dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 375 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 375 ogłoszeń

350 000 zł5 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

U nas najmujący nie płaci prowizji! Do sprzedania piękna działka blisko jeziora Żarnowieckiego , ok 12 km do plaży w Dębkach. Działka 147/9 powierzchnia 5000 m2 W mpzp oznaczone jako :.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

437 445 zł47,73 m² 9 165 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Witam Serdecznie, na sprzedaż 2 pok. mieszkanie z balkonem o łącznej pow. 47,73m2 szczegółowe informacje: - II oddzielne sypialnie, - balkon, - mieszkanie narożne - możliwość dokupienia.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł94,90 m² 16 859,85 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 96 m z prywatnym ogrodem aż 236 m , położone na kameralnym i zielonym osiedlu przy ul. Słabego w Gdańsku - Matarni.

Szczegóły ogłoszenia

8 793 000 zł35 172 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka przemysłowa 3,5 ha - Wiślinka Strategiczna nieruchomość inwestycyjna Oferta skierowana do inwestorów, firm produkcyjnych, logistycznych oraz podmiotów poszukujących dużych,.

Szczegóły ogłoszenia

1 119 000 zł200 m² 5 595 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko U nas! gotwy biznes! myjnia samochodowa W gdańsku! obiekt: myjnia samochodowa w Gdańsku Przymorzu. Myjnia 4 stanowiskowa, funkcjonująca od 8 lat, lokalizacja zapewnia ciągły ruch.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł300 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:19

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż - funkcjonujący obiekt noclegowy w nadmorskiej Łebie. Obiekt daje szerokie możliwości adaptacyjne - może być w nim kontynuowana działalność noclegowa (łącznie 19 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł2 500 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka na pojezierzu Bytowskim. Atuty nieruchomości: lokalizacja na.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł3 015 m² 76,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Okazja nowa niższa cena aż 3015m2 ,tylko 66zł/m2 .TANIEJ NIE BĘDZIE MOŻESZ URATOWAĆ SWOJE PIENIĄDZE OD INFLACJI. Wydane warunki zabudowy .Budowa budynku miszkalnego jrednorodzinnego i zbiornika na.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł315 m² 428,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki rekreacyjne położone zaledwie 600 m2 od morza! W ofercie 21 działek każda o powierzchni ok 315 m2 zlokalizowane w miejscowości Ostrowo, gmina Władysławowo, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł102,09 m² 41 140,17 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Apartament z przepięknym widokiem na Motławę Atuty: przepiękny widok na Motławę oraz panoramę Śródmieścia Gdańska Doskonała lokalizacja z dostępem do infrastruktury Bliskość do.

Szczegóły ogłoszenia

2 945 000 zł120 m² 24 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Atuty cicha, malownicza lokalizacjamożliwość rozbudowyciekawa aranżacja wnętrzaukład domu 1. Parter salon z kuchniąłazienkagarderobasypialnia z drugą łazienką2. Poddasze gabinet2.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł108,13 m² 11 550,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1927

Mieszkanie w prestiżowej lokalizacji, idealne do zamieszkania, wynajmu lub z przeznaczeniem na działalność typu biuro/ kancelaria. Ogromne możliwości inwestycyjne! lokalizacja: ulica.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 000 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy, położona w miejscowości Brudzewo przy ul. Wiejskiej, w gminie Puck. Działka jest płaska. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

397 760 zł49,72 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Osiedle Pułaskiego w Lęborku - Nowoczesne Mieszkania 2- i 3-Pokojowe od 43 do 63 m Osiedle Pułaskiego to największa i jedna z najnowocześniejszych inwestycji mieszkaniowych.

Szczegóły ogłoszenia

220 200 zł1 101 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka o pow. 1101m.kw. zlokalizowana w Kierzkowie, w odległości około 5km od morza. Teren płaski, kształt zbliżony do kwadratu, wjazd na działkę od strony południowej, z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

2 560 000 zł80 m² 32 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Atuty - widok na marinę - południowo-zachodnia ekspozycja - bliskość pięknych plaż - second home Opis Składa się z: - przestronnego salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na duży (ponad 14.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:152 m²

Oferta dostępna W pepper house Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej z prywatnym ogródkiem, położony w spokojnej dzielnicy Pruszcza Gdańskiego. Atuty nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

449 500 zł35 m² 12 842,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - Gdańsk - inwestycja renomowanego dewelopera Idealne miejsce zarówno do życia, jak i jako nieruchomość inwestycyjna, która pracuje na Ciebie! Kontakt: 794 136.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 999 zł129,62 m² 6 557,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:259 m²

Mam do zaoferowania fantastyczny, przestronny domek 4 pokojowy, z pięknym widokiem na rzekę! Nieruchomość jest idealnym rozwiązaniem dla rodziny pragnącej spokoju w zaciszu własnego domu,.

Szczegóły ogłoszenia

300 310 zł509 m² 590 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kilkanaście działek - istnieje możliwość wyboru lokalizacji i metrażu. Dostępne działki o powierzchni m.in: 514m2, 539 m2, 888 m2, 941 m2, 1018 m2, 1326 m2. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł50,81 m² 5 884,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie po remoncie, lębork ul. Kossaka, 50,81 m Szukasz komfortowego i taniego w utrzymaniu mieszkania w spokojnej okolicy Lęborka? Ta oferta jest właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł42 m² 15 214,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować 2 - pokojowe mieszkanie obok plaży, tramwaju i skm, po remoncie. Szukasz mieszkania, do którego po prostu wnosisz meble i mieszkasz? Mamy dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł107,10 m² 7 833,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Bezczynszowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 107,10.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł101,82 m² 6 776,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:170 m²

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej wynoszącej około 101,82 m2, położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł36,81 m² 21 461,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Rowy, wyjątkowy apartament w sosnowym lesie, 150 m od plaży, duży taras na dachu - Freedom Nieruchomości Oddział Słupsk - 150 metrów od morza, prestiżowa lokalizacja wśród sosnowego lasu -.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł101 m² 7 623,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowy apartament nad morzem | Rowy | 62 m + 40m tarasu na dachu| 2 niezależne apartamenty | 150 m od plaży Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 62 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

80 850 zł1 050 m² 77 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko w Keller Williams! Na sprzedaż oferujemy działkę rekreacyjną o powierzchni 1050 m , położoną w malowniczej miejscowości Jaromierz, w gminie Gardeja, powiat kwidzyński,.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł29,24 m² 10 088,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż w Wejherowie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł170 m² 3 641,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 604 m²

Na sprzedaż dom na ul. Szkolnej w malowniczej miejscowości Pomlewo koło Przywidza. Oferujemy na sprzedaż murowany dom do remontu na dużej pięknej działce. Nieruchomość z potencjałem,.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł67,11 m² 21 591,42 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Najważniejsze atuty - Bliskość zieleni zadbane tereny rekreacyjne i alejki spacerowe na osiedlu - Doskonała komunikacja szybki dostęp do transportu publicznego i głównych arterii miasta -.

Szczegóły ogłoszenia

463 000 zł48 m² 9 645,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ustka | 3 pokoje, balkon, miejskie ogrzewanie wolne od zaraz! W ofercie Słupskiej Giełdy Nieruchomości prezentujemy nowe mieszkanie zlokalizowane w nadmorskiej Ustce! Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana na Wybrzeżu w rejonie Ustki i Rowów Machowinko z dojazdem na plażę ok. 2,3 km przez Poddąbie doskonała oferta sprzedaży nieruchomości do zamieszkana,.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł54 m² 40 740,74 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

W świetnej lokalizacji w Dolnym Sopocie, blisko plaży i słynnego sopockiego molo warunki do spędzania czasu są doskonałe. Tuż pod oknami eleganckiego Apartamentowca z 1999 roku Domu pod.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 580 zł827 m² 2 540 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję unikalną ofertę sprzedaży działki budowlanej położonej w jednej z najbardziej cenionych i elitarnych części Gdańska - na Matemblewie. Nieruchomość o powierzchni 827.

Szczegóły ogłoszenia

726 000 zł82 m² 8 853,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Gdańsku - ul. Wolności Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 82 m z poddaszem, położone w atrakcyjnej lokalizacji blisko morza zaledwie ok. 15min. do.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł1 300 m² 345,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą bardzo interesującej działki budowlanej o powierzchni 1300 m2. Działka w kształcie prostokąta położona w Gdańsku Lipce przy ulicy Zawiejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł78,16 m² 12 781,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Tylko W love at home! Z naszym biurem tylko bezpieczna sprawdzona transakcja! Sprawdź opinie o nas na stronie Cena 999 000 zł Powierzchnia całkowita 107 m2 ( w tym.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 682 m² 88,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję wyjątkową działkę budowlaną położoną w miejscowości Kołdowo, zaledwie kilka minut jazdy od centrum Człuchowa. To idealna propozycja dla osób, które chcą uciec od zgiełku, nie.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł34,89 m² 7 165,38 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Polecam Państwu zakup mieszkania w Tczewie przy ulicy Saperskiej 11. To mieszkanie jest jednym z najtańszych mieszkań w Tczewie. Zapraszam wszystkich zainteresowanych na okazanie.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł43,60 m² 9 518,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Okazyjna cena! Na sprzedaż mieszkanie z balkonem w Ustce blisko morza. Nieruchomość znajduje się na prestiżowym osiedlu 'na Wydmie' w Ustce i jest usytuowana na III piętrze. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

810 000 zł52,77 m² 15 349,63 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Siedlce, w pięknym Gdańsku, które zachwyci każdego miłośnika.