dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 470 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 470 ogłoszeń

1 550 000 zł219 m² 7 077,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 494 m²

Przestronny dom z sielskim klimatem wsi - Miszewo, gdzie koń sąsiada mówi dzień dobry. Szukasz domu, w którym nie tylko się mieszka, ale też oddycha pełną piersią? Gdzie rano słyszysz.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł55 m² 13 090,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone w nadmorskiej części Gdańska - Brzeźnie. Zaledwie ok. 4 minuty spacerem od plaży i promenady - jedna z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł3 442 m² 421,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kupujący nie płaci prowiji Działka 3442 m2 położona w Otominie. Możliwość zakupu sąsiedniej działki o powierzchni 4044m2. Teren objęty mpzp. Mn/us - teren zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dostępa wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 5 600m2 z własnym zbiornikiem wodnym. Nieruchomość znajduje się tuż obok głównego ciągu.

Szczegóły ogłoszenia

1 849 000 zł94,88 m² 19 487,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 94,88 m , położone w kameralnym budynku z 2009 roku w prestiżowej dzielnicy Gdynia Orłowo. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

510 000 zł37 m² 13 783,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Pełna własność - płatność tylko gotówka Dlaczego warto wybrać naszą ofertę? najlepsze ceny na rynku: gwarantujemy konkurencyjne warunki zakupu, dostosowane do Twoich potrzeb. Bez prowizji: kupujesz.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł728 m² 259,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: skowarcz to miejscowość położona w gminie Pszczółki przy drodze krajowej nr E91 która gwarantuje bezproblemową komunikację. Ponadto przez Skowarcz biegnie trasa linii kolejowej.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł251 m² 2 450,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:351 m²

Na sprzedaż przestronny, zadbany dom jednorodzinny w Dzierzgoniu o powierzchni całkowitej 251 m , oferujący aż 6 pokoi i bardzo wysoki standard techniczny. To nieruchomość dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł21 952 m² 16,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjna oferta ziemi rolnej z własnym lasem Poznaj ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 000 zł130,29 m² 4 520,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowy dom w stanie deweloperskim w spokojnej, zielonej okolicy Kębłowa Nowowiejskiego. Planowane wydanie: kwiecień 2026! Lokalizacja: dom położony jest w sercu wsi Kebłowo Nowowiejskie,.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 321 m² 127,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta: marzysz o budowie domu w cichej, zielonej okolicy? Ta nieruchomość może być idealnym miejscem dla Ciebie! Lokalizacja: zajezierze to spokojna, zielona wieś położona zaledwie około 5.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Optymalna powierzchnia - 1501 m - idealna pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

991 000 zł61,70 m² 16 061,59 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 61,7 m , położone na 10. piętrze w dzielnicy Gdańsk Zaspa. Dwustronna orientacja okien oraz zabudowany balkon z panoramicznym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł68 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Przytulne 3 pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem - Gdynia Witomino, ul. Graniczna Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania, które od pierwszych chwil daje poczucie ciepła.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł47,70 m² 23 039,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie 200 m od plaży - Gdańsk Brzeźno. Są nieruchomości, które mają klimat - i to mieszkanie zdecydowanie do nich należy. Położone w sercu nadmorskiego Brzeźna,.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł22,14 m² 17 841 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Apartament w Krynicy Morskiej przy ulicy Gdańskiej 104 o powierzchni 22,14 m2 usytuowany na II piętrze. Składa się on z salonu z balkonem na stronę południową, aneksu kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

940 292 zł81,43 m² 11 547,24 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

4 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim na terenie osiedla Nowa Dąbrowa. Do odbioru I kwartał 2027 W otoczeniu lasu, na łagodnie pochylonym na południe zboczu, powstaje zielone,.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł799 m² 400,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: działka zlokalizowana w Kolbudach, na wzniesieniu, obok osiedla nowo budowanych domów jednorodzinnych. Do centrum Kolbud jest kilka minut pieszo. Znajdziemy tam pełne zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł7 520 m² 212,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Na sprzedaż działka o powierzchni 7 520 m2 w prężnie rozwijającej się części Malborka. Lokalizacja: działka znajduje się w Malborku przy ul. Włościańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł5 800 m² 205,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: wyjątkowe działki w Koleczkowie - blisko Trójmiasta! Oferujemy na sprzedaż kompleks atrakcyjnych działek w malowniczej i szybko rozwijającej się miejscowości Koleczkowo,.

Szczegóły ogłoszenia

397 000 zł46,10 m² 8 611,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Biuro akm nieruchomości posiada w swojej ofercie do sprzedania ciepłe i bardzo oszczędne mieszkanie o powierzchni 46,1m2 przy ulicy Z. Smodlibowskiej w Kwidzynie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł926 m² 183,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w świetnej lokalizacji! Działka zlokalizowana jest przy ul. Narcyzowej w Koleczkowie zaledwie 250 m od dwóch jezior - Marchowa Wschodniego i Zachodniego oraz że.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł40,50 m² 13 802,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

2-pokojowe mieszkanie | 41m2 | 2. piętro | Gdańsk Wrzeszcz Dolny | Ekspozycja południowa Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze, przy ul. Manifestu Połanieckiego,.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł599,80 m² 1 750,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:594 m²

Prezentujemy do sprzedaży obiekt komercyjny, usługowy, o powierzchni 599 m2, pełniący wcześniej funkcję hotelową, położony w miejscowości Sztum przy ul. Mickiewicza. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł64,40 m² 12 406,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1967

Lokalizajca Nieruchomość znajduje się w Gdańsku przy ul. Dworskiej. Jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska- brzeźno. Miejsce przeznaczone dla osób ceniących bliskość morza,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

982 700 zł120,11 m² 8 182 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Idealny dom dla rodziny w Gdyni - Flora Park! To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowej oferty domu z własnym ogrodem, prywatną przestrzenią, zielonym otoczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł908 m² 6 057,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Unikalna nieruchomość inwestycyjna w sercu Górnego Sopotu przy ul. Abrahama 908 m słonecznego terenu z ogromnym potencjałem zabudowy do trzech kondygnacji. Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

631 900 zł33,43 m² 18 902,18 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 33,43 m2 z wydzieloną strefą sypialnianą, zlokalizowany w 5.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł2 050 m² 434,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Warzenku - 2050 m Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 2050 m , położoną w malowniczej miejscowości Warzenko, w otoczeniu lasu i nad.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł34,30 m² 13 411,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne i dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 34,3 m , położone w cenionej dzielnicy Działki Leśne. Lokal posiada korzystną ekspozycję na południowy zachód,.

Szczegóły ogłoszenia

1 323 000 zł54 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Lokalizacja: nieruchomość mieści się w samym centrum miasta Gdańsk. W pobliżu znajdują się liczne sklepy, punkty usługowo- handlowe, centrum handlowe oraz Dworzec Główny. Zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 104 668 zł73,90 m² 28 479,95 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Apartament Z bocznym widokiem na motławę W prestiżowej inwestycji brabank Miejsce w hali gar.w cenie | Unikatowy widok | Bliskość Starówki | Portier | Siłownia | Sauna | Biblioteka |.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł1 900 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 1900 m | Gdańsk Jasień | Media w drodze | mpzp m/u31 Na sprzedaż działka o powierzchni 1900 m , położona w Gdańsku przy ul. Zwierzynieckiej, w dzielnicy Jasień -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 490 000 zł148,55 m² 10 030 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:137 m²

Oferta dostępna W pepper house! atuty nieruchomości: - wyjątkowa lokalizacja, 10 minut od Starego Miasta - ogródek, - spokojna, kameralna okolica, - możliwość dokonania indywidualnych zmian na.

Szczegóły ogłoszenia

1 729 000 zł101,28 m² 17 071,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Atuty: - prywatne miejsce w hali garażowej - 10 min spacerem do stacji pkm jasień - 150m do przystanku autobusowego - łatwy wyjazd na obwodnicę Trójmiasta - wysoki standard budynków - nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł7 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działki produkcyjne z możliwością wydzielenia ok 7000m2 Wiślince. -Działki objęte Miejscowym planem zagospodarowania produkcyjnym Dojazd do działek drogą asfaltowa. Media: woda, gaz, kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

467 000 zł27,52 m² 16 969,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesny apartamentowiec na mapie mierzei wiślanej nowa cena - kompletny lokal + miejsce + piwnica - wykończone - wyposażone na tip top Podstawowe informacje: - rodzaj nieruchomości: apartament -.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł69 m² 13 028,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal mieszkalny, idealny pod prowadzenie działalności np. gabinetu terapeutycznego, lekarskiego, kancelarii, etc., w doskonałej lokalizacji - Gdynia Orłowo. Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł1 275 m² 210,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Oferujemy do sprzedaży dwie działki budowlane, każda.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

794 000 zł59 m² 13 457,63 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Podwyższony standard wykończenia mieszkań Dzielnica Chełm zapewnia komfort codziennego życia - w najbliższej okolicy znajdują się sklepy, placówki medyczne, przedszkola oraz szkoły, tworząc.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł410,60 m² 2 167,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący