dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 558 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 558 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzelców

Gdynia,pomorskie

1 185 000 zł80 m² 14 749,80 zł/m²

 

Piętro:8/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Gdynia | Gotowiec inwestycyjny | 3 mikroapartamenty | najem w trakcie | wysoka rentowność w cenie 2 miejsca parkingowe w hali garażowej! Na sprzedaż gotowy produkt inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gniewska

Gdynia,pomorskie

399 000 zł38 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie zlokalizowane w zadbanym budynku mieszkalnym przy ul. Gniewskiej w dzielnicy Chylonia. Lokal usytuowany jest na IV piętrze i przeszedł świeży remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Zbychowo

Zbychowo,pomorskie

295 000 zł1 620 m² 182 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dywizji Wołyńskiej

Gdańsk,pomorskie

685 000 zł64 m² 10 653,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Tylko u Nas - nie szukaj dalej! Szukasz komfortowego mieszkania dla rodziny w spokojnej, dobrze skomunikowanej części Gdańska? Ta oferta to idealne połączenie funkcjonalności, przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podmiejska

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł71 m² 11 253,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Oferta dostępna wyłącznie w Ossa Nieruchomości! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 71 m , zlokalizowanego w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pucka

Gdynia,pomorskie

1 159 000 zł265 m² 4 373,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:751 m²

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Przedstawiamy Państwu dom na sprzedaż w Gdyni, dzielnicy Chylonia, znajdujący się przy ulicy Puckiej 22. Podstawowe informacje Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kombatantów

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł62 m² 12 949,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Gdańsk Zaspa Rozstaje, ul. Kombatantów - blisko morza i terenów zielonych Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie położone w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orzeszkowej

Tczew,pomorskie

320 000 zł35 m² 9 031,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Oferta dostępna W ossa nieruchomości! Z przyjemnością prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie położone w Tczewie. To idealna propozycja dla osób szukających funkcjonalnego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szarych Szeregów

Gdynia,pomorskie

4 990 000 zł296 m² 16 858,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:608 m²

Oferta dostępna W ossa nieruchomości! bezpieczne transkacje wspieramy ważną polisą oc Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego w Gdyni, dzielnicy Redłowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Tokary

Tokary,pomorskie

589 007 zł100 m² 5 904,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:115 m²

Nowy Rozdział Państwa Życia w Sercu Kaszub - Odkryj kameralne osiedle tokary Wyobraźcie sobie poranki z filiżanką kawy na tarasie, z którego rozciąga się widok na zielone wzgórza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Tokary

Tokary,pomorskie

589 013 zł100 m² 5 874,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:115 m²

Nowy Rozdział Państwa Życia w Sercu Kaszub - Odkryj kameralne osiedle w Tokarach. Wyobraźcie sobie poranki z filiżanką kawy na tarasie, z którego rozciąga się widok na zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Melioracyjna

Karwia,pomorskie

845 000 zł51 m² 16 410,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego i komfortowego mieszkania o powierzchni 51,49 m2, położonego w atrakcyjnej lokalizacji w Karwii przy plaży!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gryglewskiego

Gdańsk,pomorskie

610 000 zł42 m² 14 523,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m , położone w spokojnej i zielonej części Gdańska - VII Dwór, bezpośrednio przy lesie. Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

484 000 zł35 m² 13 988,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Rezerwacja Tylko u nas! Mam przyjemność zaprezentować Państwu przytulne mieszkanie położone przy ul. Morelowej w dzielnicy Jasień, cenionej zarówno przez mieszkańców, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Leśna

Borzechowo,pomorskie

160 020 zł4 572 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Borzechowo | Duża działka 4563 m z warunkami zabudowy | blisko jeziora i lasu Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 4563 m2 w Borzechowie, gm. Zblewo (powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Wybrzeża

Gdańsk,pomorskie

769 000 zł41 m² 18 619,80 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Gaudium Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu, urządzone mieszkanie o powierzchni 41,3 m , położone w jednym z najbardziej pożądanych miejsc Gdańska Przymorze ul. Obrońców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

1 827 000 zł78 m² 23 447,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu Inwestycję Granaria. Wyjątkowa inwestycja na Wyspie Spichrzów. Topowa lokalizacja oraz ekstrawagancki charakter. Przedstawiony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Sopot,pomorskie

1 990 000 zł75 m² 26 686,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji w Sopocie Dolnym, bardzo bliskiej odległości od morza, mola oraz najpopularniejszej ulicy Monte Cassino. Lokal znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 3 Maja

Kartuzy,pomorskie

667 320 zł56 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Mio Casa Nieruchomości! Nowoczesne mieszkanie w centrum Kartuz - komfort i wygoda w zasięgu ręki! Nowa inwestycja deweloperska przy ul. 3 maja, to doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Rokity

Rokity,pomorskie

1 450 000 zł42 572 m² 34,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:16 854 m²

Na sprzedaż wyjątkowe ranczo z pełną infrastrukturą jeździecką, położone w malowniczej okolicy w pobliżu lasów i jezior. Idealne miejsce dla osób szukających przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Banino

Banino,pomorskie

284 580 zł1 054 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Przedstawiamy Państwu kompleks 33 działek budowlanych o powierzchniach od 1000 m do 1381 m , położonych w miejscowości Miszewko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śląska

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł43 m² 13 930,20 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe na Przymorzu przy ul. Śląskiej. 6-te piętro w bloku 8-piętrowym z windą z 1962 roku. Pełna własność - kw bez obciążeń. Mieszkanie odświeżone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lawendowe Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

920 000 zł60 m² 15 221,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie 61 m | Gdańsk Jasień | garaż + komórka | 920 000 zł Na sprzedaż funkcjonalne i wykończone w wysokim standardzie mieszkanie o powierzchni 61 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Borkowska

Gdańsk,pomorskie

715 000 zł46 m² 15 543,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 4. (ostatnim) piętrze nowoczesnego budynku z 2025 roku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Władysława Jagiełły

Gdańsk,pomorskie

549 000 zł41 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Panthers hunt. Panthers sell. Dostępne tylko W panthers estate. Na sprzedaż wyjątkowe, starannie wykończone mieszkanie zaprojektowane w nowoczesnym, ponadczasowym stylu. Wnętrze łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

3 432 884 zł123 m² 27 996,10 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zadzwoń już dziś - jestem dostępna także w weekendy i wieczory 0% prowizji 0% podatku pcc Oszczędzasz już na starcie kupując od dewelopera To propozycja dla osób, które chcą mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielony Trójkąt

Gdańsk,pomorskie

595 000 zł43 m² 13 741,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Szukasz funkcjonalnego, 2-pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, gotowego do wprowadzenia, w świetnie skomunikowanej części Gdańska? To mieszkanie jest dla Ciebie! Ul. Zielony Trójkąt 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sambora

Kartuzy,pomorskie

626 000 zł66 m² 9 423,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Kartuzy, ul. Sambora. Do mieszkania należy współdzielony ogród. Na sprzedaż przestronne, w pełni wyremontowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cygańska Góra

Gdańsk,pomorskie

999 000 zł71 m² 14 110,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mam Państwu do zaoferowania bardzo funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na I-piętrze bloku 4-piętrowego położonego przy ul. Cygański Góra na gdańskim Suchaninie. Lokal o powierzchni 72m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Graniczna

Nowy Tuchom,pomorskie

270 000 zł1 000 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Oferujemy kompleks 33 działek budowlanych na pograniczu miejscowości Nowy Tuchom | Miszewko | Borowiec (gmina Żukowo, powiat kartuski), o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

1 000 000 zł47 m² 21 335,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

1 886 220 zł81 m² 23 255,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Tokarska

Miszewo,pomorskie

2 670 000 zł320 m² 8 343,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:25 000 m²

Posiadłość 2,6 ha, dom, biura, warsztat, magazyny, las Na sprzedaż bezpośrednio nieruchomość o powierzchni ok. 2,6 ha, położona w Miszewie (gmina Żukowo), zaledwie 10 km od Gdyni i 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ogrodowa

Reda,pomorskie

329 000 zł30 m² 11 088,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Biuro Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż urokliwe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Ogrodowej w Redzie, stanowiące idealne rozwiązanie dla osób poszukujących spokoju i bliskości natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kaszubska

Czarna Dąbrówka,pomorskie

879 000 zł128 m² 6 867,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:10 777 m²

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! W ofercie sprzedaży dom na działce 10.777m z prywatnym stawem. Przedstawiamy Państwu nieruchomość o powierzchni całkowitej 128m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gdynia

Gdynia,pomorskie

597 126 zł61 m² 9 749 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wyobraź sobie codzienność z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z wygodnym dostępem do wszystkiego, co potrzebne - pracy, szkoły, zakupów, odpoczynku. Słoneczne poranki przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

495 000 zł26 m² 18 814,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! możliwość zakupu na fakturę vat - 23% (podana cena jest ceną brutto) brak pcc (podatku od czynności cywilnoprawnych) - 2% Na sprzedaż lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sikorskiego

Wejherowo,pomorskie

499 000 zł52 m² 9 596,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż oferujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na 1 piętrze w 3-piętrowym budynku z 2005 roku, zlokalizowane na osiedlu Sikorski Park w Wejherowo przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rejtana

Słupsk,pomorskie

502 900 zł73 m² 6 927 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Idealne mieszkanie dla rodziny 2+2 | 4 pokoje | Parter | Osiedle Króla Stefana Batorego Z przyjemnością prezentuję przestronne i funkcjonalne mieszkanie stworzone z myślą o rodzinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Politechniczna

Gdańsk,pomorskie

899 000 zł80 m² 11 237,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż idealnie zlokalizowane 4-pokojowe mieszkanie inwestycyjne o powierzchni ok 80m2. Idealne dla osoby, która chce zakupić pewną inwestycje gotową do uzyskiwania zysków bez dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Kościelna

Prokowo,pomorskie

149 000 zł1 000 m² 149 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlana położone w przepięknym miejscu, pod lasem, w Prokowie k. Kartuz. Idealne dla osób szukających ciszy i spokoju, kontaktu z naturą, bliskości jeziora.