dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 554 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

20 554 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Mickiewicza

Jastarnia,pomorskie

858 000 zł43 m² 19 925,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Nadmorska perełka inwestycyjna już w ofercie od dewelopera Zawisza Invest! Przedstawiamy nowoczesną inwestycję na Mierzei Helskiej - w Jastarni: oddanie inwestycji: planowane na kwiecień 2027.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mickiewicza

Jastarnia,pomorskie

648 000 zł33 m² 19 577 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Nadmorska perełka inwestycyjna już w ofercie od dewelopera Zawisza Invest! Przedstawiamy nowoczesną inwestycję na Mierzei Helskiej - w Jastarni: oddanie inwestycji: planowane na kwiecień 2028.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Brzechwy

Reda,pomorskie

850 000 zł90 m² 9 444,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy duży przestronny dobrze oświetlony naturalnie lokal składający się z trzech pomieszczeń biurowych /jedno 40 mkw/ , duży aneks kuchenny, toaleta. Największe pomieszczenie klimatyzowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Muchowskiego

Gdynia,pomorskie

1 099 000 zł110 m² 9 977,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:783 m²

Nowy lokal mieszkalny w budynku jednorodzinnym dwulokalowym z prywatnym ogrodem, położony w spokojnej części Gdyni Oksywiu, kilka minut spacerem od klifu i terenów spacerowych nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Sylczno

Sylczno,pomorskie

70 000 zł1 100 m² 63,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja: działki budowlane na Kaszubach Sylczno (gm. Parchowo) Na sprzedaż oferuję 3 atrakcyjne działki budowlane, będące częścią nowo wydzielonego, terenu pod zabudowę jednorodzinną. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wagnera

Gdynia,pomorskie

569 000 zł38 m² 14 973,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2 pokojowe mieszkanie na osiedlu Chwarzno Polanki dewelopera Hossa (2024 r.) z prywatnym ogródkiem sprzedawane z pełnym wyposażeniem. Atuty nieruchomości - Nowe budownictwo z 2024 r. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Błoń Janowskich

Rumia,pomorskie

568 000 zł48 m² 11 955,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta dostępna wyłącznie W elicie nieruchomości! Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie, z prywatnym ogrodem oraz własnym miejscem parkingowym. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Osieki Słupskie

Osieki Słupskie,pomorskie

290 000 zł160 m² 1 812,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w domku czterorodzinnym, (gmina Ustka,)bezczynszowe,3 pokoje,80 m, plus poddasze 80 m częściowo zrobione, z oknami, z osobnym wejściem, kuchnia, łazienka, ganek , ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Niesiołowice

Niesiołowice,pomorskie

890 000 zł130 m² 6 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 097 m²

Klimatyczny i komfortowy dom letniskowy o pow. użytkowej 108,4 m , położony na w pełni ogrodzonej działce 1097 m . Nieruchomość oferuje 5 pokoi, 2 łazienki oraz dodatkowe wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Zielona

Krojanty,pomorskie

395 000 zł2 235 m² 176,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja: gotowa do budowy działka z zagajnikiem wz, pozwolenie, projekt Lokalizacja: krojanty, pow. chojnicki Powierzchnia: 2235 m Cena: 395 000 pln opis nieruchomości: sprzedam wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Prusa

Gdynia,pomorskie

1 500 000 zł192 m² 7 813 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:690 m²

Wyjątkowa oferta domu - idealna dla rodziny! Na sprzedaż dom o powierzchni 192 m , zlokalizowany na działce o powierzchni 690 m , znajdujący się w Pogórzu, tuż przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Jana Pawła II

Gdańsk,pomorskie

1 509 000 zł65 m² 23 215,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

NA sprzedaż nowy, 3-pokojowy apartament W inwestycji sea salt - gdańsk zaspa Szukasz komfortowego miejsca blisko morza, a jednocześnie z doskonałą komunikacją z centrum Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Popiełuszki

Gdańsk,pomorskie

1 099 000 zł44 m² 24 696,60 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w inwestycji Doki dewelopera Eurostyl, zlokalizowane przy ul. Księdza Jerzego Popiełuszki, gdańsk Śródmieście (młyniska/młode Miasto) Układ - 44,5 m :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielkopolska

Gdańsk,pomorskie

680 000 zł45 m² 15 111,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Pośrednikom dziękuję za kontakt. 3 pokoje | 45 m | Wysoki standard | Loggia | Hala garażowa | Gdańsk Ujeścisko Łostowice Na sprzedaż funkcjonalne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 45.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Imbirowa

Banino,pomorskie

1 290 000 zł138 m² 9 347,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

Twoje rodzinne zacisze w Baninie - dom gotowy do zamieszkania. Zapraszamy do wyjątkowego domu położonego przy ul. Imbirowej w spokojnej części Banina - na kameralnym Osiedlu Familijnym. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jaśkowa Dolina

Gdańsk,pomorskie

1 850 000 zł73 m² 25 464,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Oferta prywatna Pośredników Biur Nieruchomości proszę o niekontaktowanie się. Oferuję na sprzedaż 4- pokojowe mieszkanie bardzo dużym balkonem w apartamentowcu Jaśkowa Dolina 73 z 2021.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Celbowo

Celbowo,pomorskie

1 079 000 zł140 m² 7 713 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 296 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Spacerowa

Skowarcz,pomorskie

505 000 zł102 m² 4 950,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:331 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej wraz z budynkiem sklepowym w centrum Skowarczu koło Pszczółek. Ale na początek - dlaczego Skowarcz ? Miejscowość tuż obok sporych Pszczółek (z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kurpińskiego

Gdynia,pomorskie

385 000 zł33 m² 11 734,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie jasne, zadbane i funkcjonalne o powierzchni 32,81 m2, gotowe do wprowadzenia się. Ta oferta jest dla Ciebie jeśli szukasz mieszkania, do którego możesz się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kwiatkowskiego

Gdynia,pomorskie

870 000 zł74 m² 11 756,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie w bardzo dobrym

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krasickiego

Gdańsk,pomorskie

1 235 960 zł47 m² 26 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

NA sprzedaż przepiękny 2 pokojowy apartament W najpiękniejszej lokalizacji nad samym morzem tutaj wakacje trwają cały rok

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szmaragdowa

Lniska,pomorskie

1 790 000 zł244 m² 7 336,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Rodzinny dom wolnostojący z ogrodem - Lniska, 243,54 m | 6 pokoi | działka 1250 m | garaż 2-stanowiskowy Szukasz domu z przestrzenią, prywatnością i szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bohaterów Monte Cassino

Sopot,pomorskie

1 280 000 zł38 m² 33 446,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Apartament zlokalizowany jest w centrum Sopotu, przy ul. Bohaterów Monte Cassino z bezpośrednim wyjściem na słynny deptak Monciak Obiekt ten został wybudowany w 2005 roku i posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Świerkowa

Chwaszczyno,pomorskie

500 000 zł1 175 m² 425,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o powierzchni 1175 m2, z wydanymi Warunkami Zabudowy na Dom Jednorodzinny dwulokalowy. Jest uchwalony mpzp w 2022roku potwierdzający Warunki Zabudowy W otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Czarny Młyn,pomorskie

459 900 zł1 533 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Oferujemy na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Czarny Młyn. Opis działek: - działka 454/3: na tej działce rozpoczęto budowę domu jednorodzinnego -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Widna

Gdynia,pomorskie

335 000 zł25 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Kawalerka I do zamieszkania I pod wynajem I blisko komunikacji I sklepów | Mieszkanie składa się z: - przestronnego pokoju, z wyjściem na balkon. - jasnej kuchni z oknami, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdynia,pomorskie

589 000 zł51 m² 11 549 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Mieszkanie | 2 pokoje | ogrodzony parking | 5 minut do skm | gdynia działki leśne | lokalizacja: nieruchomość położona jest w centrum Gdyni, która charakteryzuje się bliskością terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

649 000 zł42 m² 15 306,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Gdańsk żabianka | świetna lokalizacja | bliskość komunikacji | inwestcja | Na sprzedaż oferujemy słoneczne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,4 m2 położone na Gdańskiej Żabiance.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Droga Chłapowska

Władysławowo,pomorskie

649 000 zł49 m² 13 244,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

| 3 pokoje | top lokalizacja | Inwestycja | Ogródek | Władysławowo | Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy. Na sprzedaż komfortowe i jasne mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wejherowo

Wejherowo,pomorskie

560 000 zł53 m² 10 566 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

| słoneczne | ciche | 3 pokojowe mieszkanie | ciepłe | centrum | blisko park oraz dworzec skm | Z balkonem | wejherowo | lokalizacja: mieszkanie położone jest w Wejherowie przy ulicy 1000-lecia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Góra

Góra,pomorskie

365 000 zł1 534 m² 237,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Tylko U nas! | duża działka | okolice wejherowa - góra | 1534M2 | Na sprzedaż oferujemy działkę z wydanymi warunkami zabudowy jednorodzinnej. Działka o powierzchni 1534 m2 położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kcyńska

Gdynia,pomorskie

530 000 zł60 m² 8 833,33 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

3 pokoje | niedaleko do skm | spokojna okolica | gdynia cisowa lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się bliskością terenów zielonych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdynia,pomorskie

615 000 zł59 m² 10 353,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

| 3 pokoje | doskonała lokalizacja | cicha okolica | balkon | gdynia karwiny | lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się bliskością terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łęgowo,pomorskie

529 000 zł60 m² 8 816,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

| jasne | 2 pokoje | duży salon | do wejścia | nowe budownictwo | łęgowo Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 60m2 położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szefki

Gdynia,pomorskie

794 000 zł73 m² 10 876,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Słoneczne | dwupoziomowe | dobra lokalizacja | gdynia wielki kack Szukasz przestrzeni, w której każdy domownik będzie czuł się swobodnie? Propozycją wartą uwagi jest funkcjonalne, 73 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Gdańsk,pomorskie

399 000 zł27 m² 14 843,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe blisko morza w Gdańsku- brzeźno. Budynek po remoncie elewacji, docieplony. Wejście zabezpieczone domofonem oraz każde wejście na piętro. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Gdańsk,pomorskie

625 000 zł38 m² 16 622,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Gdańsk żabianka I blisko morza I korzystna inwestycja I pewny najem I dobrze skomunikowane I Na sprzedaż oferujemy 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2, położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wejherowo,pomorskie

390 000 zł46 m² 8 478,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

| przestronne | słoneczne | 2 pokojowe mieszkanie | ładny widok| blisko skm | wejherowo lokalizacja: mieszkanie położone jest w dobrze skomunikowanej części Wejherowa, która jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łasaka

Lębork,pomorskie

459 900 zł62 m² 7 378,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

| słoneczne | przestronne | 3 pokoje | salon Z wyjściem na balkon | cicha okolica | lębork | Na sprzedaż słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Puck,pomorskie

679 900 zł57 m² 11 907,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

| blisko plaży | cicha okolica | 3 pokoje | umeblowane | puck | Na sprzedaż mieszkanie po remoncie przy ul. Przebendowskiego w Pucku. Lokal o powierzchni 57,1 m2 składa się z: - bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdynia,pomorskie

482 000 zł39 m² 12 359 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Tylko U nas! 2 pokoje | cicha okolica | klimatyzacja | dobra komunikacja | gdynia oksywie Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane przy ul. Godebskiego.