dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 390 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 390 ogłoszeń

129 000 zł6 125 m² 21,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości Przedstawiam Państwu działkę budowlaną z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 6 125 m , położonej w miejscowości Parpary.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

308 736 zł42,88 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Miejska premium Nowoczesne osiedle z widokiem na przyszłość! Unikatowe osiedle mieszkaniowe, które powstaje w spokojnej i zielonej części Siemianic, tuż pod Słupskiem. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł126 m² 10 309,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:596 m²

15 minut pieszo do centrum Kolbud! Dom: na sprzedaż jasny, wygodny, funkcjonalny, rozkładowy, 2 kondygnacyjny, 4 pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej (połowa bliźniaka) położony niecały kilometr.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł116 m² 5 603,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:178 m²

Na sprzedaż budynek szeregowy, położony w samym centrum Krynicy Morskiej przy ul. Spacerowej. Stąd tylko w kilka minut spacerem dojdziemy do portu jachtowego na Zalewie Wiślanym czy też lasem.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł2 055 m² 82,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy dla Państwa w ofercie działkę o powierzchni 2055 m2 w miejscowości Zbychowo! To idealne miejsce dla osób pragnących posiadać działkę w cichej, zielonej okolicy, jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

446 032 zł36,56 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Foresteria to osiedle, które swoją nazwą nawiązuje do włoskiego słowa oznaczającego leśniczówkę - miejsca bliskiego naturze, zanurzonego.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł177,35 m² 7 273,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 803 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Malowniczo położony dom całoroczny, pośród lasów i jezior,.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł48 m² 9 687,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Napisz lub zadzwoń i dowiedz się, czy dla tej nieruchomości dostępny jest wirtualny spacer z opcją pomiaru! Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o bardzo dobrym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

264 000 zł1 200 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Hot oferta! dostępna tylko I wyłącznie W biurze pepperhouse! Na sprzedaż działka w miejscowości Kłodawa gmina Trąbki wielkie. Atuty: - 5 km do Pruszcza Gdańskiego - 20 km do Gdańska -.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł53 m² 14 132,08 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu: możliwość zakupu przez obcokrajowców bez zgody ministerstwa. Słoneczne 3 pokoje na Żabiance - 15 min spacerem do morza! Na sprzedaż jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

901 000 zł69 m² 13 057,97 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zadzwoń i dowiedz się szczegółów na temat innych inwestycji na terenie gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł1 290 m² 720,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dotyczy sprzedaży dwóch działek o łącznej powierzchni 1290 m2 zabudowanych dwoma domkami letniskowymi. Sprzedaż dotyczy całości. Nieruchomość świetnie utrzymana, po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

3 050 000 zł3 386 m² 900,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:6 753 m²

Oferuję przestronne biura z własnym parkingiem, poza ścisłym centrum Malborka. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działek o łącznej powierzchni 6753 m 2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł697 m² 285,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Przepiękna zielona działka w bardzo atrakcyjnej cenie atuty: działka rekreacyjna baza wypadowa dla kajaków.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł41 m² 10 463,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Cesja - zakup możliwy jest wyłącznie za gotówkę! budynek Szumilas to nowoczesne osiedle niskich, 3-piętrowych budynków wielorodzinnych, rozmieszczonych tak, aby każdy mieszkaniec mógł cieszyć się.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł77,33 m² 10 720,29 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1978

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą dużego mieszkania - idealnego dla rodziny lub pod inwestycję. Najważniejsze atuty: doskonała lokalizacja Mieszkanie znajduje się na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł1 379 m² 253,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować działkę w Żukczynie malowniczej miejscowości oddalonej zaledwie 15 km od Gdańska i 6 km od Pruszcza Gdańskiego. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

37 500 zł499 m² 75,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oaza spokoju nad morzem - działka rekreacyjna około 500 m w Odargowie za jedyne 80 zł za m2 Marzysz o miejscu, gdzie możesz uciec od zgiełku miasta, złapać oddech i wypocząć.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 810 zł52,40 m² 27 305,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Klimat wakacyjnego kurortu przez okrągły rok! Apartament z ogródkiem I Prestiżowe osiedle Nadmorski Dwór I Kilka minut spacerem od plaży & mola w Brzeźnie I Przy Parku Reagana.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł43,20 m² 29 629,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament inwestycyjny w ultranowoczesnym obiekcie "czarna Perła" Z przyjemnością przedstawiamy na sprzedaż przepiękne mieszkanie w nowoczesnym budynku apartamentowym "czarna Perła",.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 000 m² 299 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka o powierzchni 1000 m2 na osiedlu domów jednorodzinnych, wszystkie media (woda, prąd, gaz, kanalizacja i światłowód) w drodze przy działce Nieruchomość zlokalizowana na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł16,60 m² 7 228,92 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:20 m²

Sprzedam garaż 16,6 m2 przy ul. Leśna Góra. Lokalizacja: gdańsk, dzielnica Niedźwiednik, ul. Leśna Góra - w sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Garaż usytuowany w zacisznym.

Szczegóły ogłoszenia

7 400 000 zł1 966 m² 3 763,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:9 440 m²

Na sprzedaż, zespół budynków produkcyjno- biurowych, słupsk, ul. Borchardta, 7.400.000,-PLN brutto Na sprzedaż nieruchomość gruntowa w użytkowaniu wieczystym zabudowana zespołem budynków.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł268,45 m² 5 770,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:971 m²

Oferujemy do sprzedaży komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 268,45 m 2 , wybudowany w nowoczesnej technologii, na działce o powierzchni 971 m 2 położony.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 000 zł8 431 m² 1 304,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biały kruk! Oferuję Państwu działkę budowlaną położoną w Łebie pośród nadmorskich sosen z wymarzonym widokiem na morze. Do plaży około 150 metrów spacerkiem przez las prywatną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość: przedmiotem sprzedaży są nieruchomości gruntowe położone w odległości 18 km od Gdańska, pomiędzy autostradą A1 i drogą krajową nr 91. Teren płaski, niezagospodarowany,.

Szczegóły ogłoszenia

2 580 000 zł250 m² 10 320 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:956 m²

Funkcjonalny, 6-pokojowy dom wolnostojący dla rodziny, położony na zamkniętym i bezpiecznym osiedlu w Warznie, na działce 956 m , nowoczesny, energooszczędny i z niskimi kosztami.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł180 m² 10 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 195 m²

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house! nowoczesny dom wolnostojący W połchowie - blisko redy I morza Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej nieruchomości w stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 450 000 zł158 m² 15 506,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł77,24 m² 8 933,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Stylowy parter domu przy ul. Cegielnianej w Rumi. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł26 500 m² 188,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka inwestycyjna o powierzchni 26 500 m2 z przeznaczeniem na budowę składów, magazynów i stacji paliwowej. Ustalenia dla terenów o symbolach: a.67.PU.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł425 m² 494,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjnie położone 2 działki budowlane / rekreacyjne w pasie nadmorskim w otoczeniu lasów w odległości około 800m od pięknej plaży i 2,5 km od jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

289 562 zł3 367 m² 86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjna działka budowlana w miejscowości Kamela!.

Szczegóły ogłoszenia

59 900 zł1 260 m² 47,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Położenie w cichej i spokojnej okolicy, dogodny dojazd czynią z tej nieruchomości atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł50,70 m² 3 925,05 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 50, 7 m , zlokalizowane w budynku wielorodzinnym w Leśnicach. To doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł50 m² 10 980 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Lokalizacja: gdańsk Zakoniczyn - spokojna, zielona część miasta. Inwestycja powstała w malowniczej okolicy, w sąsiedztwie stawu oraz wzgórz morenowych, z których rozciągają się.