dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 467 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 467 ogłoszeń

299 000 zł16 m² 18 687,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie: na sprzedaż jasne, kompaktowe, 1-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Orunia) o powierzchni użytkowej 16,00 m2. W jego skład wchodzą: - pokój (10,70 m2), - przejściowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

755 166 zł87,81 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny lokal | Reda | Pompa ciepła + fotowoltaika Opis nieruchomości Na sprzedaż lokal mieszkalny B2 położony w nowoczesnym domu jednorodzinnym dwulokalowym, zaprojektowanym z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 149 m² 161,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1149 m położona w miejscowości Ostaszewo - idealna dla osób poszukujących miejsca pod budowę domu jednorodzinnego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

566 501 zł42,17 m² 13 433,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe Z ogrodem o pow. 29,72m2 lokalizacja Nieruchomość położona jest przy ul. Krawieckiej w Gdyni w dzielnicy Obłuże. Znakomita lokalizacja skąd mamy 3 min do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy Państwu atrakcyjną kawalerkę o powierzchni 34,98 m2, położona na 1 piętrze w dynamicznie rozwijającej się miejscowości Dzierżążno, w powiecie Kartuzy. Lokal cechuje.

Szczegóły ogłoszenia

3 195 500 zł8 090 m² 394,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

*cena stanowi kwotę brutto* lokalizacja : Działka położona w miejscowości Przejazdowo w gminie Pruszcz Gdański. Miejscowość jest lokalnym węzłem drogowym, znajduje się na połączeniu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W krynicy morskiej wypoczywaj I zarabiaj apartamenty przy fontannie topowa lokalizacja zielony taras Z jacuzzi na dachu Z widokiem na zalew wiślany inwestycja:.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł34,43 m² 15 945,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z ogrodem i dostępem do strefy spa & Wellness | Tupadły k. Jastrzębiej Góry, 900 m od pięknej, czystej plaży. Oferujemy na sprzedaż nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

6 633 000 zł6 633 m² 1 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Obiekt hotelowy w trakcie remontu na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł56,47 m² 6 180,27 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 56,43 m2. Informacje: ogródek do wyłącznego korzystania 3 pomieszczenia do przechowywania w budynku gospodarczym.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł49 m² 13 469,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bezpcc Na sprzedaż nowe mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Ambro, gotowe do wprowadzenia, piętro 4/4p + Balkon 5m2. Mieszkanie posiada miejsce w hali.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 011 m² 147,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Sprzedam działkę budowlaną w Borzestowskiej Hucie, gmina Chmielno. Działka posiada wydaną decyzję o warunkach zabudowy - budowa budynku mieszkalnego, jednorodzinnego. Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł70 m² 9 971,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Mieszkanie spółdzielczo-własnościowe z Księgą Wieczystą | Gdańsk Na sprzedaż komfortowe mieszkanie.

 

 

 

Rok budowy:2026

Apartament jednopoziomowy / 5 pokoi przy ul. Kniaziewicza w Słupsku Kupujący : 0% pcc / 0% Prowizji Apartament: piętro: 4, balkon powierzchnia użytkowa mieszkania: 87,73m2 układ pomieszczeń : salon.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł21,10 m² 4 028,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal, biuro, usługi, słupsk, wokulski 21.1m2 - Freedom Nieruchomości Oddział Słupsk - bardzo dobra cena - właściciel rozważy każdą propozycję - powierzchnia 21,1m2 - doskonała lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł650 m² 4 613,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:1 914 m²

Oferta dostępna tylko w biurze gaudium. Pełną ofertę znajdziecie Państwo na naszej stronie. Nie wszystkie nasze nieruchomości są publikowane na portalach internetowych. Niniejsza oferta posiada 21.

Szczegóły ogłoszenia

1 304 000 zł40,75 m² 32 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyspa Spichrzów - idealna lokalizacja w samym sercu Gdańska. Atuty: -bezpośredni widok na Motławę oraz marinę jachtową -najbardziej prestiżowa lokalizacja w Gdańsku -inwestycja zakończona.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł86,25 m² 10 318,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w doskonale skomunikowanej części Gdańska - zaledwie 50 metrów od przystanków autobusowych i tramwajowych, co zapewnia szybki dostęp do różnych części.

Szczegóły ogłoszenia

158 280 zł1 319 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dostępna wyłącznie W polska nieruchomości! Na sprzedaż 11 działek budowlanych w miejscowości Chmieleniec. Cena działek to 150 zł /m2 z czego 3 działki w chwili obecnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł12 714 m² 94,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy Państwu działkę w miejscowości Barcino w gminie Kępice. Działka położona przy drodze asfaltowej. Przyłącze wodociągowe oraz elektryczne znajduje się w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 022 700 zł120,11 m² 8 514,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:133 m²

Idealny dom dla rodziny w Gdyni - Flora Park! To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowej oferty domu z własnym ogrodem, prywatną przestrzenią, zielonym otoczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł39,72 m² 6 294,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż oferujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł200 m² 19 750 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 489 000 zł361,70 m² 4 116,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:698 m²

Dom w świetnej, spokojnej lokalizacji. Idealne dla rodziny lub osób, które chcą mieszkać w nadmorskim klimacie, łącząc z wynajmem pokoi. Możliwość zamiany na inna nieruchomość,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 490 000 zł195,07 m² 12 764,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:346 m²

Atuty Dom jednorodzinny o powierzchni 195,07 m - przestronny i funkcjonalny układ odpowiadający zarówno rodzinie, jak i osobom ceniącym dużo przestrzeni wewnątrz. Segment prawy.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł242 m² 1 983,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z rzadko spotykaną ofertą. Jedna z nielicznych działek w tak dogodnej lokalizacji. Mpzp. Cena oferty jest ceną netto. Tej nieruchomości nie znajdziesz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Nieruchomość w województwie pomorskim w powiecie kościerskim w Kościerzynie. Działka o powierzchni 12.800m2 objęta MPZP. Działka graniczy z łowiskiem w około liczne.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł360 m² 4 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 668 m²

Dom wolnostojący o powierzchni 360 m2 na działce o powierzchni 1668 m2. Zalety - dom położony przy cichej ślepej uliczce (niewielki ruch) - 8 pokoi z możliwością wydzielenia dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 073 m² 125,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana oznaczona według mpzp (mn- teren zabudowy mieszkaniowej, jednorodzinnej) o powierzchni 1073 m2, położona w Lubaniu, gmina Nowa Karczma. Nieruchomość płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

889 339 zł61 m² 14 579,33 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie w Gdańsku - dzielnica Piecki-Migowo. Świetna lokalizacja: w pobliżu komunikacja miejska, sklepy, szkoły, przychodnie i pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 170 000 zł172,84 m² 6 769,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:97 m²

Sprzedaż - Dom w zabudowie bliźniaczej | Gdańsk Klukowo ostatnie 3 domy! Twoja oaza spokoju. Idealne miejsce dla osób ceniących komfort życia, nowoczesne technologie oraz niskie koszty utrzymania.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł288 m² 3 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 832 m²

Wyjątkowy dom na dużej działce w Orlu dom 288 m na działce 1559 m Cena 990 000 zł Dodatkowa działka z budynkiem: 320 000 zł (możliwość zakupu razem lub oddzielnie) Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł237 m² 3 371,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa działka mieszkaniowo-usługowa o powierzchni 237 m , położona w sercu Gdańska Siedlce, w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta, co zapewnia szybki dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł95 m² 11 042,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:958 m²

Dom z dużą działką w Świbnie ul. Wiosłowa 51 Szukasz domu z potencjałem, położonego w spokojnej, nadmorskiej lokalizacji, a jednocześnie blisko Gdańska? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł76 m² 9 802,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 4-pokojowego mieszkania położonego w nowoczesnej inwestycji, tuż obok Pruszcza Gdańskiego. Zapraszam do rozmów o warunkach zakupu tej wyjątkowej nieruchomości!   .

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

369 000 zł34,50 m² 10 695,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Witam! Prezentuję Państwu nową Inwestycję w Rumi. Oferta dotyczy mieszkania o pow 34,50 m2 w cenie 369 000 pln Tym razem w ramach zadania inwestycyjnego powstanie 5 - kondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 5000 m2 w miejscowości Karwieńskie Błoto Pierwsze. Przeznaczenie terenu: - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i usług - w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł29,85 m² 19 061,98 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zamieszkaj w sercu Gdańska! Luksusowa kawalerka | 29,85m | Z widokiem na Motławę Twoje nowe miejsce - prestiż, wygoda i widok, który robi wrażenie! Szukasz mieszkania, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł307 m² 3 583,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:847 m²

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki o numerze ewidencyjnym 24 o powierzchni 847 m zabudowanej budynkiem technicznym o powierzchni użytkowej 307,91 m .

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł799 m² 624,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka płaska o powierzchni 799 m2 położona w nadmorskim kurorcie we Władysławowie przy ul. Porazińskiej. 2 km od plaży! Teren uzbrojony w prąd, wodę oraz szambo. Gaz.

Szczegóły ogłoszenia

464 000 zł1 856 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Duża powierzchnia - 1856 m dająca szerokie możliwości.