dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 375 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 375 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 300 000 zł126,10 m² 10 309,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:249 m²

Zalety inwestycji: * Inwestycja o podwyższonym standardzie; * Sprawdzony, doświadczony deweloper; * Ogrodzone osiedle z dostępem tylko dzięki indywidualnej autoryzacji; * Trzy pełnowymiarowe.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł42 m² 17 857,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Atuty: stylowe wykończenie - gotowe do zamieszkania, bez dodatkowych nakładów finansowych - 10 minut do plaży; - 3 minuty do przystanku autobusowego i 6 minut do tramwajowego; - w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł1 145 m² 462,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1145 m2 o przeznaczeniu w/ g mpzp (teren sportu i rekreacji, plaże trawiaste, usługi gastronomii) położona w Gdańsk- osowa,.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 000 zł12 653 m² 790,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kupujący nie płaci prowiji Działka usługowa położona na terenie dawnego Polifarbu w Gdyni przy ulicy Chwaszczyńskiej. Pierwsza linia zabudowy od trasy S6. Bardzo dobry punkt komunikacyjny, do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł119,50 m² 5 765,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesne lokale w zabudowie szeregowej 120 m z garażem, prywatnym ogrodem i dodatkowymi miejscami postojowymi Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową inwestycją położoną na.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 032 m² 192,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka budowlana w Kornym, zaledwie 10 km od Kościerzyny!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

982 700 zł120,11 m² 8 182 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:107 m²

Idealny dom dla rodziny w Gdyni - Flora Park! To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowej oferty domu z własnym ogrodem, prywatną przestrzenią, zielonym otoczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

3 150 000 zł252 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:747 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom o wysokim standardzie wykończenia, położony w prestiżowej i spokojnej części Chwaszczyna. Nieruchomość zachwyca eleganckim stylem glamour, oraz unikalnym.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł53,60 m² 11 362 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż przestronne bardzo słoneczne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,60m2 położone na szóstym piętrze budynku wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

192 780 zł1 071 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Tylko U nas! nieruchomość: przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa położona w odległości 18 km od Gdańska, pomiędzy autostradą A1 i drogą krajową nr 91. Teren płaski,.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł252,25 m² 8 721,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedmiotem sprzedaży jest lokal z funkcją usługową zlokalizowany w samym sercu Sopotu. Lokalizacja: lokal usytuowany jest przy głównej arterii komunikacyjnej Sopotu, między Gdynią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł134 m² 5 962,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

W spokojnej, zielonej części okolic Trójmiasta powstał kameralny zespół sześciu nowoczesnych domów. To propozycja dla osób, które chcą mieszkać w miejscu dającym poczucie przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł50,50 m² 18 792,08 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam do zaoferowania fantastyczną ofertę słonecznego mieszkania 3-pokojowego w świetnej lokalizacji. Nieruchomość zlokalizowana jest na 3 piętrze apartamentowca o unikalnym położeniu -.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł4 019 m² 982,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:20 019 m²

Oferta wyłącznie w libera Nieruchomości Na sprzedaż tylko w libera Nieruchomości obiekt wybudowany około 2002 roku. Inwestycja zabudowana - masarnia z ubojnią, wraz z niezbędną.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł41,97 m² 12 389,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z dużym ogrodem i potencjałem aranżacyjnym - idealne dla rodziny, pary lub jako produkt inwestycyjny. Najwżniejsze informacje: -typ zabudowy: blok -rok budowy:.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł142 m² 7 605,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:515 m²

Wysokiej jakości dom w w zabudowie bliźniaczej w malowniczym Skowarczu. Ogrzewanie podłogowe, 3 szybowe okna. Spokojna okolica z dala od zgiełku miasta z jednocześnie szybkim dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

888 000 zł14 800 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Lokalizacja: działka znajduje się w strategicznej lokalizacji, z dogodnym dostępem do głównych szlaków komunikacyjnych, w tym bliską odległością od autostrady A1 oraz drogi krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł48,38 m² 15 295,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Mieszkanie położone jest przy ul. Heweliusza 10 w Gdańsku, w doskonale skomunikowanej i cenionej części miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie sklepy, punkty usługowe oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

727 901 zł70,67 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Największe atuty nieruchomości: - inwestycja położona w cichej, doskonale skomunikowanej dzielnicy Rumi; -W okolicy centrum handlowe Port Rumia.W bezpośrednim sąsiedztwie sklep Biedronka. -.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 176 m² 72,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Machowino Kolonia w gminie Ustka, zaledwie 6,5 km od morza Bałtyckiego. Działka o powierzchni 1176m2, niezabudowana o wymiarach 32m.

Szczegóły ogłoszenia

718 000 zł44,90 m² 15 991,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Opis mieszkania: mieszkanie o powierzchni 44,9 m2 składające się z pokoju połączonego z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju oraz łazienki. Salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł203,80 m² 5 839,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 055 m²

Przedmiotem sprzedaży jest piękny, nowoczesny dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni 193,8 m2, zlokalizowany w malowniczej okolicy na działce o powierzchni: 1055 m2, zaledwie 3 km od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka nr 163 położona Sobieńczyce gmina Krokowa z urokliwym stawem, wydana decyzja o warunkach zabudowy - budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego i budynku gospodarczego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

705 583 zł62,28 m² 11 329,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Opis mieszkania: trzypokojowy apartament w stanie deweloperskim o powierzchni 62,28 m z balkonem to propozycja dla ludzi szukających miejsca do wypoczynku po pracy. W centrum mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł447,15 m² 5 143,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:746 m²

Szukasz dużego domu Z możliwością zarabiania W spokojnej okolicy? Świetnie trafiłeś! atuty: - dom wolnostojący - 8 pokoi - 2 niezależne mieszkania (stali najemcy) - lokal usługowy -.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł162 m² 8 018,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni całkowitej 162 m 2. Nieruchomość położona w malowniczej Dębnicy Kaszubskiej -.

Szczegóły ogłoszenia

1 210 000 zł12 129 m² 99,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działki inwestycyjne w strefie nadmorskiej. Oferujemy do sprzedaży dwie działki inwestycyjne położone przy granicy Słowińskiego Parku Narodowego we wsi Smołdziński Las. Teren ten rozwija się.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł29,20 m² 8 732,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o łącznej powierzchni 29,20 m zlokalizowane w Wejherowie przy ul. Strzeleckiej. Lokal położony jest na 2. piętrze budynku mieszkalnego, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł20 m² 13 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 283 m²

Działka w otulinie lasu Twoja przestrzeń spokoju i natury Szukasz miejsca, gdzie naprawdę odpoczniesz od codziennego pośpiechu? Ta działka o powierzchni 1283 m to idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 0,3401 ha (3401 m ), położoną w malowniczej miejscowości Nowe Polaszki, gmina Stara Kiszewa, powiat kościerski,.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł29 800 m² 28,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna nr 284 o powierzchni 29 800 m2 z widokiem na Zatokę Pucką. Działka położona w miejscowości Werblinia w powiecie Puckim w gminie Puck. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę nad morzem letniskową budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas.

 

 

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio , najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 429 m² 76,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka o powierzchni 1429 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 900 zł45,48 m² 7 693,49 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Uwaga! kupującu nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Przedstawiamy Państwu nowoczesne mieszkania bezczynszowe z ogródkiem i tarasem, w super lokalizacji- blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł46 m² 10 847,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46m.