dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 471 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 471 ogłoszeń

Rynek pierwotny

4 429 600 zł122,50 m² 36 160 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Spektakularny apartament Z 5 pokojami, tarasem 350m2 W prestiżowej inwestycji kapitanat Spektakularny apartament | Taras o pow. 350m2 | Prestiżowa inwestycja | Gdańsk | Widok na rzekę.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł179,07 m² 5 863,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 126 m²

Lokalizacja Cicha i spokojna miejscowości Grabiny-Zameczek. W odległości 7 km znajduje się Pruszcz Gdański, gdańsk zaledwie 14 km. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna, zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł100 m² 3 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:39 000 m²

Oferujemy do sprzedaży budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej wraz z gruntami o łącznej powierzchni 39000m2 w gminie Kobylnica w okolicach Kuleszewa. Dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 006 m² 158,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: działka budowlana o powierzchni od 1006 m2, położona w miejscowości Koteże, gm. Starogard Gdański.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł250 m² 9 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom szeregowy w Gdańsku - idealny dla inwestorów i rodzin Obiekt aktywnie funkcjonuje i zarabia w tym momencie! Opis nieruchomości Na sprzedaż oferuje przestronny dom szeregowy.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł35,60 m² 14 017 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferta dostępna W pepper house! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36m2 znajdujące się w Witominie przy ul. Strażackiej atuty nieruchomości: - lokal po remoncie, - gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł1 005 m² 233,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Płaska działka na nowym osiedlu domów z dobrym dojazdem do Trójmiasta! lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana we wsi Koleczkowo. Jest to doskonała lokalizacja dla osób ceniących sobie łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł35,73 m² 18 192 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Rowy, komfort i spokój w sosnowym lesie apartament z balkonem, blisko plaży - Freedom Nieruchomości Oddział Słupsk Na sprzedaż komfortowy apartament położony w miejscowości Rowy.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł1 023 m² 341,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka w Bojanie przy ul. Wołoszyna! Lokalizacja gwarantująca odpowiedni dystans od zgiełku centrum miasta, natomiast rozbudowująca się okolica zapewnia dostęp do coraz szerszej.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 310 m² 99,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 1 310 m położoną w malowniczej miejscowości Borzechowo (gmina Zblewo, powiat starogardzki), zlokalizowaną zaledwie 1,5 km od Jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

168 868 zł1 036 m² 163 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z fundamentami pod budynek jednorodzinny dwulokalowy w Lampkowie. Miejscowość znajduje się 7 km od Dziemian, gdzie znajdują się sklepy, szkoła, przychodnia.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł102 m² 8 323,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Millennium Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż przestronne, bezczynszowe mieszkanie w Rumi przy ul. Dębogórskiej. Nieruchomość o łącznej powierzchni około 102 m (powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 169 000 zł134 m² 8 723,88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

<!-startfragment-> Słoneczny dom z ogrodem i kominkiem | Rumia- 15 min do plaży! Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej wynoszącej 134,11.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Dni Otwarte w piątek I sobote! -> Jakie dodatkowe bonusy można uzyskać ? Dodatkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

698 745 zł66,75 m² 10 468,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie w dynamicznie rozwijającej się części Gdyni to propozycja dla osób, które szukają połączenia komfortu, funkcjonalności oraz bezpiecznej inwestycji. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł148,84 m² 13 430,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Tylko U nas. Klient Komfort, nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja - to właśnie wyróżnia inwestycję przy ul. Wielkopolskiej w Gdańsku. To miejsce stworzone dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł65,60 m² 11 737,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż funkcjonalne, jasne i ustawne mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane w Gdańsku, w dzielnicy Osowa. Lokal znajduje się na wysokim parterze w niskim, 2 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 490 730 zł75,48 m² 19 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Kobieli w Gdańsku, które zachwyci każdego miłośnika natury oraz amatora pieszych wędrówek.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 468 m² 126,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Bezpieczny zakup z nord Nieruchomości: 0% prowizji od Kupującego czy ukrytych kosztów Skuteczna i bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego Stosujemy procedurę aml W propozycji.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł200 m² 14 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:608 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Lokalizacja: dom jest usytuowany w okolicy malowniczego Parku Oliwskiego, wzdłuż Potoku Oliwskiego. Piękna.

Szczegóły ogłoszenia

215 431 zł1 789 m² 120,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Oferujemy na sprzedaż kompleks działek budowlanych położonych W miejscowości zajączkowo. Atuty Działka.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł140 m² 4 286 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 786 m²

Marzęcino duża działka z koncepcją nowoczesnego domu | 1981 m Szukasz przestrzeni, gdzie zbudujesz nie tylko dom, ale i swój własny styl życia? Ta oferta to coś więcej niż tylko.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł160 m² 7 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Pomieszczenia gospodarcze doskonale nadające się na dział.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł101 m² 7 722,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż oferuję bardzo atrakcyjny, czteropokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 101 m2, położony na pierwszym piętrze w nowoczesnej zabudowie bliźniaczej z 2023 roku. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 700 zł59,40 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Atuty: - funkcjonalny, trzypokojowy układ, idealny dla rodziny lub pod inwestycję. - mieszkanie zlokalizowane na czwartym piętrze zapewnia lepsze doświetlenie i widok. - przestronny balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł39,75 m² 15 572,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż - Gdańsk Chełm ul. Cedrowa Osiedle Wolne Miasto Skład mieszkania Powierzchnia: 39,79.

Szczegóły ogłoszenia

199 680 zł1 024 m² 195 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Lokalizacja: młynek - to malownicza kaszubska wieś położona w województwie pomorskim. Znajduje się w powiecie kartuskim, w gminie Przodkowo, w okolicach jeziora Kczewskiego. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 813 020 zł16 482 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Kisewo pow. wejherowski. Działka siedliskowa! Kisewo wieś w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie wejherowskim, w gminie Łęczyce. Na łączny obszar 16 482 m2.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł1 006 m² 437,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 1006 m2 - Chłapowo 1 km od plaży Na sprzedaż działka położona w miejscowości Chłapowo, gmina Władysławowo, w odległości zaledwie około 1 km od plaży. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

913 000 zł57,18 m² 15 967,12 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

opis: ścisłe centrum gdańsk siedlce miejsce postojowe W hali: 5000 zł 6 ostatnie piętro ekspozycja zachodnia Wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa zaprojektowana w dolinie potoku Siedleckiego,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie: na sprzedaż mieszkanie położone na 1. piętrze kamienicy przy ul. Bolesława Chrobrego. Lokal składa się z 2 przestronnych pokoi i przeszedł generalny remont - wszystko zostało.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł260 m² 7 653,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:344 m²

Oferta na wyłączność - Kupujący nie ponosi kosztów biura! Wyjątkowo przestronny dom położony w spokojnej części Gdyni Dąbrowy dzielnicy cenionej przez rodziny za wygodę życia, bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

3 781 500 zł252 100 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża dwutarasowa działka rolna otoczona lasami w pięknym i malowniczym miejscu. działka znajduje się ok. 15 km od centrum Słupska, blisko drogi dk21 relacji Słupsk - Poznań.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 000 zł146,40 m² 4 234,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:314 m²