dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 388 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 388 ogłoszeń

1 550 000 zł84,90 m² 18 256,77 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Nowoczesne, przestronne mieszkanie na sprzedaż w prestiżowej lokalizacji - ul. Szafarnia 8, gdańsk Śródmieście Na sprzedaż wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 84,9 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

477 000 zł28,44 m² 16 772,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Szanowni Państwo, na sprzedaż kawalerka 28,44 m2 świetna lokalizacja - Gdynia, płyta Redłowska - idealna inwestycja kapitału pod najem krótkoterminowy. Lokal mieszkalny położony jest na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: - druga linia zabudowy - prąd doprowadzony do granicy działki.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł14 730 m² 33,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Duża działka inwestycyjna o powierzchni ponad 14 730 m2 zaledwie 25 metrów od jeziora Cheb! Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

818 801 zł49,09 m² 16 679,59 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne apartamenty inwestycyjne w Gdańsku z inteligentnymi systemami smart home zapewniają komfort i wygodę codziennego życia, idealne dla osób poszukujących nowoczesnych rozwiązań.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł333 m² 1 171,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka o powierzchni 333 m , położona w dzielnicy Gdynia Chylonia, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

959 000 zł41,18 m² 23 288 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Dwupokojowy Apartament z Balkonem w inwestycji Garden Gates - Serce Gdańska! Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy dwupokojowy apartament zlokalizowany w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł956 m² 214,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ostatnia działka pod zabudowę jednorodzinną położone w Gowinie k. Wejherowa, powstała z podziału działki nr 385/2, przy ulicy Borówkowej. Działka nr 385/17 - powierzchnia 956 m2, działka.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł56,50 m² 12 035,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Atuty: * Efektywnie zagospodarowane mieszkanie; * Cicha i spokojna okolica; * Gotowe do wprowadzenia; * Wokół pełno zieleni; * Dzielnica bardzo rozwijająca się; * Bardzo dobry dojazd do centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł32,48 m² 8 589,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość - kawalerkę o powierzchni użytkowej około 32,48 m2, położoną na II piętrze bloku przy ul. Cukrowników.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł125,13 m² 7 584,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:444 m²

"Platynowy Las" Twój azyl w Baninie. Ostatnia szansa na wybór jednego z 3 dostępnych domów! Prezentujemy nowoczesną inwestycję składającą się z 6 domów w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

5 186 800 zł25 934 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Straszyn Spacerowa nieruchomość gruntowa - inwestycyjna Posiadamy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną o pow. 30 471m2 położoną przy ul Spacerowej w 300 mertów od centrum Straszyna.

Szczegóły ogłoszenia

362 724 zł3 022,70 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki siedliskowe w Gdańsku-Sobieszewie - wyjątkowa lokalizacja blisko morza! Lokalizacja: gdańsk - Sobieszewo, ul. Klimatyczna Powierzchnia: 8 działek o metrażach ok. 3001-3053.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 441 645 zł184,32 m² 18 672,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:30 700 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera Brak opłaty pcc 2%. Zakup bez prowizji. Pomoc w uzyskaniu finansowania Dom jest wyjątkowy. Idealny dla ludzi, którzy od zawsze mieszkają w mieście,.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł2 138 m² 107,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży działki o powierzchni 2138 m2 w miejscowości Zła Wieś, gmina Trąbki Wielkie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 838 518 zł114,10 m² 33 641,70 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2028

Komfortowy apartament W gdyni Wyjątkowa Inwestycja | | Widok na morze, las, panoramę Gdyni | Nowoczesna architektura ***** opis inwestycji: nowa, ponadczasowa Inwestycja w Gdyni Inwestycja znanej.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł380 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Na sprzedaż reprezentacyjna willa/rezydencja z dużym potencjałem położona we Władysławowie. Cicha, oddalona od wakacyjnego zgiełku, lokalizacja w nadmorskiej miejscowości, zdecydowanego.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł48,95 m² 6 537,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z garażem, ogródkiem ul. Arciszewskiego Oferujemy do sprzedaży czterostronne, jasne mieszkanie położone na II piętrze w przedwojennej willi w Słupsku przy ulicy Arciszewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł54,50 m² 12 825,69 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Komfort, zieleń i nowoczesność - idealne mieszkanie w Gdańsku Południe! Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesność z bliskością natury? Chcesz mieszkać w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w nadmorskiej dzielnicy Gdańska - Brzeźno, cenionej za bliskość plaży, terenów zielonych (park Regana i Brzeziński) oraz świetnego połączenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł833,90 m² 1 558,94 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:garaż wolnostojący

Nieruchomość inwestycyjna - hale produkcyjne + budynek mieszkalno-biurowy Dębnica Kaszubska | teren inwestycyjny w otoczeniu lasów Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna o dużym potencjale.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Świetna lokalizacja! 700 metrów do morza! Mieszkanie z balkonem w o powierzchni 63 m2 na 1 piętrze w budynku blisko morza! Na nieruchomość składają się: - salon z balkonem -.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł51 m² 14 705,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Komfortowe, jasne mieszkanie | Gdańsk Chełm | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo komfortowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej wygodnych części Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł6 100 m² 36,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam bardzo ciekawie położoną dużą działkę rezydencyjną pod budownictwo jednorodzinne, mieszkaniowe 1100m 2 z dodatkową działką przylegająca o pow. ok.5000m2. Łącznie w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł72,22 m² 11 755,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w spokojnej, zielonej i kameralnej dzielnicy Gdańska? Atuty: - spokojna i zielona okolica - kameralny budynek - piwnica - garaż w budynku - szybki dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 050 000 zł224,10 m² 9 147,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:293 m²

Atuty: * Kameralna inwestycja, tylko 2 domy w zabudowie bliźniaczej; * Nowoczesna, ponadczasowa architektura; * Wysoki standard wykonania i użytych materiałów; * Aluminiowa stolarka okienna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł106,56 m² 6 559,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny dom dwu lokalowy (bliźniak) w stanie deweloperskim, z garażem i ogródkiem, na wzgórzu z widokiem na las w miejscowości Sychowo, obok węzła S6! 0% prowizji od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł164,91 m² 7 276,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:757 m²

Panthers hunt. Panthers sell. Dostępne W panthers estate. To nie jest kolejny dom z oferty. To przestrzeń, która wygrywa z konkurencją już na starcie - nowoczesny, wolnostojący dom na.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 496 m² 147,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż trzy urokliwe działki położone w spokojnej i zielonej części Mierzeszyna: nr533 -1500 m nr536 -1400 m nr537 -1293 m Działki objęte miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł722 m² 1 038,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 722 m , położona w Gdyni, dzielnica Oksywie, przy ul. Miegonia. Działka o numerze 1895, obręb 0021 - oksywie. Nieruchomość znajdująca.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł54,90 m² 5 919,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa atrakcyjna cena! To mieszkanie może być właśnie tym, czego szukasz. Zlokalizowane na II piętrze zadbanego budynku w centrum Lęborka przy ul. Łokietka to idealne połączenie rytmu życia.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł1 245 m² 963,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż budynek dawnego kina w centrum Kościerzyny Historyczny obiekt z potencjałem inwestycyjnym Lokalizacja: ul. 66 Kaszubskiego Pułku Piechoty, kościerzyna - ścisłe centrum.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł32 m² 26 531,25 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gotowe do zarabiania przytulne studio W sercu gdańska! Topowa lokalizacja wybierana przez turystów przez cały rok! waterlane island Inwestycja Waterlane Island jest zlokalizowana w południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 000 zł84,40 m² 7 523,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowoczesne, energooszczędne domy w Kiełpinie Zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą inwestycją w Kiełpinie projektem, który łączy nowoczesną architekturę, wysoką jakość.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł3 750 m² 50,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kontakt Alicja Skonieczna tel.   nowa, niższa cena! W swojej ofercie posiadamy działkę w urokliwym miejscu, z zejściem do jeziora. Działka ta położona jest w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł53,90 m² 10 742,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Funkcjonalne mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,4 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

927 000 zł71,35 m² 12 992,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Tylko U nas atuty: - przestronny metraż (71,35 m ) - prywatny ogródek - idealny na relaks i spotkania z bliskimi - kameralne, zamknięte osiedle - tylko 4 mieszkania w budynku -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 297 zł70,03 m² 6 929,84 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opis Jeśli nie możesz się zdecydować, gdzie zamieszkać i ciągle rozważasz między niedużym domkiem a wygodnym apartamentem z ogródkiem, to mamy coś pomiędzy właśnie dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

13 500 000 zł2 340,37 m² 5 768,32 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tylko U nas! obiekt biurowo-magazynowy! lokalizacja: obiekt zlokalizowany jest przy trasie prowadzącej z centrum Gdańska w kierunku Elbląga oraz Warszawy (droga krajowa numer 7). Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł210 m² 6 185,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 563 m²

Na sprzedaż komfortowy 5-pokojowy dom wolnostojący, o powierzchni całkowitej 210 m2 (powierzchnia netto: 138 m2, powierzchnia użytkowa 110 m2), posadowiony na malowniczo położonej dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

712 480 zł44,53 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szanowni Państwo, jeżeli myślicie o inwestycji w apartament nad morzem lub poszukujecie idealnej lokalizacji pod second home to oferta właśnie dla Was! Z przyjemnością prezentujemy.