dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 390 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 390 ogłoszeń

995 000 zł67,20 m² 14 806,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest działka z uchwalonym planem miejscowy przeznaczenia turystycznego z funkcją noclegową. Prezentowana działka przylega do drogi asfaltowej wzdłuż której przebiegają.

Szczegóły ogłoszenia

1 949 000 zł101,76 m² 19 152,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

3-pokojowe mieszkanie w Sopocie - 200 m od plaży! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w historycznej kamienicy z 1910 roku, położonej przy ul. Grunwaldzkiej - zaledwie 200 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

467 000 zł32,12 m² 14 539,23 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane ścisłego centrum gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz, w miejscu, które zachwyci.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 630 m² 134,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z funkcją usługową - idealna pod dom i działalność | Grabiny-Zameczek, 5 km od Pruszcza Gdańskiego Na sprzedaż przestronna, w pełni uzbrojona działka.

Szczegóły ogłoszenia

939 719 zł50,39 m² 18 648,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem - Gdańsk, ul. Mostek 50,27 m | 3 pokoje | balkon 4,50 m | 3. piętro Oferuję funkcjonalne, jasne i nowocześnie zaprojektowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł61,37 m² 13 997,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestronne, ustawne, dwustronne I jasne mieszkanie Z widokiem na staw- wieżycka folwark lokalizacja: mieszkanie znajduje się na granicy Ujeściska i Zakoniczyna, w miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł18 700 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna Runowo, gm. Potęgowo, woj. pomorskie. Oferuję do sprzedaży działkę rolną o powierzchni 18.700 m (1,87 ha), położoną w miejscowości Runowo,.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł3 009 m² 62,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Drodzy klienci zapraszam Was do zapoznania się z ofertą. Znajdziesz ją tylko U nas!nowa niższa cena! Tej nieruchomości nie znajdziesz w innym biurze. Poznaj ofertę działki położonej.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł1 949 m² 409,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 1920 m ; Banino ul. Wodnika. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1920 m położona w miejscowości Banino (gmina Żukowo).

Szczegóły ogłoszenia

1 289 000 zł150 m² 8 593,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Na sprzedaż dom 150 m z ogrodem w Juszkowie nad Zalewem Raduni Opis nieruchomości: Sprzedam przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

607 800 zł139,90 m² 4 344,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszamy na nasze social media: instagram: @marmagdeweloper Facebook: marmag Deweloper Śledź postępy budowy, zobacz nasze wcześniejsze realizacje i bądź na bieżąco z ofertą! lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 032 221 zł62,01 m² 16 646,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Lokalizacja nieruchomości łączy wygodę życia w mieście z dostępem do zieleni i pełnej infrastruktury. W najbliższym otoczeniu znajdują się rozległe tereny rekreacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam uzbrojoną działkę nad morzem budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domku/domków letniskowych, pensjonatu, budynku apartamentowego, budynku gospodarczego. Więcej informacji na.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł3 035 m² 98,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Tylko U nas! Na sprzedaż działka położona w miejscowości gęś (gmina wicko)! Lokalizacja gwarantuje doskonały odpoczynek po pracy w otoczeniu własnego ogrodu i w spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł799 m² 400,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: działka zlokalizowana w Kolbudach, na wzniesieniu, obok osiedla nowo budowanych domów jednorodzinnych. Do centrum Kolbud jest kilka minut pieszo. Znajdziemy tam pełne zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

1 760 000 zł8 001 m² 219,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zarabiaj już W tym sezonie apartament wykończony I umeblowany lokalizacja: sprzedawane apartamenty są częścią luksusowego kompleksu apartamentowo - hotelowego zlokalizowanego nad otwartym.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł83,61 m² 3 887,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie w Chojnicach w centrum miasta, blisko rynku! Mam przyjemność zaproponować Państwu przepiękne mieszkanie położone w samym centrum Chojnic. Powierzchnia mieszkania: 71,27 m2.

Szczegóły ogłoszenia

945 000 zł55 m² 17 181,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowe, stylowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, położone w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Gdańska- aniołki- tuż przy Gdański Uniwersytet Medyczny, to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł310 m² 6 419,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:1 094 m²

Tylko U nas! lokalizacja Stegna dzięki atrakcyjnemu położeniu, wyjątkowemu mikroklimatowi i wspaniałym krajobrazom jest idealnym miejscem do wypoczynku. Jest to jeden z najchętniej.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł48,20 m² 13 257,26 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro akm nieruchomości ma przyjemność zaoferować na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Grunwaldzkiej w Gdańsku. Mieszkanie znajduje się w budynku wolnostojącym, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uwaga! kupujący nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 885 m - idealny metraż, który pozwala wygodnie wybudować dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 701 zł50,96 m² 14 731,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkanie W dogodnej lokalizacji Nowoczesne mieszkania w centrum Migowa | Dogodna lokalizacja | Komfortowa przestrzeń ***** informacje O nieruchomości: puenta Morena to unikatowe.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 000 m² 160 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł54 m² 8 148,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Domek letniskowy z widokiem na Jezioro Dąbrowskie Gołubie, ul. Objazdowa Cena ofertowa: 440 000 zł Nieruchomość położona w spokojnej i poszukiwanej części Gołubia, z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Grabowska Huta, niewielka wieś w gminie Nowa Karczma, powiat kościerski. W okolicy pola, łąki, 3 jeziora. do centrum Kościerzyny 15 km jedynie 8 km do stoku na Wieżycy i ośrodka.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł4 298 m² 5,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwa pomieszczenia znajdujące się w budynku gospodarczym/garażowym położonym na działce nr 211/4 w miejscowości Kmiecin. Pomieszczenie większe o powierzchni około 14,5 m^2.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł73,93 m² 20 289,46 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Atuty: * Słoneczna ekspozycja; * 15 min do plaży w Brzeźnie; * 10 min autem do Starówki; * 10 min do przystanku komunikacji miejskiej; lokalizacja: mieszkanie położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 419 000 zł2 838 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Lokalizacja: atrakcyjna działka budowlana w Osłoninie nad Zatoką Pucką. Atutem Osłonina jest kameralna dzika plaża z niewielkim pomostem cumowniczym oraz malowniczy klif ciągnący się.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł87,82 m² 11 329,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo-usługowy w ścisłym centrum Starogardu Gdańskiego - parter, witryna, nowe budownictwo największe atuty Lokal w nowym budynku (2023 r.) Parter z wejściem bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

667 000 zł51 m² 13 078,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z miejscem w hali garażowej | Osiedle Nad Wodą Na sprzedaż komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł95,10 m² 6 298,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:430 m²

Osiedle przyjaźni, to zespół sześciu budynków, każdy z dwoma dwupoziomowymi lokalami mieszkalnym, położonych w Luzinie, przy ulicy Kościelnej. Okolica/ lokalizacja Luzino, to duża.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 800 zł61 100 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: imponująca powierzchnia - łącznie ponad 6 ha terenu stwarza.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 298 m² 122,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy - Frank, blisko jeziora w Iwicznie Marzysz o własnym domu w spokojnym, zielonym otoczeniu, z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł4 500 m² 222,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: niestępowo to malownicza wieś położona w województwie pomorskim, w powiecie kartuskim, w gminie Żukowo. Usytuowana zaledwie kilkanaście kilometrów od centrum Gdańska,.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł3 042 m² 76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o numerze 31/8 o powierzchni 3 042m2 w miejscowości Reblino. Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania, który ustala: przeznaczenie terenu: zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł95,70 m² 26 123,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Pakiet 2 luksusowych apartamentów W sercu sopotu - victoria residence Prestiżowa lokalizacja | Wykończenie Premium | Winda i Hala garażowa | Blisko Dworca pkp | Odległość od plaży 10 min |.

Szczegóły ogłoszenia

1 460 000 zł245,50 m² 5 947,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 303 m²

Atuty nieruchomości: duża, ustawna działka o powierzchni ponad 1 300 m , Nowoczesny projekt architektoniczny z modyfikacjami pod potrzeby codziennego życia, komfortowa powierzchnia domu.

Szczegóły ogłoszenia

1 036 000 zł3 137 m² 330,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek przemysłowo usługowych w Bojanie! lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana w prężnie rozwijającej się miejscowości Bojano. Działki znajdują się przy drodze S6, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł88,10 m² 12 474,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

Oferta dostępna tylko W pepper house! atuty nieruchomosci: - funkcjonalna przestrzeń - unikatowe, 5-pokojowe mieszkanie - Gotowe do wprowadzenia - Dwupoziomowy układ - wyraźny podział na strefę.