dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 457 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 457 ogłoszeń

510 000 zł39,44 m² 12 931,03 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe - gotowe do zamieszkania. Główne atuty -funkcjonalny układ 2-pokojowy -zachodnia ekspozycja - dobre doświetlenie i przyjemne popołudniowe słońce -3.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł198 m² 3 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Freedom nieruchomości przedstawia na sprzedaż nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym i mieszkaniowym, położona w spokojnej, dobrze skomunikowanej części Łęgowa,.

Szczegóły ogłoszenia

100 500 zł1 005 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

*** tylko U nas! *** Działka 1005 m2 w malowniczym Szczodrowie! działka: na sprzedaż działka budowlana nr 705/3 o powierzchni 1005 m2. Teren jest płaski, aktualnie nieogrodzony. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

818 000 zł135,59 m² 6 032,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:299 m²

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z kolejnym etapem inwestycji Żuławski Zakątek w Grabiny Zameczek jest to zabudowa jednorodzinna dwulokalowa o powierzchni całkowitej 135,59 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka pod zabudowę jednorodzinną 1277 m2 w Domatówku, 20 km.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł390 m² 5 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:-

homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu dom w miejscowości Jastrzębia Góra, oddalony o 700 m od Morza Bałtyckiego. Lokalizacja: jastrzębia Góra to perła polskiego wybrzeża,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł454,41 m² 7 702,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż wolnostojący

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego domu wraz z warsztatem samochodowym branży.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł161,80 m² 8 646,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:48 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalno-handlowy położony w Chojnicach przy Alei Bayeux. Jest to segment budynku w zwartej zabudowie szeregowej. Działka o powierzchni 48 m2 jest zabudowana 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 569 000 zł149,80 m² 10 474 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowoczesne bliźniaki w Otominie - 4 wyjątkowe domy. W Otominie, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji pod Gdańskiem, powstają cztery nowoczesne i energooszczędne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Jedyna działka na osiedlu z widokiem na Jezioro Wysockie! Osiedle "białe Żagle" leży w otulinie Trójmiejskiego Parku Narodowego w bezpośrednim sąsiedztwie lasów i jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł50,70 m² 10 236,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Idealna propozycja dla pary lub rodziny - funkcjonalne, słoneczne mieszkanie z możliwością aranżacji salonu z aneksem kuchennym oraz dwiema niezależnymi sypialniami, położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł78,34 m² 15 956,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atuty: * 15 min do plaży w Brzeźnie * 10 min autem do Starówki * 15 min do przystanku komunikacji miejskiej * potencjał inwestycyjny i wzrost wartości nieruchomości * rozwinięta.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł1 944 m² 951,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Lokalizacja: władysławowo to urokliwe miasteczko położone nad Morzem Bałtyckim, znanym przede wszystkim z pięknych plaż i malowniczych krajobrazów. To idealne miejsce na wypoczynek dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł1 501 m² 116,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie w biurze Atlantis Nieruchomości Idealna propozycja dla osób szukających spokoju w pobliżu Kaszubskiego Parku Krajobrazowego - okolica zapierająca dech w piersi! działki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

390 936 zł46,54 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nową inwestycję deweloperską: mieszkania położone na terenie Osiedla Como Park w Starogardzie Gdańskim. Ważne informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł22 m² 18 136,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Przytulna kawalerka blisko plaży w Jelitkowie- idealna inwestycja lub miejsce do życia! Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 22 m , położona w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

426 300 zł42,63 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Foresteria to osiedle, które swoją nazwą nawiązuje do włoskiego słowa oznaczającego leśniczówkę - miejsca bliskiego naturze, zanurzonego.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł4 157 m² 300,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 4 157.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł1 949 m² 215,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż duża działka o powierzchni:1949 m2 w cudowny miejscu! Lokalizacja: - województwo: pomorskie - powiat: wejherowski - gmina: szemud - miejscowość: kamień Numer działki: 399/27.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł160 m² 8 118,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 196 m²

Wyjątkowy dom położony w jednej z najbardziej malowniczych części Kaszub w Borzestowskiej Hucie, zaledwie 100 metrów od Jeziora Raduńskiego Dolnego. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł3 292 m² 425,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Lokalizacja: adres inwestycji: dz. Nr 178/11, 178/12 , obręb Dobrzewino, gmina Szemud. Dobrzewino to miejscowość pod Gdynią z bardzo dobrym dojazdem od strony Chwaszczyna. W krajobrazie.

Szczegóły ogłoszenia

12 975 000 zł2 817 m² 4 605,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja: hala znajduję się przy obwodnicy. Ma świetny dojazd do całego trójmiasta a także bezpośredni dojazd do Autostrady A1 i S7 w kierunku Warszawy. Znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 000 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli marzysz o własnym miejscu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie zależy Ci na dobrym dojeździe do miasta - ta oferta może być właśnie dla Ciebie. Działka położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

328 000 zł1 878 m² 174,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! duża działka budowlana o powierzchni 1878 mkw. objęta aktualnym mpzp odległość od drogi asfaltowej ok. 150 metrów. Teren równy płaski. Bliska odległość do mediów ( prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł125 m² 2 312 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 469 m²

Nowa niższa cena - 289.000zł! Dom wolnostojący na dużej działce. Czarne, ulica Łąkowa Oferujemy do sprzedaży nieruchomość położoną w Czarnem przy ulicy Łąkowej, działkę nr 30/2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 760 000 zł97,81 m² 17 994,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W kameralnym budynku przy ul. Miłosza powstają zaledwie cztery ekskluzywne apartamenty, każdy o powierzchni ok. 100 m . Projekt wyróżnia się wysokością pomieszczeń do 3 metrów, dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł1 542 m² 470,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Tylko U nas! okolica: działka położona w miejscowości Banino w spokojnym otoczeniu, z dala od miejskiego zgiełku. Dobrą komunikację z Trójmiastem zapewnia znajdująca się.

Szczegóły ogłoszenia

799 900 zł63,80 m² 12 537,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne, w pełni wykończone 3-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją, położone w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Jasień przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

624 690 zł31,71 m² 19 700,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Na sprzedaż lokal inwestycyjny w prestiżowej inwestycji Orłowo Square przy al. Zwycięstwa 188 w Gdyni Orłowie. Lokal o powierzchni 31,71 m znajduje się na piętrze 2 z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

464 616 zł38,88 m² 11 950 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Miasteczko Nova Fala to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa realizowana w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdyni - Cisowej. Projekt łączy zalety miejskiego stylu życia z komfortem.

Szczegóły ogłoszenia

4 739 000 zł342,40 m² 13 840,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:661 m²

Szukasz domu lub mieszkania we Wrzeszczu, w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! A może jesteś inwestorem? To również oferta dla Ciebie! Bliźniak, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł286,03 m² 10 138,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 001 m²

Atuty: - kameralna i zielona okolica, dom położony bezpośrednio przy lesie; - tylko 950 m do jeziora Lubowidz; - duża działka o powierzchni 3001 m ; - Dom z dodatkowym,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działki budowlane w Nowej Wsi Przywidzkiej!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł84,63 m² 8 850,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szukasz miejsca, które da Ci więcej niż tylko metraż? To dom, który daje przestrzeń do życia, prywatność i codzienny komfort, a jednocześnie pozwala korzystać z bliskości Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł541 m² 811,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

U nas Działka o powierzchni 541 m2 zlokalizowana tuż przy Trójmiejskim Parku Krajobrazowym. Nieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, oznaczona symbolem E5.MN - Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł40,37 m² 15 828,59 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Siedlce, w pięknym Gdańsku, które zachwyci każdego miłośnika.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł208 m² 7 163,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:394 m²

Dom wolnostojący Z wyjątkową możliwośćią aranżacji Gdynia Grabówek | Liczne ścieżki rekreacyjne | Działka 394 m2 | Kominek | Wysoki na ponad 5 metrów salon | unikalny rozkład ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł39,38 m² 31 742 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Atuty: - ul. Żeromskiego 7 - jedna z najlepszych lokalizacji w Gdyni - 5 minut spacerem do plaży i Bulwaru Nadmorskiego - W pobliżu: sklepy, restauracje, szkoły, teatr Muzyczny, skm,.

Szczegóły ogłoszenia

627 000 zł1 278 m² 490,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1278 m , położona w jednej z najlepszych lokalizacji na osiedlu. Nieruchomość narożna, płaska i dobrze nasłoneczniona,.

Szczegóły ogłoszenia

4 950 000 zł222,80 m² 22 217,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7