dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 558 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 558 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Cyprysowa

Mierzeszyn,pomorskie

589 000 zł104 m² 5 666,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 290 m²

Dom na sprzedaż - mierzeszyn Na sprzedaż dom jednorodzinny z 2010 roku, położony na dużej działce o powierzchni 1290 m w spokojnej i zielonej okolicy, skąd bardzo blisko na spacery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stara Stocznia

Gdańsk,pomorskie

2 880 000 zł92 m² 31 304,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Lokalizacja: ścisłe centrum Gdańska, tuż przy najbardziej charakterystycznych miejscach takich jak: długie Nabrzeże, targ rybny, koło widokowe, hotel Hilton, muzeum II Wojny Światowej, filharmonia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Gorczycowa

Gdynia,pomorskie

422 000 zł35 m² 12 057,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gdynia Dąbrowa - gotowy lokal usługowy na start Twojego biznesu! Szukasz idealnej przestrzeni na rozwój własnej działalności? Zatrzymaj się na chwilę - ten lokal ma wszystko, czego potrzebujesz! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Smołdziński Las

Smołdziński Las,pomorskie

189 000 zł1 070 m² 176,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy w swojej ofercie działkę budowlaną w miejscowości Smołdziński Las w gminie Smołdzino, blisko morza oraz jezior, w otulinie Słowińskiego Parku Narodowego. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Poziomkowa

Gdańsk,pomorskie

450 000 zł43 m² 10 438,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:28 m²

Kameralna inwestycja w Gdańsku Borkowie Odbiór na marzec/kwiecień 2026! Szukasz komfortowego i taniego mieszkania w Gdańsku w kameralnej okolicy? Mamy coś idealnego dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Gdańsk,pomorskie

779 000 zł64 m² 12 092,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Atrakcyjne, przestronne mieszkanie w niewielkiej odległości od morza w doskonałej lokalizacji - Gdańsk Przymorze. Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Gdańsk,pomorskie

398 564 zł26 m² 15 520,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Atuty nieruchomości Najtańsze w okolicy Idealny lokal inwestycyjny o małym metrażu - wysoki popyt najemców i wysoka rentowność. Pożądana lokalizacja - bardzo blisko skm, uczelni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waszyngtona

Gdynia,pomorskie

568 000 zł44 m² 12 938,50 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Jeśli szukasz mieszkania w idealnej lokalizacji, które łączy wygodę życia miejskiego z nadmorskim klimatem ta oferta jest właśnie dla Ciebie! To wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Lukrecjowa

Gdynia,pomorskie

799 000 zł102 m² 7 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Dwupoziomowe mieszkanie na Dąbrowie w Gdyni. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 84 m2 (102 m2 powierzchnia całkowita) usytuowana jest przy spokojnej i cichej ulicy Lukrecjowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kaczyńskiego

Gdańsk,pomorskie

1 950 000 zł73 m² 26 712,30 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,38 m2 podzielone na 2 niezależne (mieszkanie typu studio o powierzchni 25,96 m2 oraz 2 pokojowe o powierzchni 36,96 m2- wspólne wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

730 000 zł40 m² 18 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem i piwnicą - Centrum Gdańska Na sprzedaż przytulne, dwupokojowe mieszkanie w sercu Gdańska - idealne do zamieszkania lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dolna

Rumia,pomorskie

519 000 zł55 m² 9 363,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkania na sprzedaż - Rumia Odbiór w tym roku! Metraże od 37 m do 89 m | Kameralna zabudowa | Wysoki standard | Spokojna, zielona okolica | atrakcyjna cena! Szukasz komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lawendowe Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

660 000 zł51 m² 12 941,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu: wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m , urządzone w eleganckim stylu. Największym atutem nieruchomości jest prywatny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Guderskiego

Gdańsk,pomorskie

690 000 zł45 m² 15 467,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie na nowym osiedlu urzeka w Gdańsku - Jasień. Powierzchnia 44,61m2 składa się z: - przestronnego holu z szafą w zabudowie, - sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Antygony

Gdańsk,pomorskie

755 000 zł69 m² 10 957,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Szukasz przestronnego, 3-pokojowego mieszkania gotowego do wprowadzenia, w Gdańsku - Osowa? Ta nieruchomość jest dla Ciebie! nie płacisz prowizji. Ul. Antygony 43, gdańsk Osowa. Atuty: rok budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastowska

Gdańsk,pomorskie

429 000 zł38 m² 11 289,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 7. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą, w charakterystycznym falowcu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

1 260 000 zł70 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

Przestronne mieszkanie w klimatycznej kamienicy - Gdańsk, ul. Kotwiczników Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 70 m , położone w zabytkowej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Porębskiego

Gdańsk,pomorskie

640 000 zł50 m² 12 929,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Opis mieszkania: na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni około 49,5 m , położone na parterze czteropiętrowego budynku z 2003 roku. Lokal przeszedł remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sopot,pomorskie

554 000 zł37 m² 14 908,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wygodne, wyremontowane kilka lat temu mieszkanie, położone w doskonałej lokalizacji w Sopocie Kamiennym Potoku. Mieszkanie znajduje się na parterze 10-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Słupsk,pomorskie

399 000 zł44 m² 9 172 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje z balkonem | II piętro Słupsk | Ulica Józefa Piłsudskiego w Słupsku Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni całkowitej 43,50m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miętowa

Gdynia,pomorskie

1 599 000 zł240 m² 6 662,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:458 m²

! nowa Cena! Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu w zabudowie szeregowej (skrajnego), o powierzchni 240 m2, z trzema piętrami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona Karwieńskie Błoto Pierwsze

Karwieńskie Błoto Pierwsze,pomorskie

185 000 zł507 m² 364,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Działka blisko morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szpaki

Gdańsk,pomorskie

590 000 zł53 m² 11 132,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, przestronne i w pełni umeblowane 3-pokojowe mieszkanie, idealne do natychmiastowego zamieszkania bez żadnych dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bąkowo

Bąkowo,pomorskie

749 000 zł100 m² 7 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:80 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera! brak podatku pcc 2%! Poznaj zalety inwestycji: - domy jednorodzinne wolnostojące dwulokalowe o metrażu 84,63 m2\ - domy bez opłat czynszowych - domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 590 000 zł320 m² 8 093,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Mam do zaoferowania dom wolnostojący z 2005 roku solidnie wybudowany przez Właścicieli dla siebie- nie było wówczas planów dalszej odsprzedaży - Dom wykonany z wysokiej jakości materiałów-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Sztutowo

Sztutowo,pomorskie

540 000 zł4 620 m² 117 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu! Do sprzedaży 4 bardzo atrakcyjne działki o przeznaczeniu pod zabudowę zagrodową lub agroturystykę. Powierzchnie działek - 4620 m2, 4528 m2, 4548 m2 i 4510 m2 oraz wytyczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ikara

Gdynia,pomorskie

599 000 zł59 m² 10 154,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Morze na wyciągnięcie ręki | 3 pokoje z balkonem | Babie Doły, gdynia Są takie mieszkania, w których nie planuje się wyjścia na plażę. Po prostu się na nią wychodzi. Czasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Bytów,pomorskie

140 000 zł1 000 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 1000m2 położona nieopodal wsi Gowidlino, nad jeziorem Gowidlińskim. Działka bardzo malowniczo położona, na wzniesieniu, z widokiem na jezioro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Partyzantów

Tczew,pomorskie

599 000 zł180 m² 3 327,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 139 m²

Oferta dostępna tylko W biurze gaudium. Nie wszystkie nasze nieruchomości są publikowane na portalach internetowych. Pełną ofertę znajdziecie państwo na naszej stronie. Oferta zarezerwowana!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kasprowicza

Gdańsk,pomorskie

1 890 000 zł473 m² 3 995,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:140 m²

Nieruchomość położona w najbardziej pożądanej części dzielnicy Oliwa ulica Kasprowicza. Oliwa to niezwykła dzielnica, która zachwyca niepowtarzalnym klimatem niskiej zabudowy połączonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Truskawkowa

Kowalewo,pomorskie

99 000 zł1 224 m² 80,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Słoneczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narcyzowa

Gdynia,pomorskie

489 000 zł41 m² 11 811,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

W sprzedaży fantastyczne mieszkanie 2 pokojowe z widokiem na las. Powierzchnia 41,4m2 + 2,04m2 piwnica. Stan prawny: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z księgą wieczystą. Układ: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Magnoliowa

Słupsk,pomorskie

650 000 zł110 m² 5 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:331 m²

Na sprzedaż komfortowy, 5-pokojowy dom jednorodzinny z oddzielną kuchnią z jadalnią, położony w Słupsku przy ul. Magnoliowej, na dużej, zagospodarowanej działce. Nieruchomość idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdańsk,pomorskie

2 631 750 zł82 m² 31 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Apartament jak wakacje - 3 pokoje tuż przy plaży | Gdańsk Jelitkowo Wyobraź sobie poranki z kawą na balkonie, szum fal w tle i ten luksus, że na plażę schodzisz dosłownie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kościelna

Prokowo,pomorskie

140 000 zł1 000 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Widokowa działka z wz przy lesie + droga dojazdowa w realizacji 1000 m Prokowo k. Kartuz Cena: 140 000 zł ________________________________________ Opis nieruchomości: na sprzedaż atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Tupadły

Tupadły,pomorskie

539 000 zł1 198 m² 449,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż dwie sąsiadujące działki objęte Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego - 12u (teren zabudowy usługowej), o łącznej powierzchni 2396 m . Istnieje możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna

Sopot,pomorskie

220 000 zł540 m² 407,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjna o powierzchni 540 m2 z klimatycznym strumykiem. Na działce znajdują się dwa domki. Pierwszy o powierzchni 35 m2 zbudowany z drewna, stolarka okienna drewniana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stara Kiszewa

Stara Kiszewa,pomorskie

2 995 000 zł250 m² 11 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 296 m²

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Komfort, przestrzeń i wyjątkowy klimat w otoczeniu Wdzydzkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przytulna

Gdańsk,pomorskie

719 000 zł60 m² 12 051,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Agencja westate ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie, położone w bliskiej terenom leśnym dzielnicy Gdańska - Jasieniu. Lokal znajduje się w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

3 490 000 zł180 m² 19 388,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:866 m²

Stara Oliwa | Dom wolnostojący przy lesie | 180 m | 8 pokoi | Działka 866 m Wyjątkowa oferta dla rodziny bezpośrednio przy Trójmiejskim Parku Krajobrazowego Na sprzedaż wolnostojący dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Węglowa

Gdynia,pomorskie

1 590 000 zł67 m² 23 731,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Apartament Z ogrodem W ścisłym śródmieściu gdyni Inwestycja Portova Invest Komfort | Gdynia Śródmieście | Ogródek | Miejsce postojowe ze stacją do ładowania pojazdów elektrycznych.