dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 470 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 470 ogłoszeń

88 000 zł35 m² 2 514,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

Na sprzedaż prosto od producenta całoroczne domki mobilne o powierzchni od 30 m2 do 35 m2, (wymiary przykładowe 10m x3m, 8m x3,5m, 10m x 3,5m). Wysokość 220 cm-240 cm. Uwaga! Jest możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł271 m² 5 867,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:31 546 m²

Wyjątkowa oferta sprzedaży - nowoczesne gospodarstwo rolne z domem, sadem, stawem i pełną infrastrukturą w województwie pomorskim Lokalizacja: rusinowo, gmina Sadlinki, powiat kwidzyński.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł123,60 m² 16 181,23 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kontakt: alicja Skonieczna tel.   W swojej ofercie posiadamy na sprzedaż lokal usługowo-handlowy, w tej chwili znajduje się tam sklep spożywczy. Nieruchomość składa się z: - hali.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

981 925 zł56,11 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Luksus, przestrzeń i prestiż nad samą Motławą Szukasz apartamentu, który łączy wyjątkową lokalizację, nowoczesny design i najwyższy standard życia? Apartments to inwestycja premium.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł1 012 m² 236,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Miejsce w doskonałej lokalizacji z szybkim dojazdem do Trójmiasta na twój dom marzeń! Na sprzedaż działka budowlana blisko Żukowa - Glincz, ul. Sosnowa Działka nr 41/9 okręg 0012 parametry.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł34,07 m² 13 795,13 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Atuty: niskie opłaty łatwe w utrzymaniu Komunikacja miejska tramwaj oraz autobusy Zadaszone miejsce postojowe brak odśnieżania zimą i nagrzewania w słoneczne dni Komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł70,80 m² 10 593,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Przestronne, bardzo słoneczne mieszkanie na kameralnym zamkniętym osiedlu. Opis nieruchomości- mieszkanie 3-pokojowe - Duży, przestronny salon z aneksem kuchennym - Mieszkanie słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł37,50 m² 20 800 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż oferuję nowoczesny apartament położony w Gdańsku, przy ul. Rzeczypospolitej, w prestiżowej inwestycji Albatross Towers. Mieszkanie znajduje się na 6. piętrze i oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł74 m² 18 905,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Na sprzedaż: wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem na dachu 74 m , Gdańsk Opis mieszkania: *Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 006 m² 148,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka mieszkaniowa na sprzedaż w Salinie (około 30 km od Wejherowa), o powierzchni 1006m2. Nieruchomość idealna dla miłośników aktywnego wypoczynku w otoczeniu natury. Dodatkowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 080 000 zł350 m² 5 942,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 085 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Bardzo atrakcyjny dom z pięknym widokiem i linią brzegową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

647 000 zł125 m² 5 176 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Nowa inwestycja w Dzierżążnie - domy w zabudowie bliźniaczej Marzysz o własnym domu w otoczeniu jezior i lasów, a jednocześnie z szybkim dojazdem do trójmiasta?mamy.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł237 m² 4 637,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 469 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Oferta skierowana do osób poszukujących nowego domu w okolicach.

Szczegóły ogłoszenia

451 432 zł41,17 m² 10 965,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Atuty nieruchomości: parter z prywatnym ogródkiem 21,39 m nowy, nowoczesny budynek z windą funkcjonalny układ 2-pokojowy stan deweloperski - pełna swoboda aranżacji spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł190 m² 1 842,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 190 m , położony w malowniczej miejscowości Góra (gmina Stara Kiszewa), w sercu Kaszub. To miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

430 000 zł32,87 m² 13 081,84 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane ścisłego centrum gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz, w miejscu, które zachwyci.

Szczegóły ogłoszenia

781 514 zł75,09 m² 10 407,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez podatku pcc. 0%prowizji Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji, gdynia Cisowa. Mieszkanie: czteropokojowe mieszkanie o metrażu 75,09 m . Lokal położony jest na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

370 751 zł47,35 m² 7 830 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nową inwestycję deweloperską premium - mieszkania położone na terenie osiedla Wierzyca Residence przy ulicy Mickiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

1 153 600 zł82,40 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zachęcam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą 4 pokojowego mieszkania w nadmorskiej dzielnicy Gdańska. Idealna propozycja zarówno do własnego zamieszkania jak i zakupu inwestycyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł33,39 m² 11 230,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Oferta dostępna W biurze pepper house Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33,39m2 zlokalizowane w centrum Rumi. Nieruchomość położona tuż obok Parku Starowiejskiego. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

350 175 zł33,35 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka z balkonem oraz systemem smart home od dewelopera w promocyjnej cenie. Idealne do zamieszkania lub pod inwestycje. Atuty: - cena 350 175 zł (10 500 zł/m2), - bez prowizji, - bez podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł34,34 m² 18 608,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Blisko plaży Stogi, 20 minut do Wrzeszcza, 15 minut do Centrum Lokalizacja: niecałe 4 km do centrum- dojazd do centrum: 13 min samochodem 4 min. spacerem do przystanku tramwajowego 4 min. spacerem do.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł3 726 m² 641,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli marzysz o budowie własnego, luksusowego domu w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni to ta oferta jest dla Ciebie! Lokalizacja: gdynia , Mały Kack ulica Olkuska.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł174 m² 6 896,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 153 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

12 950 000 zł11 683 m² 1 108,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe