dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 470 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 470 ogłoszeń

1 290 000 zł2 997 m² 430,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane nad morzem. Działki , które oferujemy na sprzedaż położone są w Łebie pomiędzy jeziorami Sarbsko i Łebsko w odległości niespełna 3 km od Morza.

Szczegóły ogłoszenia

1 461 000 zł1 461 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty władysławowo chłapowo - nadmorska działka budowlana ok. 450 metrów od zejścia na plażę - zamieszkaj nad.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł300,73 m² 5 982,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 666 m²

Na sprzedaż luksusowy dom dwukondygnacyjny o powierzchni całkowitej 300,73 m w Kobylnicy, ul. Olchowa - idealny dla dwóch rodzin! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł282,20 m² 6 697 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 180 m²

Nietuzinkowy, wolnostojący, przestronny, dom, o pow. 229,2m2. z antresolą o pow.53m2., z garażem, dużym ogrodem, w spokojnej lokalizacji, w Baninie k/Gdańska, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

435 000 zł51,07 m² 8 518 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe osiedle "leśne Zacisze" w Widzinie koło Słupska i Kobylnicy , komfort i nowoczesność w spokojnej okolicy 0% prowizji , 0% pcc nie jest wymagana zgoda Ministerstwa oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł210 m² 3 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż - Różyny Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z ogródkiem, położony w miejscowości Różyny, pomiędzy Pruszczem Gdańskim,.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł38 m² 14 973,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie w sercu Gdańsk | Stare Miasto | Po remoncie | Świetne pod inwestycję atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja Stare Miasto w Gdańsku, zaledwie 10 minut spacerem do Fontanna.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł56,84 m² 8 532,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Uwaga! rezerwacja do 31.07.2026r. Lipiec 2025r. - nowa Cena - 485 000 zł Mieszkanie 3 pokojowe w centrum Ustki - ul.Wróblewskiego. Druga linia zabudowy od ulicy - cisza, spokój. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł190 m² 4 526,32 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty Zapraszam do nadmorskiego Ostrowa koło Karwi Na sprzedaż uroczo położony wolnostojący dom- pensjonat,.

Szczegóły ogłoszenia

212 310 zł3 033 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni nico ponad 3000m2 z możliwością zakupienia dodatkowego terenu. Teren dodatkowy to trzy działki o powierzchni: 0,6589 ha z oczkiem wodnym 0,3132 ha przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

194 000 zł958 m² 202,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka w kształcie prostokąt 31 na 31m. Nieogrodzona. Nieznacznie pochyła. Brak planu zagospodarowania przestrzennego.W kwietniu 2026 wydane zostały warunków zabudowy.Działka graniczy z nowo.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł999 m² 600,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W pełni uzbrojona, ogrodzona, płaska działka pod lasem! Nowe osiedle domów- chwaszczyno! lokalizacja: chwaszczyno to idealne miejsce dla tych, którzy szukają ciszy, a jednocześnie chcą mieć.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł148,84 m² 13 430,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Tylko U nas. Klient Komfort, nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja - to właśnie wyróżnia inwestycję przy ul. Wielkopolskiej w Gdańsku. To miejsce stworzone dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł3 390 m² 286,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka pod zabudowę usługowo-produkcyjną o powierzchni 3390 m2 w miejscowości Miszewko, koło Gdyni z warunkami zabudowy. Działka położona jest w miejscowości Miszewko,.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł176 m² 3 352,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:717 m²

Dom w stanie surowym - do własnej aranżacji! Prezentowane wizualizacje oferty są jedynie możliwością aranżacji nieruchomości! Zdjęcia w galerii prezentują stan faktyczny nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł210 m² 4 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:498 m²

Na sprzedaż dom z 3 niezależnymi mieszkaniami - Rumia, ul. Grunwaldzka Na sprzedaż atrakcyjny dom po gruntownym remoncie przeprowadzonym w 2021 roku, położony w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł73,78 m² 13 418,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Możliwość własnej aranżacji - właściciel pozostawił.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł49,55 m² 7 043,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie w Rumi, zlokalizowane w urokliwej kameralnej 6-cio mieszkaniowej kamienicy, która emanuje charakterem i duszą. Mieszkanie bezczynszowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

366 873 zł53,17 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Ogrzewanie podłogowe plus miejsce postojowe gratis! przedstawiamy nową inwestycję osiedle santorini W słupsku budynki typ A mieszkania Z balkonami, ogrodami I miejscami postojowymi.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł600 m² 3 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:garaż wolnostojący

Obiekt w centrum Mrzezina, dojazd drogą asfaltową. Część handlowo - usługowa ( h=4,10m i 2,80m) o powierzchni całkowitej 300 m2 składa się z hali, warsztatu, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

4 999 000 zł298 m² 16 775,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:866 m²

Wyjątkowy dom wolnostojący W gdańsku brzeźnie - inwestycja Z potencjałem lub komfortowy dom rodzinny! lokalizacja: nieruchomość położona jest w jednej z najbardziej atrakcyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł2 996 m² 198,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2996 m , położona niedaleko lasu w miejscowości Kleszczewko, 5 km od centrum Pruszcza Gdańskiego, 16 od centrum Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

558 900 zł34,50 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do sprzedaży oferujemy dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,5m2 położone w miejscowości Stegna, zaledwie 500 metrów od plaży. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy do sprzedaży działkę położoną w miejscowości Smołdziński Las o powierzchni 3400 m2. Smołdziński Las to miejscowość turystyczna, położona w otulinie słowińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

4 199 000 zł4 099 m² 1 024,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Atrakcyjna działka inwestycyjna w Baninie - 4099 m przy głównej drodze. Lokalizacja: działka położona w Baninie w doskonałej lokalizacji, tuż przy głównej.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł242 m² 1 859,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Lokalizacja: wyspa Sobieszewska jest wyjątkową dzielnicą Gdańska położoną najbardziej na wschód - otoczoną z każdej strony wodami Zatoki Gdańskiej, przekopem Wisły oraz Wisły Martwej,.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł30 m² 5 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:212 m²

Oferujemy pomoc w zakresie kupna oraz finansowania zakupu nieruchomości bez dodatkowych kosztów. Na sprzedaż nowy domek holenderski, o powierzchni 30m2. Wnętrze składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

1 179 000 zł74,24 m² 15 880,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Lokalizacja: sama lokalizacja oferuje nam dużo terenów zielonych i rekreacyjnych dla miłośników biegania lub jazdy na rowerze. Na plaże dojdziemy spokojnym spacerem - dzieli nas dystans około 2.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł35 m² 4 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:458 m²

Do odstąpienia działka rekreacyjna rod o powierzchni 309 m2 z nowym, drewnianym domkiem wielkości 35m2, (z poddaszem użytkowym), projekt firmy Logbar Domy (lord)., salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł62,53 m² 9 579,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Komfortowe 3 pokoje z dużym balkonem - idealne dla rodziny! Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowe, niezwykle funkcjonalne mieszkanie o przemyślanym układzie, które zadowoli najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

637 000 zł37 m² 17 216,22 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

- bez prowizji - wyłączność - klucze w biurze - polecamy! - doskonałe i spokojne położenie! - ścisłe centrum miasta, jednak bardzo spokojna lokalizacja, blisko morza, skweru Kościuszki,.

Szczegóły ogłoszenia

2 599 900 zł430 m² 6 046,28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 204 m²

Innova house przedstawia gotowy biznes! Budynek - 400,07m2 - całoroczny, ogrzewanie piecem na pellet. Ogrzewanie podłogowe na parterze budynku, na piętrze kaloryfery. Działka 1204m2 + możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł56,30 m² 9 769,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Gdańsk Chełm | 2 pokoje | 56,3 m | 1 piętro | Inwestycja Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze przy ul. Lotników Polskich, w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 580 000 zł300 m² 5 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Komfortowy dom w Ustce blisko morza, idealny do zamieszkania lub inwestycji! Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej położony w jednej z najbardziej pożądanych nadmorskich.