dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 567 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 567 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Nowy Dwór Gdański,pomorskie

699 000 zł73 m² 9 601,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe - Nowy Dwór Gdański, ul. Warszawska Oferujemy na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 72,8 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lipinki Królewskie

Lipinki Królewskie,pomorskie

355 000 zł124 m² 2 872,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:762 m²

Sakura Estates ma przyjemność zaprezentować dom w Lipnikach Królewskich Lokalizacja Prezentowana nieruchomość znajduje się w miejscowości Lipinki Królewskie, położonej w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zeusa

Kowale,pomorskie

450 000 zł37 m² 12 254,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 36,72 m w Kowalach. Układ mieszkania: salon z aneksem kuchennym ok. 18,2 m , pokój ok. 10,46 m , łazienka ok. 4,14 m oraz hol ok. 3,56 m . Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Stawickiego

Łebno,pomorskie

648 000 zł146 m² 4 429,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:430 m²

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Twój nowy dom w sercu Kaszub - przestronny bliźniak w Łebnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

1 131 116 zł39 m² 29 160 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gustowny lokal mieszkalny W top lokalizacji W sercu wyspy spichrzów Wyspa Spichrzów | Granaria | W pełni wyposażona nieruchomość | Widok na Motławę | Marina Yachtowa | Gotowy produkt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leszczyńskich

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł72 m² 11 142,10 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! 4-pokojowe mieszkanie z widokiem na morze | Gdańsk Zaspa | 71,7 m | Funkcjonalny układ + balkon, możliwy zakup przez cudzoziemców Na sprzedaż przestronne, jasne i niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sienkiewicza

Strzebielino,pomorskie

2 199 000 zł979 m² 2 246,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:979 m²

Dom w Strzebielinie - przestrzeń, nowoczesność i komfort! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu jednorodzinnego o powierzchni 340 m , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiśniowa

Rokitki,pomorskie

550 000 zł49 m² 11 129,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Panthers hunt. Panthers sell. Dostępne W panthers estate. To przytulne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,42 m to propozycja dla osób, które chcą połączyć komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jaglana

Gdańsk,pomorskie

1 399 000 zł63 m² 22 206,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne mieszkanie z dwoma ogrodami w inwestycji Nowa Motława - komfort i prestiż nad wodą! Lokalizacja: gdańsk, wyspa Spichrzów - Nowa Motława, deweloper Dekpol Metraż: 63.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gdynia

Gdynia,pomorskie

1 579 000 zł66 m² 23 888,10 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Najważniejsze atuty: trzypokojowe mieszkanie z funkcjonalną garderobą położone na nowoczesnym osiedlu sąsiadującym z naturą oraz morzemidealnie skomunikowane z pozostałymi dzielnicami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Nowy Świat

Puck,pomorskie

620 000 zł26 m² 23 846,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 26 m położony w jednej z najlepszych lokalizacji w Pucku zaledwie 50 metrów od Zatoki Puckiej. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gromadzin

Gromadzin,pomorskie

199 000 zł3 253 m² 61,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Warunki zabudowy świeżo uzyskane - zobacz zdjęcia Wyjątkowa działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Łąkowa

Żelistrzewo,pomorskie

689 000 zł200 m² 3 445 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 090 m²

Miejsce, które daje więcej niż standardowy dom duża przestrzeń, własna działka i bliskość Zatoki Puckiej w zasięgu kilku minut. Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 200 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Mostek

Gdańsk,pomorskie

549 900 zł26 m² 21 004,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż apartament z widokiem na Opływ Motławy. Mieszkanie Apartament składa się z: - pokoju z wyjściem na kameralny balkon z widokiem na Opływ Motławy, - aneksu kuchennego -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lema

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł42 m² 19 023,80 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

2 pokoje Z balkonem | W pełni wyposażone | miejsce parkingowe naziemne | ul. Lema | 42m | 2 piętro | morena To 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Lema to propozycja dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chylońska

Gdynia,pomorskie

474 000 zł48 m² 9 875 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie W gdyni przy ul. Chylońskiej mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 48 m2 składa się z sypialni, przedpokoju, łazienki, kuchni oraz salonu. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jeleniogórska

Gdańsk,pomorskie

619 000 zł47 m² 13 246,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko miasta? Ta nieruchomość położona nad jeziorem to idealne miejsce do życia lub inwestycji. Cisza, zieleń i dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pierwoszyno

Pierwoszyno,pomorskie

1 990 000 zł236 m² 8 432,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:493 m²

Na sprzedaż Dom wolnostojący w malowniczej nadmorskiej miejscowości Pierwoszyno. Dom do negocjacji na spotkaniu z właścicielką. Lokalizacja: dom w zabudowie wolnostojącej położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Amundsena

Gdańsk,pomorskie

829 000 zł78 m² 10 683 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1978

Opis nieruchomości Mieszkanie zostało kompleksowo wyremontowane około 7 lat temu. W ramach prac wymieniono wszystkie instalacje - elektryczną, gazową oraz wodno-kanalizacyjną. Ściany zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miłosza

Gdańsk,pomorskie

2 100 000 zł115 m² 18 197,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Na sprzedaż: segment skrajny - Gdańsk Morena, ul. Miłosza | robyg | gotowy do zamieszkania Z przyjemnością prezentuję wyjątkowy dom - segment skrajny położony w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miegonia

Gdynia,pomorskie

2 150 000 zł306 m² 7 026,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:647 m²

Inwestycja - dom dwulokalowy (bliźniak - całość), gdynia, ul. Miegonia potencjał na wynajem / sprzedaż przedmiot sprzedaży Na sprzedaż cały budynek w zabudowie bliźniaczej (2 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wałowa

Gdańsk,pomorskie

899 000 zł42 m² 21 404,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne mieszkanie W inwestycji bastion wałowa - gdańsk śródmieście, ul. Wałowa 23 Nowoczesność | Komfort | Doskonała lokalizacja Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 42.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grudziądzka

Kwidzyn,pomorskie

780 000 zł128 m² 6 070,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie po głębokim remoncie, wykączone w wysokim standardzie. - nowa instalacja elektyryczna - Nowa instalacje grzewcza, łącznie z piecem gazowym - Nowe podłogi, gładzie, garby - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Subisława

Gdańsk,pomorskie

580 000 zł42 m² 13 679,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, z skm tuż pod nosem oraz szybkim dostępem do morza? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Atuty nieruchomości: 2 niezależne pokoje, świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gabrysiak

Gdańsk,pomorskie

757 000 zł60 m² 12 616,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Gdańsk Jasień | 3 pokoje | Taras 25 m | Hala garażowa | 60 m | Wysoki parter Na sprzedaż funkcjonalne, dobrze nasłonecznione mieszkanie 3-pokojowe, położone przy ul. Aleksandry Gabrysiak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Popiełuszki

Gdańsk,pomorskie

1 220 000 zł45 m² 26 991,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji i pcc! Nowoczesne 2 pokoje z widokiem na zabytki Stoczni Szukasz gotowego do wprowadzenia, zupełnie nowego mieszkania w świetnie skomunikowanym Śródmieściu? Zależy Ci na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zagroble

Gdańsk,pomorskie

1 899 999 zł200 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż unikalna nieruchomość położona w Gdańsku Działka i otoczenie Powierzchnia: 3000 m - teren budowlany z możliwością podziału na mniejsze działki, cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Matecznikowa

Gdańsk,pomorskie

1 600 000 zł137 m² 11 687,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania, które posiada unikalne walory w dzisiejszych osiedlowych rzeczywistościach. Z balkonów można rozkoszować się szerokokątnym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Pobłocie

Pobłocie,pomorskie

283 000 zł62 m² 4 565 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Nowa niższa cena! Możliwa zamiana na małe mieszkanie w Słupsku Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z dużym ogrodem i garażem, miejscowość Pobłocie, gmina Główczyce Szukasz spokojnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

1 250 000 zł43 m² 29 069,80 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Apartament z pięknym panoramicznym widokiem - idealny jako inwestycja pod wynajem krótkoterminowy Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą apartamentu premium położonego w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Bukowa

Sztutowo,pomorskie

569 000 zł56 m² 10 124,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:395 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej 56,2 m, sztutowo, działka 395 m Na sprzedaż przytulny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i zielonej części Sztutowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stara Stocznia

Gdańsk,pomorskie

1 390 000 zł50 m² 27 833,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piaskowa

Rowy,pomorskie

799 000 zł37 m² 21 594,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament inwestycyjny nad morzem. Rowy. Wysoki standard. Odlicz vat! Cena: 649 593 zł + 23% vat (799 000 zł brutto) Sprzedaje: spółka (faktura vat) Lokalizacja: rowy, ul. Piaskowa 14a Odległość do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. 12 Marca

Wejherowo,pomorskie

591 376 zł64 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

[rezerwacja] Willa Oliwska to nowoczesna inwestycja w samym centrum Wejherowa, składająca się z 31 mieszkań o metrażach od 30 m2 do 80 m2. Jest to nowa, prestiżowa inwestycja położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Czaple,pomorskie

1 269 000 zł126 m² 10 093,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:545 m²

Na sprzedaż komfortowy 5-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni 125,72 m2, posadowiony na malowniczo położonej dużej działce (545 m2). Nieruchomość mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konwaliowa

Gdynia,pomorskie

529 000 zł42 m² 12 716,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie z loggią - Gdynia Witomino-Radiostacja Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 41,6 m , położone na parterze zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pucka

Tupadły,pomorskie

499 999 zł50 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Baltic Apart - wyjątkowy kompleks 5 luksusowych apartamentów na sprzedaż Tupadły / Jastrzębia Góra Wyjątkowa okazja inwestycyjna nad polskim morzem. Na sprzedaż kompleks 5 niezależnych, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Korczaka

Borowiec,pomorskie

695 000 zł83 m² 8 373,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Wyobraź sobie taki dzień. Wracasz z pracy. Zostawiasz klucze na półce. Stawiasz wodę na herbatę, otwierasz drzwi tarasowe i wychodzisz do ogrodu. Jest piąta, a słońce wciąż grzeje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Głęboka

Gdańsk,pomorskie

359 900 zł27 m² 13 329,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Fantastyczna oferta dla inwestora pod wynajem Dni Otwarte 14-15.04 Zadzwoń i zarezerwuj termin na prezentację *Na zdjęciach przedstawiona możliwość aranżacji* Zostało tylko kilka mieszkań!.