dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 382 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

20 382 ogłoszenia

969 000 zł55,26 m² 17 535,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Szukasz idealnej na wynajem inwestycji pod najem krótko bądź długo terminowy? A może potrzebujesz wakacyjnego mieszkania dla siebie I twojej rodziny? atuty: - fantastyczna lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł37,65 m² 14 608,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mam do zaoferowania mieszkanie dwupokojowe Z własnym ogródkiem W komfortowym budynku Z 2019r mieszkanie - salon z aneksem ( wyjście do ogródka) - komfortowa sypialnia ( wyjście do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

<!-startfragment-> Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ok. 52 m , zlokalizowane w ścisłym centrum Kościerzyny przy ul. M.C. Skłodowskiej. Lokal położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 305 810 zł3 957 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Lokalizacja: bojano. Miejscowość, która w ostatniej dekadzie zmieniła się nie do poznania. Powstały tysiące nowych domów jak i miejsc pracy. Bezpośrednio granicząca z Gdynią,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka dostępna tylko u Nas. Atuty: działka blisko miasta.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł157,40 m² 11 429,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:887 m²

Malownicze położenie domu sprawia, że znajdziecie Państwo w nim chwilę tylko dla siebie, pełną relaksu. Idealna lokalizacja dla rodzin z dziećmi! oferta dostępna tylko W naszym biurze!.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł85,10 m² 15 863,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1929

Polecamy do sprzedaży prosperujący biznes w sercu Gdyni - dwa apartamenty inwestycyjne przy ul. Abrahama Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna położona w samym centrum Gdyni, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

1 520 000 zł150 m² 10 133,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:419 m²

Komfortowy dom W gdyni dąbrowa W bardzo dobrym stanie, segment rogowy, ul poziomkowa lokalizacja: gdynia Dąbrowa to dzielnica z pełnym zapleczem handlowo-usługowym, edukacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł42,50 m² 15 741,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Szukasz mieszkania z duszą, które łączy w sobie klimat.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł3 132 m² 63,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość w nowej cenie! Budynek biurowy w Nowym Stawie. Nieruchomość stanowiąca działkę gruntu nr 6 o pow. 3 132 m zabudowaną budynkiem biurowo technicznym. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

511 920 zł2 133 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka kożyczkowo-rzym między dwoma jeziorami Przepięknie położona działka pomiędzy dwoma jeziorami : jeziorem Osuszyno i jeziorem Sianowskim. Widok na dwa jeziora. Działka sucha.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

513 000 zł50,64 m² 10 130,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Komfortowe mieszkanie dwupoziomowe z prywatnym ogrodem blisko Jastrzębiej Góry Na sprzedaż nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej, położone w spokojnej, nadmorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

688 000 zł10 681 m² 64,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka inwestycyjna, żochowo, gm. Potęgowo, 688.000,- PLN Na sprzedaż działka inwestycyjna o numerze ewidencyjnym 78 o powierzchni 10 681 m2, położona w obrębie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

617 508 zł60,54 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Na sprzedaż nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,54 m2, położone na trzecim piętrze w kameralnym, trzykondygnacyjnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 500 zł34,25 m² 13 124,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Przestronne 2 - pok mieszkanie blisko przystanku autobusowego! ' Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową '. Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł4 600 m² 113,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł63,70 m² 10 754 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Atuty: -dwustronna ekspozycja -pełna infrastruktura handlowo-usługowa -balkon -ścisłe centrum -ogrzewanie podłogowe -mieszkanie gotowe do wprowadzenia -funkcjonalny układ pomieszczeń opis.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł48,50 m² 25 773,20 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

NA sprzedaż piękny apartament 2-pokojowy Z dużym balkonem nad morzem! wysoki standard wykończenia - duży balkon 10 minut do plaży - inwestycja spectrum! apartament: na sprzedaż 2-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł66,60 m² 16 066,07 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji, niemal w centrum miasta, lecz jednocześnie w spokojnej, zacisznej okolicy z sąsiadującymi terenami zielonymi.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł66,70 m² 7 331,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:344 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż oferujemy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej położony na malowniczym osiedlu domków Ostoja.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł1 760 m² 278,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjna działka o powierzchni 1760m 2 , z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, pod zabudowę jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł58,70 m² 8 160,14 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe, zlokalizowane w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Słupska na osiedlu Niepodległości przy ul. Andersa. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 206 442 zł48,32 m² 24 967,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Luksusowa rezydencja nad wodą - Wyspa Sobieszewska, gdańsk Wyobraź sobie poranek z filiżanką kawy na tarasie, delikatny szum wody i widok na prywatną marinę. Wieczorem spektakularny zachód.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł57 m² 12 263,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Twój kawałek raju w Gdańsk - krakowiec/stogi | 57 m? po generalnym remoncie + 300 m? ogrodu z altaną! Są mieszkania. I są miejsca, do których wraca się z uśmiechem. To jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł222 m² 11 036,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Wyjątkowa oferta sprzedaży domu w zabudowie szeregowej, która łączy w sobie urok dawnej architektury z funkcjonalnością, jakiej szukają współcześni inwestorzy oraz rodziny. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł252,44 m² 3 165,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:759 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kupujesz bezpiecznie, w cenach dewelopera. Działka w kształcie prostokąta o powierzchni 759m2.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł88,98 m² 10 002,25 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal biurowo-usługowy w wysokim standardzie w atrakcyjnej lokalizacji w Redzie w niedalekiej odległości od Aquaparku. Lokal znajduje się na parterze w trzypiętrowym budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł900 m² 766,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:58 560 m²

Tak, zgadzam się! Dworek z 1800 roku to prawdziwa perełka nie tylko ze względu na swoją wartość historyczną, ale również ze względu na wyjątkowy klimat, jaki oferuje. To nie tylko budynek,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 000 zł1 221,79 m² 11 376,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:788 m²

Najważniejsze atuty inwestycji: prestiżowa lokalizacja Gdynia Orłowo, blisko morza idealna propozycja dla inwestora Parametry domu: powierzchnia użytkowa: 1200 m działka: 788 m2 8 miejsc postojowych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wielki Kack to jedna z najbardziej cenionych dzielnic Gdyni - spokojna i zielona, a jednocześnie doskonale skomunikowana z całym Trójmiastem. To miejsce, w którym można cieszyć.

Szczegóły ogłoszenia

50 892 zł4 241 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do sprzedaży nieruchomość gruntowa niezabudowana o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł37 m² 7 567,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Oferta: na sprzedaż piękne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , położone w Malborku. Lokal ma funkcjonalny, rozkładowy układ, co czyni go wygodnym zarówno dla singla, pary, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

866 375 zł59,75 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Atuty: - funkcjonalny, trzypokojowy układ, idealny dla rodziny lub pod inwestycję. - przestronny balkon, stanowiący dodatkową strefę relaksu na świeżym powietrzu. - nowoczesna inwestycja renomowanego.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł209,69 m² 20 029,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Hot oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Wyjątkowy, nowoczesny dom położony na dużej działce z bezpośrednim dostępem do jeziora to idealna propozycja dla osób ceniących komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł90 m² 11 088,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 012 m²

Rozewie ul. Wilcza - odległość ok. 800 m od plaży i morza w linii prostej, ok. 300 m od ściany lasu Rozewie to malownicza miejscowość położona na najbardziej wysuniętym na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

880 000 zł96 m² 9 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom: bliźniak 96 m2 na działce ok 300m2 (prawa strona) Projekt domu dom W modrakach (r2). Stan deweloperski Składający się z: parter 1. Wiatrołap 4,11 2. Toaleta 4,07 3. Schowek 0,84 (3,15) 4.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł80 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 80 m , położone w dzielnicy Gdańsk Ujeścisko, przy ul. Mariana.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł51,95 m² 14 610,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tylko U nas! Przyjdź i zaproponuje swoją cenę! mieszkanie: na sprzedaż dwustronne, świetnie położone, idealne na inwestycję, 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Stare Miasto).

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł373 m² 965,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na rodzinnych ogródkach działkowych im. Stefana Żeromskiego w Gdańsku, blisko Śródmieścia Działka zbudowana nowym domem całorocznym 3 pokojowym z tarasem i kominkiem domem.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł40,54 m² 6 536,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszamy na prezentację dwupokojowego mieszkania położonego na parterze w dwupiętrowej kamienicy w Tczewie przy ulicy Stefana Kardynała Wyszyńskiego. Lokalizacja Nieruchomość położona.