dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 407 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 407 ogłoszeń

1 285 000 zł8 600 m² 149,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. 8669 m2 (aktualnie-rolna) w Chwaszczynie, gmina Żukowo, pomorskie, tuż przy nowej Trasie Kaszubskiej S6 mająca potencjał komercyjny (pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł46,50 m² 27 526,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 46,5 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze w prestiżowej inwestycji "gdańska" od renomowanego dewelopera Invest Komfort, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł10 332 m² 93,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka idealna pod inwestycję! tuż przy drodze krajowej nr.91! DZIAŁKA Z PROJEKTEM BUDOWY 3 HAL O ŁĄCZNEJ POWIERZCHNI 3000 M2! LOKALIZACJA: Działka zlokalizowana w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 000 zł277 m² 9 927,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 041 m²

! tylko U nas! dostępne tylko W pepperhouse! Atuty: - budynek energooszczędny, - wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, - funkcjonalny rozkład pomieszczeń, - duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 493 220 zł44,62 m² 33 465 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kupno od dewelopera, 0% prowizji, apartament C9.1(U), taras: 12,73 m, ogródek: 10,43 m; m-ce parkingowe naziemne - dodatkowo płatne - pełna oferta apartamentów z inwestycji, informacja.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł32,80 m² 12 164,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 32,80 m , położona w spokojnej i zielonej części Gdyni - w dzielnicy Dąbrowa, przy ul. Rdestowej, bezpośrednio przy ścianie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szukasz urokliwego, malowniczego miejsca, gdzie w ciszy możesz podziwiać rozciągające się wokół lasy i pola, pełne tajemniczych zakątków, takich jak oczko wodne czy strumyk? Ta propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł187 m² 2 294,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 892 m²

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Dom o powierzchni 200 m2 do kapitalnego remontu z dużą działką 7892 m2. Woda i prąd podłączone do instalacji w domu. Wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł64,99 m² 13 063,55 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż oferujemy komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie położone na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu Signum w Gdyni Pogórzu. Lokal o powierzchni 64,99 m znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł41 m² 15 341,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni. Idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Atuty - Ogródek -.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł142,52 m² 4 553,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszam wszystkich zaradnych do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą! Na sprzedaż nieruchomość, w której komfortowo i wygodnie może zamieszkać Rodzina ale również.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł31,60 m² 16 139,24 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Opis nieruchomości: na sprzedaż kawalerka o powierzchni 31 m położona na 8. piętrze w 10-piętrowym budynku z windą w Gdańsku Oliwie przy ul. Karpackiej. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

9 999 000 zł10 000 m² 999,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:100

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

** wyjątkowa okazja inwestycyjna! Na sprzedaż niezwykły hotel z ogromnym potencjałem - jedyne takie miejsce na Kociewiu! ** Jeśli szukasz nieruchomości, która łączy w sobie niepowtarzalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 220 zł37,99 m² 18 300,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż lokal inwestycyjny w prestiżowej inwestycji Orłowo Square przy al. Zwycięstwa 188 w Gdyni Orłowie. Lokal o powierzchni 37,99 m znajduje się na piętrze 2 z 2.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł154 m² 2 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:270 m²

Mieszkanie: dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni 154,59 m z poddaszem użytkowym. Nieruchomość ma swój urokliwy klimat. Okna skierowane w 2 kierunkach świata, powodują, że.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł32,57 m² 16 548,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Słoneczna.

Szczegóły ogłoszenia

2 190 000 zł90 m² 24 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: duża działka o powierzchni aż 6000 m Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł43,18 m² 16 188,05 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Wzgórze Magellana, górny Wrzeszcz | 43,18 m | 699 000 zł Są mieszkania urządzane pod sprzedaż. I są takie jak to - kształtowane przez lata, z myślą o prawdziwym zamieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł29,70 m² 26 599,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Zapraszam na prezentację świetnie położonego lokalu mieszkalnego o powierzchni 29,7 m2 w samym centrum Starówki. Lokalizacja: budynek znajduje się w samym centrum Gdańskiej Starówki,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł3 159 m² 157,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Na sprzedaż działki w miejscowości Ulkowy z wydanymi warunkami zabudowy. W ofercie 4 działki, możliwość wyboru. - działka 214/1, pow. 3159 m2 - 499 000 zł. - działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bardzo komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 88,67m2 z aneksem kuchennym oraz z antresolą o przemyślanym układzie to przestrzeń stworzona dla rodziny lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł63,17 m² 16 605,98 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy państwu wyjątkową ofertę mieszkania zlokalizowanego w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańska - Letnicy. Jest to mieszkanie trzypokojowe na parterze o powierzchni 63,17.

Szczegóły ogłoszenia

93 585 zł1 101 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działki z warunkami zabudowy, świetnym dojazdem i mediami na wyciągnięcie ręki. Dostępne są 4 działki o pow. 1015 m2, 1038 m2, 1101 m2 i 1131 m2. Dla nieruchomości została wydana.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 338 m² 156,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ciekawa działka budowlana położona w miejscowości Rybno, wsi położonej 15 km od Wejherowa. Działka w kształcie trójkąta o wymiarach ok. 46m x 58m x 70m. Możliwość kupna.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł3 600 m² 110,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę usługową z funkcją mieszkalną, o pow. 3600 m2, działka numer 037, położonej w atrakcyjnej części Kostkowa w bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł90 m² 7 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

Kup bez prowizji! nieruchomość: na sprzedaż 3 pokojowy dom w zabudowie szeregowej z ogródkiem i miejscem parkingowym, w którego skład wliczamy 2 kondygnacje: parter: - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

287 000 zł1 019 m² 281,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Brudzewo pod Puckiem - duża działka idealnie nadająca się pod bungalow. Doskonale nasłoneczniona i z fajnymi sąsiadami wokół. Na sprzedaż wyjątkowo atrakcyjna działka budowlana położona.

Szczegóły ogłoszenia

269 500 zł1 100 m² 245 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz pięknych działek ale w Baninie jest za drogo ? Zapraszam obok, 5 minut kawałek dalej Oferujemy na sprzedaż działki budowlane o powierzchni 1100 m2 i 1120 m2, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

2 599 000 zł150 m² 17 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:123 200 m²

Dom w ukrytej dolinie w Bychowie, niedaleko morza i pomiędzy dwoma jeziorami - elitarna enklawa wśród polodowcowych pagórków. 12,32 ha w zalesionej kotlinie - rynnie polodowcowej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 189 000 zł2 287 m² 519,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 2287 m2 w Tczewie na Suchostrzygach działka: na sprzedaż działki (dwie nieruchomości nr 15 i 16), o łącznej powierzchni 2287 m2, w kształcie prostokąta o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł384 m² 5 205,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 465 m²

Lokalizacja: gowino to niewielka miejscowość położona w województwie pomorskim, w powiecie wejherowskim na zachodnich obrzeżach Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Miejscowość ta.

Szczegóły ogłoszenia

3 175 000 zł158,83 m² 19 989,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja: sopot to jedno z najbardziej prestiżowych i atrakcyjnych miejsc do życia oraz wypoczynku w Polsce. Nadmorskie miasto położone między Gdańskiem a Gdynią łączy.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł65 m² 7 061,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Rumia - 65 m z ogromnym potencjałem | 3 pokoje | piwnica 10 m | ul. Żwirowa Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65 m położone w Rumi przy ul. Żwirowej 22. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł362,50 m² 13 517,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warsztat: na sprzedaż funkcjonujący, w pełni wyposażony, 2-kondygnacyjny (przyziemie i wysoki parter parter) warsztat samochodowy o powierzchni całkowitej ok. 362,50 m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 870 000 zł150,23 m² 12 447,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:470 m²

Wyłącznie u nas Oferta 0% bez prowizji. Wyjątkowy dom w nowoczesnej zabudowie. Miejsce godne Twojego zamieszkania i wypoczynku. Topowa lokalizacja w Straszynie położona blisko.

Szczegóły ogłoszenia

1 932 294 zł106,17 m² 18 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Jeśli marzysz o ciszy, zieleni i prywatności, ale nie chcesz rezygnować z bliskości Starówki ta nieruchomość idealnie trafia w ten brief. Kameralne, intymne osiedle położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 060 290 zł44 m² 24 097,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

W sercu Gdyni, zaledwie 200 metrów od nadbrzeża, powstaje Piotra 4 - prestiżowa inwestycja łącząca elegancję miejskiego stylu życia z bliskością morza. W otoczeniu nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł36,80 m² 7 581,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Rezerwacja 2 pokoje | 36,8 m | balkon | ul. Królowej Jadwigi | idealne na start lub inwestycję Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,8 m z balkonem, położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł225 m² 10 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 300 m²

Na sprzedaż oferujemy niepowtarzalną nieruchomość, położoną w jednej z najbardziej malowniczych części Kaszub - w Chmielnie, z bezpośrednim widokiem na Jezioro Raduńskie Dolne.