dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 407 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 407 ogłoszeń

429 000 zł28,64 m² 14 979,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze! atuty nieruchomości: -kompaktowe i funkcjonalne 28 m , -wydzielona sypialnia dzięki dodatkowej ściance działowej, -gotowe do wprowadzenia - bez.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł220 m² 8 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:286 m²

Szukasz dużego domu W okazyjnej cenie? idealnie trafiłeś! atuty: - dwustanowiskowy garaż - Kameralność - Bardzo dobra komunikacja - Bogate zaplecze handlowo-usługowe - Bardzo jasne (ekspozycja:.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł46,44 m² 16 149,87 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Atuty: - budynek objęty całodobową ochroną fizyczną oraz monitoringiem wizyjnym - Na I piętrze obszerne patio z zielenią i ławeczkami - Widok na panoramę miasta - Miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł66,50 m² 12 917,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie W sercu wrzeszcza - idealne dla rodziny, pary lub pod inwestycję Na sprzedaż jasne, przestronne i klimatyczne mieszkanie o powierzchni 66,5 m , położone w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 900 zł101,51 m² 5 417,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:587 m²

Specjalna oferta dla was! osada swołowo- idealna baza wypadowa nad morze, zaledwie 10 minut drogi autem do przepięknych usteckich plaż! Inwestycja powstanie na areale 22 ha, będzie składało się na.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł177,60 m² 4 780,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny, wolnostojący o łącznej powierzchni 177,60 m2 , użytkowej 135 m2 znajdujący się na działce o powierzchni 450 m2 w spokojnej dzielnicy Wejherowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

998 500 zł66 m² 15 128,79 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

opis: wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa zaprojektowana w dolinie potoku Siedleckiego, która prowadzi ulicą Kartuską wprost do Głównego Miasta. Zamieszkaj u bram Śródmieścia i odkryj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 358 777 zł77,76 m² 17 473,98 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na alei Zwycięstwa w Gdyni, które zachwyci każdego miłośnika natury oraz sympatyka sielankowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 459 000 zł8 065 m² 180,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka usługowo-rzemieślnicza przy dk22 - Rychnowy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł78,50 m² 14 649,68 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i halą garażową Na sprzedaż funkcjonalne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 78,5 m2, położone na 1. piętrze zadbanego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 000 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o powierzchni 1000 m2, znajdująca się w miejscowości Żukowo. Na działkę wydane zostały warunki zabudowy na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego wolnostojącego.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł44,70 m² 9 373,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Doskonała przestrzeń dla rodziny, pary bądź singla! Piękny widok na Wisłę! lokalizacja: mieszkanie znajduje się w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Tczewa - przy Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł896 m² 379,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Czaple (k. Pępowa) w odległości ok. 10min od Gdańska- matarni/kokoszek! Sprzedaż dotyczy tylko i wyłącznie dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

436 970 zł1 181 m² 370 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka zlokalizowana przy ul. Widokowej w Kolbudach z panoramą w stronę jeziora. Wszystkie media przy działce. Teren objęty aktualnym planem zagospodarowania, do 20% pow. zabud., do 9m.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł129,90 m² 4 464,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:50 m²

Na sprzedaż budynek usługowo-mieszkalny położony w samym centrum Stegny - popularnej miejscowości turystycznej między Jantarem a Krynicą Morską. Nieruchomość stanowi ciekawą propozycję.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 520 000 zł149,24 m² 10 184,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:277 m²

Oferta sprzedaży dotyczy zewnętrznego segmentu / lokalu / w budynku 4 lokalowym/ Każdy lokal składa się z 3 kondygnacji naziemnych w skład których wchodzą: parter: garaż na 1 samochód.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 903 m² 120,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: czerniewo (kaszub. Czërniéwò) to wieś położona w północnej Polsce, w województwie pomorskim, w powiecie gdańskim, w gminie Trąbki Wielkie. Leży ono wzdłuż drogi.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł41,91 m² 9 305,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas atuty nieruchomości - dwa niezależne pokoje - fenomenalny widok na port - 100m do przystanku autobusowego zkm - po sąsiedzku z parkiem leśnym lokalizacja Gdynia Oksywie - nadmorska.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł14 812 m² 94,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Krokowa - oferta inwestycyjna. Działka 14 812 m z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł7 100 m² 352,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyjątkowa nieruchomość agroturystyczna na sprzedaż - gotowy, prosperujący biznes w sercu Borów Tucholskich Na sprzedaż niezwykle malowniczo położona nieruchomość z funkcjonującą.

Szczegóły ogłoszenia

132 254 zł1 486 m² 89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Tylko w Keller Williams! Twój prywatny azyl pod samym lasem - 500m od jeziora! Marzysz o porannej kawie z widokiem na ścianę lasu, gdzie jedynym sąsiadem za płotem jest natura?.

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł67,85 m² 13 544,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nieruchomość o powierzchni 75 m | Gdańsk Południe | 2 niezależne mieszkania w jednym lokalu Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o łącznej powierzchni 67,85m , zaprojektowana od.

Szczegóły ogłoszenia

353 700 zł2 358 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 2358 m2 położoną w miejscowości Skrzeszewo Żukowskie w gminie Żukowo. Przeznaczenie terenu według decyzji o warunkach zabudowy teren.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł60,70 m² 12 520,59 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Idealna inwestycja! 1 min do tramwaju, 5 min do skm-ki, 20 min spacerem na Politechnikę! okolica: budynek znajduje się w Gdańsku, w dzielnicy Wrzeszcz, na osiedlu popularnie nazywanym Zielony.

Szczegóły ogłoszenia

3 780 000 zł10 800 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działki o łącznej powierzchni ok 1,08ha (10 800m2) utwardzony przemysłowymi grubymi płytami betonowymi. Przy działce woda i prąd. Wcześniej nieruchomość funkcjonowała jako betoniarnia.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł46,17 m² 14 944,77 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Mieszkania do.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł350 m² 8 542,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:639 m²

Gdańsk - Przymorze Piastowska Dom wolnostojący w świetnej lokalizacji Zapraszamy do składania ofert zakupu nieruchomości położonej w świetnej lokalizacji w Gdańsku- przymorze przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

784 000 zł72 m² 10 888,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie na ostatnim piętrze Gdańsk Ujeścisko-Łostowice, ul. Niepołomicka 25 Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł900 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka w Dębkach 500 m od plaży Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową nadmorską ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł55,80 m² 19 713,26 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł43,95 m² 14 789,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Okazja inwestycyjna w sercu Gdańska Oferujemy na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położone w śródmieściu Gdańska przy ulicy Tartacznej. Idealna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł56,17 m² 16 004,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Witam serdecznie Oferuję na sprzedaż bez czynszowy apartament o powierzchni 56.17m2 z balkonem, zlokalizowany w bliskiej odległości od Morza Bałtyckiego otoczonej lasami i rezerwatami.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł52,90 m² 17 013,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Atuty: - idealna inwestycja pod wynajem - mieszkanie zostało podzielone na dwie niezależne kawalerki z osobnymi wejściami z klatki schodowej. - pełna infrastruktura handlowo-usługowa - 700.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł472,60 m² 3 999,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal mieszkalno- usługowy o charakterze warsztatu (obecnie użytkowane jako zakład montażu instalacji gazowych) z pełnym zapleczem socjalnym. Warsztat zadaszony, pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł65 m² 19 215,38 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Trzypokojowe mieszkanie w Gdańsku Letnicy. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 65 m , położone na 5. piętrze nowoczesnego bloku z 2023 roku, z windą.

Szczegóły ogłoszenia

777 700 zł41,14 m² 18 903,74 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Apartament sprzedawany jako lokal niemieszkalny. Prezentowana cena jest ceną netto (należy doliczyć 23% vat). Atrakcyjny dwupokojowy apartament zlokalizowany w Śródmieściu Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł3 180 m² 84,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko dla osób pragnących mieszkać w ciszy w zgodzie z naturą i pięknymi widokami! Skrzynka z prądem przynależy do działki woda tuż obok! Lokalizacja: dalwin to wieś.