dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 374 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

20 374 ogłoszenia

890 000 zł54,10 m² 16 451,02 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

W sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe Powierzchnia 54,10 m + 1,68 m piwnica. Stan prawny: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z możliwością założenia księgi wieczystej. Układ: -.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł3 000 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam uzbrojoną działkę nad morzem budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domku/domków letniskowych, pensjonatu, budynku apartamentowego, budynku gospodarczego. Więcej informacji na.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł54,65 m² 15 553,52 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Stylowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł76,30 m² 16 906,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Dwupoziomowy apartament położony w prestiżowej Jaśkowej Dolinie to propozycja dla osób poszukujących harmonii między wielkomiejskim stylem życia a kojącą bliskością natury. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

323 120 zł1 154 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Czaple(około 10 km od Gdańska)- działki budowlane o pow. 1154m2 oraz 865m2, na ten teren została wydana decyzja o warunkach zabudowy o następującym przeznaczeniu; - zabudowę mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Słoneczne mieszkanie o powierzchni 51,4 m 2 położone w Lęborku na spokojnym osiedlu przy ul. Legionów Polskich (vis.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł209 m² 5 258,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 006 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Bliskość jeziora Raduńskiego - idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł119,60 m² 5 100,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Oferta, którą czytasz dostępna tylko w naszym biurze! Na.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł1 200 m² 499,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Świetna działka budowlana bardzo blisko plaż i cypla w Rewie, położona w miejscowości Mosty (gm.Kosakowo) przy ul. Kameliowej 4 z bardzo dogodnym dojazdem. Działka płaska.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł501,45 m² 5 882,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:828 m²

Dom jednorodzinny z budynkiem biurowo-magazynowym Oferujemy Państwu do sprzedaży budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 184,42 m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł1 374 m² 371,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Oferta dostępna w Projekt House Nieruchomości 0% prowizji od kupującego. Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną nr. 91/40 o powierzchni 1374 m2, zlokalizowaną w Gdańsku Smęgorzynie.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł260,61 m² 1 726,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:9 928 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Marzy Ci się własny kąt w zacisznym miejscu, gdzie możesz.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł1 158 m² 323,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1158 m , położona w Jantarze przy ul. Spokojnej - w cichej, zielonej części miejscowości, jednocześnie zaledwie ok. 2 km od szerokiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 640 zł42,84 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartments luksus, przestrzeń i prestiż nad samą Motławą Szukasz apartamentu, który łączy wyjątkową lokalizację, nowoczesny design i najwyższy standard życia? Apartments to inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego i komfortowego mieszkania Mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 39,69m2 położonego w bardzo atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł96 m² 23 437,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Atuty:- Inwestycja położona w gdańskim Śródmieściu, zaledwie kilka minut pieszo od historycznego Starego Miasta. - bezpośrednie sąsiedztwo 125 nowoczesnych apartamentów w ramach tej samej.

Szczegóły ogłoszenia

1 559 000 zł93 m² 16 763,44 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Witam Serdecznie, na sprzedaż 3 pok. apartament zlokalizowany w samym centrum Gdyni. Prezentowana nieruchomość na sprzedaż mieści się na 3 kondygnacji 11-piętrowego apartamentowca o nazwie.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł39,40 m² 13 426,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Tylko U nas! Na sprzedaż ustawne, 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem oraz piwnicą. Idealna propozycja dla pary, studenta, małej rodziny oraz osoby starszej. Niskie koszty eksploatacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł1 800 m² 238,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1800m2 w miejscowości Gowino przy ulicy Przyjaźni, gmina Wejherowo. Opis nieruchomości Działka w kształcie trapezu, płaska, niezadrzewiona.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł1 052 m² 1 710,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atuty świetna lokalizacjauchwalony mpzpmożliwość prowadzenia usług lub zabudowy jednorodzinnej dwulokalowej możliwość podziału działki Działka Nieruchomość zabudowana jest warsztatem samochodowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

415 016 zł35 m² 11 857,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament idealny na wynajem oraz do zamieszkania Z możliwością odliczenia vat! 2 pokojowy apartament zaledwie 2 km od politechniki gdańskiej oraz gum-ed. - bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera,.

Szczegóły ogłoszenia

1 759 000 zł745,60 m² 2 359,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:969 m²

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Z dumą prezentujemy wyjątkową nieruchomość - zabytkową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

426 500 zł55,96 m² 7 621,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nową inwestycję deweloperską: mieszkania położone na terenie Osiedla Chabrowego w Starogardzie Gdańskim. Ważne informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł618 m² 6 148,87 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 156 m²

Atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna - obiekt działający I dochodowy! Oferujemy Państwu budynek mieszkaniowo- inwestycyjny położony w dzielnicy Kowale - budynek wolnostojący prosperujący.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł3 000 m² 29,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż, działka siedliskowa Wodnica Kolonia, gm. Ustka, powiat słupski, cena 89.000,- PLN Na sprzedaż działka siedliskowa z możliwością zabudowy zagrodowej lub rekreacyjnej, która powstanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł78 314 m² 31,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna- siedliskowa o powierzchni 78.314 m2 (7,831 ha) położona w Miłowie, gmina Przywidz. Nieruchomość o zróżnicowanym kształcie : płaska i w.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 879 279 zł137,10 m² 13 707,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:21 318 m²

Idealne połączenie zalet własnego domu i korzyści życia w mieście. Domy są energooszczędne dzięki zabudowie szeregowej, rekuperacji i nowoczesnym materiałom. To przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł22,58 m² 28 786,54 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Najważniejsze atuty: - kameralny budynek w otoczeniu zieleni i lasów - idealny na second home lub mieszkanie inwestycyjne na wynajem - przynależny taras i ogród - Kameralna okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł101,48 m² 6 888,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:502 m²

Projekt architektoniczno-budowlany - dom W tunbergiach 3 - w sprzedaży dwie części nieruchomości w zabudowie bliźniaczej. Ilość kondygnacji nadziemnych 2 - parter i poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł80 m² 10 862,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Oferta dostępna wyłącznie W biurze pepper house! Na sprzedaż słoneczne mieszkanie 4 pokojowe położone przy ul. Aleksandry Gabrysiak w Gdańsku. Atuty nieruchomości: - gotowe do wprowadzenia,.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł65,72 m² 9 875,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z loggią i świetną lokalizacją - gotowe do zamieszkania! To mieszkanie to prawdziwy klasyk rynku - przestronne, funkcjonalne i pełne naturalnego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż cztery działki inwestycyjne z planem zagospodarowania. Tylko 10 km od Jeziora Choczewskiego i 15 km od morza! Działki w cichej i spokojnej okolicy. Głównie inwestycyjne.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 500 m² 199,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość w województwie pomorskim w gminie Stężyca w miejscowości Niesiołowice. Urokliwa działka budowlana z pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego i przyłączem.

Szczegóły ogłoszenia

68 000 zł1 000 m² 68 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy z łatwym dostępem do Słupska, lęborka? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł400 m² 13 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:908 m²

Unikalna nieruchomość inwestycyjna w sercu Górnego Sopotu przy ul. Abrahama 908 m słonecznego terenu z ogromnym potencjałem zabudowy do trzech kondygnacji. Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 649 339 zł69,01 m² 23 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament W centrum orłowa Gdynia Orłowo | Modernistyczna willa | Wysoki standard budynku | fitness&spa | ***** O budynku: kameralna inwestycja z 2024 roku, składająca się z zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł71,18 m² 15 439,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania położonego przy ul. Myśliwskiej 22, na kameralnym osiedlu Myśliwska Park, zrealizowanym przez dewelopera Gant.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł295,24 m² 6 093,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 356 m²

Na sprzedaż oferujemy dom wolnostojący w kameralnej części Bojana, usytuowany w otulinie zieleni. Działka jest znajduje się w części oddalonej od Trasy Kaszubskiej, co sprawia, że.

Szczegóły ogłoszenia

462 240 zł1 284 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Sprzedam działkę w dogodnej okolicy otoczonej gęstwiną drzew.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł1 030 m² 251,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane, przyjaźń, ul. Akacjowa Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę działki budowlane o powierzchni 1030 1100 m , położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł74 m² 10 743,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Hot oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż nowoczesne, przestronne mieszkanie o powierzchni 73,69 m , zlokalizowane w Straszynie przy ul. prof. Zdzisława Pidka,.