dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 471 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 471 ogłoszeń

Rynek pierwotny

469 900 zł52,71 m² 8 914,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Agencja westate z przyjemnością oferuje Państwu na sprzedaż wyjątkowe apartamenty w stanie deweloperskim położone w otoczeniu natury. Mieszkania mieszczą się w kameralnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 000 zł145 m² 5 241,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom w urokliwej lokalizacji-nad jeziorem! Dom na sprzedaż, położony na prestiżowym Osiedlu nad Jeziorem w Kolbudach - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w okolicach.

Szczegóły ogłoszenia

418 000 zł36,50 m² 11 452,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie własnościowe w stanie deweloperskim położone na nowym osiedlu w Rumi "osiedle przy błoniach", przy ulicy Błoni Janowskich, o powierzchni 36,5 m2, komórką lokatorską.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł4 831 m² 155,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dyskretna działka 372/5 Tychnowy k. Kwidzyna Najważniejsze informacje: powierzchnia: 4831 m2 Cena: 750 000 zł Wydane warunki zabudowy (2008 r.) Działka zalesiona naturalne otoczenie i wysoki poziom.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł154,45 m² 4 208,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:606 m²

Rezerwacja Szukasz przestronnego domu dla swojej rodziny w spokojnej części miasta? Ta nieruchomość łączy komfort życia w domu z wygodą miejskiej lokalizacji. Duża działka,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż jasne i bardzo przytulne mieszkanie o powierzchni 53,8 m , położone w Gdańsku przy ul. Kurierów Armii Krajowej. Lokal znajduje się w budynku z 2001 roku, na.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł71,11 m² 10 673,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 5 pokojowe o łącznej powierzchni 71,11m2 położone na Morenie, ul. Warneńska. Mieszkanie usytuowane na 4 ostatnim piętrze, przygotowane pod najem, składające się z 5 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł33,20 m² 14 457,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zapraszamy na prezentacje nieruchomości przy ul. Wielkopolskiej w Gdańsku atuty - wyposażone mieszkanie - bliskość terenów zielonych - cicha i spokojna okolica Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 3000 m , położona we Władysławowie, w bezpośrednim sąsiedztwie Zatoki Puckiej, w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł70 m² 6 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:698 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż dom wolnostojący, całoroczny, w odległości ok. 1km od otwartego morza. Atuty 1. cisza.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł700 m² 4 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Dom dający nieskończone możliwości aranżacyjne! lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana w Straszynie, który prężnie rozwija się od wczesnych lat dwutysięcznych. Większość tutejszej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 675 210 zł162,39 m² 22 632 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Mam przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży duży lokal usługowy "open space" blisko ośrodka medycznego uck w Gdańsk Aniołki. Idealny punkt na wiele możliwości: -punkt konsultacyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

4 499 000 zł320 m² 14 059,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:620 m²

Nowoczesny dom - pensjonat z 6 apartamentami | Wyspa Sobieszewska | Blisko plaży i lasu Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w sercu Wyspy Sobieszewskiej - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 490 000 zł148,55 m² 10 030,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:187 m²

Dom położony w malowniczej dzielnicy Gdańska, oferuje doskonałe połączenie spokoju i wygody. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty inwestycji: - wyjątkowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł38 m² 9 210,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:602 m²

Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży domku letniskowego w malowniczym Smołdzinie. Domek o pow. 38 m2 posadowiony na uroczej działce o pow.602m2 To świetna.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł4 565 m² 32,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż teren z prawomocnymi warunkami zabudowy nad rzeką Tuga w Stobcu. Teren składa się z dwóch działek: nr 74/6 - 4565m2 i nr 74/7 - 3000m2. Sprzedawana powierzchnia razem to.

Szczegóły ogłoszenia

1 849 000 zł160 m² 11 556,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 013 m²

Przestronny dom z widokiem na morze - komfortowa lokalizacja, duży ogród, wyjątkowy potencjał Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu jednorodzinnego położonego.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł300 m² 3 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:24 000 m²

Na sprzedaż: gospodarstwo rolne z domem, budynkami gospodarczymi, gruntami o łącznej powierzchni około 2,4ha - okolice Prabut Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży gospodarstwa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Karwieńskie Błota II | Działka 615 m2 | 600 m od plaży | 89 000 zł Twoje miejsce na letni wypoczynek lub inwestycję! Na sprzedaż działka o powierzchni 615 m2, położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kompleks 20 działek budowlanych zlokalizowanych w gminie Ustka, w odległości 3km od plaży. Wydane warunki zabudowy na budynki mieszkaniowe jednorodzinne z garażem (garaż może być.

Szczegóły ogłoszenia

292 000 zł1 252 m² 233,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kompleks kameralnie położonych działek z miejscowym planem pod Gdańskiem - Pręgowo! lokalizacja: działki położone są w Pręgowie, znajdującym się w sąsiedztwie Gdańska. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł208,10 m² 15 857,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:518 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok. 200m2, położony jest na działce 518m2. Nieruchomość znajduje się w wyjątkowej lokalizacji, która zapewnia wspaniały widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

299 568 zł26,55 m² 11 283,16 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł2 234 m² 335,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o pow. 2234 m2, otoczona lasem, przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną - strefa rezydencjalna. Gdynia Dąbrowa ul. Kolonia dz. nr 859 obręb 0014 Dąbrowa. Wyjątkowa działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

315 000 zł36 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Gotowe mieszkania Nowe Gościcino, ul. Pigwowa | bez pcc | bezpośrednio od właściciela Na sprzedaż mieszkania w stanie deweloperskim plus, dostępne od ręki bez konieczności oczekiwania na.

Szczegóły ogłoszenia

1 605 560 zł1 804 m² 890 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Oferujemy działki budowlane położone w malowniczej Rewie -.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł61,26 m² 11 410,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 61,26 m2 ulica Heliosa Kowale mieszkanie: mieszkanie znajduje się parterze w budynku 4 piętrowym z windą. W skład mieszkania wchodzi salon.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł49,30 m² 12 961,46 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania 2-pokojowego z dużym ogrodem, położonego w spokojnym i kameralnym Suchym Dworze przy ul. Kochanowskiego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł207,20 m² 19 063,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Wyjątkowy Apartament na sprzedaż w górnym Sopocie! Możliwość zamiany na mieszkanie w dobrej lokalizacji Torunia ok 70m2 z dopłatą. Przepiękne stylowe mieszkanie, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

1 030 000 zł175 m² 5 885,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 244 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wolnostojącego domu w Luzinie. Dom składa się z: parter: - salonu, - kuchni, - łazienki, - korytarza. Piętro: - czterech sypialni, - łazienki. Budynek:.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł280 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:937 m²

Wyjątkowy dom z nowoczesnym gabinetem - pracuj i mieszkaj w komfortowych warunkach. Na sprzedaż niezwykła nieruchomość o powierzchni 280 m2, która łączy komfort eleganckiego domu.

Szczegóły ogłoszenia

4 119 000 zł80 300 m² 51,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Świerznica, gm. Stegna, ul. Żuławska Atrakcyjna działka nad rzeką.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł55 m² 14 363,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

3 pokoje z balkonem i garażem na Małym Kacku. Mieszkanie Komfortowy, funkcjonalny i słoneczny (ekspozycja południowa i północna), apartament składający się z trzech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 290 m² 85,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działkę o powierzchni 1290 m kw., położona na Kaszubach, w gminie Somonino, w Połęczynie przy ulicy Działkowej. Działka gruntu nr 326/2 znajduje się w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

952 635 zł43,50 m² 21 899,66 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Luksusowa inwestycja Z basenem I strefą relaksu Parter z tarasem i wyjściem na ogród | Luksusowa inwestycja z basenem i strefą relaksu | Wyspa Sobieszewska - rezerwat.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł59,80 m² 8 010,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

3-pokojowe mieszkanie w Gdyni na Obłużu o powierzchni 59,8m2. W skład mieszkania wchodzą trzy niezależne pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka z kabiną prysznicową,.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł296 m² 6 047,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:215 m²

Dom w zabudowie szeregowej (szereg środkowy) całkowicie podpiwniczony z garażem jednostanowiskowym, przekazany do użytkowania w 2004 r. Budynek w technologii tradycyjnej, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

2 789 000 zł149,14 m² 18 700,55 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 149,14 m , usytuowany na ostatnim, 5 piętrze prestiżowej inwestycji Orłowska Bryza w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł69,40 m² 12 233,43 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,8 m , położone przy ulicy Pilotów w Gdańsku (dzielnica Zaspa). Mieszkanie posiada cztery oddzielne pokoje, z czego.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł41,71 m² 16 758,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie zlokalizowane w niskim bloku na pograniczu Żabianki i Jelitkowa. Wokół pełna infrastruktura handlowo - usługowa oraz przedszkole i szkoła. Niewątpliwym.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł48,40 m² 12 293,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Tylko U nas! Lokal idealny pod wynajem lub na potrzeby prowadzenia działalności (kancelaria prawna, biuro rachunkowe, etc.) LOKALIZACJA: Atutem mieszkania jest jego lokalizacja. Mieszkanie.