dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 470 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 470 ogłoszeń

586 200 zł69,79 m² 8 399,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji najniższa cena za metr W gdańsku - 8.400! ODBIÓR JUŻ WE WRZEŚNIU! OFERUJEMY SKUTECZNĄ POMOC W UZYSKANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO Proponujemy.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł37 m² 14 567,57 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Oferta bezpośrednio od właściciela. Pośredników zapraszam z konkretnym klientem. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie po remoncie na drugim pietrze z balkonem w Gdańsku, górna ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 482 zł64,36 m² 10 339,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Finanse - zakup bez podatku: cena: 665 482 pln Podatek pcc: 0% (oszczędzasz ok. 13 300 pln!) Prowizja: 0% (zakup bezpośrednio, bez dodatkowych kosztów) Status: mieszkanie gotowe do odbioru - nie czekasz na.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł52,36 m² 12 394,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2-pokojowe mieszkanie z garażem | Gdynia Mały Kack | Spokojna okolica atuty nieruchomości - Atrakcyjna lokalizacja Gdynia Mały Kack, - spokojna i cicha okolica z bogatą infrastrukturą, -.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł100 m² 7 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:785 m²

Na sprzedaż lokal mieszkalny w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i malowniczej miejscowości Domatówko przy ul. Podgórnej w gm. Puck, powiecie puckim. * powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł42,90 m² 14 428,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | Fort Forest | Gdynia Chwarzno-Wiczlino atuty nieruchomości: - 2-pokojowe mieszkanie z dużym, słonecznym ogródkiem, - prestiżowe osiedle Fort.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

395 000 zł63 m² 6 269,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kupujesz bezpiecznie, w cenach dewelopera. Proponujemy Państwu budynki w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

157 300 zł1 210 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta pośrednika na wyłączność Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1210 m2, (średnie wymiary: 41 m x 30 m), znajdującą się w kaszubskiej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 100 zł27,86 m² 14 325 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna kawalerka na Morenie - idealna pod inwestycję lub na start. Mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji, wyróżniającej się nie tylko elegancką architekturą i wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

945 000 zł38,86 m² 24 318,06 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości w Dolnym Sopocie! Dwupokojowe, komfortowo wyposażone mieszkanie jest położone przy ul. Grunwaldzkiej 93a,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł40,76 m² 14 695,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Atuty: dostępne od ręki. Gotowe do wprowadzenia; 5 min pieszo do przystanku autobusowego " Życzliwa " możliwość parkowania 2 aut na terenie wspólnoty; 15 min autem do ścisłego Centrum Gdańska; 3 km.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Gotowa do realizacji od zaraz inwestycja: działka z gotowym projektem i pozwoleniem na budowę na trzy budynki dwurodzinne w doskonałej lokalizacji blisko do węzła Glincz - trasy.

Szczegóły ogłoszenia

388 000 zł1 170 m² 331,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1170 m , położonej w malowniczej miejscowości Czapielsk w gminie Kolbudy. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł66,20 m² 15 090,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty 3-pokojowe mieszkanie blisko morza, rzeki, parku i jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł55,76 m² 11 459,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty - mieszkanie 3-pokojowe - lokalizacja w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł120 m² 5 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Opis jeżeli szukasz spokoju A jednocześnie chcesz dotrzeć do trójmiasta szybko to nie ma lepszego miejsca! do lęborka 30 minut do gdańsk 35 minut do wejherowa 20 minut do gdyni 35 minut.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł94,75 m² 6 427,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:110 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Marzysz o dużym mieszkaniu z ogrodem lub własnym domu na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gdańsk południe - orunia górna. Jedyna taka oferta na rynku. Oferta wyłącznie z atutami: mieszkanie + miejsce postojowe + komórka lokatorska + siłownia. Kameralne mieszkanie w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Przytulne mieszkanie w Kątach Rybackich przy ul. Piaskowej w kameralnej i świetnie zlokalizowanej inwestycji Willa Turkusowa. Lokal o pow. 28.84m2 jest położony na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł32,81 m² 11 734,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie jasne, zadbane i funkcjonalne o powierzchni 32,81 m2, gotowe do wprowadzenia się. Ta oferta jest dla Ciebie jeśli szukasz mieszkania, do którego możesz się.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł190 m² 4 468,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż piękny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 190 m2 położony na działce ok. 350 m2. Projekt pracowni Archon "dom w klematisach 29 (r2)" z niewielkimi.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł66,77 m² 4 478,06 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż komfortowy lokal usługowy położony przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

828 000 zł29,09 m² 28 463,39 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż stylowy, nowo wykończony apartament o powierzchni 29,09 m , położony przy ul. Popiełuszki 2 w Gdańsku w prestiżowej inwestycji Żurawie, na terenie dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

162 960 zł1 164 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta pośrednika Oferujemy Państwu na sprzedaż działki budowlane znajdujące się przy ul. Raduńskiej o powierzchni 1164 m kw - oznaczona nr 1 oraz 1165 m kw oznaczona nr 2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 136 m² 162,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka 345/7 Skrzeszewo Żukowskie ul. Kazimierza Deyny Na sprzedaż działka nr 345/7 położona w dynamicznie rozwijającej się miejscowości Skrzeszewo Żukowskie. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 129 m² 353 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu działki położonej zaledwie 1 km od centrum Łeby. Ta niezwykle atrakcyjna lokalizacja, znajdująca się między jeziorami Sarbsko i Łebsko, oferuje nie tylko bliskość natury,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie w dk estate! Zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnej działki budowlanej położonej w spokojnej i malowniczej miejscowości Dębogórze, w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 417 500 zł1 050 m² 1 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana Gdańsk Olszynka, ul. Jaśminowa. Wraz z projektem i pozwoleniami na budowę dwóch bliźniaków. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł4 464 m² 168,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę pod budowę (budowlano-usługowa) w malowniczej miejscowości Niestępowo. Powierzchnia działki wynosi 4464 m , w kształcie kwadratu, pod lekkim nachyleniem,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania Działka budowlana w świetnej lokalizacji w samym Centrum Dębogórza. Ul. Zimowa o pow. 868m2. Łatwy dojazd do Gdyni nową ul. Paska bez korków ok. 5km, 3 km do morza oraz.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł184 m² 4 293,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 376 m²

Dom wolnostojący na Osiedlu Złoty Potok. Projekt Arabella z Extradom - na tej stronie dostępne szczegóły (rozkład pomieszczeń, rzuty itd.). Nieobciążona hipoteka. Stan budynku - surowy.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł183 m² 4 617,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Ten przestronny, całoroczny dom o powierzchni 183 m , położony w malowniczej miejscowości Żarnowska, tuż obok Słowińskiego Parku Narodowego, to propozycja dla tych, którzy szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 999 zł84 m² 6 547,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Witaj. Zaczynamy 3 etap osiedla szwedzkiego w malborku w związku z tym firma deltabravo proponuję Tobie abyś zamieszkal w Malborku na naszym "osiedlu szwedzkim " w tym uroczym.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł227,36 m² 3 514,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:683 m²

Komfortowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej około 137,36 m2, położony przy ul. Dąbka w Starogardzie Gdańskim. Nieruchomość idealnie sprawdzi się dla dużej rodziny, dwóch rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

629 999 zł100 m² 6 299,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w miejscowości Załakowo, gmina Sierakowice, powiat kartuski, województwo pomorskie. Nieruchomość usytuowana jest w spokojnej, zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

928 240 zł45,28 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje o komfortowej przestrzeni zlokalizowane przy Motławie - Gdańsk Śródmieście Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc ____ udogodnienia dla mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

694 000 zł55 m² 12 618,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

W sprzedaży 3-pokojowy lokal użytkowy o powierzchni 55 m2 z. Lokal znajduje się w budynku, położonym w spokojnej okolicy. Nieruchomość położona na parterze bloku ul. Piastowska 66.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 277 zł43,93 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje 43,93m2 zlokalizowane przy samej Motławie. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc ____ udogodnienia dla mieszkańców Wewnętrzna siłownia, lobby z portierem,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2 pokoje, wschód i zachód, słoneczna kuchnia, lazienka, przedpokój z miejscem na garderobę, budynek i klatka odnowione, wymieniony dach i piony wodne i kanalizacyjne, ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 977 750 zł75,15 m² 26 317,37 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje o komfortowej przestrzeni z dwoma balkonami zlokalizowane bezpośrednio przy Motławie - Gdańsk Śródmieście Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc ____.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł69,50 m² 17 251,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3 pokoje o komfortowej przestrzeni zlokalizowane przy Motławie - Gdańsk Śródmieście Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc ____ udogodnienia dla mieszkańców.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij