dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 390 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 390 ogłoszeń

1 950 000 zł377 m² 5 172,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Budynek położony w Gdyni przy ul. Hutniczej w strefie produkcyjno- usługowej, posadowiony na działce o powierzchni 6911 m2. Na łączną powierzchnię budynku 377 m2, składają się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

383 000 zł51 m² 7 509,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami oferta bezpośrednio od dewelopera! Lokalizacja: - 9min do stacji pkp - Obok Przystanek autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł67,84 m² 7 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:467 m²

Oferta sprzedaży - domy parterowe W zabudowie bliźniaczej. Nowoczesne i funkcjonalne. Lokalizacja: inwestycja zlokalizowana w malowniczej i cichej miejscowości Krępa Słupska.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł46 m² 13 456,52 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Gotowe 2 pokoje z balkonem , Ul. Kołobrzeska - Po generalnym remoncie Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się bez ekipy remontowej i stresu? Ta oferta na gdańskim Przymorzu to.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł19 m² 3 157,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Murowany garaż w samym centrum Kościerzyny! Wygoda.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł716 m² 4 050,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! okazja cenowa! lokalizacja: władysławowo - miejscowość z rozbudowaną infrastrukturą turystyczną. Położenie nad otwartym morzem i Zatoką Pucką, a także.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł1 033 m² 822,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka: na sprzedaż działka budowlana składająca się z 2 działek nr 266/21, oraz 234/65 o łącznej powierzchni 1033 m (ok 43 m x 25 m). W najbliższym sąsiedztwie znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

3 750 000 zł15 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działki przemysłowej/inwestycyjnej w Gościcinie Lokalizacja: działka nr 8/2, zlokalizowana w Gościcinie przy ul. Lęborskiej (droga krajowa nr 6), na terenie przeznaczonym pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

688 428 zł65,87 m² 10 451,31 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szukasz balansu pomiędzy aktywnym miejskim życiem a wieczornym odpoczynkiem w spokojnym miejscu, które należy tylko do Ciebie? Może kochasz spacery po lesie, przejażdżki rowerowe lub.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł520 m² 1 326,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 540 m²

Oferujemy na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o łącznej powierzchni użytkowej 520,29 m , położony w spokojnej miejscowości Malenin (woj. pomorskie), zaledwie kilka minut od Tczewa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 090 000 zł95 m² 11 473,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Witam Serdecznie! Prezentuję Państwu dwupoziomowy apartament w centrum Kartuz - idealny dla rodziny lub inwestora! Centrum Kartuzy Cena 1090 000 zł 95 m | 5 pokoi | 2 miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

307 200 zł3 072 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Szukasz idealnego miejsca na budowę wymarzonego domu, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł56,50 m² 28 142 zł/m²

 

Piętro:18/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Hot oferta! dostępna tylko U nas! atuty: - bliskość morza! - Sąsiedztwo Park Reagana - rozległe tereny zielone i rekreacyjne - Pełna infrastruktura w zasięgu kilku minut - Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

51 000 zł300 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę nad morzem letniskową budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł230 m² 9 130,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Nieruchomość: atrakcyjny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 130 m2, działka o łącznej powierzchni 3000 m2, położony w Bojanie, w spokojnej okolicy. Jednocześnie blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

725 761 zł62,28 m² 11 653,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy na prezentację mieszkań pokazowych (zdjęcia). Mieszkania oferowane są w stanie deweloperskim do wykończenia. Opis mieszkania: trzy pokojowy apartament w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł52 m² 12 865,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Atuty: - mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Gdańska - rozkładowe - dobry układ pomieszczeń - idealne pod najem lub dla osób starszych (brak schodów) lokalizacja: centrum Gdańska - ulica Plac.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 101 m² 127 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie mamy dostępne 4 działki zaznaczone na zdjęciu. Numery dostępnych działek: 166/15; 166/16; 166/17; 166/19. Atuty: płaska działka - łatwa w zabudowie Media (prąd, woda) przy działce.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł74 m² 12 824,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

74 m2 | 2 poziomy | 2 łazienki | balkon | orunia górna Funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie, które daje komfort domu, w świetnej lokalizacji Gdańska. Najważniejsze atuty: 2 poziomy wyraźny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

878 000 zł59 m² 14 881,36 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

opis: osiedle na gdańskim Niedźwiedniku (dzielnica Brętowo) to miejsce dla tych, którzy szukają wytchnienia w mieście. Osiedle zostało zaprojekotwane, by w harmonijny sposób wpisać się.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł47,90 m² 7 912,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1943

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,90 m j i składa się z osobnej kuchni, dwóch pokoi, przedpokoju oraz łazienki. Mieszkanie po remoncie gotowe do wprowadzenia. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł1 041 m² 7 204,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Całoroczny, dochodowy Pensjonat nad samym morzem - Gotowy biznes! Wyjątkowa okazja dla inwestora! Na sprzedaż całoroczny, w pełni działający pensjonat nad Zatoką Pucką, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

276 000 zł6 900 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

0% Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 6900 m 2. Działka zlokalizowana jest w miejscowości Laska gm. Nowa Wieś Lęborska , na rozwijającym się osiedlu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł74,40 m² 5 362,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferuję Państwu słoneczne przestronne mieszkanie 74,4 m2 w Kłaninie - po sąsiedzku ze znanym wszystkim Pałacem. Oferowany lokal mieszkalny znajduje się na 2 piętrze w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 998 m² 140,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Urokliwa działka w centrum lasu, na terenie Parku Krajobrazowego Borów Tucholskich! Lokalizacja Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 149 000 zł92,29 m² 23 285,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy świeżo wykończone, ekskluzywne 3-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem, w doskonałej lokalizacji - Gdańsk, ul. Myśliwska 32b, piecki-Migowo. Mieszkanie jest bardzo słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

948 000 zł42,30 m² 22 411,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: doskonała lokalizacja w samym sercu Gdańska: nieruchomość położona w miejscu, które nigdy nie.

Szczegóły ogłoszenia

624 150 zł1 387 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

U nas najmujący nie płaci prowizji! na sprzedaż działka budowlana W dobrzewinie - idealne miejsce na twój wymarzony dom! Działka 74/14 - powierzchnia 1387 m2 Cena: 624 150 zł (450 zł/m2).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

735 743 zł40,37 m² 18 225 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż jednopokojowe pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,37m na nowoczesnym osiedlu z komfortem i stylem. Jest to idealne miejsce dla osób ceniących wygodę, funkcjonalność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł198 m² 8 075,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:311 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: pozwolenie na użytkowanie Kameralna, elegancka zabudowa w otoczeniu zieleni Skrajny segment.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł71 m² 9 788,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Atuty: * 3 sypialnie * Duża działka * 20 kilometrów od centrum Gdańska * Bliskość szkoły i przedszkola; * W okolicy pełna infrastruktura handlowo-usługowa; * Cicha i spokojna okolica;.

Szczegóły ogłoszenia

289 999 zł86,85 m² 3 339,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:420 m²

Klimatyczna kamienica z potencjałem | Borzechowo | jeziora i lasy Na sprzedaż wyjątkowa kamienica położona w Borzechowie - jednej z najbardziej urokliwych miejscowości Kociewia,.

Szczegóły ogłoszenia

266 000 zł1 364 m² 195,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka O powierzchni 1364 m2 - jesli szukasz wiekszej parceli istnieje możliwość kupienia sąsiedniej O powierzchni 911 m2 codaje nam łącznie 2 275 m2! niedaleko lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,06 m , zlokalizowane na parterze inwestycji Puenta Morena przy ul. Morenowe Wzgórze w Gdańsku. Mieszkanie znajduje się na piętrze 0.

Szczegóły ogłoszenia

216 000 zł5 806 m² 37,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż trzy działki o łącznej powierzchni 5806 m , położone w malowniczej okolicy, w pobliżu Gniewu w województwie pomorskim, z przeznaczeniem pod.

Szczegóły ogłoszenia

94 000 zł48,90 m² 1 922,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Nowy Staw, w województwie pomorskim, w powiecie malborskim, która jest siedzibą gminy miejsko - wiejskiej Nowy Staw, położona na.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł54 m² 12 574,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54 m2, położone na 1. piętrze w czteropiętrowym, zadbanym bloku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

463 300 zł42 m² 11 030,95 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prezentuję ofertę z rynku pierwotnego - nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m z balkonem zlokalizowane w nowej inwestycji deweloperskiej. To świetna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

481 500 zł1 605 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Kup bez prowizji! Te działki budowlane to doskonała okazja na stworzenie wymarzonego domu w uroczym nadmorskim zakątku. Zapewnia nie tylko bliskość natury i piaszczystej plaży, ale także.

Szczegóły ogłoszenia

314 000 zł52 m² 6 038,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadam na sprzedaż mieszkanie na II piętrze przy ul. Chopina 123 w Malborku. Pomagamy W uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości Przestronne mieszkanie o pow. użytkowej 52 m2 , ale że.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł45 m² 9 311,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:511 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Gotowy biznes, możliwość wynajmu turystom Idealne miejsce na.