dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 390 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 390 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

349 000 zł74 m² 4 716,22 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Tylko w Inhome Development! Szanowni Państwo, na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul. Krańcowej w Kwidzynie, o powierzchni 73,79 m , usytuowane na 5. piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

578 880 zł50,64 m² 11 431,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:86 m²

Przedsprzedaż! | Domy nad morzem Bałtycki Zakątek | Tupadły k. Jastrzębiej Góry Na sprzedaż nowa, kameralna inwestycja "bałtycki Zakątek", zlokalizowana przy ul. Borowikowej w Tupadłach,.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 678 m² 112,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana nad jeziorem, warunki zabudowy. Nieruchomości Apartament przedstawiają działkę położoną zaledwie 200 metrów od jeziora w miejscowości Trzmielewo, gmina Rzeczenica. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł82 m² 10 914,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 4-pokojowe położone na popularnym osiedlu Cztery Pory Roku przy ul. Olimpijskiej w dzielnicy Łostowice w Gdańsk. Lokal znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

486 000 zł48,60 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Metraż: 48,60 m | ogródek 21,32 m | parter | 2 pokoje Lokale w cenach od 299 000,00 pln do 708 661,00 pln, o powierzchniach od 29,43 m do 69,49 m . Zapytaj o ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

339 900 zł32,59 m² 10 429,58 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Metraż: 32,59 m | balkon 4,14 m | 1 piętro | 1 pokoje Lokale w cenach od 299 000,00 pln do 708 661,00 pln, o powierzchniach od 29,43 m do 69,49 m . Zapytaj o ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł43,28 m² 14 094,27 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zalety nieruchomości: - 3 minuty pieszo do tramwaju -mieszkanie po kompleksowym remoncie (instalacje, piony), gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów -funkcjonalny układ -wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł40,73 m² 16 695,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Atuty: * idealna inwestycja pod działalność biurowo-usługową * świetna lokalizacja w prestiżowej dzielnicy Gdynia Orłowo * doskonała inwestycja pod wynajem * doskonała komunikacja lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł287,54 m² 1 808,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Oferta sprzedaży domu - jeleń Na sprzedaż przestronny, dwukondygnacyjny dom z podpiwniczeniem o powierzchni użytkowej 167 m oraz imponującej powierzchni całkowitej 287 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł91,50 m² 3 486,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Ogłoszenie sprzedaży mieszkania - Tczew, ul. Królowej Jadwigi 1 Na sprzedaż przestronne mieszkanie w zabytkowej kamienicy 4-piętrowej, usytuowane na 2. piętrze, o powierzchni całkowitej 91,5.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 120 m² 120,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana Działka budowlana 1120 m z pozwoleniem na budowę - Bolesławowo tuż koło Skarszew Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1120 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł103,79 m² 8 190 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Dwupoziomowe mieszkanie gotowe do odbioru! Oferujemy na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 103,79 m2, znajdujące się w topowej lokalizacji, w miejscowości Rumia, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 227 m² 80,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż 3 malownicze działki w sercu natury w miejscowości Tuszkowy, gmina Lipusz. Na sprzedaż trzy urokliwe działki.

Szczegóły ogłoszenia

666 000 zł36 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Apartament 500M od plaży baltic park lipowa Podstawowe informacje: - rodzaj nieruchomości: lokal niemieszkalny w budynku zakwaterowania turystycznego /możliwość amortyzacji/. - lokalizacja: stegna.

Szczegóły ogłoszenia

899 999 zł53,25 m² 16 901,39 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferuję na sprzedaż mieszkanie. Mieszkanie znajdują się na Wyspie Sobieszewskiej przy ul. Turystycznej szczegóły: powierzchnia: 36,45 m2 Piętro: pierwsze Liczba pokoi: 2 Salon z aneksem kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 033 m² 86,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Apartament ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż Działkę Budowlaną (15/4) o powierzchni 1033 metrów zlokalizowaną w miejscowości Smarzewo, gmina Smętowo.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł124,58 m² 11 229,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:358 m²

Największe atuty: - pierwsza linia brzegowa przy Stawie Łabędzim - niepowtarzalny widok i codzienny kontakt z naturą - Widok na wodę z salonu, jadalni, sypialni oraz balkonu - Duży,.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł1 311 m² 297,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1311 m , położona w malowniczej miejscowości, zaledwie 150 metrów od brzegu Jeziora Żarnowieckiego. Ta wyjątkowa lokalizacja oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł97,45 m² 8 722,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Osiedle kameralnych trzech domów jednorodzinnych W zabudowie bliźnieczej - Lublewo Gdańskie Przestronne lokale o powierzchni 97,45 mkw, położone na działkach o powierzchni ok 200 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł62,90 m² 14 626,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Gotowe do wprowadzenia 3 pokoje Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana Na sprzedaż świeże, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,94 m2, położone przy ul. Batalionów Chłopskich w Gdyni. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł268,45 m² 5 770,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:971 m²

Dom na sprzedaż Lębork - komfort, technologia i ponadczasowa jakość Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 268,45 m , usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

2 375 000 zł19 000 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 1,9 ha mpzp mn/u media przy działce opis: na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 19 000 m2 (1,9 ha) w miejscowości Bukowina. Teren objęty mpzp (mn/u) zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł55,08 m² 14 506,17 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż oferuję komfortowe, zadbane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,08 m2, zlokalizowane na 3 piętrze z ekspozycją wschodnią w nowoczesnym budynku z 2016 r. na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł44,87 m² 15 132,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

0% prowizji od Kupującego Zapraszam do zapoznania z ofertą: na sprzedaż gotowe do wprowadzenia 2 pokojowe mieszkanie z osobną, półotwartą na salon kuchnią. Mieszkanie bardzo jasne, doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rekreacyjną z linią brzegową. Dostęp drogą gminną. Woda i kanalizacja przy granicy .

Szczegóły ogłoszenia

2 470 000 zł13 000 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działki przemysłowe w miejscowości Maks (koło Brodnicy Górnej) ok. 13000 m2. Działka znajduje się przy utwardzonej asfaltowej drodze wojewódzkiej 228, 12 km od Kartuz. Posiadam aktualną.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 031 m² 290,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka na sprzedaż Miszewko! Idealna pod dom lub inwestycję!cena: 299 000 zł (do negocjacji!) Sprzedam uzbrojoną działkę budowlaną w spokojnej okolicy Miszewka (pow. kartuski). Pełne uzbrojenie.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł158 389 m² 13,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Marzysz o własnej enklawie spokoju, która jednocześnie jest bezpieczną lokatą kapitału? A może planujesz uzyskać status rolnika i wybudować wymarzony dom nad samym jeziorem? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 505 m² 199,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego balansu między wielkością działki a ceną, nie rezygnując z najwyższego standardu uzbrojenia? Ta oferta w dynamicznie rozwijającym się Kiełpinie (gm. Człuchów) jest.

Szczegóły ogłoszenia

121 000 zł1 509 m² 80,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1509 m2 położona w spokojnej miejscowości Sieroczyn, zaledwie 4 km od centrum Człuchowa. Lokalizacja zapewnia ciszę i bliskość natury,.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł869 m² 80,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 869 m2, położona w miejscowości Gwieździn (gmina Rzeczenica, woj. pomorskie). Nieruchomość znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł6 409 m² 49,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pięknie położona działka o powierzchni 6409 m2, z bezpośrednim dostępem do linii brzegowej malowniczego jeziora Krępsko. Teren przeznaczony jest pod zabudowę letniskowo -.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 682 m² 88,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca na dom, gdzie cisza łączy się z szybkim dojazdem do miasta? Ta działka w Kołdowie to propozycja dla osób ceniących prywatność i gotowe rozwiązania. Dlaczego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 950 000 zł179 m² 10 893,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:805 m²

Nowoczesny energooszczędny dom z widokiem na jezioro Wysockie (osowa / Chwaszczyno), powierzchnia 170 m , zbudowany w 2025 roku na działce 805 m2. Zakup bez 2% podatku pcc. Dom oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł60 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż umeblowane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na czwartym piętrze, na Osiedlu Przyjaźni Bardzo dogodna lokalizacja Osiedle Przyjaźni: - pieszy dostęp do sklepów,.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł120 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:989 m²

Sprzedam dom wraz z dużą działką, przy głównej ulicy w Siemianicach. Nieruchomość znajduje się nieopodal szkoły podstawowej, przedszkola, żłobka a także sklepu Dino.

Szczegóły ogłoszenia

62 000 zł615 m² 100,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Urokliwe działki z widokiem na jezioro, nieopodal lasu. Gwarancja ciszy i spokoju. Działki uzbrojone w wodę i kanalizacje, ogrodzone i przekopane. Wydane ważne warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

989 000 zł120,45 m² 8 210,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Budynek nr. 9 osiedle domków jednorodzinnych Przy Jarzębinowej w miejscowości Lniska na granicy Gdańska, osiedle oferuje wyjątkową bliskość do obwodnicy Trójmiasta, oraz ucieczkę od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł133 m² 6 759,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:415 m²

Budynek nr 5 Proponujemy Państwu zamieszkanie na uroczym osiedlu Korona Czapli etap VI położonym w malowniczej miejscowości Czaple na granicy Gdańska na osiedlu domków jednorodzinnych. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł2 371 m² 337,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa bezpośrednio przy wężle S6 Koleczkowo ul. Andersa, o pow 2371 m2. Działka usługowo mieszkaniowa nr. 474/62 , prąd i woda na działce, 40% zabudowy, usługi nieuciążliwe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1016 m , położona w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Strzebielino, przy ulicy Sienkiewicza. Działka ma regularny.