dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 558 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 558 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Rumia,pomorskie

579 000 zł60 m² 9 650 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Opis nieruchomości: komfort, funkcjonalność i świetna lokalizacja - 3-pokojowe mieszkanie w Rumi! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Wyspiańskiego

Gdańsk,pomorskie

5 800 000 zł741 m² 7 827,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:658 m²

Kamienica inwestycyjna w sercu Wrzeszcza | 740 m + potencjał do 900 m | Lokale usługowe + mieszkania Na sprzedaż wyjątkowa kamienica inwestycyjna zlokalizowana w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Noskowskiego

Gdańsk,pomorskie

1 199 000 zł78 m² 15 273,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

NA sprzedaż dwustronne, słoneczne 3-pokojowe mieszkanie Z dużym balkonem 13 M , garażem I świetnym układem W top lokalizacji! opis nieruchomości Na sprzedaż przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kminkowa

Kosakowo,pomorskie

1 199 000 zł102 m² 11 755 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zapraszamy do oferty domu w zabudowanie Bliźniaczej z 2 miejscami postojowymi i pięknym ogrodem dom : Piękna nieruchomość w Kosakowie przy ul.Kminkowej o powierzchni 102m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kminkowa

Kosakowo,pomorskie

1 220 000 zł144 m² 8 472 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Oferta Sprzedaży - Komfortowe Mieszkanie z Poddaszem i Garażem | Kosakowo, ul. Kminkowa mieszkanie Na sprzedaż przestronne, pięknie utrzymane mieszkanie położone w Kosakowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Kielno,pomorskie

178 160 zł1 048 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1048 m2 położona w Kielnie. Teren objęty został miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, w którym przewidziano dla działki wolnostojącą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leszczyńskich

Gdańsk,pomorskie

580 000 zł33 m² 17 517,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - zaspa Idealne na start, pod wynajem lub jako baza nad morzem! mieszkanie: na sprzedaż świeżo wyremontowane, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielony Trójkąt

Gdańsk,pomorskie

579 000 zł43 m² 13 433,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Gdańsk Wrzeszcz Dolny | Gotowe do zamieszkania | Świetna komunikacja | Dwustronne Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,1m2 położone na 4piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Więckowskiego

Gdańsk,pomorskie

719 000 zł60 m² 11 904 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Panthers hunt. Panthers sell. Dostępne tylko panthers estate. Rezerwacja idealne mieszkanie do życia lub inwestycji Szukasz jasnego, funkcjonalnego mieszkania w dobrze skomunikowanej części Gdańska?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Potęgowska

Gdańsk,pomorskie

649 000 zł58 m² 11 243,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

! zapraszamy na dni otwarte W środę 29.04 W GODZINACH 15-18! W CELU USTALENIA DOKŁADNEJ GODZINY PREZENTACJI PROSZĘ O KONTAKT TELEFONICZNY! WYJĄTKOWE MIESZKANIE DWUPOZIOMOWE GDAŃSK.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gnieźnieńska

Gdańsk,pomorskie

1 090 000 zł177 m² 6 151,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:215 m²

Agencja westate prezentuje wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w spokojnej dzielnicy Gdańska - Osowie, w sąsiedztwie jeziora Osowskiego. Atuty - Nowoczesna architektura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jachtowa

Rumia,pomorskie

599 000 zł54 m² 11 092,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowa oferta W mio casa! Mieszkanie z namiastką domu? Jeśli szukasz nieruchomości z osobnym wejściem i klatką schodową, poddaszem, na kameralnym i spokojnym osiedlu blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielkokacka

Gdynia,pomorskie

429 000 zł37 m² 11 626 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż spółdzielcze własnościowe mieszkanie o powierzchni 36,9 m , położone na 7. piętrze przy ul. Wielkokackiej 14. Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi, ciemnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wichrowa

Mosty,pomorskie

1 580 000 zł150 m² 10 553 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż nowy, wykończony i gotowy do zamieszkania dom w zabudowie bliźniaczej. Nieruchomość położona jest w pięknym miejscu w nadmorskiej miejscowości Mosty w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gorczycowa

Gdynia,pomorskie

580 000 zł54 m² 10 740,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie w budynku 4 piętrowym w dogodnej lokalizacji Gdynia Dąbrowa w ścisłym centrum dzielnicy. Wszędzie blisko - przystanki zkm 2 min pieszo, sklepy (np. Stokrotka, rossmann, mięsny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Arctowskiego

Gdańsk,pomorskie

619 000 zł63 m² 9 872,41 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz 3 pokojowego mieszkania Z oddzielną kuchnią oraz przystankiem tramwajowym, jak I autobusowym blisko budynku? ta oferta jest dla ciebie! atuty: - duży potencjał aranżacyjny - balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bajana

Gdańsk,pomorskie

749 000 zł64 m² 11 684,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 64,1 m , położone na parterze w zadbanym budynku na gdańskiej Zaspie. To idealna propozycja dla osób, które chcą urządzić wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Beethovena

Gdańsk,pomorskie

1 248 000 zł104 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:545 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 104m2, posadowiony na działce o powierzchni 545m2 ,usytuowany blisko centrum Gdańska przy ulicy Ludwika Beethovena. Przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

415 000 zł33 m² 12 564,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Słoneczna kawalerka 33.03m z balkonem i prywatnym dostępem do lasu - Osiedle Szumilas, Kowale. Na sprzedaż wyjątkowo przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 33 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lębork

Lębork,pomorskie

459 900 zł62 m² 7 378,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3-pokojowe mieszkanie 62,33 m | Balkon z widokiem na las | Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż przestronne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 62,33 m , zlokalizowane na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

2 288 000 zł85 m² 26 895,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Luksusowy gotowy do zamieszkania od zaraz 3 pokojowy apartament w Gdyni. Mieszkanie zaprojektowano w nowoczesnym stylu z wielką dbałością o najmniejszy szczegół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Gdynia,pomorskie

478 000 zł42 m² 11 278,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie w inwestycji Miasteczko Nova Fala - Gdynia Cisowa mieszkanie: dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,38 m znajduje się na 1. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

1 699 000 zł80 m² 21 237,50 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

*Widok na zatokę, stocznię oraz zieleń! *przestrzeń przed oknami! *maksymalna prywatność! *bardzo wysokie standard wykończenia * 2 balkony * 2 łazienki * 2 miejsca w hali/ 2 komórki * bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Redłowska

Gdynia,pomorskie

1 053 000 zł70 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Bardzo ładne, wyposażone i umeblowane mieszkanie 5 min od centrum miasta. Idealne jako inwestycja i lokata kapitału! Doskonałe pod wynajem zarówno krótko, jak i długoterminowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wagnera

Gdynia,pomorskie

1 125 000 zł70 m² 16 071,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty Na sprzedaż nowy, słoneczny i komfortowy 3-pokojowy apartament w Gdyni z 55-metrowym słonecznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Gen. Józefa Hallera

Gdańsk,pomorskie

1 193 323 zł67 m² 17 778,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie Z wyjściem na 6-metrowy balkon Inwestycja seahall | Gdańsk Wrzeszcz | Ekspozycja zachodnia | Doskonałe połączenia komunikacyjne | Bliskość parków i restauracji | Wysoka jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Truflowa

Trąbki Wielkie,pomorskie

720 000 zł90 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż nowoczesny, elegancki bliźniak o powierzchni 70 m + poddasze, urządzony z wyjątkową dbałością o każdy detal. Jasne, przestronne wnętrza zostały zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Władysławowo,pomorskie

489 000 zł48 m² 10 217,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Tylko U nas! rezerwacja Apartament o powierzchni 47,86 m , położony w samym sercu Władysławowa - najczęściej odwiedzanej części polskiego wybrzeża. Dwa przytulne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Gorczycowa

Gdynia,pomorskie

422 000 zł35 m² 12 057,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gdynia Dąbrowa - gotowy lokal usługowy na start Twojego biznesu! Szukasz idealnej przestrzeni na rozwój własnej działalności? Zatrzymaj się na chwilę - ten lokal ma wszystko, czego potrzebujesz! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brzechwy

Gdynia,pomorskie

595 000 zł61 m² 9 742,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Gdyni Karwiny, przy ul. Brzechwy. Lokal znajduje się na drugim piętrze w 4-piętrowym budynku z lat 80., w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Goszczyńskiego

Gdańsk,pomorskie

679 326 zł40 m² 16 827,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu stylowe mieszkania z inteligentnymi rozwiązaniami, które ułatwią codzienność. Bliskość centrum, nowoczesny design i zielone przestrzenie sprawiają, że to miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sosnowa

Przyjaźń,pomorskie

1 249 000 zł271 m² 4 608,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 127 m²

Wolnostojący, dom usytuowany na działce o powierzchni 1127m znajdujący się przy ulicy Sosnowej w miejscowości Przyjaźń. Cicha lokalizacja z lasem w ogrodzie, gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bernadowska

Gdynia,pomorskie

1 549 000 zł68 m² 22 779,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Atuty: - apartament 68 m na 1. piętrze trzykondygnacyjnego budynku - Ekspozycja północno-wschodnia dobre doświetlenie wnętrz - Stan deweloperski możliwość własnej aranżacji - Kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bojano

Bojano,pomorskie

1 870 000 zł250 m² 7 480 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 129 m²

Szanowni Państwo, zapraszam Was do oferty przytulnego domu z pięknym i zadbanym ogrodem w Bojanie. Dom jest idealny dla Rodziny, która lubi tradycyjne wnętrza, swojski klimat i pragnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stępkarska

Gdańsk,pomorskie

850 000 zł38 m² 22 292,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Atuty: - nowoczesne budownictwo z tarasem widokowym, siłownią, bawialnią - mieszkanie w pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania lub najmu - lokalizacja idealna do najmu krótkoterminowego lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

629 000 zł49 m² 12 836,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Idealnie zlokalizowane - blisko Centrum Wrzeszcza. Słoneczne oraz ustawne mieszkanie trzypokojowe. Atuty nieruchomości: - funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Dwie przestronne sypialnie plus pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasickiego

Gdynia,pomorskie

629 000 zł38 m² 16 509,20 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu/кооперативна власність на приміщення, можливість придбання іноземцями без погодження з.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Mrzezino,pomorskie

949 000 zł2 115 m² 448,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 2115 m położona w Mrzezinie - w górnej części miejscowości, na lekkim wzniesieniu. To właśnie stąd rozciąga się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szkolna

Mechelinki,pomorskie

809 600 zł46 m² 17 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - nowe mieszkania w Mechelinkach - oferta dotyczy mieszkania o powierzchni 46 m Idealne miejsce do życia lub inwestycji nad morzem Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Leśna

Mosty,pomorskie

600 000 zł852 m² 704,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na prezentację działki budowlanej o łącznej powierzchni 852 m2 położonej w miejscowości Mosty przy skrzyżowaniu ulic Leśnej i Brzozowej (nr dz. 1161/34 i 1161/33).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Aleja Piłsudskiego

Rotmanka,pomorskie

1 500 000 zł350 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 134 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w świetnie skomunikowanej części Rotmanki. Parterowy dom o powierzchni 350m2, posadowiony na działce o powierzchni 1134m2. Nieruchomość.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij