dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 407 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 407 ogłoszeń

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż komfortowe i bardzo dobrze zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 62,4 m , położone na 2 piętrze z 4 w nowoczesnym budynku z windą. Układ I standard:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 000 zł44 m² 9 545,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44 m to doskonała propozycja dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni do życia w spokojnej, a jednocześnie dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja "apartamenty Zaciszne Ogrody" w Człuchowie to doskonała propozycja dla osób poszukujących komfortowego miejsca do życia. Położona blisko jeziora i lasu, oferuje nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

1 256 172 zł67,12 m² 18 715,32 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna inwestycja blisko morza | bez prowizji | Bezpośrednio od dewelopera Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w jednej z najbardziej atrakcyjnych części miasta - na styku.

Szczegóły ogłoszenia

9 999 000 zł2 569,40 m² 3 891,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

NA sprzedaż wyjątkowy hotel W sercu kociewia lokalizacja Nieruchomość położona jest w w centrum regionu Kociewie, w miejscowości Zblewo. Jest to region pełen naturalnego uroku,.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł129,78 m² 8 468,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2018

Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży dwupoziomowego apartamentu blisko morza - Jastrzębia Góra Powierzchnia: 130 m Typ: idealny na wynajem krótkoterminowy lub stałe zamieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 231 m² 112,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Tylko u nas - pięknie położone działki w Gniewinku.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł254,86 m² 3 645,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:352 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Mam przyjemność przedstawić bardzo atrakcyjny dom w samym sercu Borów Tucholskich, w bardzo bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł100,87 m² 11 400,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Gdynia Pustki Cisowskie- 4 pokojowe mieszkanie po remoncie, 2 balkony. Na sprzedaż przestronne mieszkanie na zielonym osiedlu Zamek w Gdyni. Lokal znajduje się na wysokim parterze, okna wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 000 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy piękne położone działki budowlane przy Jeziorze Osowskim w Chwaszczynie. Działki o różnej powierzchni od 10015 m2 - 2128 m2. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

226 000 zł1 335 m² 169,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1335 m2, położona w atrakcyjnej lokalizacji, w Mechowie ok. 10km od Zatoki Puckiej. Nieruchomość lekko nachylona, zlokalizowana na wzniesieniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

213 857 zł29,12 m² 7 343,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Przytulne 1-pokojowe mieszkanie 29,12 m2 - Gniew | Kameralna zabudowa, blisko natury i Zamku Krzyżackiego Na sprzedaż oferuję nowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 29,12 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł72,80 m² 10 975,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Przestronne mieszkanie dla rodziny | zielona okolica | garaż W cenie Funkcjonalny układ | Jasne wnętrze | Dwa poziomy | Spokojna okolica | Garaż i piwnica | Duży potencjał aranżacyjny *****.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł90 m² 23 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż nieruchomość w świetnej lokalizacji - w Gdyni Orłowie, w pasie nadmorskim! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie na parterze domu w zabudowie bliźniaczej z piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł63 m² 11 095,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Dwupokojowe mieszkanie w centrum miasta, do remontu, idealne pod inwestycję - możliwy zakup z podpisaną umową najmu! Miejsce parkingowe na podwórzu! Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł223,10 m² 5 826,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:687 m²

Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny, wolnostojący z czterema sypialniami. Atuty: - spokojna okolica, - blisko do plaży, - duże przestronne pomieszczenia, - gotowy, działający biznes.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł2 296 m² 239,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlana z własnym lasem -chwaszczyno! lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ul. Rewerenda w Chwaszczynie. To doskonała lokalizacja, w bliskim sąsiedztwie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 118 000 zł290 m² 3 855,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:970 m²

Twoja kaszubska oaza spokoju i zysków dom całoroczny lub na rodzinny wypoczynek, pensjonat czy studio artystyczne! Odkryj wyjątkową posesję w Łubianie k. Kościerzyny dwa niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł13 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Malowniczo położona działka, pomiędzy lasem a rzeką, jednocześnie w centrum miasta. Doskonale skomunikowana. Idealna pod kameralne osiedle. Objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

3 082 612 zł186 825 m² 16,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działki o łącznej powierzchni 186 825 m2 położone w kaszubskiej wsi Bór. Działki położone w sąsiedztwie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego, zaledwie 3km od jeziora w Chmielnie,.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł11 026 m² 299,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działki inwestycyjne w Łebie! Bezpośredni dostęp do głównej drogi prowadzącej do centrum Łeby i w stronę plaży! Łeba to znane i cenione miejsce turystyczne, odwiedzane przez setki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł93,93 m² 6 802,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:261 m²

Nowa super lokalizacja, sprawdzony projekt Na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej w kameralnej inwestycji w Trąbkach Wielkich lokalizacja: trąbki Wielkie to malownicza wieś, położona.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł64 m² 10 140,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:992 m²

*** tylko U nas! *** dom Z działką 992 m2 w Tczewie przy ul. Traugutta dom: na sprzedaż dwukondygnacyjny budynek mieszkalny wolnostojący, 3-pokojowy, do własnej aranżacji. Posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł61,03 m² 9 323,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61.03 m z balkonem 6m2, zlokalizowane na 1. piętrze w nowoczesnej inwestycji składającej się z zaledwie dwóch kameralnych budynków.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł47,40 m² 10 527 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe z odrębną kuchnią, położone w Tczewie na osiedlu Witosa. Lokal usytuowany jest na parterze nowoczesnego budynku z 2021 roku, zrealizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 200 m² 108,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dostępna wyłącznie W naszej agencji! Posiadamy w sprzedaży działkę budowlaną położoną w miejscowości Załęże, gmina Przodkowo, przy ul. Aleja Lipowa/skrzyżowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

301 600 zł26,39 m² 11 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł67,52 m² 12 588,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Atuty: - lokalizacja - zaledwie 5 min pieszo do stacji skm i 15 min do sopockiej plaży. - inwestycyjny pewniak - idealne jako second home, najem krótkoterminowy lub gotowiec inwestycyjny (wynajem na.

Szczegóły ogłoszenia

638 000 zł66,51 m² 9 592,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3-pokojowe mieszkanie W nowoczesnym budynku jednorodzinnym dwulokalowym Z ogródkiem W sercu redy przy ui. Obwodowej. Kameralna inwestycja, nowoczesna architektura w stylu.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł88,21 m² 6 518,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tylko u nas! Gotowa inwestycja! Pewny najemca i gotowa stopa zwrotu! Lokal na sprzedaż w znakomitej lokalizacji, tuż obok głównej ulicy Morskiej w Gdyni na pograniczu.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł102,57 m² 5 352,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! lokalizacja Rumia - spokojna, zielona część miasta z zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł80,71 m² 36 550,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Zachwycający apartament w jednej z najatrakcyjniejszych części Starego Miasta w Gdańsku, w 1 linii zabudowy od rzeki. Absolutny unikat z panoramicznym widokiem na Motławę,.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł272 m² 1 360,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 272m z projektem domu w atrakcyjnej lokalizacji Rumi przy ulicy Saperów. Działka: narożna, płaska i ogrodzona o powierzchni 272 m .

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Gdańska - Jelitkowie. To idealna propozycja zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

809 000 zł532 m² 1 520,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana nad morzem o powierzchni 523m2, zabudowana budynkiem gospodarczym w miejscowości Mechelinki, gmina Kosakowo. Odległość do plaży ok 200m. Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

2 699 000 zł200 m² 13 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przestronny dom wolnostojący w doskonałej lokalizacji - idealny dla rodziny! Zamieszkaj wygodnie, spokojnie i blisko wszystkiego! Prezentujemy wyjątkowy, wolnostojący dom jednorodzinny,.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł937 m² 298,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z wydanym pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego w Czeczewie Działka o powierzchni 937 m2 znajduje się na nowym, spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych. Pozwolenie.

Szczegóły ogłoszenia

835 000 zł74 m² 11 283,78 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gotowy biznes lub prywatna oaza - apartament dwupoziomowy w nadmorskiej miejscowości Dębina. Zamieszkaj lub zarabiaj od zaraz - bez remontów i bez stresu! Na sprzedaż oferujemy w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

1 369 000 zł60,70 m² 22 553,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie: jasne, dwustronne (północ-południe), ustawne, idealne na inwestycję, świetnie położone, 2-pokojowe mieszkanie w samym sercu Gdańska (stare Miasto, ulica Chlebnicka) o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł1 613 m² 430,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka i dom w stanie surowym otwartym w spokojnej i cichej lokalizacji w Skrzeszewie Żukowskim! To doskonała okazja, aby stworzyć sobie wymarzony dom od środka,.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł35 m² 25 429 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowy apartament W kompleksie granaria - wyspa spichrzów, gdańsk mieszkanie Na sprzedaż stylowy apartament o powierzchni 35 m , usytuowany na 2. piętrze prestiżowej inwestycji.