dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 558 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 558 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kiedrowskiego

Gdańsk,pomorskie

1 199 000 zł61 m² 19 594,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe do zamieszkania | widok na panoramę | wysoki standard Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wyposażone 3-pokojowe mieszkanie o pow. 61,19 m z balkonem, położone na osiedlu Linea przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cieszyńskiego

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł50 m² 14 121,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie po generalnym remoncie spółdzielczo własnościowe gotowe do zamieszkania! mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 49,5 m umeblowane oraz wykończone w wysokim standardzie - niedawno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chodowieckiego

Gdańsk,pomorskie

890 000 zł81 m² 10 987,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

Wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 81 m w willowej części Gdańska - Aniołki - idealna na inwestycję typu: kancelaria, gabinety, pokoje dla studentów, a także z potencjałem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rakoczego

Gdańsk,pomorskie

745 000 zł55 m² 13 582,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż narożne mieszkanie o powierzchni 54,85 m , położone na parterze budynku oddanego do użytkowania w 2025 roku. Lokal oferowany jest w stanie deweloperskim, co umożliwia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Magellana

Gdańsk,pomorskie

1 200 000 zł76 m² 15 852 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Oferujemy do sprzedaży 4-pokojowe mieszkanie położone w zielonej części Gdańska, przy ul. Magellana - tuż przy lesie. To miejsce, które łączy komfort życia w mieście z codziennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Jodłowa

Glincz,pomorskie

295 000 zł1 376 m² 214,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w miejscowości Glincz gm. Żukowo, o powierzchni 1376 m2, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, w sąsiedztwie nowych domów jednorodzinnych, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spacerowa

Łęgowo,pomorskie

529 000 zł60 m² 8 816,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

| jasne | 2 pokoje | duży salon | do wejścia | nowe budownictwo | łęgowo Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 60m2 położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gdynia

Gdynia,pomorskie

426 721 zł38 m² 11 259,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Powierzchnia: 37,90 m Balkon: 4,5 m Układ: 2 pokoje Piętro: 1. Planowane oddanie: IV.2026 KRÓTKI OPIS MIESZKANIA Nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie w standardzie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Władysława Łokietka

Sopot,pomorskie

1 590 000 zł62 m² 25 645,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Apartament zlokalizowany na nowym prestiżowym osiedlu Sopocki Parkur w Dolnym Sopocie oddalonym ok. 400 metrów od morza. Do dyspozycji gości jest sauna oraz fitness. Dla dzieci wydzielono mały plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Otalżyńska

Donimierz,pomorskie

199 000 zł2 954 m² 67,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana | staw | 3000M2 I zielona okolica | donimierz Na sprzedaż działka Budowlana, w malowniczej miejscowości Donimierz, przy ulicy Otalżyńskiej, o powierzchni 2954m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafarnia

Gdańsk,pomorskie

2 099 000 zł94 m² 22 449,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Nowa oferta W miocasa! prestiżowe mieszkanie W sercu gdańska | szafarnia waterfront | przy motławie Przytulny apartament o powierzchni 93,50 m , położony na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cytrynowa

Otomin,pomorskie

1 449 000 zł127 m² 11 409,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:435 m²

*oferta prywatna, pośrednikom dziękujemy** Cena do negocjacji! Na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni 127 m , położony w otoczeniu natury zaledwie 20 metrów od wejścia do lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Połczyńska

Gdańsk,pomorskie

949 000 zł103 m² 9 213,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:30 m²

Grand Estates ma niebywałą przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę w Gdańsku: dom W zabudowie szeregowej - gotowy do wprowadzenia! Gdańsk Jasień, ul. Połczyńska - Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Gdańsk,pomorskie

698 000 zł51 m² 13 686,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z miejscem w hali garażowej | Osiedle Nad Wodą Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 50,72 m , położone na 1. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

620 000 zł47 m² 13 282 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Słoneczny ogródek | Wysoki standard | zaprojektowane przez Architekta Na sprzedaż oferuję słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,68 m z komfortowym ogródkiem, usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jelitkowski Dwór

Gdańsk,pomorskie

1 485 000 zł65 m² 22 846,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i miejscami parkingowymi Gdańsk Jelitkowski Dwór Opis mieszkania: *powierzchnia: 64,6 m *piętro: 2 z 3 Układ pomieszczeń: *przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdynia

Gdynia,pomorskie

538 000 zł56 m² 9 574,66 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Sprzedam wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie (56,19 m - powierzchnia ścian 1,85 m = 54,34 m pow. użytkowa) ekspozycja zachodnia na 2. piętrze w nowoczesnym, kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czersk

Czersk,pomorskie

250 000 zł68 m² 3 676,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:277 m²

Jeśli marzysz o spokojnym miejscu do życia lub weekendowych wypadach w otoczeniu natury, ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż nowy, komfortowy domek całoroczny, zlokalizowany na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kościerzyna

Kościerzyna,pomorskie

450 000 zł310 m² 1 452 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:509 m²

Nieruchomość w Kościerzynie w województwie pomorskim 60 km od Gdańska. Kamienica o powierzchni 310m2 na działce o powierzchni 509m2 w cenie 450.000 zł brutto. Właściciel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Sopot

Sopot,pomorskie

995 300 zł40 m² 24 882,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Mamy przyjemność zaprezentować atrakcyjną ofertę sprzedaży pięciu apartamentów w budynku pełniącym funkcję hotelu butikowego. Nieruchomość zlokalizowana jest w bliskiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Norblina

Gdańsk,pomorskie

49 999 zł24 m² 2 083 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży garaż blaszany w Gdańsku dzielnica VII Dwór ulica Norblina 25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

1 684 000 zł59 m² 28 751,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ekskluzywne Apartamenty w sercu Gdyni - Park Centralny Odkryj Park Centralny - prestiżową inwestycję mieszkaniową, która harmonijnie łączy klasyczną elegancję z nowoczesnym designem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śluza

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł50 m² 15 929 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie w sercu Gdańska - idealne do zamieszkania lub inwestycji Marzysz o mieszkaniu z duszą, w wyjątkowej lokalizacji, zaledwie kilka kroków od tętniącego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Gdańsk,pomorskie

639 000 zł34 m² 18 608 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Blisko plaży Stogi, 20 minut do Wrzeszcza, 15 minut do Centrum Lokalizacja: niecałe 4 km do centrum- dojazd do centrum: 13 min samochodem 4 min. spacerem do przystanku tramwajowego 4 min. spacerem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hokejowa

Gdańsk,pomorskie

445 000 zł41 m² 10 877,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Jasne, narożne 2 pokoje | Osiedle 2024 | miejsce Parkingowe Na sprzedaż narożne, bardzo jasne mieszkanie 2-pokojowe, położone na nowoczesnym osiedlu z 2024 roku - Osiedle Zdrovo (murapol). Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

419 000 zł35 m² 11 998,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,92 m2 położone w Gdańsku przy ul. Pastelowej na nowoczesnym osiedlu renomowanego dewelopera Dekpol. Budynek został oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lenartowicza

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł43 m² 13 988,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Sprzedam 2-pokojowe, wyremontowane mieszkanie w spokojnej dzielnicy Gdańska. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, łazienki, balkonu, przedpokoju oraz oddzielnej kuchni. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Sopot

Sopot,pomorskie

6 500 000 zł547 m² 11 880,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mamy przyjemność zaprezentować atrakcyjną ofertę sprzedaży sześcio- apartamentowego budynku pełniącego funkcję hotelu butikowego. Nieruchomość zlokalizowana jest w bliskiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kaczyńskiego

Gdańsk,pomorskie

1 495 000 zł45 m² 33 274 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesny, 2-pokojowy apartament, położony w prestiżowej inwestycji Tarasy Bałtyku na Gdańskim Przymorzu. Idealne dla singla, pary lub jako zakup inwestycyjny. Rozkład pomieszczeń Pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Zagroble

Gdańsk,pomorskie

1 899 999 zł200 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż unikalna nieruchomość położona w Gdańsku. Działka i otoczenie Powierzchnia: 3000 m - teren budowlany z możliwością podziału na mniejsze działki, cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jeżynowa

Chłapowo,pomorskie

4 590 000 zł650 m² 7 061,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:1 116 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość z doskonale prosperującym biznesem nad morzem w Chłapowie przy ul. Jeżynowej 28. Pensjonat Willa Parys z restauracją Sielanka to gotowy, kompletny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łańcucka

Gdańsk,pomorskie

619 000 zł50 m² 12 380 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

jasne, w pełni wyposażone mieszkanie z dużym balkonem Gdańsk Chełm, ul. Łańcucka Na sprzedaż przestronne i gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Berberysowa

Gdynia,pomorskie

529 000 zł60 m² 8 816,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe w gdyńskiej dzielnicy Pustki-Cisowskie przy ul. Berberysowej! W Gdyni nadal są takie miejsca, gdzie zamieszkać można tuż obok lasu, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Paprykowa

Gdynia,pomorskie

609 000 zł57 m² 10 684,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w Gdyni przy ulicy Paprykowej. Dane nieruchomości: - pomieszczenia: przestronny salon, osobna kuchnia, dwie sypialnie, łazienka z wc, przedpokój, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Lubiki

Lubiki,pomorskie

540 000 zł13 700 m² 39,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż malowniczą działkę w miejscowości Lubiki, o powierzchni 13 700 m2. Lubiki to wieś kociewska, położona w powiecie starogardzkim, w gminie Czarna Woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

689 000 zł48 m² 14 294,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko u nas! 0% prowizji dla kupującego! Wirtualny spacer który odzwierciedla mieszkanief Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego 3 pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Jastrzębia Góra,pomorskie

875 000 zł53 m² 16 441,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesny apartament Z ogrodem - 500 M od morza Nieruchomość Na sprzedaż w pełni wykończony i wyposażony apartament o powierzchni 53,22 m , położony na nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czarny Dwór

Gdańsk,pomorskie

2 150 000 zł81 m² 26 399,80 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament w Bulvar Apartments widok na zieleń, 3 pokoje, 81,44 m Najważniejsze atuty prestiżowa inwestycja Bulvar Apartments, budynek Afunkcjonalny układ pomieszczeń, przestrzeń do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kazimierza Wielkiego

Sopot,pomorskie

2 690 000 zł113 m² 23 904,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

Apartament Z prywatną wieżyczką widokową - sopot dolny W pełni umeblowany | Balkon | Sopockie kamienice | 500 metrów od plaży ***** rozkład pomieszczeń I standard: mieszkanie składa.