dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 375 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 375 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

882 000 zł65 m² 13 569,23 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

opis: 2 loggie ekspozycja wschodnio-zachodnia Nowoczesny kompleks apartamentowców, który łączy w sobie najistotniejsze cechy miejskiego życia wygodę, funkcjonalność i indywidualizm. Jego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zygmunta Chychły

Orunia Górna - Gdańsk Południe Gdańsk

629 622 zł55,23 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:grudzień 2026

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, znajdujące się w inwestycji Dualis w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zygmunta Chychły

Orunia Górna - Gdańsk Południe Gdańsk

483 702 zł42,43 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:grudzień 2026

2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i ogródkiem, znajdujące się w inwestycji Dualis w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zygmunta Chychły

Orunia Górna - Gdańsk Południe Gdańsk

491 453 zł42,55 m² 11 550,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł1 088 m² 55,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Atrakcyjna cena: 60 000 zł za działkę o powierzchni 1.

Szczegóły ogłoszenia

524 550 zł4 035 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o pow. 0,4035ha zlokalizowana w Goszczynie przy ul. Miodowej, widoczna z ul. Żarnowieckiej, drogi wojewódzkiej 213 wiodącej z Krokowej do Żarnowca. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

418 000 zł1 100 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 1100m.kw. położona w Chwaszczynie przy ul. Tuchomskiej, w ewidencji gruntów oznaczona jako rola kl. V i VI, w trakcie wydzielania Teren stosunkowo płaski,.

Szczegóły ogłoszenia

97 750 zł1 150 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

? działka budowlana 1150 m2 - Pinczyn, gm. Zblewo | Spokojna okolica, media w pobliżu Na sprzedaż działka o powierzchni 1150 m2, położona w miejscowości Pinczyn (gm. Zblewo), przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 016 575 zł54,95 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:grudzień 2026

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, znajdujące się w inwestycji Lunaria w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 182 335 zł63,91 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:grudzień 2026

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką, wc i balkonem, znajdujące się w inwestycji Lunaria w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

902 475 zł47,75 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:grudzień 2026

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i ogrodem, znajdujące się w inwestycji Lunaria w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł1 512 m² 277,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową zlokalizowana w Kielnie przy ul. Słonecznikowej. Wjazd na działkę od strony północnej, w ulicy woda, prąd i gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł154,30 m² 7 453,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:619 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący - Niestępowo, ul. Ogrodowa 24 Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący zlokalizowany w spokojnej części Niestępowa, przy ul. Ogrodowej 24. Opis nieruchomości Dom.

Szczegóły ogłoszenia

686 400 zł52 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - Gdańsk Suchanino, ul. Kurpińskiego Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52 m2, położone na I piętrze w czteropiętrowym bloku z lat 80-tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł97,30 m² 8 735,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie gotowe do odbioru! Oferujemy na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 97,30 m2, znajdujące się w topowej lokalizacji, w miejscowości Rumia, przy ulicy Ślusarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł340,22 m² 8 376,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:746 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży pensjonatu w turystycznej i tętniącej życiem miejscowości Karwia znanej z pięknej piaszczystej plaży. Pensjonat wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Szanownym Pośrednikom dziękujemy za współpracę. Na sprzedaż gotowe i wyposażone dwupokojowe mieszkanie 45,8m2 z licznymi udogodnieniami niespotykanymi w tej części Suchostrzyg.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł150 m² 8 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:255 m²

Na sprzedaż szeregowiec w Redzie przy ulicy Brzozowej pow. użytkowa 103,45m , całkowita ok. 150m - jasny i przestronny, położony na działce o powierzchni 255 mkw. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł500 m² 7 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Willa na sprzedaż - gdańsk dom przy parku 500 m działka 950 m Cena rekomendowana: 3 990 000 zł Perełka w sercu Trójmiasta. Nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni ok. 500 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł36 m² 18 861,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Przymorze | 2 pokoje po generalnym remoncie | blisko morza grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł132,70 m² 7 309,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Wyjątkowy dwupoziomowy apartament w sercu Ustki! Szukasz komfortowego miejsca, które połączy bliskość morza z miejskim stylem życia? Mamy dla Ciebie idealną ofertę! Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 001 m² 154,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w malowniczej miejscowości z widokiem na jezioro Strzepcz. Idealna propozycja dla osób poszukujących spokoju, kontaktu z naturą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

649 500 zł42,50 m² 15 282,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w Gdańsku na os. Tysiąclecia. Punkt doskonale skomunikowany z całym Trójmiastem, w pobliżu znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w urokliwej dzielnicy Gdańska Oliwa jest to jedna z najbardziej malowniczych dzielnic Gdańska. Mieszkanie jest doskonale skomunikowane, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

291 658 zł26,55 m² 10 985,24 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

392 000 zł32,31 m² 12 132,47 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

978 400 zł114 m² 8 582,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Wyjątkowe 92 m z klimatycznym strychem (dodatkowe 22m2) w Radunicy. Wysoki Standard | 2 Miejsca postojowe naziemne | Dwa pokoje, salon i łazienka na pierwszym poziomie oraz trzeci pokój.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł324 m² 5 246,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:618 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż duży, rodzinny dom znajdujący się w Pruszczu Gdańskim, na Osiedlu Wschód, przy ul. Stefana Czarnieckiego. Dom położony jest w cichej dzielnicy, która jest.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 000 zł390 m² 8 971,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:311 m²

Mamy do zaoferowania Państwu interesujący dom w zabudowie bliźniaczej, w bardzo dobrej lokalizacji. Nieruchomość znajduje się w dzielnicy Suchanino przy ulicy Witolda Małcużyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł40 m² 18 625 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Gdynia Działki Leśne | Apartament z widokiem na morze | 40 m Klimatyczne mieszkanie w jednej z najpiękniejszych dzielnic Gdyni Oferujemy do sprzedaży w pełni wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł54 m² 18 518,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji English version below. Na sprzedaż gotowe do wprowadzenia się 54-metrowe, 2-pokojowe mieszkanie, składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł310,29 m² 5 314,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 324 m²

Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący położony w spokojnej, zielonej części Koleczkowa - na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych, bezpośrednio przy lesie. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł178 m² 6 455,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:438 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny o niestandardowym charakterze, położony w spokojnej, zielonej części Rumia, tuż przy granicy z Gdynia. Nieruchomość zachwyca klimatem,.

Szczegóły ogłoszenia

449 900 zł48 m² 9 372,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe gdynia, ul. Chylońska mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m2, usytuowane na 1. piętrze, funkcjonalne i ustawne. Układ. salon. sypialnia. oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł66,89 m² 11 944,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Gdynia, pustki Cisowskie - 4 pokoje przy samym lesie (ul. Borowikowa) Wstęp: jeśli szukasz mieszkania, w którym po pracy realnie odpoczniesz od miejskiego zgiełku, ta oferta na Pustkach Cisowskich.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł54 m² 9 611,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż jasne, 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, o powierzchni 54,5 m , zlokalizowane na 1. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Jeziornej w Rumi. Osiedle: inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł52 m² 9 519,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Atuty nieruchomości: - 3 ustawne pokoje oraz osobna kuchnia - mieszkanie dwustronne (południe-północ) - balkon z widokiem na zatokę - sypialnia oraz kuchnia z widokiem na zatokę - bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

589 990 zł45 m² 13 110,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zalety nieruchomości: -spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu -270 metrów do przystanku tramwajowego -funkcjonalny układ 2 oddzielnych pokoi z osobną kuchnią -atrakcyjna lokalizacja na.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł30,90 m² 15 372,17 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Atuty nieruchomości: zaledwie 4 minuty spacerem do stacji skm oraz przystanków tramwajowych funkcjonalny układ z oddzielną kuchnią widok na morze miejsca parkingowe przed budynkiem przeznaczone.