dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 470 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 470 ogłoszeń

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość -2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 40,40 m , do której przynależy pomieszczenie piwnicy.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł1 287 m² 303,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka W warzenku przy jeziorze tuchomskim, wydane warunki zabudowy lokalizacja: nieruchomość położona jest w malowniczej miejscowości Warzenko, przy ul. Działkowa 22 numer działki 95/13.

Szczegóły ogłoszenia

688 000 zł8 600 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

U nas najemca nie płaci prowizji. Do sprzedania bardzo ładna duża działka nr 137 w Sasinie przy ul. Żurawiej. Miejsce zielone, spokojne i słoneczne. W odległości ok. 3 km przepiękne.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł2 085 m² 335 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka w Rębiechowie przy ul. Barniewickiej! Działka o łącznej powierzchni ok. 2085m2;. Nie ma mpzp, ale zostało wydane pozwolenie na budowę dwóch budynków jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

124 000 zł3 043 m² 40,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka siedliskowa, krzemienica, gm. Redzikowo, 124.000, - PLN Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o numerze ewidencyjnym 120/3, o powierzchni 3043 m2, blisko morza we wsi.

Szczegóły ogłoszenia

219 999 zł45 m² 4 888,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przytulne, słoneczne mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane przy ul. Kościelnej w Kępicach, w województwie pomorskim. Nieruchomość znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł59 m² 36 440,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament W orłowie - nowe kolibki Gdynia Orłowo | Modernistyczna willa | Wysoki standard budynku | Fitness & spa | Marmur naturalny Verde Alpi | Podłoga naturalny, bielony dąb | Tapety tkaninowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł195 m² 5 635,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 300 m²

Oferta: na sprzedaż nieruchomość położona w spokojnej miejscowości Kościeleczki, zaledwie 5 km od centrum Malborka. To doskonała propozycja dla osób, które szukają przestrzeni, niezależności.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł70,75 m² 23 745,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne apartamenty w Helu z basenem na dachu + dochodowy biznes najmu krótkoterminowego Powierzchnia łączna: 70,75 m + duże tarasy 22 m i 40 m + miejsce w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł60 m² 2 983,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom z działką Doręgowice - do własnej aranżacji! Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość w miejscowości Doręgowice. Dom 60m2 składa się z: - 2 pokoje, - kuchnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł250 m² 1 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:477 m²

Na sprzedaż bliźniak w ścisłym centrum Sztum, położony w spokojnej i kameralnej okolicy. To idealna propozycja zarówno dla dużej rodziny, jak i inwestora poszukującego.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł104,62 m² 24 851,84 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Szukasz nieruchomości, która łączy prestiż lokalizacji, przestrzeń domu i komfort apartamentu premium? Ta oferta spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Na sprzedaż wyjątkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł3 295 m² 39,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Nowa niższa cena! Mamy przyjemność zaoferować Państwu działkę położoną w malowniczym Borzechowie. To doskonałe miejsce dla osób poszukujących spokoju i bliskości natury. Oto więcej.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł61,42 m² 11 706 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta dostępna tylko w Pepper House Nieruchomości! atuty nieruchomości 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,42 m Budynek z 2020 roku z windą 4. piętro w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł354 m² 1 299,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Reda Ciechocino Na sprzedaż atrakcyjna niezabudowana działka budowlana o powierzchni 354 m . Kształt prostokąta o wymiarach 12 m x 29 m. Od 2007 roku nieruchomość objęta jest.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł62,70 m² 11 786,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

4 pokoje | 62,7 m | Gdańsk Suchanino | do remontu | potencjał inwestycyjny kupisz bez prowizji! Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,70 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

755 166 zł87,81 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuję na sprzedaż niepowtarzalną inwestycję w Centrum Redy. Zamieszkaj na osiedlu w nowoczesnej i kameralnej inwestycji stworzonej z myślą o Twoim komforcie i wygodzie.

Szczegóły ogłoszenia

4 436 480 zł6 932 m² 640 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę inwestycyjną zlokalizowaną na obrzeżu centrum, w rozwijającej się części miasta. Lokalizacja zapewniająca sprawny dojazd z drogi nr 214 prowadzącej.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł43 m² 12 790,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Żyj i zarabiaj na Przymorzu - Twoje dwa pokoje przy ul. Piastowskiej Szukasz miejsca, które pracuje na siebie od pierwszego dnia, a może po prostu chcesz mieć wszędzie blisko? To mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

111 000 zł1 006 m² 110,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: działka budowlana o powierzchni 1.006 m2, położona na granicy miejscowości Okole i Linowiec, gm. Starogard.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł2 224 m² 62,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Oferujemy na sprzedaż działkę położoną w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

824 000 zł31,96 m² 25 782,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Apartament inwestycyjny 31,96 m z ogródkiem | Wyspa Sobieszewska | 950 m od plaży | Model 70/30 Agencja westate z przyjemnością oferuje na sprzedaż apartament o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

725 400 zł49,46 m² 14 666,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Komfortowa przestrzeń W centrum migowa Nowoczesne mieszkania w centrum Migowa | Dogodna lokalizacja | Komfortowa przestrzeń ***** informacje O nieruchomości: puenta Morena to unikatowe.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł36,28 m² 20 948,18 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2-pokojowe mieszkanie | wysoki standard | inwestycja | 7 piętro Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie 37m2 wykończone w wysokim standardzie na osiedlu Nowa Letnica. W pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł3 595 m² 60,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana, strzelino, gm. Słupsk, 219.000,-PLN Na sprzedaż działka budowlana o numerze ewidencyjnym 43/5 o powierzchni 3595 m2. Działka położona przy głównej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

1 629 000 zł271 552 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Ziemia rolna 27,15 ha idealna pod gospodarstwo i zabudowę! Zostań rolnikiem! Oferowana działka o powierzchni 27,1552 ha w Krakulicach, gm. Wicko daje doskonałe warunki do założenia.

Szczegóły ogłoszenia

436 000 zł46,10 m² 9 457,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

- gotowe do zamieszkania - salon z aneksem kuchennym i wyjściem na taras i ogródek - sypialnia, łazienka, przedpokój - funkcjonalny i wygodny rozkład pomieszczeń - zabudowa kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: nieruchomość idealna pod inwestycję Prąd i woda 20.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł180 m² 1 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Dom/mieszkanie o powierzchni 98,93 m2 położony w Czarnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 218 000 zł43 m² 28 325,58 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż elegancki apartament o powierzchni 43 m , położony w prestiżowej lokalizacji na Wyspie Spichrzów, przy ul. Pszennej w samym centrum Gdańska. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

1 760 000 zł97,81 m² 17 994,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż wyjątkowy, 4-pokojowy apartament o powierzchni 97,81 m2, usytuowany na pierwszym piętrze kameralnego, nowoczesnego budynku w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł9 684 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka rolna W pięknej miejscowości izbica. Mam przyjemność zaoferować Państwu działkę rolną klasy od.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł130,11 m² 16 524,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Lokalizacja: mały Kack. To kompromis pomiędzy chęcią mieszkania w środku miasta a mieszkaniem w spokojnym miejscu. Ulica Lidzka na której znajduję się mieszkanie to zielone miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 400 m² 177,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: działka położona w miejscowości Mierzeszyn. Jest to wieś w położona w województwie pomorskim, w powiecie gdańskim, w gminie Trąbki Wielkie, ok. 30 km na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

9 000 000 zł600 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesne lokale usługowe na sprzedaż lub wynajem - doskonała inwestycja przy ruchliwej ul. Kartuskiej! Oferujemy przestronne lokale usługowe w nowoczesnym budynku, którego odbiór planowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł45,62 m² 11 508,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż eleganckie i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45 m , zaprojektowane z myślą o komforcie codziennego życia oraz swobodzie aranżacji. Przemyślany układ.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł91,44 m² 14 752,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1924

Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest w Oliwie, jednej z najbardziej pożądanych Trójmiejskich dzielnic Gdańska. Główną zaletą zamieszkania w tej lokalizacji jest bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł3 200 m² 39,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnej działki rolnej położonej w malowniczej miejscowości Podjazy na pojezierzu kaszubskim. To idealna propozycja dla osób poszukujących ciszy,.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł1 067 m² 270,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka: na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1067 m2. Teren jest prawie płaski, aktualnie nieogrodzony. Działka ma kształt kwadratu o wymiarach ok. 35m x 30m. Dojazd do niej.

 

 

 

Rok budowy:2026

Kameralna inwestycja w spokojnej, zielonej części Starogardu Gdańskiego Oferujemy Państwu unikalną okazję zakupu nieruchomości w jednym z ostatnich wolnych miejsc pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

6 600 000 zł400 m² 16 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Ekskluzywna rezydencja nad Jeziorem Osowskim - luksus i natura blisko Gdańska! Takie oferty pojawiają się na rynku niezwykle rzadko - to prawdziwa perła wśród rezydencji w okolicach Gdańska.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij