dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 430 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 430 ogłoszeń

480 000 zł150 m² 3 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż: dom jednorodzinny ok 140 m , dwa mieszkania - Borzechowo Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż, dom- dwa mieszkania w miejscowości Borzechowo.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł300 m² 3 133,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż dom wolnostojący położony w miejscowości Dobry.

Szczegóły ogłoszenia

433 969 zł31 m² 13 999 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Atuty nieruchomości: przystanek tramwajowy oddalony o ok. 250 m plaża w Jelitkowie w zasięgu około 20 minut spacerem balkon zapewniający dodatkową przestrzeń budynek wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł217,09 m² 8 706,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:770 m²

Bardzo atrakcyjny dom wolnostojący z pięknie zagospodarowaną zieloną działką w w bliskiej odległości od lasu! Dom jest z 2001r., i znajduje się w Gdyni na Dąbrowie.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł101,40 m² 48 323,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Najwyższa jakość | Bliskość morza i plaży | Bliskość lasu i molo | Kominek | Projektowany i wykańczany przez architekta | Strzeżone osiedle ze strefą fitness Ten apartament nie udaje.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł86,30 m² 10 417,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Wyjątkowe, przestronne 4-pokojowe mieszkanie - Wiszące Ogrody Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Oferujemy Państwu wyjątkowo ustawne i zadbane mieszkanie na osiedlu Wiszące Ogrody.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł93,36 m² 8 986,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nieruchomość: - powierzchnia całkowita około 93,36 m2 (w księdze wieczystej 68,76 m2); poziom I około 39,38 m2: - umeblowany i wyposażony salon z bezpośrednim wejściem na taras od.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł1 449 m² 655,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Korzyści ze współpracy z nami to : - nadzór nad transakcją sprawują doświadczeni pośrednicy / licencja pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 118 nadana w 1999 r. i 8720 nadana.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł800 m² 4 625 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:25

 

Parking:garaż wolnostojący

Władysławowo - doskonale funkcjonujący obiekt mieszkalno - wczasowy z pełnym, zapleczem gastronomicznym Czterokondygnacyjny budynek o pow. użytkowej ok. 800 m2, składający się z 20.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł73,10 m² 11 614,23 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Szukasz ciszy i spokoju? Miejsca, w którym budzi Cię śpiew ptaków, a dzień kończysz spacerem pośród drzew? Co powiesz na mieszkanie w otulinie lasu? To mieszkanie spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł2 997 m² 53,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zacisznie położone działki leśne o potencjale rekreacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

929 000 zł130 m² 7 146,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:416 m²

Na sprzedaż: przestronny dom z własną działką i kanalizacją - gotowy do zamieszkania lub inwestycji Prezentujemy Państwu atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej położony na własnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł1 219 m² 1 639,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w Gdańsku- matemblewie, jednej z najbardziej zielonych i kameralnych dzielnic miasta. To idealna propozycja dla osób, które szukają miejsca pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł68 m² 22 779,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Atuty: - apartament 68 m na 1. piętrze trzykondygnacyjnego budynku - Ekspozycja północno-wschodnia dobre doświetlenie wnętrz - Stan deweloperski możliwość własnej aranżacji - Kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

142 000 zł1 420 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1420 m2 położona w miejscowości Postołowo w gminie Trąbki Wielkie. Nieruchomość zlokalizowana wśród innych działek.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł280 m² 3 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż dom - Tczew (czarlin) Tel   Powierzchnia domu: 290 m Powierzchnia działki: 900 m Rok budowy: 1990 Cena: 860,000 pln Opis nieruchomości: na sprzedaż przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

435 000 zł57,07 m² 7 622 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe osiedle "leśne Zacisze" w Widzinie koło Słupska i Kobylnicy , komfort i nowoczesność w spokojnej okolicy 0% prowizji , 0% pcc nie jest wymagana zgoda Ministerstwa oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł74,60 m² 7 359,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

4 pokoje | po generalnym remoncie | loggia | Osiedle Niepodległości | Słupsk, ul. Grota-Roweckiego Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 74,60 m , położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

4 390 000 zł140 m² 31 357,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość inwestycyjną w skład, której wchodzą 4 apartamenty wakacyjne wynajmowane z powodzeniem od 2016 roku. Cała nieruchomość ma powierzchnię 139,70 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

184 000 zł812 m² 226,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z pozwoleniem na budowę i pełnym uzbrojeniem - Młynek k. Przodkowa! lokalizacja: nieruchomość znajduje się na granicy miejscowości Przodkowo we wsi Młynek. Lokalizacja ta łączy ze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 432 884 zł122,62 m² 27 996,12 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 90,82 m2 w ekspozycji wschodnio-południowej zlokalizowane na 15 piętrze budynku w nowoczesnej inwestycji alvarium 2.0 w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł53 m² 7 924,53 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Szukasz mieszkania z potencjałem w świetnej lokalizacji? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w Gdańsku, które stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

324 000 zł1 158 m² 279,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko W pepper house nieruchomości! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1158m2 w miejscowości Gowino przy ulicy Równej, gmina Wejherowo. Opis nieruchomości: działka w

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł864 m² 4 050,93 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:21

 

Parking:garaż wolnostojący

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty rewelacyjna lokalizacja 100 metrów od plaży I morza! centrum jastrzębiej góry nadmorski całoroczny.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł48,50 m² 12 886,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5 m2 usytuowany w nowoczesnym budynku w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł89,37 m² 15 441,42 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Apartamenty | widok na zieleń | siłownia | Budynek wyróżniać będzie elegancka, minimalistyczna forma oraz spektakularny wewnętrzny ogród wertykalny biegnący przez całą przestrzeń komunikacyjną -.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł62,70 m² 13 221,69 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z przepięknym widokiem na przestrzeń- 10 minut spacerem nad Bałtyk Największym atutem mieszkania jest wyjątkowy widok w kierunku wschodu słońca oraz morza.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł1 982 m² 325,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka z domem, nad morzem, przy lesie, blisko jeziora, możliwe też usługi turystyczne i budowa dodatkowych 3 domów. Lokalizacja: działka położona jest w Odargowie, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 026 574 zł116,14 m² 34 670 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przestronny apartament o powierzchni 116,14 m z największym dostępnym tarasem widokowym zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Kapitanat w Gdańsku. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

12 975 000 zł2 517 m² 5 154,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 790 m²

Do sprzedania hala magazynowo-produkcyjna, zlokalizowana w dzielnicy Dąbrowa w Gdyni, przy węźle dróg S6 i S7. Oferta obejmuje sprzedaż czterech działek o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 970 000 zł200 m² 14 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:288 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Atrakcyjna działka inwestycyjna położona.

Szczegóły ogłoszenia

448 000 zł39 m² 11 487,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Nowe 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim Pruszcz Gdański, ul. Sikorskiego Opis nieruchomości Na sprzedaż nowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł350 m² 8 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 378 m²

Dom-pensjonat gotowy biznes nad morzem! Podstawowe informacje: - rodzaj nieruchomości: dom zaaranżowany na pensjonat - Lokalizacja: kąty Rybackie ul. Kwiatowa 1 - Powierzchnia: 350 m - Liczba pokoi:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

612 880 zł53,43 m² 11 470,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania w Gdańsku, w dobrze skomunikowanej dzielnicy. W nowej inwestycji zachowano ponad 30-metrowe odległości między budynkami. Zaprojektowane z myślą o ograniczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł350 m² 5 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

8 200 000 zł1 554,80 m² 5 273,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 942 m²

Wolno stojący obiekt magazynowo-biurowy w Gdyni Wiczlinie przy ul. Żaglowej - 2,5km od obwodnicy Trójmiasta z dogodnym dojazdem dla samochodów ciężarowych. Nieruchomość położona na.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł237,70 m² 9 045,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:974 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą domu w Żukowie. Dom w Żukowie o powierzchni 237,7 m na działce 974 m - wyjątkowy, energooszczędny, wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł60,16 m² 6 299,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Ładne mieszkanie z balkonem o powierzchni użytkowej 60 , 16 m 2 , położone blisko centrum Lęborka przy ulicy Stwosza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

583 260 zł39,71 m² 14 687,99 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne osiedle zlokalizowane na styku dwóch dynamicznie rozwijających się dzielnic - Moreny i Jasienia. To przemyślana inwestycja, która harmonijnie łączy atuty miejskiej infrastruktury.