. Chwaszczyńskiej. Działka o pow. 10.522m2, w użytkowaniu wieczystym. Teren nieogrodzony, położony w drugiej linii zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 206 m² 157,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana - 2 km od centrum Bytowa. Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Udorpie o powierzchni 1206m2. Media na granicy działki, dojazd drogą gminną. Wydana decyzja.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł219 m² 3 191,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:300 m²

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Dom w zabudowie szeregowej - o charakterze pensjonatowym, położony w ścisłym centrum nadmorskiej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł500 m² 158 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę nad morzem letniskową budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł380 m² 6 578,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:206 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej - Gdynia Orłowo Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu w jednej z najbardziej prestiżowych i pożądanych dzielnic Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 660 m² 180,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Łebcz gm. Puck. Działka budowlana! Działka nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, ale zostały wydane warunki zabudowy pod budowę domu jednorodzinnego. Działka kształtem.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł69 m² 10 507,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Słoneczne, kameralne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem! Doskonałe dla rodziny - świetnie skomunikowane - południowa ekspozycja. Mieszkanie: na sprzedaż ustawne, rozkładowe, słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

333 000 zł3 800 m² 87,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 990 000 zł140 m² 14 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wyjątkowy dom nad jeziorem z sauną i balią w Otulinie Parku Krajobrazowego. Atuty: kompletnie wykończony i gotowy do wejścia - technologia, detale, klimat. Sauna + balia + duży taras.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania blisko morza w przystępnej cenie? To mieszkanie do własnej aranżacji, jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem! mieszkanie: na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie inwestycyjne.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł1 500 m² 152,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Powierzchnia działki: 1500m2 Opis Działki: z przyjemnością prezentujemy atrakcyjną ofertę sprzedaży działki o powierzchni 1500m2, położonej w urokliwej miejscowości- tujsk. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

999 900 zł91,69 m² 10 905,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2004

Lokalizacja Pruszcz Gdański - centrum miasta, w pobliżu liczne butiki, sklepy odzieżowe, spożywcze: biedronka, stokrotka, żabka, piekarnia, restauracje, przedszkole, szkoła podstawowa z krytym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 487 290 zł130,91 m² 19 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy W nowej inwestycji przy bulwarze nad motławą Lokal do własnej aranżacji | Luksusowa inwestycja nad samą Motławą | Nowoczesna architektura | Industrialny klimat | Nowa dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

846 000 zł36 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 190 000 zł179,89 m² 6 615,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wyjątkowa Oferta! Atrakcyjny Dom w Zabudowie Bliźniaczej w Bojanie k. Gdyni. Marzysz o domu, który łączy w sobie spokój natury z bliskością miejskich udogodnień? Mamy dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 040 800 zł136,44 m² 7 628,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

0 % dla Kupującego! Nowa kameralna inwestycja Morelowe Domy w Rumi. Odbiór 2027r. Zdjęcia przedstawiają wizualizacje. Kompleks energooszczędnych trzykondygnacyjnych domów szeregowych.

Szczegóły ogłoszenia

799 999 zł42,22 m² 18 948,34 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone zaledwie 800m od plaży, na ostatnim piętrze kameralnego budynku. Propozycja zarówno do zamieszkania jak i pod inwestycję. Atuty mieszkania: - ostatnie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana nad rzeką, dębnica Kaszubska, ul. Ks. Antoniego Kani, 89.000,- PLN Na sprzedaż działka budowlana z bezośrednim dostępem do rzeki Skotawa o powierzchni 1232 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł74,07 m² 10 517,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Tylko w Pepper House! Na sprzedaż nowoczesny, bezczynszowy dom w zabudowie szeregowej położony w Pępowie. To propozycja dla osób, które szukają gotowej do zamieszkania nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

676 980 zł3 761 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Kartuzy - Kiełpino, działka budowlana 3.761 m2 blisko Jeziora Kiełpińskiego Dużego, podzielona obecnie na 3 działki + droga dojazdowa. Można kupić całość lub jedną z trzech działek.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł245 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 043 m²

Zalety nieruchomości: - ogród z automatycznym systemem nawadniania - Spokojna, otoczona zielenią okolica, - kanalizacja, klimatyzacja, rekuperacja, robot do koszenia trawy, - garaż dwustanowiskowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł600 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

NA sprzedaż budynek idealnie nadający się na dom seniora, przedszkole, inwestycję, dom weselny opis: budynek o powierzchni ok 600m2 mieści się w Grabowie Kościerskim u zbiegu ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł44,30 m² 20 293,45 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie na gdańskim przymorzu - inwestycja trzy żagle widok na morze | wysokie piętro | doskonała lokalizacja Przedstawiamy ofertę sprzedaży eleganckiego 2-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł303,33 m² 9 890,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Teren zabudowy produkcyjno- usługowej p/u41 z możliwością zamieszkania. Pozwala to na działalność gospodarczą z zakresu produkcji, składów, baz, magazynów i usług, np. warsztat.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł160 m² 3 718,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 144 m²

Dom jednorodzinny z dużą działką i budynkami gospodarczymi! Mosiny, gm. Człuchów | 160 m | działka 2144 m Szukasz miejsca, które zapewni Ci przestrzeń, swobodę i ogromny.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 925 m² 51,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż malowniczo położona działka w pobliżu jeziora, w miejscowości Żukówko. To może być.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

692 444 zł64,41 m² 10 750,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,41 m2 w skład którego wchodzi: -Salon z aneksem kuchennym -sypialnia -pokój -łazienka -wc -przedpokój termin realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

649 500 zł42,50 m² 15 282,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,5 m , położone na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku, zlokalizowane w sercu dzielnicy Gdańsk Przymorze - jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł70,04 m² 8 852,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z balkonem | 70,5 m | Bąkowo - Osiedle Sarnia Dolina Na sprzedaż jasne, ustawne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 70,5 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł243,50 m² 9 240,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 019 m²

Oferta dostępna W pepper house! atuty nieruchomości: wysoki standard wykończenia Jezioro Otomińskie oraz Las w bezpośrednim sąsiedztwie domu Bliskość obwodnicy zapewnia bardzo dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

703 920 zł51,16 m² 13 759,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Morena - Jasień | Nowe osiedle | Odbiór - Grudzień 2025 Nowoczesne osiedle, doskonale skomunikowane z centrum Gdańska i otoczone pełną infrastrukturą miejską. W pobliżu znajdują się.