dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 430 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 430 ogłoszeń

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

NA sprzedaż 2 pokoje, sopot, 100m od monte cassino! mieszkanie: słoneczne i przytulne mieszkanie, przyjemne do zamieszkania. Po generalnym remoncie. 2 ustawne pokoje, aneks kuchenny i balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł61,11 m² 15 529,37 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Siedlce, w pięknym Gdańsku, które zachwyci każdego miłośnika.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 864 m² 42,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka rolna z zabudową gospodarcza położona w miejscowości Kowalewice (gmina Miastko). Atuty duża.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł100 m² 6 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:850 m²

Dom nad jeziorem 90 m | 200 m do jeziora | fotowoltaika | Rzewnica Na sprzedaż dom całoroczny nad jeziorem w Rzewnicy o powierzchni 90 m , położony zaledwie 200 m od jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Przedmiotem sprzedaży są udziały w nieruchomości gruntowej, położone w Starogardzie Gdańskim,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 1443 m | zabudowa mieszkaniowo-usługowa | uzbrojona | objęta mpzp | przy ul. Kociewskiej Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1443 m , położona przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 125 000 zł85,50 m² 13 157,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Szukasz 4-pokojowego mieszkania z dużym potencjałem aranżacyjnym oraz możliwością rozbudowy? Trafiłeś idealnie! atuty: - idealne dla rodziny, przestronne i funkcjonalne wnętrza, - piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł82,32 m² 7 896,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w Czerniewie. To nowoczesna i kameralna inwestycja, zaprojektowana z myślą o wygodnym codziennym życiu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka inwestycyjna pod zabudowę mieszkaniową W sercu kaszub Malowniczy Czapielsk I Gmina Kolbudy I Szybki dojazd do Gdańska i obwodnicy I Otulina natury.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł182,76 m² 10 669,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:15 345 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wyjątkowa posiadłość w Szemudzie to idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 540 000 zł168 m² 9 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:730 m²

Hot nowa oferta pepper house! Uroczy dom otoczony zielenią w Pucku - 1000 m od Zatoki Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej nieruchomości położonej w prestiżowej i spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

369 000 zł45 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2 pokoje | Gotowe do odbioru Szukasz komfortowego mieszkania, które urządzisz według własnego pomysłu? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy jasne, dwustronne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

6 988 600 zł834 m² 8 379,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:2 178 m²

Wyjątkowe miejsce z ogrodem na różnego rodzaju usługi lub do zamieszkania i wynajmowania części budynku na cele komercyjne - profesjonalny spacer 3D na życzenie. Przedmiotem sprzedaży są 2.

Szczegóły ogłoszenia

325 300 zł3 143 m² 103,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka usługowa pow. 3143m2 w Zakrzewie przy głównej trasie. Możliwość zabudowy usługowej z funkcją mieszkalną. Media w drodze. Mpzp - Usługi Działka płaska, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł59 500 m² 15,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam posiadłość dom wypoczynkowy z pięknymi stawami i własnym lasem. Teraz N nowej niższej cenie! Posiadłość położona na wsi 15 km od Bytowa w gminie Tuchomie, całe.

Szczegóły ogłoszenia

272 250 zł1 089 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: stegna dzięki atrakcyjnemu położeniu, wyjątkowemu mikroklimatowi i wspaniałym krajobrazom jest idealnym miejscem do wypoczynku. Jest to jeden z najchętniej odwiedzanych.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł95,50 m² 27 120,42 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gotowy produkt inwestycyjny! Lokal z przeznaczeniem handlowo-usługowym - duży ben lokalizacja: lokal znajduje się w ścisłym centrum gdyni przy jednej z najbardziej popularnych ulic. Lokal:.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł51 m² 14 607,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż w pełni urządzony apartament 2-pokojowy o powierzchni 51 m , położony na 2. piętrze w budynku przy ul. Słowiańskiej 2b ok. 100 m od plaży i morza,.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł9 110 m² 85,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka mieszkaniowa/siedliskowa Z wydanymi warunkami zabudowy domu jednorodzinnego lokalizacja Działa nr 506/1 położona jest we wsi wysin gmina Liniewo, powiat kościerski Cisza, spokój, świeże.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

726 511 zł51,58 m² 14 085,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkania w trakcie odbiorów mieszkanie 3 pokojowe na 3 piętrze Z balkonem 5,76, winda, siłownia, komórka, hala garażowa, możliowość ładowania auta elektrycznego lokalizacja Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

751 275 zł39,75 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Kolna Sopot -.

Szczegóły ogłoszenia

228 000 zł40 m² 5 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:40 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom na wodzie. Jednostka pływająca śródlądowa to kreatywna propozycja do wejścia w posiadanie oryginalnej przestrzeni mieszkalnej, idealnej pod plany wakacyjne oraz do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł125 m² 7 592 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

W sprzedaży ostatni III etap Oferta dostępna tylko w Projekt House Nieruchomości, 0% prowizji od kupującego. Na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej, położone w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł46,40 m² 2 586,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,4 m , położone na wysokim parterze w miejscowości Bruk. To oferta dla osób, które szukają miejsca z potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 079 m² 175,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka budowlana w samym sercu Kaszub! Lokalizacja: szymbark - wieś w Polsce, położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 424 000 zł71 200 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż cztery działki rolne łącznej powierzchni 7,12 ha: nr 393/5 o powierzchni 1,69 ha nr 393/7 o powierzchni 0,73 ha- las nr 393/15 o powierzchni 4,62 ha nr 390/2 o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 530 863 zł75,68 m² 33 441,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Unikatowy kompleks apartamentowo - biurowy W doskonałej lokalizacji Otoczenie zieleni | Nowoczesna architektura | Sopot | Ogród ***** rozkład pomieszczeń: lokal mieszkalny o powierzchni 75,68.

Szczegóły ogłoszenia

7 990 000 zł2 598,12 m² 3 075,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Obiekt produkcyjno-magazynowy z zapleczem biurowym na działce o powierzchni 5373 m . Na sprzedaż funkcjonalna nieruchomość przemysłowa zlokalizowana w Gdańsk, w dzielnicy Orunia.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł2 804 m² 105,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka Żarnowska - 2 km od Łeby. Pełna własność, mpzp, media. Żarnowska, odległość od Łeby (2 km) i Jeziora Łebsko (900 m).Sprzedam działkę budowlaną (funkcja mieszkaniowa) - 2804 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

196 425 zł1 455 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka gruntu 0,1455 ha położona na Kaszubach, na końcu wsi Ramleje koło Ostrzyc, gdzie jest las, cisza, spokój i zieleń oraz kilka zabudowań mieszkalnych, odległość od centrum Ostrzyc 1 km.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 000 zł73,61 m² 8 762,40 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tarasy Sobieskiego to nasz kolejny projekt mieszkaniowy w Słupsku. Obecnie ruszyła budowa drugiego z nich. Projekt osiedla jest oparty na nowoczesnej bryle, która wyróżnia osiedle na tle.

Szczegóły ogłoszenia

328 000 zł2 015 m² 162,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość położona jest na Zielonych Wzgórzach, w pobliżu lasu - niesamowity klimat do odpoczynku przy jednoczesnym szybkim dostępie do Chojnic (5 minut). Idealne miejsce pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

479 900 zł60,60 m² 7 919,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Biuro Nieruchomości delta oferuje na sprzedaż słoneczne, rozkładowe mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 60,61 m , położone w spokojnej części Ustki, przy ul. Słupskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł120 m² 1 241,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom z potencjałem na Kaszubach - 120 m na malowniczej działce 400 m w Podjazach lokalizacja: nieruchomość położona jest w malowniczej wsi Podjazy, na Pojezierzu Kaszubskim,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł928 m² 377,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka pod budowe domu jednorodzinnego lub bliźniaka! Działka inwestycyjna! Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Rębiechowo (k. Pępowa) w odległości ok 10min od Gdańska Matarni.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł52 m² 11 327 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Mam przyjemność zaprezentować Państwu urokliwe mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 52 m , zlokalizowane w malowniczej dzielnicy Gdańskiej Oruni, przy ulicy Perłowej. To idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł3 000 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam uzbrojoną działkę nad morzem budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domku/domków letniskowych, pensjonatu, budynku apartamentowego, budynku gospodarczego. Więcej informacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

564 000 zł56,41 m² 9 998,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralna inwestycja premium tylko 8 mieszkań blisko morza Cena promocyjna na pierwsze 2 lokale na parterze - nie zwlekaj z decyzją! To nieruchomość przygotowana na przyszłość niskie koszty.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł240 m² 2 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Biuro Nieruchomości delta oferuje do sprzedaży dom wolno stojący o powierzchni użytkowej 240 m2 w tym część mieszkalna 140 m2 i część gospodarcza 100 2, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

772 620 zł49 m² 15 767,76 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje, inwestycyjna | Gdańsk Stocznia | gotowy produkt pod wynajem z możliwością oddania do zarządzania - My zajmujemy się wszystkim, ty wystawiasz fakturę z realnym przychodem Na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Człuchowie zlokalizowana przy ul. Traugutta Posiada ona bezpośredni dostęp do drogi od przodu działki oraz od tylnej strony przy ul .Magnoliowej. Powierzchnia działki 4760m2.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij